2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ay bütün geçmişi okudum da geldim bhunk un yazılarını okurken karnıma ağrılar girdi hem güldüm hem sinirlendim
bhunk burdaki çoğu soruya cevap veren herkesle konuşan çok iyi niyetli bi arkadaşımıza sinirlenmişsin başkası olsa anlarımda norraya sinirlenmeni anlayamıyorummmm
esrakobu yatağa koyverme olayı şaka dimi ben baya şaşırdım yani
taze fasulye nasılsın şimdi iyimisin 15. haftadayız hissetmememiz çok normal telaş yapma tamam mı
aftabru sen gerçekten 36 yaşındamısın inanamıyorum ya hiç göstermiyosun
behiye esen hadi gözün aydın darısı sonuç bekleyenlerin başına ayrıntılı derken 4 boyutludan bahsediyosun dimi
tuğbaözgen hoşgeldin nasıl verdin o kadar kiloyu anlatsana zaralı oladımı

evet canım ayrıntılı 4 boyutulu yada renkli usg ne dersen de . onların hepsi aynı kapıya çıkıyo. benim de acayip bi mide yanmam var. ne yersem yiyeyim hemen midem harekete geçiyo. napçam bilimyorum yaaa:nazar:

arkadaşlar bir arkadaşım üye almak istiyo kanala ama yapamıyo bende yeniyim yapamadım onu nasıl nerey etıklasın ya anlatayım ayrıntılı yazzan olursa sevinirim

senı tembel yenımı bıttı işin kız neyse geldinya benımde uykum geldı kızlar bılıyomusunuz bnm bulantılarım cogaldı ve mıdem cok yanıyo sankı nefes borumdan ağzıma etesli bezbol topu cıkıyo gıbı oluyo

bıde yenı bişey öğrendım hemn paylaşayım sizle şimdi eğer midenız yanıyo ve ılacınız yoksa 2 kasık karbonatı cay bardağı ama bı boy buyuklerı varya kahvaltı için ona atın soğuk suyu ekleyıp nefesınızı tutun veee 1 dıkışte için ve 10 dk. Sonra hiçbişeyciğiniz kalmıyoo

ne güsel anlatmışın ateşli top gibi..aynen bende de öle oluyodu ama ben yediklerime sonra dikkat ettim öle aşırı yanma olmuyo şimdi meyva suyu içmiyorujm..asitli şeylerden uzak duruyorum ..özellikle vişne suyu birebir mide yanmasına..ben öncede ne yersem yiyim heç banamısın demesdi bebişim sağolsunŞeniz

güleceksiniz belki ama ben nasıl kaydoldum tesafüf herhalde yapamıyorum kaydet yazısını bulamaıyorum yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nerden gircem arkadaşımı kaydetcem

comely- behiye o yanmalar bendede var, yemek sonrasi tam bir travma yasiyorum:KK43:(( artik azar azar yiyorum, daha iyi geliyor sanki...gaviscon, soda hic birsey gecirmiyor...

ARKADAŞLAR AZ ÖNCE ARARDI DR.3 LÜ TEST SONUÇALRIM ÇOK İYİYİMİŞ ALLAHA ÇOK ŞÜKÜR HİÇ BİR PROBLEM YOKMUŞ. BUNU DA ATLATTIK ÇOKK ŞÜKÜR. Bİ DE AYRINTILI USG YE GİREYİM ONDAN SONRASI SAĞLIKLI DOĞUM İNŞALLAH. delikafadulden:sm_cool:

canım çook tebrikler ne güzel darısı bizim başımıza bakalım sorunsuz geçer hepimizinkide inşallah :nazar:

arkadaşlar bir arkadaşım üye almak istiyo kanala ama yapamıyo bende yeniyim yapamadım onu nasıl nerey etıklasın ya anlatayım ayrıntılı yazzan olursa sevinirim

mrb....sağ üste üye olmak istiyyorum diye bişi olması gerek ...aşama aşama ilerlicek..zorluğu yokki bunun bilgilerini gircek mail gelcek mail adresne 1 güün sonrada aktif olcak..eğer üye olduğu gibi girerse rengi pembe olur aktif olmadığında yaına aktif olur..umarım yardımcı olmuşumdur

çok şükür benim mide yanmalarım ve bulantılarım bitti o anlamda rahatladım amma bende yemek yapamıyorum soğana tahammülüm yokk kokuya karşı hassasiyet bitmedi gitti ne olcak benim bu halim annem aşagı annem yukarı idare etmeye çalışıyoruz ama kızım için yemek sorunu büyük dertt

kizlar buarada hemen paylasayim, bugun ilk kres gorusmemizi yaptik:))) adimizi kaydettiler dusunun aralik 2009 yada ocak 2010 baslangici icin simdiden kayit aldilar ve suan yer yok:1shok: iki alternatif kres daha onerdiler eve yakin, onlardan da randevu alicam bide isyerime yakin var onunlada randevum 23 martta, bakalim hayirlisi... ama bi tuhaf oldum bugun o kreste minik bebisler, yavrumu verdigim gunleri hayal ettim, kocisle bi tuhaf olduk:eek:allahim o gunleri gosterir insallah...

evet canım ayrıntılı 4 boyutulu yada renkli usg ne dersen de . onların hepsi aynı kapıya çıkıyo. benim de acayip bi mide yanmam var. ne yersem yiyeyim hemen midem harekete geçiyo. napçam bilimyorum yaaa:nazar:

behiye bak comely karbonat tavsiye etmiş benim doktorum soda demişti bide süt tavsiye eden arkadaşlar oldu bide çok baharatlı ekşi şeylerden uzak dur bunlar mide yanması yapar

arkadaşlar ya kızı ben kayıt etcem ama benim pc olmuyo daha doğusu giriyom sizin kaydınız var diyo yeni kayıt yapamıyomuyum başkasını

çok şükür benim mide yanmalarım ve bulantılarım bitti o anlamda rahatladım amma bende yemek yapamıyorum soğana tahammülüm yokk kokuya karşı hassasiyet bitmedi gitti ne olcak benim bu halim annem aşagı annem yukarı idare etmeye çalışıyoruz ama kızım için yemek sorunu büyük dertt

kuru sogan tiksintisi bende de basladi, artik yemeklere koyamiyorum, yada yiyemiyorum, midemi mahvediyo ve kokusu burnumdan hic gitmiyor ki ben sogani cok severdim:KK43:((

nora soda ile lgili biryazı okudum geçenlerde ..özellikler kadınlarda böbreklerinde kötü etki ediyormuş..asşlına yazı yanımda diil aklıma kaldığı kadar yazdım devrik olabilir...bende çok içiyorum ve çok şişiyodum parmaklarımda anlaıyodum bıraktım içmeyi 2 sonra eski halime döndüm..evet az az yemek gerek yanmalr çok kötü...

sağol tuana 34 ama ben yapcam şimdi onu ben üye olamıyorumki daha üye ola başıyorum sizin kaydınız var diyo başkasınaamı üye yapamıyorum pc den acaba

behiye bak comely karbonat tavsiye etmiş benim doktorum soda demişti bide süt tavsiye eden arkadaşlar oldu bide çok baharatlı ekşi şeylerden uzak dur bunlar mide yanması yapar

en son care karbonati bi deniyim bu sefer...hadi bakalim hayirlisi..şakkıdı

kuru sogan tiksintisi bende de basladi, artik yemeklere koyamiyorum, yada yiyemiyorum, midemi mahvediyo ve kokusu burnumdan hic gitmiyor ki ben sogani cok severdim:KK43:((

sen şifre girmeden dirak sayfa açılıyomu öle isi çıkış de öle kaydolursun

sorma bende çok severdim çoban salata falan bayılırdım şimdi görünce kan beynime çıkıyo bende yemeklere koydurmuyorum annem olmaz öyle tadı çıkmaz desede öyle yiyemiyorumm çok fena yani

nora soda ile lgili biryazı okudum geçenlerde ..özellikler kadınlarda böbreklerinde kötü etki ediyormuş..asşlına yazı yanımda diil aklıma kaldığı kadar yazdım devrik olabilir...bende çok içiyorum ve çok şişiyodum parmaklarımda anlaıyodum bıraktım içmeyi 2 sonra eski halime döndüm..evet az az yemek gerek yanmalr çok kötü...

aksamlari bi bardak iciyorum canim limonlu yemek sonrasi, simdilik sislik yok ellerde ayaklarda, bi arastirayim bende internetten, zararliysa onuda icmiycez napalim fisfisfis

X