2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

merhaba kızlarrrrr...
- macidecim çok geçmiş olsun. allah bir daha yaşatmasın inşallah. sağlıklı bir gebelik diliorum sana.
- esrako o baş ağrısından bende de var 1 haftadır. sanki başımın üstünü kazıolar.yatınca özellikle yataktan kaldırıyor. migren mi bu.benim başım hiç ağrımazdı.ilaçta kullanmıorum. heralde haftalarla ilgili :)
- göbişimle dalga geçin bakalım. fotojenik deil göstermio kendini :) 2 hafta sonra görürsünüz.bu arda benim iştahım baya bi kapandı. ilk zamanlar herkes kusup kio verirken ben kilo alıordum . şimdi herkes kilo alıor ben veriorum.
- tazefasulye hoşgeldinnn izmireeee...hayırlı uğurlu olsun yeni evin. inşallah en mutlu günlerini yaşarsın.
- evriş senin göbişin de sivri. ama aftabrunun da öleydi kız çıktı. senin ki bu yüzden kafamı karıştırıor. içine ne doğuor ...
- testleri ii gelen arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun hepinize. cinsiyet öğrenenler de vardı şimdi okudum ya ama not almam lazım hem baş ağrısı hem gebelik büzüşmesi miydi :)şakkıdı
bir kızımız daha oluordu. kızlar kapışılcakkk.erkekler çoğaldı baya.kız bulamıcak oğlumuza benneyaptımki

yawww arkadaşlar, Biriniz de çıkın diyin ki "unda bilmem ne kadar kalsiyum varmış, 3 puaça yemekle 1lt süt içmiş gibi olurmuşuz, yok efendim, un demir açısından da çok zenginmiş...." falan filan.
ben en çok unlu şeyler yemeyi seviyorum. bütün gün sadece hamurişi yesem olmaz mı? çooook seviyorum hamurişlerini yawwwwww

aftabrucum sen ye hamurisi vucudun cok musait yemen icin canım. hem hamurisinde sut var yumurta var hamur poca neyle yapılıo . ben biara oyle diosum kendime ii hissediodum ne guzel. dur fotona bakayım bende koycam yanımda var cuzdanımda ekleyince haber veririm

AFTABRUUU cok ama cok tatlısın keske kızın sana benzese ya resmi opesim mıncıklayasım geldi :))

senin için özel bir un türü üretebilirler mesela. süt ve yoğurtla yoğrulmuş peynirli poğaçalar meselaaşakkıdı o kadardan bişi olmas yaw. hep bebek hep bebek olmas ki.bebişe zarar vermicek ama bazen de damak zevkimize uyan yieceklerde yememiz gerekior.mesela dün geceki hamburger kaçamağı gibi süprizzzzz

yawww arkadaşlar, Biriniz de çıkın diyin ki "unda bilmem ne kadar kalsiyum varmış, 3 puaça yemekle 1lt süt içmiş gibi olurmuşuz, yok efendim, un demir açısından da çok zenginmiş...." falan filan.
ben en çok unlu şeyler yemeyi seviyorum. bütün gün sadece hamurişi yesem olmaz mı? çooook seviyorum hamurişlerini yawwwwww

bu ara ben de sever oldum hamur işini ama sadece un kurabiyesi ile böreklere bayılıyorum..değerli bilimadamlarımızdan bekliyoruz böyle bir çalışmayı...yitelim güzelleşelim..hele sen daha az düşün daha çok ye bence..kilon müsait afiyet şeker olsun yarasın:dance:

babymom senin de kız olucek kızlar analarına benzesin bi zahmet. annelerin hepsi güzel burda. benim oğlumda bana benzesin o başkaa :) babasının karizmasını renklerini alsın. yüz hatlarını bizim aileden alsın duydun muuu oğlummmm....kime diorummmmmmm.... minikkkkkkiiimmmm... keşke foto koyup bakarak benzeseydi. ya da o işi yumurtlama günü yapsaydık artık çok geç süprizzzzz

didecim yani hamur işi cennetinde doğmuş insanlarız. çoğumuz daha minnacıkken annelerimizin günlerinde öğle yemeklerimizi börek olarak yedik. kısır sevmezdim ama sevilmezmiymişşşş.....
aftabru seni kınıorum.yaprak sarması aş eriodum. önceki sayfalarda yapraktan bahsetmişsin ki hiç sevmezdim şimdi burnumda tütüo. artık hamur işi aş ericem :KK43: az kaldı. siz yazdıkça izmirde yieceklerimin listesi artıor. anneme 1 tencere yaprak sarması siparişi verdim bile :

merhaba kızlarrrrr...
- macidecim çok geçmiş olsun. allah bir daha yaşatmasın inşallah. sağlıklı bir gebelik diliorum sana.
- esrako o baş ağrısından bende de var 1 haftadır. sanki başımın üstünü kazıolar.yatınca özellikle yataktan kaldırıyor. migren mi bu.benim başım hiç ağrımazdı.ilaçta kullanmıorum. heralde haftalarla ilgili :)
- göbişimle dalga geçin bakalım. fotojenik deil göstermio kendini :) 2 hafta sonra görürsünüz.bu arda benim iştahım baya bi kapandı. ilk zamanlar herkes kusup kio verirken ben kilo alıordum . şimdi herkes kilo alıor ben veriorum.
- tazefasulye hoşgeldinnn izmireeee...hayırlı uğurlu olsun yeni evin. inşallah en mutlu günlerini yaşarsın.
- evriş senin göbişin de sivri. ama aftabrunun da öleydi kız çıktı. senin ki bu yüzden kafamı karıştırıor. içine ne doğuor ...
- testleri ii gelen arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun hepinize. cinsiyet öğrenenler de vardı şimdi okudum ya ama not almam lazım hem baş ağrısı hem gebelik büzüşmesi miydi :)şakkıdı
bir kızımız daha oluordu. kızlar kapışılcakkk.erkekler çoğaldı baya.kız bulamıcak oğlumuza benneyaptımki

valla LALECE cim, hele de alıp irana götürmeyi düşünüyorsan hiç bulamazsın bu topikten kız. hepimiz az çok öğrendik iranda yaşamanın nasıl olduğunu sayende. ben kızımı irana gelin vermem, ona göre kesin dönüş yapın derim tr ye. yoksa iranın estetikli güzellerinden bi tane alırsın oğluşuna. di mi BABY, di mi MİNİK KELEBEK, di mi GİZZE, di mi AİDAA....... ve diğerleri

lalece yav yazık sana...oralarda bulamıyordun herşeyi değil mi?türkiyeye ne zaman dönüyorsun?

aftabrum benim cici doktor dediki türkiyede kadınların kalsiyum hapı alması çok gereksizmiş zaten içtiğimiz suyun içinde yeterince varmış ayrıca vücutta ciddi eksikliği varsa demir ve vitamin almak gerekiyormuş aksi durumda bu ilaçlar vücuda yük getiriyormuş bende ne verirlerse leblebi gibi içiyom ayrıca benim gibi soda içmeyi seven arkadaşlar bazı marka sodalarda sodyum oranı çok fazlaymış buda ödeme sebep oluyormuş markaları karşılaştırarak en az sodyum içereni bulmak gerekiyor bulan olursa banada haber versin beypazarına baktım ben çok yüksekti ve yine ayrıca o poğaçaların içinde ne üdüğü belirsiz yağların sana hiçbir fayda getireceğini sanmıyorum mideni nasıl rahatsız etmiyor inanamıyorum ama tabi evde yapsan bol sütlü içine peynirli olabilir en fazla kilo yapar oda senin gibi zarif ve ince bir hamileye dokunmaz ve sonunda EVRİŞŞŞ NERDESİNNNNN aftabruyu kurtar benden

yani aftabru aşkolsun. ben güselim kızlarınızı buranın çorak topraklarında harcar mıyım? dönücez 1 seneye kadar zaten dönmezsek töbe töbe yaşayamayız :jeyyar: buranın estetikli güzelleri ayıptır sölemesi makyaj yapılmış adama benziyor.yapmasalar belki güzeller bilemem görmedim süprizzzzz

yok canım burda safran buluosun sadece onun dışında market bile yok dediğim gibi. ilkel hayatı izlemek görüntülemek belgesel çekmek için birebir.ben de o gözle bakıorum burda kalan son senemde.

ben çıktım kızlar. yarın görüşürüz.bugün burda rwsmi tatil biraz eşimle yürüüyüş yapicezzzzzzzz

aftabrum benim cici doktor dediki türkiyede kadınların kalsiyum hapı alması çok gereksizmiş zaten içtiğimiz suyun içinde yeterince varmış ayrıca vücutta ciddi eksikliği varsa demir ve vitamin almak gerekiyormuş aksi durumda bu ilaçlar vücuda yük getiriyormuş bende ne verirlerse leblebi gibi içiyom ayrıca benim gibi soda içmeyi seven arkadaşlar bazı marka sodalarda sodyum oranı çok fazlaymış buda ödeme sebep oluyormuş markaları karşılaştırarak en az sodyum içereni bulmak gerekiyor bulan olursa banada haber versin beypazarına baktım ben çok yüksekti ve yine ayrıca o poğaçaların içinde ne üdüğü belirsiz yağların sana hiçbir fayda getireceğini sanmıyorum mideni nasıl rahatsız etmiyor inanamıyorum ama tabi evde yapsan bol sütlü içine peynirli olabilir en fazla kilo yapar oda senin gibi zarif ve ince bir hamileye dokunmaz ve sonunda EVRİŞŞŞ NERDESİNNNNN aftabruyu kurtar benden

saol canım, o senin zarifliğin. ben zaten kilo almamak için sınırlamıyorum ki hamurişini, hamilelik şekerinden korktuğum için. sınırlıyor da sayılmam gerçi. örneğin dün öğlen kayserinin meşhur bir hamurişi vardır ya hani sarmısaklı yoğurtla yenir işte ondan yemiştim, gece de canım yine çekti, üşenmeyip yaptım dondurucudan çıkarıp, iki tabak da gece gece yedim. sabahtan beri de beypazarı kurusu yiyorum. bilenler bilir ne kadar yağlı olduğunu. sırf yağ ve un. işte o yüzden yani ben kararında bırakmıyorum ki hiçbişeyi....

ben geldım kızlat bebım zuzum bacak bacak ustune atmıs çapraz yapmıs uyuyordu baya ugras sonucu uyandırdık ama ınatla ısrarla bacaklarını acmadııııııı ve cınsıyetımızı öğrenemedık yanı eşim pipi gördüm diye tutturdu ama bacakları kenetlı gıbıydı resmen dr. um pınarcım bu açmıcak dedi ve umutlarım suya düştü malesefff:1shok:

AFTABRUUU cok ama cok tatlısın keske kızın sana benzese ya resmi opesim mıncıklayasım geldi :))

saol canım. çok tombik çıkmışım di mi? yanaklarım dolu doluymuş, çok tombik bi suratım varmış çocukken, ama vücuduma bakan da tüm kemiklerimi sayabiliyormuş.

kim kızdırmış bakiiim ESRAKO yu?
kızlar ben de AİDA gibi çocukluk fotomu koydum albümüme. bebeklik fotosu daha doğrusu. büyük ihtimalle kızım da böle bişi olacaktır.

yok canım kimse kızdırmadı alınganlıklardan sorulara yanıt verememektenf alan bahsederken bende fikrimi yazayım dedim kimseye kızdıgımdan yazmadım yani durustce dusuncem budur demek istiyorum.

evet canım cok guzel tombis . burda tombise topus diolar :)))

bende ekledim bebislik resmimi bakabilirsiniz

kızlar bu arada 28 subatta kendi dr umla randevum var ama bu ctesi arkadasımın dr una gideceğim çunku 4 boyutlu ile bakıyor acıbademde ve çok net goruntu almıslardı bened o sekil gormeyi umut ediyorum. ese dosta ctesi dra gitceğimi soylemiycem herkes merakle cinsiyet bekliyor net ogrenmessem hiç birsey demiycem sayet net olarak pipi gorursem erkek derim.:) sizede gelir gelmez yazarım. 14+6 olmus olacagım ctesi aslında erken ama napayım catlıycammm.

X