2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 evet o ağrılar regliyi aratmıo ama işte temiz temiz böle panik olmadan yaşamak güzelmiş. ben 13 . haftadaım benden sonrakiler karın ağrılarınız kasık ağrılarınız nasıl. bıçak iğne batmaları oluor mu bazen.

comelycim geçmiş olsun canım...

nora ben 1 gece senin gibi kalktım 1 kez. onda da düzeldim sandım. galiba ilerleyen haftalarda idrar olayımız düzelicek gece kalk yat çok zor. bir de ayıptır sölemesi ama ben wc ye kalktığımda bazen kendimi mıncıklıorum sanki rüyamda wcye kalkmışımda altıma kaçıracakmışım gibi gelior. uyku sersemliği

regl olmama konusunu az önce ben de düşünmüştüm. Hatta taşınırken bütün pedlerimi ulaşamayacağım bir yerlere salladım. Uzuuuunca bir süre bana ilişmesinler diye.. güzel bir şey regl olmamak. haptan bu nedenle çok memnundum. bebşi emzirmeyi bıraksın, gene hapa devam edeceğim sanırım.. çok büyük rahatlık.

esrako çok güzelmiş canım bakmayayım ağlarım tutamam kendimi diye dayanamadım ofiste 5 kişiyiz 2 bayan 3 erkek yanlarında gizli gizli gözyaşlarımı siliyorm ne oluyo bu kıza diyecekler

ya bende hala okumaya devam ediyorum ama hemen size linki atayım sizde okuyun duygulanın aglayın zırlayın istedim dermisim:))) tabiki aglamanıza normalde uzulurmu ama bu duyugulanıp alglama oldugu uiçin aglayın bol bol :) bende aglıyorum okurken :)

Ceninin güncesini okudum
canım benim güzel kızımda belki böyle hissediyordur dedim :)

hoşçakalın kızlar. eşimle ilgileneyim artık . yarın görüşürüsssss lülülülülülü

esrako takıldım okuyorum hepsini, anlatımı çok güzel
14+0 olduk bugün biizim göbek kaşıntıları erken başlamış : )

biyalog baktım bebeişinin resmine cok belli ben bu kadar ayırt edebileceğimi sanmııyordum demekkı ben 1 hafta sonra gittiğimde şoka gireceğim en son 9 haftalıkken gitmiştim.haftaya 16 haftalık olacak.özledim pamuğumu.bugun dişçiye gitmeseydim bebeğimi görmeye gidecektim yıne haftaya kaldı.
erviş sanırım yavrularımızı aynı gun göreceğiz.dişime gelince benim 12 haftalıkken ağrımıştı ancak bulantılarım asırı olduğundan gitmedim birde ertelemek istedim sanırım ama doğuma kadar idare edemeyeceğim artık.diş etlerim çekiliyor o ayrı birde bir dişim oyulmus sankı o cok fena ağrı yapıyor sanırım dolgu yada kanal diyecek.

İnşallah kuzum.. nasip olsun güzel haberlerle dönmek hepimize..
Kıyamam sana.. umarım en acısız sekılde hallolur canım benım bu dişler.

EVRİŞ, ben de tam sana yorum yapacaktım, gerçekten de ağzımdan aldım. hiç bir profil foton birbirine benzemiyor anacım. yani tam seni gözümde canlandırıyorum, hayalime yerleştiriyorum tipini, pat bi foto koyuyosun tüm imajın altüst oluyor. ilk başlarda seni hep sarışın olarak (ama doğal sarışın olarak) hayal ettim. sonra kasketli esmer bi foto koydun. tam ona alıştım çok şirin kumral bi foto koydun. hah işte evriş bu dedim şimdi de bergüzar koreli andıran bi foto koymuşsun. adın gibisin maaşallah. ilk sarışın fotonla hiç alakan yok.

Ya ınanın hepsi benimmmmmmmmmmdelikafadulden sarısınlıgım eskılerde kaldı, 2 sene once.. hatta bu yenı koyduklarım yeni nesil fotograflarım.. saclar benım resmen beyaz, sarı boyamak o kadar kolay kı benım sacı, oluyorsun doğal sarısın, kaşlarım zaten acık kahve ve de ınce.. ama bebek olayı kafaya kondugundan berı kumrala döndüm.. dıyorum ya eskiden fotografla kız begenılırmıs, iyi ki dıyorum o doneme denk gelmedım, millet dıyecek fotodaki kim, sen kimsin diye?? kaydirigubbakcemile3

biyologun fotosu nerde cok merak ettim guzel bebisi

evris kuyruklu tuluma bayıldım canım

Tesekkur ederim baymmmm

ayy aftabrum sana katılıyorum valla,evrişi tam gözümde canlandırıyorum bı resım eklıyo avatarına,hooop tekrara başa sarıyorum.hıc bır resmının digerıyle baglantısı yok gercekten evrişim.sarısın esmer kumral hepsi birbirinden farklı.maşşalah hepsinde bır dıgerınden güzülsin şekerim

Teskkur ederim kelebeğim,o sizin güzelliğiniz, saolasınız güzel yorumlarınız için... hamile ve fil yavrusu halimle mutlu oluyorum böyle seyler duydukca.. :)))

Evrişcim o kuyruklu tutlma ben de bayıldım. Ama değil bir şey almak, günlük bile tutamıyorum hala. Hala korkuyorum sanırm...

Tesekkur ederim tazefasulye.. Hersey Allahtan.. o kadar sıkma kendini.

merhaba kızlarrrrr. bugün cuma yani tatil die geç girdim. herkes ii bakırum yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.

evrişçim geçmiş olsun canım. ama o kuyruklu tulumu giyen bebişini hayal ettim böle poposunu sallaya sallaya ısırcam şimdi.

Ahahah Lal, alem kadınsın.. cocugumun poposunu ısırma teyzesii, yasıkk onaaaakaydirigubbakcemile3

ya bende hala okumaya devam ediyorum ama hemen size linki atayım sizde okuyun duygulanın aglayın zırlayın istedim dermisim:))) tabiki aglamanıza normalde uzulurmu ama bu duyugulanıp alglama oldugu uiçin aglayın bol bol :) bende aglıyorum okurken :)

Ağlatma bizi Esramm, acı bize be annem.. bak millet salya sümük işyerlerinde ne hale gelmişlerkaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
esrako yazı çok güzelmiş teşekkürler.... benim 9 ayı anlatan bütün haftaların çıktısını aldım akşam eşimede okutacağım benden baştan sonu okudum.... bizim bebişlerimiz neler yapıyor kim bilir yada neler düşünüyor bir yerde şey yazıyor ona çok güldüm düşüne düşüne kafam büyüdümü yoksa şiştimi diye bir ifade kullanmış harika birşey ya....

canım sabah ablam aradı babamın amcasını cocukları terk etttı babamda sahıp cıktı babasından tek yadıgar amcası dıye aldı eve getırdı bakmak ıcın 3 gun önce fenalaşmıs sol tarafına felç inmiş ve beynını tamamamen kanser kaplamıs
annemdede kemık erımesı vardı annemde fenalaşmıs ellerı sısmeye başlamıs dr. götrmus babam dr. troıt bezlerı cok ağır calısıyomus bunun içinde elıne gıden kaslar ve damarlarda gerılme oluyomus demırlı bır tane kolluk takmışlar 2 ay kalıcakmıs kolunda hıc bısey yapamıyomus eger tedavı yanıt vermezse amelıyat olucakmıs kollarından cok kotuyum ya
bu gunde mısafır gelıyo aksama yarın kayınvalıdem falan hep beraber gıdıcez ya babamın amcasınada üzülüyorum ama annemde hasta ya of cok canım sıkkın yanı
comely çok geçmiş olsun allah şifa versin..
kızlar yaa şölleeee göbegımın 4 parmak kadar altında yanı alt karnımda gerılmemı agrımı tuhaf bişeler oluyo.acaba normalmıkı.bırde arada hafıf bı karın agrım oluyo cok sürmüyo ama arada oluyo,inşallah kötüye işarte degıldır.
yaa bırde benım iştahımm iyicene acıldı ne yapcam bılmem.resemen 2 ssatte bır mıdemde bı kazınma hıssedıyorum.3 aydır hep iştahsız yıyordum su 1 haftadır maşşalah boynna acıkıyorum
hoşgeldin minik..geçenlerde izledim bir yerde..bu haftalarda rahim göbek deliği hizasına doğru büyüyormuşya belki ondandır ne dersin?
Mercimek sandalyede oturmaktan benimde kasıklarım ağrıyor karnım kasılıyor, arada kalkıp yürümek lazım sabahtan akşama kadar sandalye tepesindeyiz malesef
al benden de okadar..bir de yeni boyadılar işyerini sürekli hapşırık.
babymom bende aynı durumdayım ve sadece bende var bu sorun diye düşünüyordum gece 2-3 kez uyanıyorum wc için çok kötü yaa o tatlı uykudan uyanmak
bir de her kalktığında deli gibi su içmek zaten sonraki kalkışın habercisi benim içindelikafadulden
esrako takıldım okuyorum hepsini, anlatımı çok güzel
14+0 olduk bugün biizim göbek kaşıntıları erken başlamış : )

ben okumamak için direniyorum..ağlarsam yine başım ağırır.:çok üzgünüm:

regl olmama konusunu az önce ben de düşünmüştüm. Hatta taşınırken bütün pedlerimi ulaşamayacağım bir yerlere salladım. Uzuuuunca bir süre bana ilişmesinler diye.. güzel bir şey regl olmamak. haptan bu nedenle çok memnundum. bebşi emzirmeyi bıraksın, gene hapa devam edeceğim sanırım.. çok büyük rahatlık.

yok hap konusunda ben oyle dusunmuyorum artik bir kere agzim yanid, biliyosunuz ben hapla korunurken hamile kaldim:KK43:( baska yollar deniycem sonrasinda:)))

yok hap konusunda ben oyle dusunmuyorum artik bir kere agzim yanid, biliyosunuz ben hapla korunurken hamile kaldim:KK43:( baska yollar deniycem sonrasinda:)))

İnanmıyorum Norrraaaaaaa:1shok: Tebrik ederim seni arkadasım, nası bir yetenektir bu yaa... kaydirigubbakcemile3 Millet buralarda resmen takla atıyor kalmak için, aman heryerde deme bunu, köşeye sıkıştırırlar seni vallahiii :tomato:

Zamanı gelmişse ne olursa olsun gelecektir bebek işte.. hersey faso fisoo... şaka bir yana da.

hoşgeldin minik..geçenlerde izledim bir yerde..bu haftalarda rahim göbek deliği hizasına doğru büyüyormuşya belki ondandır ne dersin?

heralde öyle bıse,çünkü öyle dayanılmıycak bı agrı sancı degıl cok şükür.gerılme kasılma ve hafif karın agrısı yapıyo arada.bizde baya büyüdük cok şükür 16.haftadam bitmek üzere 17.ye dogru yol aldık :eek: artık bebegım kasıklardan yukarı dogru cıkmaya baslıycak galıba.ayy ben bu ayda bır ay beklıyemıycem kontrolumu.yıne 2.5 hafta dolunca gıtcem sanırım :eek:

İnanmıyorum Norrraaaaaaa:1shok: Tebrik ederim seni arkadasım, nası bir yetenektir bu yaa... kaydirigubbakcemile3 Millet buralarda resmen takla atıyor kalmak için, aman heryerde deme bunu, köşeye sıkıştırırlar seni vallahiii :tomato:

Zamanı gelmişse ne olursa olsun gelecektir bebek işte.. hersey faso fisoo... şaka bir yana da.

sana bisey soyliyim mi ben vucut kimyasina asiri derecede inanmaya basladim bu olaydan sonra cunku hamile kalmadan son bikac aydir esime diyordum, vucudumun bebek istedigini dusunuyorum, vucudum buna hazir hormonal olarak bi tuhafim, nerde bir bebek gorsem tuhaf oluyorum, hatta esimle konusuyorduk yavas yavas dusunmeye baslasakmi diye o cok istiyordu ama diyordum bi iki sene daha zamani var, vucudum istiyor ama mantigim daha hazir degil:))) ama vucut ve hormonlar galip cikti:))):CüvCüv:

kızlarrr

iki gündür yoğunum ve birazda grip gibiyim takip etmeye çalıştım ama arada kopunca olmadı

bebişini görenlerin gözüaydın

evrişcim geçmiş olsun en yakın zamanda kurtulman dileğiyle

unuttuklarım varsa özürlerimle birlikte hepinizi öpüyorum iyi bir haftasonu geçirmenizi diliyorum

sana bisey soyliyim mi ben vucut kimyasina asiri derecede inanmaya basladim bu olaydan sonra cunku hamile kalmadan son bikac aydir esime diyordum, vucudumun bebek istedigini dusunuyorum, vucudum buna hazir hormonal olarak bi tuhafim, nerde bir bebek gorsem tuhaf oluyorum, hatta esimle konusuyorduk yavas yavas dusunmeye baslasakmi diye o cok istiyordu ama diyordum bi iki sene daha zamani var, vucudum istiyor ama mantigim daha hazir degil:))) ama vucut ve hormonlar galip cikti:))):CüvCüv:

Haklısın.. bi ara da ben nerede bebek görsem ağlamaya baslıyordum ama nişanlıydım o zamanlar :))) babam vücudun bebek için hazır,ondan boyle oluyorsun demıstı.. babama sarılıp aglıyordum bu sefer, manyak mıyım ben neden aglıyorum diye :))) Daha evlenmeme 6 ay vardı, sanırım vucut bekledi bekledi, baktı bundan gelecek bi nane yok vazgecti,. vayy sen mısın hamıle kalmayan dedı, sonra da onu ikna etmek ıcın ugrastık bir sene, döndük şamar oğlanına yanikaydirigubbakcemile3

esrakocum anne ile ilgili yazı için teşekkür ederim ya 10 gündür burnum kanıyordu tuhafıma gidiyordu hamilelikle alakalı olduğunu düşünmemiştim

X