2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

evriş nasılsın kuzu

Ay ıyı olmam mı Deryammm.. sizin morallerini böyle bomba gibi görüyorum, daha da ıyı oluyorum, su haberlerı bır alın cok daha ıyı olacagız ınsallahh, onlar prosudur ama biz yıne de emin olalım dıye beklıyoruz. Yoksa bılıyoruzz.. hepimizin evlatları aslanlar gıbı dogacak annesi... sende iyisin, hıc sormaya bıle gerek gormuyorum, ıyı de olacaksınız hep.

Benim derdim olduğunu sanan bir arkadaş var tam kim yollamış bakamadım ama acaba onun bir derdimi var bn anlamadım ayrıca çokkkkkkkk kaba bir insan ben girdiğimden beri kimseyi kimseye şikayet etmedim sadece siteyi kullanmasını çözmeye çalışıyorum arkadaşta size yeni katıldı cvp yazın demişti sanırım o gönderiyede çıkıklık yapan sendin ben çok şey sordum ama cvp gelmedi belki tanımadınız için yollamıyosunuz diye düşündüm ve paylaştım bence sen çok kırıcısın nurdan dı sanırım biraz empati kur derim sendende cvp bekliyon yok sen herşeye atlama çok kırıcı ve anlayışsızsın ben gerçekten çok alındım lütfende sen yazma bana bidaha ne sen geril ne ben gerileyim arkadaşlar ilk günden beri ben böylemişim zahmet olmazsa bir geri dönüp bakın kimseye bir ukalalık yapmışmıyım ama o arkadaş ilk günden beri 2 msn bu şekilde kırıcı çokkkkkkk ayıplıyorum seni

amin canım zaten aslanların anasıyız bir çoğumuz .aradaki ceylan analarıda küsmesin hepimizin yavruları sağlıklı ve hayırlı gelsinler inşallah.

buarad kızlar bizim NAZ ın ayakları kocamanmış. ayaklara da bakıyorlar ya hani onlar da bazı hastalıkların anormalliklerin ipucu olabiliyormuş. neyse ki ayakları normaldi, sorun yokmuş. ama koca ayaklı bir kız olacak dedi. eşim de ben de şaşırdık, zira ikimizn de aykaları büyük değil. benim 35 onun 42. hatta eşimin çok kibar ayakları vardır, benimkinden daha güzeldir. çok güldük. bi de aynı benimki gibi taraklı olacak. fotolarımda dikkatinizden kaçmamış ya hani ayaklarımın çıplaklığı belki ayak tipime de dikkat etmişsinizdir. normal değil benim ayaklarım. palet gibidir. hem küçücük ayakkabıların içine sığar (kolayca sıkıştırılabilme özelliği vardır) hem de serbest bırakınca palet gibi (daha doğrusu kaz ayağı gibi) sereserpe yayılır. hatta parmak arası terlik hiç yakışmaz. giyerim çok sevdiğim ama ayak parmaklarıma konsantre olurum, onların yayılmasınamani olmak için aklım ayaklarımda kalır. ama bu tip ayakların da avantajları var. örneğin denge sporlarında çok iyiyiymdir. küçükken balkon demirinde yürüyebilirdim düşme korkusu olmadan. tabi beni örnek olan küçük kardeşim düşmüştü (neyse ki birinci kattaydık da sadece kafası yarıldı bi miktar başka bişey olmadı) sonra dalga sörfünde hocayı çok şaşırtmıştım. 3 gün sürüyormuş board üzerinde ayakta durmayı başarabilmek normalde, ben ise ilk hakkımda durmuştum ve dalga beni kıyıya kadar götürmüştü. adam "çok yeteneklisin" demişti. osa ben bunu geniş ayaklarıma borçluydum. neyse işte uzattım, kızımın ayakları da benimki gibi komik olacak, ve ben onu dalga sörfüne yönlendireceğim. benden geçti artık.

Benim derdim olduğunu sanan bir arkadaş var tam kim yollamış bakamadım ama acaba onun bir derdimi var bn anlamadım ayrıca çokkkkkkkk kaba bir insan ben girdiğimden beri kimseyi kimseye şikayet etmedim sadece siteyi kullanmasını çözmeye çalışıyorum arkadaşta size yeni katıldı cvp yazın demişti sanırım o gönderiyede çıkıklık yapan sendin ben çok şey sordum ama cvp gelmedi belki tanımadınız için yollamıyosunuz diye düşündüm ve paylaştım bence sen çok kırıcısın nurdan dı sanırım biraz empati kur derim sendende cvp bekliyon yok sen herşeye atlama çok kırıcı ve anlayışsızsın ben gerçekten çok alındım lütfende sen yazma bana bidaha ne sen geril ne ben gerileyim arkadaşlar ilk günden beri ben böylemişim zahmet olmazsa bir geri dönüp bakın kimseye bir ukalalık yapmışmıyım ama o arkadaş ilk günden beri 2 msn bu şekilde kırıcı çokkkkkkk ayıplıyorum seni

E yazdım ben sana.. bebişini de optummm hatta.. bir de cok hoş yazmıssın, güldüm de, ne oldu gene be yavrum.. tanımıyorsunuz daha bırbırınızı, ondan bu gerılmeler, tamam yok bişi uzamasın bu konu olur mu?? Herkesten rıca edıyorum.. burası moral bulma kalkanı. Bu konu burada kapansın. Sende rıca edıyorum bhukcum, zamanla oturacak hersey inanın buna.

canım sanırım yenisin ve gergin bi hamişsin .
lütfen biribirimizi kırmayalım incitmeyelim.hepimiz ya anneyiz yada daha yeni anne olacağız böyle çocuksu tavır ve konuşmalrı yakıştıramıyorum.burası sanal bir yer ve kimse kimsenin kaprisini çekmek zorunda değil.bizler biribirimizi burda yazdıklarımız kadar tanıyoruz ve tanımaya çalışıyoruz .BURDAKİ AMACIMIZIN İYİSİYLE KÖTÜSÜYLE BİR DOSTLUK ÇERÇEVESİNDE BİR ARAYA GELMEK DOSTLUK KURMAK PAYLAŞMAK.

AFTABRU cok sevindim gelmene yasadiklarına biraz canım sıkıldı ama biliorumki NAZımız cok ii ve nazlanıo hanımefendi. neyseki haber aldık senden. buarada bizde tr ye donuyoruz cok mutluyum netlesti durum . evde olucam kimse beni hamile hamile ise almaz ki zaten calısmak istemiyorum

hayırlısı olsun BABY. senin için kesinlikle çok iyi olmuş. eşinin burda iş sorunu olmaz inşallah. tr de de işler pek parlak değil. inşallah bebeğiniz size uğur getirmiştir. rıskıyla gelir derler. hangi şehirde olacaksınız? istanbul mu?

AFTABRU down sendromlu bebeklerde burun kemiği oluşmazmış.doktorun bana ilk gösterdiği bak annesi şu burna bak diyerek ilk mesajı verdi aslında.gelişimde çok iyiyimiş.
BİRDE BENDE SENİNLE HELİNİ RÜYAMDA GÖRDÜM BUGÜN BURDAN GÖRÜŞÜYORDUK .

burun kemiğini ölçtü ve kafa çapına orantıladı. downlu bebeklerde 15 ve üzeri olurmuş bu oran. benimkinde 10du. "bu bile iyi olduğunu gösterir" dedi. aa yine de içim sonucu alana kadar tam olarak ferahlayamayacak. inşallah turp gibidir kızım. hepimizin kuzuları iyidir inşallah...

aftabrucum çok merak ettik seni ben hep girp olduğunu felan düşündüm böyle bir sonuç hiç beklemiyordum umarım herşey güzel ve temiz çıkar ama bende çok korkuyorum benimde ikilim temiz çıkmıştı ama doktor banada üçlü yaptırdı yani niye yaptırsınki madem öyle :çok üzgünüm: demekki bi sorun varki istedi demeden edemiyorum bende haftaya çarş alıcam sonuçlarımı nasıl olur bana çarşamba bilmiyorum senin yazdıklarını okuyunca sanki kendim yaşamış gibi oldum o kadar korktumki anne olmak ne zor senağlama

behiye sende güzel haberlerle gel bu üçlü olayı beni bayağı korkutmaya başladı ya :çok üzgünüm:

buarad kızlar bizim NAZ ın ayakları kocamanmış. ayaklara da bakıyorlar ya hani onlar da bazı hastalıkların anormalliklerin ipucu olabiliyormuş. neyse ki ayakları normaldi, sorun yokmuş. ama koca ayaklı bir kız olacak dedi. eşim de ben de şaşırdık, zira ikimizn de aykaları büyük değil. benim 35 onun 42. hatta eşimin çok kibar ayakları vardır, benimkinden daha güzeldir. çok güldük. bi de aynı benimki gibi taraklı olacak. fotolarımda dikkatinizden kaçmamış ya hani ayaklarımın çıplaklığı belki ayak tipime de dikkat etmişsinizdir. normal değil benim ayaklarım. palet gibidir. hem küçücük ayakkabıların içine sığar (kolayca sıkıştırılabilme özelliği vardır) hem de serbest bırakınca palet gibi (daha doğrusu kaz ayağı gibi) sereserpe yayılır. hatta parmak arası terlik hiç yakışmaz. giyerim çok sevdiğim ama ayak parmaklarıma konsantre olurum, onların yayılmasınamani olmak için aklım ayaklarımda kalır. ama bu tip ayakların da avantajları var. örneğin denge sporlarında çok iyiyiymdir. küçükken balkon demirinde yürüyebilirdim düşme korkusu olmadan. tabi beni örnek olan küçük kardeşim düşmüştü (neyse ki birinci kattaydık da sadece kafası yarıldı bi miktar başka bişey olmadı) sonra dalga sörfünde hocayı çok şaşırtmıştım. 3 gün sürüyormuş board üzerinde ayakta durmayı başarabilmek normalde, ben ise ilk hakkımda durmuştum ve dalga beni kıyıya kadar götürmüştü. adam "çok yeteneklisin" demişti. osa ben bunu geniş ayaklarıma borçluydum. neyse işte uzattım, kızımın ayakları da benimki gibi komik olacak, ve ben onu dalga sörfüne yönlendireceğim. benden geçti artık.

Filmm gibi kadınsın Nazan.. kaydirigubbakcemile3 Bir ayagın anotomisi ve de bıyografısı gibi olmuş.. Diyorum ya sana; bu kız sana çok yakıstı dıye.. herseyıyle ıcıne sıne sıne.

Bu arada ben dişçiye gidiyorummm ( bıktınız benım bu dıs konumdan bılıyorum ama yazayım genedekaydirigubbakcemile3)
Gecıcı dolgularım degısecek.. gelınce gorusuruzz..Hepiniz Allaha emanet olun. Keske geldıgımde Helın de gelmıs olsaa:Saruboceq:

telkırma hoş gelmişsin. bhuk sen de.....
merak ettim telkırma, neden satını duyunca şaşıracağız? hadi söyle bakalım? eğer erken ya da geç döllenme var diyeyse, hiç üzülme, burda herkesin bebişin haftası sata göre farklı çıkıyor. çoğumuz ya geç döllenmişiz ya da erken.

evet aftabrum evimiz istanbulda ins bebisimiz babasına ugur getirirde fazla sıkmadan is bulur ama burda durum gercekten daha berbat .zaten bitirdik ben yarın ya gelirim ya gelmem gelmezsemde evden girerim. istanbul avrupa yakasındayız canım tepebası

aftabru cnm benim allahın isniyle güsel çıkacak sonuçlar...zaten sen sitresini yenmişin bebişinde rahattır orda..anlatmışın eli iğneye uzanıyo diye..ben onun elini öperim minik naz

telkırma sat 19 kasım diilmi ,,,sölermiin valla merak ettim gülmicem söz:) hani 26 ağustos 19 kasım oluyo benim sat öle..ay ben çok meraklıyım

sakaleyn :sm_cool: canım
yerime hemen kız ayarladılar ona is gosteriyodum gec girdim ondan

BHUK ne alaka ya durdun durdun garip garip seyler yazıosun lutfen topige gerginlik katma. Nurdanda ayrıca uyuz bir insan degil . dagdan gelip bagdakilere laf atma rica ediorum. durup duruken germeyin ortamı surda ne guzel egleniyoruz dertlesiyoruz.

baby oh ne güsel toplanın ist de... herkes izmirde bari bizde toplaşalım bende şişlideyim yakın sayılırız

h

burun kemiğini ölçtü ve kafa çapına orantıladı. Downlu bebeklerde 15 ve üzeri olurmuş bu oran. Benimkinde 10du. "bu bile iyi olduğunu gösterir" dedi. Aa yine de içim sonucu alana kadar tam olarak ferahlayamayacak. Inşallah turp gibidir kızım. Hepimizin kuzuları iyidir inşallah...

bana ölçümlerele ilgili belge verildi.doktor bunu söylemedi ama ilk burnu gösterdi büyük heyecanla .doktorumuzda perinatoloji bölümü klinik şefi çok rahat oldu senin nasıl geçti canım.

sağolun arkadaşlar ben sadece cvp gelmeyince acata tanıdıklarmı yazışıyo dedim bide gerçekten çok yazmıştım 5 6 şeysordum herhalde sağlık olsun tabikide siz ben kızmadımki yanlış anlaşılıyorum

AFTABRU babaannesinin ayakları nasıl, yada halası teyzesi varmı belki onlara cekmistir canım

tuana bizde bulusuruz canımcım uzulme sen bende beyoglunda oturuyorum evim istiklale 2dk sislide yakın bi geleyim gorusuruz insallah

X