2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

başakcım hamileliğin kaçıncı haftadaydı.dr bebeğin cinsiyeti için olabilirli konuşmuş, kesin dememiş ya ondan merak ettim.bende 15+5 im benim de daha belli değil de ondan merak ettim.

canım 14+6 günlük bu durumda 15 haftanın içinde oluyorum yanılmıyorsam bebk pozisyon vermedigi için göremedi sadece tecrübelerine dayanarak erkek olabilir dedi inşallah önümüzdeki ay daha net sonuç alabilirim buarada agustos 14 dogum tarihi

helin hivda sen birde bana sor canım nasıl beklediğimi nasıl sabrettiğimi.....

malum benim dr. şehir dışında ve ona gidebilmem için 45 dk. yolu gidip gelmem lazım oda her zaman mümkün olmuyor malum tek başınada gidemiyorum eşimle gitmem lazım o frenliyor beni dr. 1 ayda gel dediyse 1 aydır onun katı kuralları var:)))) daha öncede bebek olması için tedavi görürken dr. ne dediyse o beni kaale almıyordu:)))) o yüzden bu kadar bekledim yoksa bana kalsa her hafta gider görürdüm ama malesef..... neyse az kaldı cumartesi allahın izniyle kavuşuyorum yavruma inşallah rahatı iyidir:))))

aftabru gozun aydin canim masallah
basakcim kac gunudr merak ediyordum seni, uzulme kriz herkesi vuruyor, insallah en kisa zamanda duzelir, oglusun size ugur getirir insallah

Helin hivda selam
beta hcg diye biliyorum çünkü doktorum 1,5 kat fazla çıkmış dedi Mom değerine göre.
o da hcg ye denk geliyor.

çok saol canım artık benimde bu sefer gittiğimde net bişey söler herhalde.inşallah sağlıkla dünyaya gelsin bebeğn.:Saruboceq:

başak seni çok iyi anlayabiliyorum aynı durumu bizde geçen ay yaşadık hop oturup hop kalkıyodum neyseki biraz olsun atlattık üzülmemeye çalış bebişin içinde gözün aydın ne güzel siin dr birazda olsa yorum yapmışlar benim dr hiç bişey demiyo belli olmaz daha diyohiç yorum bile yapmadı cins herif bende on gün sonra gidicem yine göremezse artık gözlük hediye etmeyi düşünüyorummm

inşallah gönlünüze göre olur sonuç

didecim eşimin işleri bozuldu gerçi iş veren degil ama etkileniyor boşu boşuna maaş almak zoruna gidiyor izine çıkarmaları gündeme gelicek zannedersem bizi fazla etkilemiycek ama biraz sarsılıcagız allahtan benim kendi evim var 2 senedir kira vermiyoruz annem bir bebek daha dogurayım diye ev verdi bana gerçi ev kesin benimdi ama oturmam çabuklaştı neyse üzüntünün bana faydası yok ben kızmla bebişimle mutlu olmaya bakayım degilmi canlarım benim

tabi tabi başakçığım.illaki insan üzülüyor böyle şeyler ama hasarsız atlatacakmışsınız inşallah.tatlı kızının yanaklarından öpüyorumŞeniz

Ne kadar haklısın, hep biz senden birseyler ogrenmeye calsııp duruyoruz, halbu ki seninde öğrenmek istediklerin var değil mi?? Bakma sen bana, sakaleyn in kafası dağılsın diye mahsus yapıyorum ben öyle.. iyi hisssetsin kendini.. yeterınce yıprandı ıkı gundur.

Zarif kadınım benim.. nasıl da ince düşünürmüş.. ama sen bizi kendinden mahrum bırakma.

ok canım anlayışın için çok teşekkür .ben sizin üstünüze gül koklamam gız .kendine iyi bak canım ben çıkıyorum.hayırlı akşamlar.

Hadi kolay gelsin kuzum..

Korkarım ben senden.. nereden anladın Yengeç oldugumu.. asaya sarılmıs yılan amblemım benim...:))) nereden aklına gelir bu kadar ayrıntı senin bilmem.. çatır çatır doğurursun bacım sen.. miyomlar da arada pırtlar sen hiçç üsülme, bende gelir elinden tutarım senin :)))

başakcım gözün aydın bebeğinin sağlığı yerindeymiş.....

rabbim hepimizin yardımcısı olsun malesef bu kriz çalışanıda işverenide fazlasıyla etkiledi.... az çok iş sorunlarını bizde yaşıyoruz eşim birkaç aydır maaş alamıyor benim maaşımla geçinmeye çalışıyoruz.... onun işininde devamlılığı yok ve iş konusunda çok şanssız ama bebekler nasipleriyle gelirmiş rabbimin bir bildiği vardır.... yeterki sağlığımız, huzurumuz yerinde olsun işlerde allahın izniyle bir şekilde hallolur...

teşekkür ederim canım sagol dr çok tecrübeli bir dr gerçi önceleri pek ilgili degil diyordum ama şimdi favorim oldu dedigin gibi bazı dr lar cins oluyor bende kızımda abimin eşini bir dr götürmüştüm adam beni hamile görünce benimle ilgilendi saatlerce cinsiyetini görmek için ugraştı en sonunda pes etti bu çok terbiyeli göstermedi mutlaka kızdır dedi ve kızım oldu ben hastası degilken ilgilendi böyle dr bulmak zor

kizlar dun basima gelen bi olayi paylasmak istiyorum sizlerle;
bebisi ilk ogrendigim zaman burda hic bir kadin dogumcuyu tanimadigim icin tavsiye uzerine 4 ayri yerden randevu almistim, iclerinden gittigim 2 tanesinden memnun kalmadim, ozel ve universiteyle devam ediyorum simdi..ama o memnun kalmadiim doktorlardan biri bana diger randevu icin tarih vermisti 2 subat'a bende doktordan memnun kalmadim bidaha gitmiycem diye randevuyu unutmusum, dun calistigi hastaneden mektup geldi, ranevuya gitmedigim ve 24 saat oncesinden iptal etmedigim icin 20 EURO ceza odemem gerekiyormuss:))memlekete bak yaaa....gulermisin aglarmiisn?? tamam belki kendi adlarina haklilardir onlarda ama 20 euro bosu bosuna odiycez, keske gitseydim, tuhafima gittii....

Korkarım ben senden.. nereden anladın Yengeç oldugumu.. asaya sarılmıs yılan amblemım benim...:))) nereden aklına gelir bu kadar ayrıntı senin bilmem.. çatır çatır doğurursun bacım sen.. miyomlar da arada pırtlar sen hiçç üsülme, bende gelir elinden tutarım senin :)))[/QUOTE]

yengeç duyarlılığı ve espritüelliği var sen de..benim böyle hasta olduğum arkadaşlarım hep yengeçtir..bir de araştırmacı ruha sahip olup geniş bir genel kültürleri oluyor kendilerinin..bir de evini çok seven bir tip var sen de..duygusal yengeç seniiii.aslanım ben ama yirim seni haaaa.lülülülülülü

kızlar yanlız hamislikte manyak derecede antenler kibar sekliyle cakralar acık. gecen gun kayınvaldemle konusurken oyle bir alo dediki annecim cokmu soguk orası usuyomusun dedim ay kızım nerden anladın usudugumu dedi bende sok oldum agzımdan dusunerek cıkmadı o laflar.
kimi dusunuyosam karsıma cıkıo ne geciriosam bi isaret alıorum aradada tırsıyorum haa. gecenlerdede ruyamda trye dondugumuzu havaalanında cok mutlu oldugumuzu gormustum birden trye donme konusu gelldi gundeme bakalım cıkacakmı bekliorum. yine oyle gordugum bi ruya gercek oldu gercek olunca esime soyledim antenlere dikkat yani aklınızdan ii seyler gecirin ne gecirirsek oluyo su sıra sizde farkındasınızdır

evris niye anlattım dide yengecmisin dedi ya ondan

evet kızlar çok hasasım hamilelikten galiba neyse herşey yoluna girecek umarım bende çıkıyorum fındıgımı okuldan alıcam didecim senin yerine öpücem fındıgı teyzesi herkese iyi akşamlar

norraa ya hakkaten keske gitseymisin neyse gitseydin daha cokmu odeyecektin ona gore kar zarar hesabı yap . ama sasırrdımmm bebegim (sahika edasıyla).

norra ya ne biçim memkeletmiş orasıda beeee.... ooooo benim gitmediğim randevulara ceza kesecek olsalar bir araba boyu ceza öderdim sanırım:))))9

babycim çekim yasası diye birşey var unuttunmu:)))) bak ne güzel fırsat bu fırsat olmasını istediklerini geçir aklından ne güzel bence bu fırsatı değerlendir.... aslında birde şey var hani hep derler ya hamilelerin istekleri olurmuş, duaları kabul olurmuş diye bu aralar bende kendimi adak ağacı gibi hissediyorummm... arkadaşlar gelip bak sen hamilesin senin duan kabul olur işte bana hayırlı bir eş için dua et diyorlar hocalığa başlıcam yakında:))))

kızlar bu oglen yasadıgım yemekle ilgili sinir harbinden sonra basım-kasıklarım ve karnım cok agrıdı. bidaha sinirlenmiycem ilk defa bukadar etki etti melegime hep karnımı oksadım sana kızmadım diye oyle gecirdim aman aman sakının etkisini resmen hissettim ya anca kendime geliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…