2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

milkshake imkanın varsa kesinlikle arada baska dr a kacamak igit insan birbucuk aynası dayanırrr dr a da pes yani israr niye etmediniz hani ne goruyosunuz falan diye ?

Esrakocum kızın bahtıyla gelsin dünyaya inşallah.
Bende ufak tefek kızıma ciciler almaya başladım süper minik tatlı kıyafetler var insan almadan duramıyor.

fasulyeko senin tam hangi gunlerde belli oldu ? 4 boyutluda mı bakıldı normali eski 2 boyutludamı soyledi dr un ? sende oerken ogrendin sanırım su an 15 haftadasın tickerın kalan sureyi gosteriyor anlayamadım tam haftanı ??

ya aftabru o goruntu benimde içime kurt dusurdu bu ne bu simdi burdakı dedim esim dedi o bacagının dısı çekerken ben gordum kapalı idi o esnada bacagı dedi. e zaten dr uzuncaa baktı hep kız dedi bu bizim gordugumuz seyi o da gorurdu yani değilmi:)ya allahtan hayırlısı o ayrı diyelim değisti derimki bir sure kızım olcak sandım mutlu oldum fazladan :) ama cinsiyet için asıl siyah beyaz ultrasonda bakıp yorum yapıyorlar dr da orda baktı duz bak burası dedi erkek olsa burası dik oluyor falan hiç çıkıntı yok dedi o goruntuyu banada gosterdi ama iste insan emin olamiyor

esrako aynı endise bendede var o yuzden drum da teyit edince rahatlıycam

benim bu gittigimde acıbadem hast dr u. radyoloıg değil hos radyologlar daha iyi bilirler surekli bunla ugrastıkları için. bakalım ctesi gunu kendi dr um ne diycek bir netlesse erkek olunca hemen netlesiyorda kızlarda zor oluyor iste .

aftabru dun gecmisi okudum esrakonun kız , kayrayı cadı kaynanası cok uzmus baska bi havadis yok canımcım. ins sende guzel haberlerle gelirsin

bu arada bu dr bana farklı vitaminler verdi sizlerede yazayım.

elevit e devam tabi.
obur dr umun kalsiyum verdigin soyledim rutinde verilen birsey değil dedi ama içebilirsin dedi.
onun haricinde demir ilacı verdi ferrum fort gunde bir adet ac karnına seklinde
balık yiyormusun dedi pek değil dedim balık hapı verdi omega 3 vitamini yani onuda tok karnına icecekmisim gunde birtane adı marincap uç tane oldu içeceğim haplar .

fistiklar gunaydinnn, yine bir pazartesi sendromu:)) allahim bu hafta da cabucak gecse...

kızlar c.tesi günü alışverişe gittim hamile pantalonu aldım bir tane daha eski pantanlarımı giyemiyorum malesef, İstanbulda oturanlar Bakırköy de çok uygun fiyata hamile kıyafetleri var kumaş pantalonu 30 TL ye aldım kot olanlar 35 bilginiz olsun dedim
bebeğime de birşeyler almak istedim eşim çok sinirlendirdi beni neye elimi atsam onu oğluma giydirmem, yok bunuda kızım giyemez çıldırttı beni bende çıtçıtlı yeni doğan badisi aldım beyaz okadar senağlama bir daha eşimle alışverişe gitmem çok kıl havalar düzelsin tek giderim, herşeye karışıyor ne yapıcam ben bu adamla

Son düzenleme:
Kızlar Herkese Merhaba,

Yaklaşık 3-4 gündür bakamadım ama maşallah çok ilerlemişsiniz gene. Artık geçmişi okumaktan vazgeçtim çünkü asla yakalayamıyorum sizi. Yeni gelenler olmuş hiç duymadığım isimler gördüm çok hoşuma gitti. Herkes hoşgelmiş. Evriş'in sanırım dişi ağrıyordu. Umarım iyisindir EVRİŞ'İM. Bebeğinin cinsiyetini çok merak ediyorum. Çünkü kız olursa adaşım olucaktı. Gerçi burda Şebnem ismini koymayı düşünen birçok arkadaş vardı sanırım.
Kızlar lütfen dalgınlığımın kusuruna bakmayın.
Beni sorarsanız çok sıkıntılı günler geçirdim. Zaten siteye giremeyişimin bir nedeni de buydu. Benim Evriş gibi bir kalp rahatsızlığım vardı bahsetmiştim. Geçen doktora gittiğimizde bizi çok korkuttu. Daha doğrusu kendi de korktu. Bizi Ankara'ya gönderecekti nerdeyse. Benim gibi hastalarda asla gebeliğe izin vermiyoruz sana nasıl başlamışız vs. diye anlayacağınız çok canım sıkıldı. sabahlara kadar buz gibi odada ağladım durdum. Sonra da bebeğimi üzdüm diye ondan özürler diledim. İnşallah kötü etkilenmemiştir.
Sonra gene bir sürü eko'lar ekg'ler tahliller doktorlar vs.neyse şimdilik biraz rahatladık. En azından gebeliği devam ettirebiliriz dediler. Ama 5 ve 6. aylardan sonra çok dikkatli olmalıyız her an kontrol altında olmalısın gerekirse ilac tedavisiyle bu işi yürütmeye çalışacağız dedi kalp doktorum. Kadın doğumcuma da bugün gidip tekrar konuşacağız. Allah kimseye böyle korkular yaşatmasın. Ama ben hamilelik ilerledikçe kötü olacağımı düşünüp korkuyorum. Yani 5 ve 6 aydan sonraysa yaklaşık 1 ay içinde bütün hazırlıkları bitirmem gerek ve ben daha bebişime 1 tane bişey almadım.
Kızlar bu arada sizlerin aldıkları cicilere ve göbek şova bakmak istedim bi bilgi versin diye ama şu GÖBEK ŞOV dediğiniz şeye nerden veya nasıl bakılıyor bilemiyorum. Ayrıca cicilerinizi de merak ettim. Bana yardımcı olursanız sevinirim.
Ben malesef bu siteyi kullanmada biraz amatörüm. Hepinizden (eğer bir kusur işlediysem veya sizi üzdüysem) özür dilerim.
Ama benim yaşadıklarım bunlardı ve malesef güzel şeyler yazamadım.

KAYRA'M....CANIM BENİM..
canım arkadaşım şu kadını bana bi postalasana..!..ağzını dikip geri göndericem sana...yawwww..inanamıyorum yaa..hayretler içersinde okudum....seni nasıl incitebilir..seni kafamda tuttuğunu koparan bi tip gibi düşünmüştüm...sanırım saygısızlık yapmak istemiyorsun...o kadın saygıdan falan anlayacak kasitede değil canım...bırak gitsin..ver ağzının payını..sustur....ya havle yaaa...adamı dinden imandan çıkaracaklar....

Aftabruu..hayırlı haberler getir hadi bize....

Kaçakkedi...şahsım adına beni üzecek bişey yapmadın...lütfen sen de üzülme..bebeğini de üzme annesi..bol bol dua et..bizim dualarımız kabul oluyor....Allah en kolay yoluyla bu sınavdan geçmeni sağlayacaktır...geçmişler olsun...dikkat et kendine...

herkese iyi haftalar arkadaşlar
öncelikle resimlere nereden bakılıyor göbişlerinizi çok merak ediyorum benimki çok büyüdü normalmi anormalmi :bbo:
birde bende yarın üçlü teste gideceğim ikiliyi yaptırdım temiz çıktı şükürler olsun rabbim hepimizin bebişlerine sağlık sıhhat versin kolaylıkla doğum yapmayı nasip etsin..

kızlar bu haftalarda göğüslerden sıvı gelirmiş. sütün bilmem ne maddesi.ileri haftalardaki bayanlarrrr. gelio mu cidden. daha erken deil mi ama . 30 dan sonra gelir filan die düşünmüştüm
15-16. haftalar demiş.

Off kızlar ne giysem tıkanıyorum ben yawkafamçokkarıştı. Anlaşılan bana alışveriş yolları göründü

Yerim ben seni yaaa kaydirigubbakcemile3

Allllah yardımcı olsun, anam kayınvalıde kılıklı bir kocan var demekk kiii,ben olsam dayanmaz ümmüklerdim herhallaelaelaelaelae

Çok çok geçmiş olsun once arkadasım.. bende ıkıncı derecede aort yetmezlıgı var, ilaç falan kullanmıyorum ama senin durumun benden sanırım daha bir farklı.. yalnız kötu olucam dıye sımdıden kendını sartlama derim ben.. sonucta bu bebeği 6. aya kadar tasırsan haydı haydı 3 ay daha tasırsın, dağılma lütfen ve bebeğine de eziyet etme, yazık değil mi ikinize de.. üzüldüm böyle yapmana.. Allah yardımcın olsun,iyi olacak hersey,inan buna.

Bu kadar sıkıntının arasında dişimi düşündüğün için çok tesekkur ederim, iyiyiimm cok saolasın, bebişimin cınsıyetini 1 saat sonra öğreneceğim inşallah, gelir gelmez paylasırımm sizlerle.. En kısa zamanda senin de en güzel haberlerini duyacağız burada..

kaçakkedi canım geçmiş olsun.inşallah hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde bitireceksin canım kalan ayları. ama sen dediğin gibi 1 ayda bitir işlerini sonra dinlen bol bol.

evrişçim bu arada 1 saat sonra öğrenip 2-3 saat sonra da gelip yazarsın dimi.
bence erkek diorum. kızlar anket yapalım hadi. evrişin kızı yazıodummm aaaa acaba kız mııııııı...deiştirmiorum erkek diorum hala. kaydirigubbakcemile2

günaydın kızlar
ben bugün uzun zamandır ilk defa temizlik yapıcam bugün girmicektim ama yine merak ettim sizleri dayanamadım

herkese gunaydın

iyi haftalar diliyorum.

albumume biraz once bebeginimn ultrason goruntusunu ekledim bakmak isteyenleriniz olursa bilginize:)

esrako bebişine maşşallah ben bi şey merak ettim 4 boyutlu ultrasona girmişsin sanırım her zaman 4 boyutludanmı bakıyor. yoksa bu gidişindemi baktı. çünkü ben ne zaman giricem merak ediyorum sanırım orda çok daha net gözüküyo herşey
aftabru ben haftasonu bursada dışarı çıkamadım sen nasıl gezdin buraları
kaçakkedi geçmiş olsun canım inşallah toparlanırsın biran önce
ya arkadaşlar dün varmısın yokmusunu izledinizmi bi yarışmacının kızı vardı onun doğummuyla ilgili bi şeyler anlattı ama kaçırdım birazını

SAKALEYN, yaptırdın mı amniyonu? herhalde 15 gün sonra çıkıyor di mi sonuçlar?
ben de bu akşam 3lü sonucumu alacağım arkadaşlar.

Derya bu sabah kan vermeye gıdecektı.. 15 gun sonra cıkıyorsa Derya yı bu süre zarfında ayakta tutmamız gerekecek sanırım.. kıyamam ona (

Aftabrum, güzle cıkacak eminim, bir de aksam girip lutfen yaz bize..

Kayra Allah sabır versin canım, üzme kendini bebeğini düşün söyleyecek başka şey bulamıyorum

Evriş hakkından geldim ben onun sonra da hadi alallım dedi beni kızdırdıktan sonra neye yarar,
dediğin gibi kaynana kılıklı kıl kocam, arada fırçayı yemesi lazım kendine gelmesi için, ya sabır
Evriş güzel haberlerini bekliyoruz canım

Kaçakkedi geçmiş olsun sağlıkla kucağına alırsın bebeğini inşallah

yok yok kesin sparta annesi o...

Yerim ben sizi yaaa kaydirigubbakcemile3 Ne hoşsunuzzz.. Dr un bizi bırakmasına bağlı, gelir hemen yazarımm size.. Heyecandan ölmem di mi?? Birazdan cıkıyorum.. eşimi bekliyorum, hakkımızda hayırlsı olsun inşallah.. yeter ki uzun ömürlü, ömrü hep sağlıklı, iyi ahlaklı, cana yakın, hayırlı bir evlat olsun ( amma da cok isteğim varmış cocuktan )

evrişcim biz seninle aynı gidiyoruz bakalım inşallah sen öğrenirsin bugün cinsiyetini.... hayırlı haberlerle dön inşallah.... ben öğrenemedim ama merak ettim seninkini hadi çabuk git gel....

merhaba arkadaşlar haftasonu girmiyorum pazartesi size yetiştiremiyorum geçmişi bitiremiyorum gelgit oğluşin hayırlı olsun canım aftabru cicilerinizi gördüm bayıldım ben daha bişey almadım hasta olan arkadaşlar geçmiş olsun bende grip olmuşum bende çarşamba günü bebeğimi görmeye gideceğim 15 hafta doldu belki cinsiyetini öğreniriz hayırlısı olsun öptüm hepinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…