2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Kayra Allah sabır versin canım, üzme kendini bebeğini düşün söyleyecek başka şey bulamıyorum

Evriş hakkından geldim ben onun sonra da hadi alallım dedi beni kızdırdıktan sonra neye yarar,
dediğin gibi kaynana kılıklı kıl kocam, arada fırçayı yemesi lazım kendine gelmesi için, ya sabır
Evriş güzel haberlerini bekliyoruz canım

Kaçakkedi geçmiş olsun sağlıkla kucağına alırsın bebeğini inşallah

Ellerine saglık o zaman :)))) Kimse bizim tadımzıı kacıramaz, yeriz onların hepsini biz.. :))) Can içinde can tasıyan insanlarız biz, değil mi ama??

İnşallah güzel haberlerle geleceğim, ötesi yok zaten :)))

kaçakkedi geçmiş olsun canım...
evrişşşş ya hemen git gel ayhhh ben heycanlandım senin yerine.....

petrik yaaaa bakırkoyde neresi orası yazsana kız ben gecen hafta lord da sordum 85 tl dediler kotlar için bende o fiyata bbeişe bissürü şey alırım dedim içimden çok fazla geldi bana ya... hamileyken illa marka armıyoruzki yaa. hemen cvp yazarsan bende çarşamba bi koşu gider alırım ..bu arada benm bi arkadasm maşallh çok gezer bakırkoyedeki cumatesi pazarında bi bebek kıyafeti satan yer keşfetmiş carter's ürünleri bile var ayyh tek sorun etiketleri kesik.. ama muhteşem şeyler ve badyler 3 tl falan bukadar ucuz yani... istanbuldakilere duyrulur...

evris dr a bgunmu ugidiyorsun tum mesajları okuyorum nası arada kacırdım anlamadım

seerni benim dr um surekli eski ultrasonda bakıyor yani 2boyutluda. oy uzden arada kendi dr kontrolum oncesi birhaftada kacamak arkasaımın dr una gittim. acıbadem hastanesine. arkadasıma hep dr u 4 boyutluda bakıyordu. bende sandım fiks herkese orda bakıyor acıbadem farkı ama oyel değilmis. yani acıbademde muayne odaları ayrı dr ların her birinin odasında birtane ultrason yok sahsi olarak.
once iki boyutluda baktı daha once dort boyutluda bakıldımı diye sordu hayır diyince ozaman ondada bakalım dedi hatta 20-24 hafalar arasında olan detaylı ultrason cekmii bu cihazda yapılıyormus çok sıra vardı yogun randevuulu detaylı organ bakıyorlar tabi 40 dk suruyormus saat 14,30 da guitmistim aksamustu ugrarsanız yogunluk azalır rahat bakarım dedi gittik gezdik etrafta 5 gibi aksamustu tekrar geldik o zaman baktı 4 boyutluda. yani fiks her seferinde bakılmıyor bizim dr un jesti gibi oldu.

evriş ben kaçırdım heralde sen bugünmü gidiyosun doktora

Evet canım.. şimdi cıkıyorum..

evrişcim biz seninle aynı gidiyoruz bakalım inşallah sen öğrenirsin bugün cinsiyetini.... hayırlı haberlerle dön inşallah.... ben öğrenemedim ama merak ettim seninkini hadi çabuk git gel....

Bugun 16+1 olduk, inşallah ogrenırızz, saol kuzum.

petrik yaaaa bakırkoyde neresi orası yazsana kız ben gecen hafta lord da sordum 85 tl dediler kotlar için bende o fiyata bbeişe bissürü şey alırım dedim içimden çok fazla geldi bana ya... hamileyken illa marka armıyoruzki yaa. hemen cvp yazarsan bende çarşamba bi koşu gider alırım ..bu arada benm bi arkadasm maşallh çok gezer bakırkoyedeki cumatesi pazarında bi bebek kıyafeti satan yer keşfetmiş carter's ürünleri bile var ayyh tek sorun etiketleri kesik.. ama muhteşem şeyler ve badyler 3 tl falan bukadar ucuz yani... istanbuldakilere duyrulur...

Saol Kacakkedimm, Gelir gelmez yazacagım size.. şimdi cıkıyorum, gelince yazarım,öptüm hepinizi.

aftabru dun gecmisi okudum esrakonun kız , kayrayı cadı kaynanası cok uzmus baska bi havadis yok canımcım. ins sende guzel haberlerle gelirsin

çok saol canım. çok şey kaçırmadığıma sevindim.

kızlar c.tesi günü alışverişe gittim hamile pantalonu aldım bir tane daha eski pantanlarımı giyemiyorum malesef, İstanbulda oturanlar Bakırköy de çok uygun fiyata hamile kıyafetleri var kumaş pantalonu 30 TL ye aldım kot olanlar 35 bilginiz olsun dedim
bebeğime de birşeyler almak istedim eşim çok sinirlendirdi beni neye elimi atsam onu oğluma giydirmem, yok bunuda kızım giyemez çıldırttı beni bende çıtçıtlı yeni doğan badisi aldım beyaz okadar senağlama bir daha eşimle alışverişe gitmem çok kıl havalar düzelsin tek giderim, herşeye karışıyor ne yapıcam ben bu adamla

hadi ya? çok ucuzmuş gerçekten. ben bursada bi yere gittim 120tl dediler. almadım tabi. başka bir butiğe gittim 80 dediler beğenmedim bile. onu da almadım tabi. hala hamile pantolonum yok kızlar. üüüühhhhüüüüüü

.
Beni sorarsanız çok sıkıntılı günler geçirdim. Zaten siteye giremeyişimin bir nedeni de buydu. Benim Evriş gibi bir kalp rahatsızlığım vardı bahsetmiştim. Geçen doktora gittiğimizde bizi çok korkuttu. Daha doğrusu kendi de korktu. Bizi Ankara'ya gönderecekti nerdeyse. Benim gibi hastalarda asla gebeliğe izin vermiyoruz sana nasıl başlamışız vs. diye anlayacağınız çok canım sıkıldı. sabahlara kadar buz gibi odada ağladım durdum. Sonra da bebeğimi üzdüm diye ondan özürler diledim. İnşallah kötü etkilenmemiştir.
Sonra gene bir sürü eko'lar ekg'ler tahliller doktorlar vs.neyse şimdilik biraz rahatladık. En azından gebeliği devam ettirebiliriz dediler. Ama 5 ve 6. aylardan sonra çok dikkatli olmalıyız her an kontrol altında olmalısın gerekirse ilac tedavisiyle bu işi yürütmeye çalışacağız dedi kalp doktorum. Kadın doğumcuma da bugün gidip tekrar konuşacağız. Allah kimseye böyle korkular yaşatmasın. Ama ben hamilelik ilerledikçe kötü olacağımı düşünüp korkuyorum. Yani 5 ve 6 aydan sonraysa yaklaşık 1 ay içinde bütün hazırlıkları bitirmem gerek ve ben daha bebişime 1 tane bişey almadım.
Kızlar bu arada sizlerin aldıkları cicilere ve göbek şova bakmak istedim bi bilgi versin diye ama şu GÖBEK ŞOV dediğiniz şeye nerden veya nasıl bakılıyor bilemiyorum. Ayrıca cicilerinizi de merak ettim. Bana yardımcı olursanız sevinirim.
Ben malesef bu siteyi kullanmada biraz amatörüm. Hepinizden (eğer bir kusur işlediysem veya sizi üzdüysem) özür dilerim.
Ama benim yaşadıklarım bunlardı ve malesef güzel şeyler yazamadım.

geçmiş olsun. nedir kalp problemin? evrişinkini de merak ediyorum. sorun tam olarak nedir? bence doktor kontrolünde olduğun sürece endişe etme. bak benimki de yüksek riskli gebelik, ama hep içimi ferah tutmaya çalışıorum. hergün iğne vuruyorum kendime. inşallah sen de sağsalim nurtopu gibi bi bebek dünyaya getireceksin.

herkese iyi haftalar arkadaşlar
öncelikle resimlere nereden bakılıyor göbişlerinizi çok merak ediyorum benimki çok büyüdü normalmi anormalmi :bbo:
birde bende yarın üçlü teste gideceğim ikiliyi yaptırdım temiz çıktı şükürler olsun rabbim hepimizin bebişlerine sağlık sıhhat versin kolaylıkla doğum yapmayı nasip etsin..

http://www.kadinlarkulubu.com/bebeg...-agustos-anneleri-gobus-sovumuz-baslasin.html

anladım canım sağol bizim dr büyük ihtimal 20-24 hafta arası bakıcak ozaman burda o derecede bi hastane yok bide 4 boyutluda bakalım demezler

evriş güzel habarlerle gel inşallah
sen çıktığında büyük ihtimal alışverişe gidersin cinsiyette belli olursa geç gelirsin artık

bende geçen ay secen hamile giyimden bir pantalon aldım 85 den yarı fiuyatına inmisti 42,5 a aldım. hemde dusuk bel belinde kemeri var gibi gorunumlu falan ama tabi ustte penye esnek kuması var. ben follos gibi belden ayarlanan lastikli tarz hamile pantalonlarını hiç sevmiyorum buna bayıldım herkes normal pantalonunu hala giyebiliiyorsun ne guzel falan diyor.))

pinky capacity nin arka kapısınınorada bi cadde var, 7-8 tane hamile kıyafeti satan mağaza var, pahalılarıda var tabi, bir pantalon beyendim harikaydı ama 100 TLcik ne gerek var almadım, sezon sonu bayağı indirim yapmışlar, hatta 25 lirayada vardı açıkrenkti çok kirletirim diye almadım -tatlicadiarzu- mothercare de de 30 lira
havalar düzelsinde b.köy pazarından elbise alırırz serin serin giyeriz :CüvCüv:

seerni canım bir eksiklik değil 4 boyutluda baktırmaman sadece anne baba için daha guzel anılar olusuyor izlerken on dk yirmi dk daha keyifli oluyor birde resim veriyolar eline iste kartona basılı bildigin resim gibi benim albume koydugum o hos yani. birde cd veriyorlar tum cekimi kaydettikleri dvd formatında. bunlar guzel eve gelip tum aileye izletebiliyorsun. ama asıl tum olcumler tetkikler tesbitler 2 boyutluda yapılırmıs ve dr larda hep iki boyutluyu tercih ederlermis. 4 .oyutlu bebei soyle bir tam olarak goreyim merakına iyi geliyor . bide yarık dudak vs gibi dis organ anomalilerini daha rahat tesbit etmeye yarıyormus.

evriş bana kaçak kedi demiş ya..:KK43::KK43::KK43: ben pinkydim ama...ühühühühüh...
petrikkk cvp yazmamıssın ya nerden aldın bakırköyden...

Günayyydiinlarr....esrako bebisini gördüm canim cok tatli..bana oturuyormus gibi geldi...Kacakkediyede gecmis olsun diliyorum..Ay evris 27 sine kadar bekleyemedin herhalde..ay cok heyecanlandim simdi..Kayra bu arada benimkilerde burdalar ve banada arada laf sokuyorlar ama ben dayanamadan hemen tepkimi veriyorum..bence sende araya bir mesafe koy..ne sen üzül ne de onlar..acikcasi herkes haddini bilmeli...

KAÇAKKEDİ canım çok geçmiş olsun inşallah sağlıkla alırsın bebeğini kucağına kötü şeyler düşünmemeye çalış bebeğinide daha fazla üzme annesi.

EVRİŞ cim Allah inşallah gönlüne göre verir iyi haberlerle gel inşallah.

ben de bi bakırköye gideyim bari. ama havalar da çok soğuk. şuaralar pek çıkmıyorum dışarıya. şehirdışı gezilerimizi saymazsam....

seerni benim dr um surekli eski ultrasonda bakıyor yani 2boyutluda. oy uzden arada kendi dr kontrolum oncesi birhaftada kacamak arkasaımın dr una gittim. acıbadem hastanesine. arkadasıma hep dr u 4 boyutluda bakıyordu. bende sandım fiks herkese orda bakıyor acıbadem farkı ama oyel değilmis. yani acıbademde muayne odaları ayrı dr ların her birinin odasında birtane ultrason yok sahsi olarak.
once iki boyutluda baktı daha once dort boyutluda bakıldımı diye sordu hayır diyince ozaman ondada bakalım dedi hatta 20-24 hafalar arasında olan detaylı ultrason cekmii bu cihazda yapılıyormus çok sıra vardı yogun randevuulu detaylı organ bakıyorlar tabi 40 dk suruyormus saat 14,30 da guitmistim aksamustu ugrarsanız yogunluk azalır rahat bakarım dedi gittik gezdik etrafta 5 gibi aksamustu tekrar geldik o zaman baktı 4 boyutluda. yani fiks her seferinde bakılmıyor bizim dr un jesti gibi oldu.

evet esrakom, ben de arkadaşlara aynısını anlatmıştım ama kaçırdılar galiba. 3 boyutlu usg leri doktorlar tercih ediyorlar, çünkü bebeğin sağlığıyla ilgili asıl görüntüler orda. 4 boyutlu fantazi için daha ziyade. benim doktorun odasında var, yani istediğim zaman gösterebilir ama o da hep ileri zamanlarda bakmanın daha manalı olacağını, kendilerinin 3d yi tercih ettiklerini söyledi. gittiğim 3 doktor da aynı şeyi söyledi. ellerinin altında 4d olmasına rağmen bakmadılar. çok erken bakmanın anlamı yok, korkarsın dediler. 20. haftada güzel görünmeye başlıyorlarmış. benim de bişey kalmadı zaten 20. haftama.

bende geçen ay secen hamile giyimden bir pantalon aldım 85 den yarı fiuyatına inmisti 42,5 a aldım. hemde dusuk bel belinde kemeri var gibi gorunumlu falan ama tabi ustte penye esnek kuması var. ben follos gibi belden ayarlanan lastikli tarz hamile pantalonlarını hiç sevmiyorum buna bayıldım herkes normal pantalonunu hala giyebiliiyorsun ne guzel falan diyor.))

evet evet işte duygularıma tercüman oldun, ben de sevmiyorum o belden büzülenleri. istiyorum ki üstüme de dar bişey giydiğimde içimde topak topak bişeyler durmasın görüntüyü bozan. beli komple esnek kumaş olanlardan alacağım ben de... bakırköye mi gitsek esrako? yoksa anadoluda bildiğin yer var mı? biz seninle çok yakın oturuyoruz. göztepe köprüsüne yürüme mesafesindeyiz.

EVRİŞ, hadi senin haberini heyecanla bekliyoruz. bence de erkek diyecekler.

Evriş bende tahminde bulunayım bence erkek olacak : ) sparta annesi olursun sen
pinky yazdım canım göremedin sanırım
Aftabru sen zayıf hamişsin ondan , terk derdin hamile pantalonu olsun :CüvCüv: çok tombişim ben eski pantalonları giyince karnım kasılıyor çok ağrıyor 2 pantalonla idare edicem şimdilik forma oldu bana -tatlicadiarzu-

bence evrisin bebegine kız diyecekler :)) arada bir mualif olayım :)

kızlar ben besiktas carsıdan aldım buraya gelmeden 2 kumas 1 kot 3unu 150 ye aldım resmen forma oldular bana. carsı dedigim pasajlı carsısı var ya orda 3.katta terzinin yanında (2.de olabilir) ama yanında terzi var orda hemen pacalarınıda yapıolar. alt katta baska bi hamile giyimde 30ada pantolonlar vardı ama onların kumasları yazlıktı yinede orayı gezebilirsiniz. birde normal beli lastikli bol spor pantolon almıstım yardsdan oda cok kullanıslı is disinda giyiyorum onu oxxodada var o tarzlar. cok para verme taraftarı deilim . tr de sezondan zaten ustler hep bol kesim onları hamile giyimden cok para vererek almaya gerek yok ama altlar lazım oluyo iste. ondada kaliteli ve kullanıslı ve uygun arasında degerlendirme yapmak gerek

petrikcim demekki napıyoruz alisverise kocislerle gitmiyoruz. ben kendim icin bile kocisle gitmem hem sıkılıo hemde guzel bisiler alamıyorum icime sinmio aldıgım biran once alıp cıkıorum. ama tek cıksam yada bi kız arkadasımla heryeri altust edip ona gore istegime butceme gore bisiler buluyorum evede mutlu donuyorum

Burko canim ben o babay maker i denedim insallah oyle cirkin olmaz bebisim, esimle koptuk aksam, bu ne boyle diye, yani ikimizde fena degiliz tip olarak, sanirim bizden bu kadar cirkin bisey cikmaz:)))
Esrako cok guzel bir goruntu yakalamis doktorun, ben doktorumkla konustum eim cok istiyor diye, goruntu yakalamak cok zor dedi, belki ileride...
Kacakkkedi gecmis olsun canim ya...
Evrisim, sparta annem, oglan kesin o oglannnnn....

Yürüyüşün haricinde faaliyetlerde bulunan arkadaşlar varmı ?
Nasıl egzersizler yapıyosunuz ve yoga yapan varmı?

X