2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

canım bence de -tatlicadiarzu- aldığımız kilonun 2 si gaz su şişkinlik dimi.ödem de vardır. canım bişi sorcam. ben de selilüit artışında bir patlama yaşandı.deri altım yağ doldu. diz üstüme kadar vücudum yağlandı.normal mi bu yağ stoğu:nazar:

canim pek bir bilgim yok ama bence onlarin hepsi yag degildir..yani bir anda vücudun bu derece selülitlenmesi normal degil..bence senin vücudun sismistir..ayrica hamilelik gercekten insanin vücudunu bozuyor..tabi istisnalarda olabilir ama cogunluk la öyle oluyor..bence bol bol yürüyüs yapmaya calis..eger normalde hareketli bir kisiysen ve bir anda hareketi azalttiysan da selülit olusabilir..cok rahatsizligin yoksa bence bol bol yürüyüs yapmaya ve bol su icmeye özen göster..cünkü son aylarda vücudumuz daha cok sisecek..

Günaydin arkadaslar...bu gün herkes iyidir insallah..:CüvCüv: Gizzecigim ben bebisin hareketlerini 2 hafta önce baya baya hissetmistim ama son bir haftadir hic hareket yok..aslinda bundan dolayida biraz üzülyorum..senağlama fazla tatli yada cikolata yemiyorum..yesemmi acaba..kilo konusuna gelince ben ilkinde ilk aylar kilo almadim aksine verdim..ama son 3-4 ayda 25 kilo alip rekora imza attim..bence cok dert etmeyin..daha öncede söyledigim gibi bunlarin cogu su ve siskinlik..cabuk veriliyor..

Üzülme canım benim de ara ara bu tür korkularım çok oluyor. Hatta bir korkumu burada paylaşmıştım sizlerle ark hemen çikolata ye ya da süt iç demişlerdi. Ben de koca bir paket çikolatayı yemiştim hemen... Hafif hafif hissetmiştim varlığını.. Sen de deneyebilirsin.. Ama eminim bebişin iyi ve keyfi yerindedir canımm..:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

HİÇ SORMA ANLATMAKTAN SİZLEİRDE SIKTIĞIMI SANIYORUM YARIN AMNİYOSENTEZ YAPILACAK ONDAN STRESLİYİM.

TEST YOK CANIMYA DİREK AMNİYO YAPILACAK ODA YARIN BANA DUA EDİN KOLAY GEÇSİN Bİ SORUN ÇIKMASIN.

Geldim baktım kimsecikler yok bende evimi süpüreyim dedim .işe verdim kendimi.canım nsılsın iyimisin.

Aşkolsun, niye sıkılalım ki. Burada herkes kendisi kadar bir diğerinin durumunu da merak ediyor. Yarın güzel haberlerle geleceksin. Hepimiz dua ediyoruz burada senin için canıma.s.

Aşkolsun, niye sıkılalım ki. Burada herkes kendisi kadar bir diğerinin durumunu da merak ediyor. Yarın güzel haberlerle geleceksin. Hepimiz dua ediyoruz burada senin için canıma.s.

İnşallah güzel haberlerle gelirim.hihoyyyt
Hepinizin dua ettiğini bilmek zaten beni rahatlatıyorkaydirigubbakcemile3 .dua eden herkese teşekkür.a.s.
Dün temmuz annelerine sordum hiç amniyo yapılan varmı diye onlarda sorun çıkanlar detaylı usg ye girerek olmamışlar hihoyyyt.bende ilk öğrendiğimde doktoruma sordum birde önce orda baksak diye belli olmayabiliyor bazen kesin çözüm amniyo dedi.:uhm:

Ay ne heyecanlı:dance:Gözün aydın canım. MAŞALLAH MİNİŞE:nazar:Ben de çoook sabırsızlanıyorum bebişimden minik tekmeler yemek için. Benimki pek uslu kıız, ultrasonda bile yumuşak yumuşak hareket ediyor kuzum:asigim:[/SIZE][/B][/FONT]

Canım benimkisi de ultrasondayken çok hareketsizz 12. haftada gördüğüm halini arıyorum her seferinde elleri ayakları kıpır kıpır ama genelde hareketsizken gördük. Ama dün akşam yemekten sonra karnımdaki cümbüş bir harikaydı.. Ay kıyamam ben bebişime....:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: :nazar::nazar: Darısı senin kuzuşuna inşallah canımm :nazar::nazar::nazar: Aman Allahım hepimizin bebişini nazarlardan sakınsın...

HİÇ SORMA ANLATMAKTAN SİZLEİRDE SIKTIĞIMI SANIYORUM YARIN AMNİYOSENTEZ YAPILACAK ONDAN STRESLİYİM.
TEST YOK CANIMYA DİREK AMNİYO YAPILACAK ODA YARIN BANA DUA EDİN KOLAY GEÇSİN Bİ SORUN ÇIKMASIN.
Geldim baktım kimsecikler yok bende evimi süpüreyim dedim .işe verdim kendimi.canım nsılsın iyimisin.

Yook canım nie sıkılalım? İnşallah yarını hiç bir problem olmadan atlatacaksın sonuçlarında çok ii çıkacakk.. Tabii ki dualarımız seninle canım. Kalbini ferah tut...:1hug:

sakalyenmaster herşeyin çok güzel çıkacak. pozitif düşünelim. 2. testin iidi. 3 lü de sorun çıktı demiştin. bence 3lünde sorun var sen de deil :)herşey çok güzel olcak gör bak. inşallah

deryacım bitanem yazmışsın dörmeden çıktım.malum kaynanam var...
sen anlat rahatla zevkle dinler yardımcı oluruz ama şunu bil PAŞAMIZ ALLAHIN İZNİYLE SAPASAĞLAM İNŞALLAH...

Günaydın herkese.
Bide bir şey sorucam unutmadan bi arkadaşımız vardı hani anne-baba kursu gibi bi kursa katılıyodu ilk toplantılarından edindiği bilgileri bizle paylaşmıştı. 2. defa toplanmadılar mı yoksa toplandılar , arkadaş buraya aktardı da benmi geçmişin içinde kaybedip göremedim??

Eylemcim ben katılıyorum toplantılara Haftada bir Salı günleri oluyor. Daha 2. toplantı olmadı. Bu Salı bebeğin 9 aydaki gelişimi ve doğumdan sonra anne bakımı anlatılacak. Gene anlatılanları yazarım buraya canım.

Bu arada herkese günaydınnnkaydirigubbakcemile3
Akşam yemeğimi yeni yemiştim yatağıma uzandım baktım içimde bir hareket var ama nasıl bir hareket. bebişim olduğu yerde dönüp duruyor sanki. Yemek çok hoşuna gitti bebişimin ddim elimi karnıma koydum döndüğünü hisettim ilk kezzz

Gizze yazını okurken ben yaşamış gibi oldum canım. Çok heyecan verici. İnşallah o güzel duyguları biz de hissedeceğiz :CüvCüv:

HUUHUUU KİMSE YOKMU
Zaten stresten ölmek üzereyim
Kızlar azcık sohbetinize ihtiyacım vaaaarrrrrrr

Sakaleynmaster dualarım seninle canım. :Saruboceq::Saruboceq: İnşallah güzel haberlerle geleceksin yarın. Gönlünü ferah tut. Hiç acı vs.. hissetmiyormuşsun, öyle dedi yaptıran bir arkadaşım. Korkulduğu gibi birşey değil, insanlar büyütüyorlar diyor. Hani düşük tehlikesi var derler ya, hamileliği de hep ayakta fıldır fıldır koşturarak geçti. Düşük vs. tehlikesi de yaşamadı.

helincim daha dur bakalım canım son ayda öyle bir sızılıyacakki memişler ara ara sızıntı halinde süt bile gelecek badiler ıslanacak sütyenler dar gelip evde fora edip gezicez ama insanında hoşuna gidiyor süt oluşması bebegimizin doyucanı anlıyoruz böylelikle ay kusura bakma tecrübelerimden yazdım canım benimkilerde arada sızlıyor böyle süt gelecekmiş gibi elimle bile dokunmıyorum bazen

Ayy başakcım neler diyorsun, zaman bir an önce geçse de 7., 8. aylara gelsek. Ben düşününce ve bu yazılanları okuyunca çok heyecanlanıyorum.

İnşallah canım darısı tüm ağustos annelerinin başına.. Toplantılara katılan ark Aidaa idi yanlış hatırlamıyorsam. Ve evet bir kez yazdı canım. Birkaç gündür de yok. Ben de merak ettim şimdi.. Aidaa iyisin değil mi tatlım? Nerdesin? 2. kez toplandınız mı?

İyiyim Gizzecim teşekkürler.a.s. okuldaki bilgisayarımdan mesaj atmaya çalışıyorum ama çok yoğunum şu aralar. Bir sorun yok çok şükür. Salı günü yazıcam yeni notları.

Yook canım nie sıkılalım? İnşallah yarını hiç bir problem olmadan atlatacaksın sonuçlarında çok ii çıkacakk.. Tabii ki dualarımız seninle canım. Kalbini ferah tut...:1hug:

İNŞALLAH canım.benim kızımdada bir amniyo tecrübem var korkum ondan bu kadar çok basit bi işlem aslında birde gereksiz yere yapılıyorsa niye riske atayım onunda stresi var varda var yani anlıyacağınız.kafamçokkarıştı

kızlar salı günü 18 haftalık olacağız.tickerim 4 gün geri ve 19.haftadan gün almaya başlayacağım...mutluyum mutlusun mutlu sositososito:lepi:hihoyyyt:roflol::sm_cool:

derya kızıyorum ama yeter germe şu çocuğu.birşey yok kuzunda...bak göreceksin..o gayet sağlıklı inşallah.lütfen rahat ol...

sakalyenmaster herşeyin çok güzel çıkacak. pozitif düşünelim. 2. testin iidi. 3 lü de sorun çıktı demiştin. bence 3lünde sorun var sen de deil :)herşey çok güzel olcak gör bak. inşallah
evet canım haklısın pozitif düşünmek gerek.üçlümde yaş ortalamsına göre iyi ama yaşımdan dolayı şart koşuluyor.bizde yaptıralım dedik.bakalım BURADAN HEPİNİZE TEMİZİM SONUÇ TEMİZ ÇIKTI TOSUNUM SAĞLIKLA GELİYOR DİYE YAZMAK İSTİYORUM.
E

Sakaleynmaster dualarım seninle canım. :Saruboceq::Saruboceq: İnşallah güzel haberlerle geleceksin yarın. Gönlünü ferah tut. Hiç acı vs.. hissetmiyormuşsun, öyle dedi yaptıran bir arkadaşım. Korkulduğu gibi birşey değil, insanlar büyütüyorlar diyor. Hani düşük tehlikesi var derler ya, hamileliği de hep ayakta fıldır fıldır koşturarak geçti. Düşük vs. tehlikesi de yaşamadı.

Dualarınızı eksik etmediğinizi biliyorum arkadaşlar.bende sizlere dua ediyorum sonuç alacaklardan hayırlı haberler çıksın diye.
Kolay ama yapana elinede bağlı .Gönlüm hiç ferah değil sıkılıp duruyor öyle dua okuyorum rahatlamak için.

kızlarr selammm

geçmisi okumadan hemen yazayım dedimmm dun dr a gittik ve bebegim dr un soylevi ile once %90 sonra %99 kız mıs :) pipi goremedik dun 14+6 idi , pipi olsa gorurduk dedi , resimlerini yarın sirkette tarayıp ekleyeceğim albumume, 4 boyutluda da baktı dr hatta cd ye 40 snlik goruntusunu cekti onusurekli izleyip duruyorum hala inanamıyorum kızım olacagına saka gibi amabir hafta on gun sonra tekrar gel yine bakalım asıl iki hafta sonra daha net yuzde yuz olarak diyebilrim ama yüok yani bu kesinkiz dedi durdu bilmiyorum insallah yanılma olmaz o kadar çok kız istiyordumki oglum oldugu için dunden beri agzım kulaklarımda insallah değismez bukadar kendimi kaptırmısken :) simdi merakla dun dr agideceklerin sonuçlarını yazmıslarsa insallah okuyacagım:)

deryacım bitanem yazmışsın dörmeden çıktım.malum kaynanam var...
sen anlat rahatla zevkle dinler yardımcı oluruz ama şunu bil PAŞAMIZ ALLAHIN İZNİYLE SAPASAĞLAM İNŞALLAH...
İNŞALLAH CANIM KAYRAM YARDIMCI OLACAĞINIZI BİLDİĞİM İÇİN BAŞINIZI ŞİŞİRİYORIUMYA ..PAŞAMI SEVERİM BEN YAVRUM BENİM BUGÜNDE HİÇ OYNAMADI İKİ GÜNDÜR FILDIR FILDIRDI .RAHATTIM BİRAZ
kızlar salı günü 18 haftalık olacağız.tickerim 4 gün geri ve 19.haftadan gün almaya başlayacağım...mutluyum mutlusun mutlu sositososito:lepi:hihoyyyt:roflol::sm_cool:
MAAŞALLAH sana ve kuzuna annesi sen mutlusun bizde mutluyuz.
derya kızıyorum ama yeter germe şu çocuğu.birşey yok kuzunda...bak göreceksin..o gayet sağlıklı inşallah.lütfen rahat ol...

kız canım kız bi diyorum yapma böyle rahat ol .ama ana yüreği ya diyorum sonra ya gerisi

kızlarr selammm

geçmisi okumadan hemen yazayım dedimmm dun dr a gittik ve bebegim dr un soylevi ile once %90 sonra %99 kız mıs :) pipi goremedik dun 14+6 idi , pipi olsa gorurduk dedi , resimlerini yarın sirkette tarayıp ekleyeceğim albumume, 4 boyutluda da baktı dr hatta cd ye 40 snlik goruntusunu cekti onusurekli izleyip duruyorum hala inanamıyorum kızım olacagına saka gibi amabir hafta on gun sonra tekrar gel yine bakalım asıl iki hafta sonra daha net yuzde yuz olarak diyebilrim ama yüok yani bu kesinkiz dedi durdu bilmiyorum insallah yanılma olmaz o kadar çok kız istiyordumki oglum oldugu için dunden beri agzım kulaklarımda insallah değismez bukadar kendimi kaptırmısken :) simdi merakla dun dr agideceklerin sonuçlarını yazmıslarsa insallah okuyacagım:)

oh oh maşallah .ALLAH seninde gönlüne göre verdi inşalalhkaydirigubbakcemile5.hayırlı olsun hihoyyythihoyyyt

arkadaşlar ben eylül annlerinden geliyorum sizide takip ediyorum çok güzel bi arkadaşlaık kurmussunuz bu arada burko niye eylül annelerine az uğruyo şimdi anlıyorum kaydirigubbakcemile5delikafadulden bu arada bana da toy diyebilirsiniz çünkü yaşım 19 ama gerçekten her anlamda toyum :) cvp yazmak zorunda değilsiniz darılmam :) delikafaduldendelikafadulden

pushing hosgeldin ugra arada tabi bende arada temmuzannelerine bakıyorum :KK66: bu arada resimdeki sensin değilmi çok guzelsin massallah :))
erkenanne olmakçokguzel ben oglumu 22yasında dogurmustum su an arkadas gibiyiz hos uzmanlar anne babadanarkadas olmaz deselerde yas farkının az olması bence yinede cokguzel

canıımmmm...yaa ne mutlu sana..:nazar: ben de gün saymaktan helak oluyorum...artık kıpırtılarını hissetmek istiyorum..

kızlarr selammm

süpeeeeeeeeeeer bi haber bu....çok sevindim canım yaa...büyük rabbim gönlüne göre vermiş..iyi kalpli insan..tebrikler canım tekrar tekrar....

Sakaleyn üzme canım kendini artık...bak bebişin de üzülüyo..stres oluyo annesi...''annem bana güvensin,ben iyiyim'' diyo....

kızlar dün annemle ağustos annelerinin göbek şovuna baktık annem bu konularda iyidir.cinsiyeti belli olan olmayan herkesi sordum.cinsiyeti belli olanları tutturdu.diğer tahminler:
EVRİM;ERKEK
BAŞAK:ERKEK
ESRAKO:KIZ
AİDAA:ERKEK

ya kayra inanılmazsınız annen ve sen :KK66:) annenin benim için de yorum yapmasıçokhosuma gitti ve annecigin dogru bildi :KK66:) massallah e tecrube tabi
ilahı yaa :KK66:)

bu arada burkocum gozun aydın olsun ikili sonuçların harika yaskac senin bu arada bu kadar dusuk olasılık ancak 20li yaslarda cıkıyor olsagerek ,

c

Sakaleyn üzme canım kendini artık...bak bebişin de üzülüyo..stres oluyo annesi...''annem bana güvensin,ben iyiyim'' diyo....

stres yavrumuda etkiliyor doğru söylüyorsun.:çok üzgünüm:sizlerle konuşunca rahatlıyorum çok sağolun kızlar burası ve sizlerde olmasanız çok yanlız kalırdım.yeni şarktan gelidğimiz için hiç kimseyi tanımıyorum ailemlede heran görüşemiyorum.sizler benim en yakın arkdaşlarımsınız.kaydirigubbakcemile5

X