2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

macide
çok geçmiş olsun canım.şok oldum okuyunca canım.genetik tanını mutlaka yaptır iki defa tekrarlayınca genetik bozukluk varmı diye araştırıp çözüm buluyorlar

evriş
canım elimden geldiğince herkesin sorusuna cevap vermeye çalışıyorum.önde olmamın böyle bir avantajı var.

Canlarım günaaaydın hepinize.

Sabah sabah bilgisayarımda bir sorun yaşadım, hala da devam ediyor sorun interneti çok düzgün görüntüleyemiyorum. Ama yine de azimle size yazmaya çalışıyorum.:enbuyukkk: Bugün ilk kez hamiş elbisemi giyip işe geldim :CüvCüv::CüvCüv: Çok heyecanlandım ayol, bayramlığını giymiş çocuklar gibiyim... Daha erken mi acaba falan filan derken, amaaan dedim, "hamile olmayanlar bile hamiş elbisesi giyiyor ben neden giymeyecekmişim". Giydim üstüme kıyafetimi. Akşam foto çektirip koyacağım siteye, görmemişin oğlu olmuş.... misali kaydirigubbakcemile3

Kızlar, Ihlamur içmemizde bir sakınca yoktu dimi? Benim canım ıhlamur çekiyor bir kaç gündür. Günde 2 fincan içiyorum.

Al benden de o kadar... Ben de yeni okuluma gelirken bugün, ilk defa hamile elbisesi giydim. Ama beni olduğumdan biraz daha iri gösteriyor. Yeni tanıştığım öğretmen arkadaşlar, "4 - 5 aylık falan galiba??" Oysa daha 14 haftalığım ama ben "3,5 aylık" dedim. Normalde 1 hafta daha var ya, 3,5 aya :)) Akşama ben de çekeyim bir foto..

tazem fasulyem naptin yerlesebildin mi evine????

SAğol norraacım. Yerleştim yerleşmesine de apartmana doğalgaz bağlanmadığı için annemde kalıyorum. Apartman yöneticisi paraları iç etmiş sanırım, bir türlü anlaşmıyor şirketle, anlaşsa, 1 haftada bağlanacak.. Taşıma şirketi de bizim klimanın motorunu kırmış. Ne ısınmayı, ne de sıcak suyu sağlayabiliyoruz. Bİr kaç hafta daha annemdeyiz sanırım... :KK43:

Kızlar sizi çok özledim valla.. Cİnsiyet öğrenenlere gözünüz aydın, diyorum. Macidecim çok üzüldüm... Zil çaldı kıslar bana müsade akşama belki gene girerim.. Öpüldünüz...

Aftabrucum benim de büyük ihtimalle kızım olacakmış canım.Tabi kesin sonuç 3 hafta sonra.

ohh be, nihayet bir kız daha geliyor. sen çok şirinmişsin küçükken, inşalah kızın da sana benzer. (yanlış anlaşılmasın, sen şimdi de güzelsin de ben çocukluk resmin için konuştum, kısa vadeli olsun tahminim diye)

BABYMOM, kızın adını koyduk yazmışsın ama ne koyduğunuzu yazmamışsın kuzum? hadi söle bakiim ne olacak?
NORRAA orda temizliğe belçikalı kadın mı buluyorsun yoksa türklerden mi araştırıyorsun? bu konuda da işin zor tabi senin.

GÜLİN istiyorum ben acıkladım babasına onunda hosuna gitti oda DURU dusunmus ama GÜLİN hem gul gibi guzel narin kız demek hem esimin ailesi ıspartalı hemnde peygamberimizin en sevdigi cicek gul diye istemistim onada mantıklı geldi . sanırım baska butun isimlere itiraz edicez :))))

seerni
öyle çok yemek yemiyorum.10 haftalık olana kadar doğru düzgün hiç bi şey yemedim iki kilo kaybeettim.sonra iştahım açıldı.hergün iki bardak süt içiyorum.bi yumurta yiyorum.haftada bir balık yiyorum.haftada iki defa et yada etli yemek yiyorum.günde 3-4 tane ceviz yiyorum.meyve yemeye özen gösteriyorum.bulgur nohut kurufasulye türü baklagillerden haftada bi yiyorum.çok çok yemek yiyen biri değilim.yoğurtlu çorbalardan çok sık içiyorum.az yiyorum ama hdüzenli olmasına özen gösteriyorum.
kızlar umarım canınız çekmez yazdıklarımı.herkesin yediği şeylerdir diye yazdım.seerni sormuş cevap için yani

SAğol norraacım. Yerleştim yerleşmesine de apartmana doğalgaz bağlanmadığı için annemde kalıyorum. Apartman yöneticisi paraları iç etmiş sanırım, bir türlü anlaşmıyor şirketle, anlaşsa, 1 haftada bağlanacak.. Taşıma şirketi de bizim klimanın motorunu kırmış. Ne ısınmayı, ne de sıcak suyu sağlayabiliyoruz. Bİr kaç hafta daha annemdeyiz sanırım... :KK43:

olsun annecigin bakar sana ne guzel iste, gec olsun, guc olmasin...

seerni
öyle çok yemek yemiyorum.10 haftalık olana kadar doğru düzgün hiç bi şey yemedim iki kilo kaybeettim.sonra iştahım açıldı.hergün iki bardak süt içiyorum.bi yumurta yiyorum.haftada bir balık yiyorum.haftada iki defa et yada etli yemek yiyorum.günde 3-4 tane ceviz yiyorum.meyve yemeye özen gösteriyorum.bulgur nohut kurufasulye türü baklagillerden haftada bi yiyorum.çok çok yemek yiyen biri değilim.yoğurtlu çorbalardan çok sık içiyorum.az yiyorum ama hdüzenli olmasına özen gösteriyorum.
kızlar umarım canınız çekmez yazdıklarımı.herkesin yediği şeylerdir diye yazdım.seerni sormuş cevap için yani

ohh afiyet oolsun, yarasin bebisine:)))

Al benden de o kadar... Ben de yeni okuluma gelirken bugün, ilk defa hamile elbisesi giydim. Ama beni olduğumdan biraz daha iri gösteriyor. Yeni tanıştığım öğretmen arkadaşlar, "4 - 5 aylık falan galiba??" Oysa daha 14 haftalığım ama ben "3,5 aylık" dedim. Normalde 1 hafta daha var ya, 3,5 aya :)) Akşama ben de çekeyim bir foto..

Kızlar sizi çok özledim valla.. Cİnsiyet öğrenenlere gözünüz aydın, diyorum. Macidecim çok üzüldüm... Zil çaldı kıslar bana müsade akşama belki gene girerim.. Öpüldünüz...

hoşgeldin tazefasulye. alemsin valla, demek 3,5 aylığım diyorsun. eee bişey de kalmamış zaten. ama dediğin gibi o elbiseler çok daha büyük gösteriyor. ben hala almadım, bir türlü alışverişe çıkamıyorum. geçenler de çıktım ama yine gidip normal bir pantolon ve bluz aldım. ama artık beli lastikli pantolonlardan da almak istiyorum. elbiseler çok şirin oluyorlar , bir kaç tane de elbise alacağım.

GÜLİN istiyorum ben acıkladım babasına onunda hosuna gitti oda DURU dusunmus ama GÜLİN hem gul gibi guzel narin kız demek hem esimin ailesi ıspartalı hemnde peygamberimizin en sevdigi cicek gul diye istemistim onada mantıklı geldi . sanırım baska butun isimlere itiraz edicez :))))

AYYYY süper çok güzel bir isim bulmuşsun. ben de GÜLRU yu çok severim ama koyamam, zira bizim soyismimizin içinde de gül var. çok botanik kaçacak diye çiçek ismi koyamıyoruz. ne acı di mi?

Taze Fasulye yeni evinde güle güle otur canım. Nakliye şirketinin zararınızı karşılaması lazım. Bir ödeme yapacaklar mı?

Aftabrucum inşallah bana benzer canım. Aramızda kalsın, elimi karnıma koyup her kıpırtı hissettiğimde masanın üstünde duran çocukluk resmime bakıyorum çaktırmadan :))) Yine de eşime benzerse de bozulmam hatta gözleri ona benzer inşallah (yeşil yeşil)...

Aida sende bendensin bende kızkardeslerimin resmini koydum masama isyerinde surekli ona bakıyorum. evdede pc de ufakkardesimle benim resmin arka plan ona bakıyorum daha ne yapayım elimden geldigince bize benzetmeye calısıyorum . hakasıda guzel ama olsun teyzelerine benzesin :))

aftabrum cok tsklerr ins saglıkla koyarız isimlerinide kokularınıda cekeriz derinlerimize boncuk boncuk terlerinide sileriz . bi sonraki randevumda netlessin ozaman havaya gircem simdi hala icimde bir soru isareti var hala kızım die sevemiorum :)

Macidecim çok geçmiş olsun sana birşey olmaması gerçekten şans canım benimde 2 yıl önce başıma gelmişti umarım sorunu bulup halledebilirsiniz en yakın zamanda bebek sahibi olabilmen dileğiyle öpüyorum seni.

seerni

sağol canım verdiğin bilgiler için ben günde 1 bardak süt içiyordum 2 yapıcam artık bakliyat yemeyi hiç sevmiyorum ama zorlamam lazım kendimi çok yaralıymış balık bende her hafta yiyodum ama artık nedense için almıyo yarısını zor yiyorum genelde bildim şeylermiş ama hatırlatman iyi oldu bebek için zorlayacağız kendimizi

bende masaüstüne maviş bi bebek resmi koydum çok tatlı ona bakıyorum. eşimin anne tarafı mavi inşallah onlara benzer eşiminkide yeşil renkli gözlü sarışın bir bebiş istiyorum

babymom gülin ismi çok güzel.kızlar öyle kendinize bakmakla benzemiyor yaramazlar bende ilk bebişimin babasına banzemesini istemiştim.eşim uyurken bile bakıp ona benzer inşallah dedim ama tıpatıp ben kızım benim yüzümü ona vermiş rabbim.ama huyları babası

Günaydın herkese.
Arkadaşlar ben çay içmemeye çabalıyorum geneldede başarılı oluyorum ama bugün canım yine çok çekti sıcak bi şey içimiş olmak için sıcak suyun içine limon dilimleyip 1 şeker atıp içiyorum.
Bu konuda bilgisi olan varmı bi sakıncası filan var mıdır? Yoksa kaç bardak içebilirim?
eylem gunde iki kuçuk bardak falan içebilirsin yada evrisin dedigi gibi bir kupa falan. bir arkadas liste vermis o iceceklerden tuketmiyorsan sayet.
hersey bir yana canın istedi diyelim gunde 4 bardakda içsen bir guntabi hergun değil birsey olmaz aslolan canın ceken seyi yemen içmen bence. tabi canın rakı çekmeyecek yani:))

slm arkadaşlar herkes iyidir umarım uzun zamandır yoktum yoklugumu anladınızmı bilm em ama olsun önemli deil ben iyi deilim çünkü aranızdan ayrıldım artık :çok üzgünüm:inanın hem aranızdan ayrıldıgıma üzülüyorum hemde bebegimden ama arasıra girer bakarım size yüce RABBİM sizin meleklerinizi korusun:Saruboceq:
macide çok geçmis olsun. buyuk acı ama eminim ilkinin acısının yanında solda sfırdır doguma bir hafta kala ne demek allah sabırlar versin o daha kotu imis. genetik arastırması mutlak yapılmalı ki yaptırcakmıssınız. insallah kolay çozumu olan bir sorun çıkar ve saglıklı bir bebegin olur en kısa zamanda
hamile kalırsan bizim topigede gir yaz bizde mutlu olalım canım.
kendine çok iyi bak

Şu arada gelen giden arkadaslarımız oluyor ya bu topiğe.. bazı sorular soruyorlar.. eğer o an o soruyu bilen insan varsa hemen cevaplıyor.. Mesela HELİNİMM.. herkesten önde oldugu ıcın hamileliği, arkadasımız bildiği herseyı cevaplıyor, kızcağız ne biliyorsa anlatıyor.. ama çoğu kez arkadasların sordugu sorular şahsım adına beni aşıyor..

Şimdi o an sorulan sorulara cevap verilemiyor diye hep beraber niye kara listeye alındık anlamadım başka arkadaslar tarafından.. ha hoş.. yeter ki niyetler iyi olsun, yoksa çözülemeyecek hiç bir sorun,soru yoktur bana göre.. Ama yaklaşım hoş değil.. şık değil. Çok garibime gitti açıkcası
.

evriscim acıkcası ben yazmayan ama sadece soru soran insanlara yanıt vermiyorum. hep bana hep bana olurum canım burası paylasım alanı. hem yazmıyor sesiz sedasız sadece bilgi alıyorlar hemde bir soru sordum yanıt gelmedi diye serzeniste bulunuyorlar. bu herzaman boyledir hersey karsılıklı diye bir laf vardır. herz aman karsılık beklemek olmaz tabi bazen istisnalar olur ama burası paylasım ortamı. bazen yinede dayanamayıp spesifik bir konu ve yanııt bende varsa yazıyorum ama tepeden inme gelen ve hiç bir soruya yanıt vermeyen a rkadaslara acık ve net fikrim bu yazmıyorum.

ikinci bir yazmadıgım konu ise nette google da arastırılıp pat diye buluncak konuların burdaki insanlara sorulması. belki bazen bende soruyorummdur ama yanıt gelmeyince direk google da arattırıyorum. ornegin uçlu test nedir ? ha soranları kınamıyorum asla yanlıs anlasılmasın. ama bu tarzlara da yanıt vermeye kalkarsam aksama kadar ne is yapabilirim ne gozum dayanır pc ye bakmaya. oysa basımdan geçen bir deneyimi sabaha kadar yazabilirim çunku o sadece bende olan bir bilgidir.

tazefasulyem gue gule otur yeni evinde. anacagına kavustun iste dogalgaz yapılmıyor diye hiçç dertlenmessin heralde. valla hastagunlerimde annem bizde kalıyordu ne saltanattı yemek içmek hazır falan hey gidi gunler :)

kim kızdırmış bakiiim ESRAKO yu?
kızlar ben de AİDA gibi çocukluk fotomu koydum albümüme. bebeklik fotosu daha doğrusu. büyük ihtimalle kızım da böle bişi olacaktır.

herkese merhaba,
doktordan iyi haberlerle dönen herkese maaşallah,gözünüz aydın.
macide,geçmiş olsun.Rabb'im inşallah en kısa zamanda bu büyük mucizeyi sana tekrar yaşatır,bebişini sağlıkla kucağına almayı nasip eder.

tazefasulye güle güle otur canım.Annenin yanında keyfine bak bence evet evin gibi olmaz ama herşey önüne geliyor birde nazlıyorlar oh ne güzel.

X