2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kızlar 3-4 aydır regli olmadık garip gelmio mu ya. bakkallarda eczanelerde ped gördüm mü bakıorum garip gairp

tazecim aynen dediğin gibi oluyorum uyuyamayınca kalkıp bişeyler yiyiyorum bi başladım mı da karnımı tam doyuruyorum
comely ilk 2 ay bulantım çok oldu sabah ve akşam istisnasız çıkarırdım ama yinede 4 kilo almışım yapımda çok müsait almaya ben sana yetişirim canım merak etme kesin bi kilo daha almışımdır haftaya gidiyorum bakalım

doktor oğluma kız diyene kadar kız muamelesi yapmak yok. onun da onuru gurur var. olmas kiiiii...

sengözlerimebaksanab

ben önceden top atsalar duymasım şimdi..sabaha kada dönüp duruyom acaba bebişim böle rahatmı..şölemi yatsam ..uykumun arasında uyanıyorum..açlık diil ama bende bunlar oluyo..ah ah ben düşünüyodumki acaba hep ağladğında duyabilcemmi bebişi..şimdi doğmadan istem dışı uyanıyom... annelik böle bişi heralde

yaa..ben domates olmadan yaşayamam...burda arıların yaptığı arı domatesler var..gayet hormonsuz deniyor...içersindeki çekirdekleri var..o yüzden ben onlardan yiyorum..yemeden duramamki...tuza batırıp batırıp..

norraa nasıl düzene soktun işin sırrı ne :)

valla hic anlamadim onceleri 2 kere kalkardim olmadik saatlerde, simdi sadece sabaha karsi 1 kere uyaniyorum, gece yatmadan tuvalete muhakkak gidiyorum, cok sivi almiyorum yatmadan 1-2 saat once, gece uyaninca dikiyorum siseyi kafama:))) ama sonraki haftalarda nolur bilmem???

canım benim 19+4 haftalıkken rahim ağzında açılma oldu ve ikiz bebeklerimi kaybettim dr um ikiz olduğu için oldu böyle bişey diyo ama benim içim rahat olsun diye bakıcak

anladım canım, geçmiş olsun, baksın tabi önem almakta fayda var dimi
umarım problemsiz geçer hamileliğin Allah sağlıkla kucağuna almayı nesip etsin

arkadaşlar mevsimi olmayan sebzeleri yemeyin, hormonlu onlar

tazefasulye bende gece acıkırsam uyuyamıyorum, ilk zamanlar süt içerdim iyi gelirdi, şimdi yetmiyo, bi paket bisküviyi süte banıp yiyorum cokacimcoook anca yetiyor

Son düzenleme:
Comelycim çok geçmiş olsun canım. İnşallah en kısa zamanda iyileşir annen. Amcana da Allah sabır ve şifa versin çok üzüldüm canım.

oh kizlar rahatladim simdi, tek obur dana ben degilmisim:)))) kendimden korkmaya baslamistim nolcak bunu sonu diye:))))

çok güselmiş esrako. buna da ağladım. canım melekim benimmm. hiç bişein farkında deill. keşke hergün ultrasona girsek :):nazar:

ben önceden top atsalar duymasım şimdi..sabaha kada dönüp duruyom acaba bebişim böle rahatmı..şölemi yatsam ..uykumun arasında uyanıyorum..açlık diil ama bende bunlar oluyo..ah ah ben düşünüyodumki acaba hep ağladğında duyabilcemmi bebişi..şimdi doğmadan istem dışı uyanıyom... annelik böle bişi heralde

tuana al bendende o kadar canım bende hep korkardım duymam diye ama maşallah gece wc bitaraftan bebiş bi taraftan yatakta her dönüşümde uyanıyorum :)

cok guzel bi yazi esrako, uff ben yine insanlarin yaninda agladim:KK43:((allahim benim findigimda beni duymaya baslamismidir acaba???

ayy korkjma noracım hepimiz bu dönemde aynıyız sanırım.neyse zaten doktorum sen artık istemsende 4.ayda sonra bebek acıkacagı için hep yeme istegı dycaksın demıstı gercekten haklıymıs.inşallah bari dahada artmaz böle devam eder kaydirigubbakcemile3

buarada wc konusu benımde düzene girdi saylır,bazenlerı(ogün cok sıvı aldıysam) tam 2de kalkıyorum ve yıne su içiyorum ama genel olarak bırtek 5 ile 5.5 arası uyanıyorum mutlaka,ardından 45 dakka sonra falan namaz için kalkıyorum valla iyiki calısmıyorum yoksa sersem olurdum heralde.sonra vuruyorum kafayı 9 a kadar uyuyorum

yaa..ben domates olmadan yaşayamam...burda arıların yaptığı arı domatesler var..gayet hormonsuz deniyor...içersindeki çekirdekleri var..o yüzden ben onlardan yiyorum..yemeden duramamki...tuza batırıp batırıp..

aynen bıtanem benım yedıklerımdede yazıyo kayınvalıdem almış hepsindede yapısık gıbı etıketler var Çok üzgünüm çoook bize kımse zarar veremez

LALcim sorry canım bi muhabbeti karıstırdım ben tosun oglan o tosun :))
bana garip gelmio regl olmamak hatta cok rahat bi durummus gibi gelio diom dogumdan sonra baslıycak yine karnım agrımaya halbuki dogumda tum omrumce cektigim regl sancılarının toplamını cekicem :))))

ben kac kilo aldıgımı bilmiorum suan en son kilo kaybetmistim hastaneye yattıgım sıra. randevum mart bası ozaman anlıycam baska yerdede atrtılmıorum hep aynı tartıda tartılmak en saglıklısı biliosunuz

oh kizlar rahatladim simdi, tek obur dana ben degilmisim:)))) kendimden korkmaya baslamistim nolcak bunu sonu diye:))))

norraa tebik ederim ama, 3 tabak bulgur da herkesin harcı değil. midemi mahfediyor. yiyemiyorum bulgur. oysa nasıl özledim.. geçen gün mercimek köftesi dedim anneme. içindekileri saydı; mercimek, bulgur, soğan ve baharatı duydum, tamam dedim. evde herkes hastane yemeği gibi yemekler yiyor sayemde. tavuk mantar ikilisi bile saman gibi geldi. oysa karabiber ve tatlı kırmızı biberle ne güzel olur..

esrako muthissin 16.hafta kısmında basladım aglamaya cok guzel bisey bu ya. ben ona artık annecim diyecegim diyor hala inanamıyorum bana annecim diyecek bir yavrum olacagına ruya gibi

X