2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Günaydın herkese.
Arkadaşlar ben çay içmemeye çabalıyorum geneldede başarılı oluyorum ama bugün canım yine çok çekti sıcak bi şey içimiş olmak için sıcak suyun içine limon dilimleyip 1 şeker atıp içiyorum.
Bu konuda bilgisi olan varmı bi sakıncası filan var mıdır? Yoksa kaç bardak içebilirim?

slm arkadaşlar herkes iyidir umarım uzun zamandır yoktum yoklugumu anladınızmı bilm em ama olsun önemli deil ben iyi deilim çünkü aranızdan ayrıldım artık :çok üzgünüm:inanın hem aranızdan ayrıldıgıma üzülüyorum hemde bebegimden ama arasıra girer bakarım size yüce RABBİM sizin meleklerinizi korusun:Saruboceq:

kızlar ya bu sabahları rahimiyoklama işi nedir? anlamadım..bu arada göbek şovdaki resmlere baktım evriş ya bayılduım seninkine benim ne zaman öle olcak...(maşallah) bu arada lalece kız sen nsıl kilo almıssın öle..

Şu arada gelen giden arkadaslarımız oluyor ya bu topiğe.. bazı sorular soruyorlar.. eğer o an o soruyu bilen insan varsa hemen cevaplıyor.. Mesela HELİNİMM.. herkesten önde oldugu ıcın hamileliği, arkadasımız bildiği herseyı cevaplıyor, kızcağız ne biliyorsa anlatıyor.. ama çoğu kez arkadasların sordugu sorular şahsım adına beni aşıyor..

Şimdi o an sorulan sorulara cevap verilemiyor diye hep beraber niye kara listeye alındık anlamadım başka arkadaslar tarafından.. ha hoş.. yeter ki niyetler iyi olsun, yoksa çözülemeyecek hiç bir sorun,soru yoktur bana göre.. Ama yaklaşım hoş değil.. şık değil. Çok garibime gitti açıkcası
.

slm arkadaşlar herkes iyidir umarım uzun zamandır yoktum yoklugumu anladınızmı bilm em ama olsun önemli deil ben iyi deilim çünkü aranızdan ayrıldım artık :çok üzgünüm:inanın hem aranızdan ayrıldıgıma üzülüyorum hemde bebegimden ama arasıra girer bakarım size yüce RABBİM sizin meleklerinizi korusun:Saruboceq:

Nevrim döndü.. başım döndü bir an.. Beynime kan sıçradı.. Macide ne oldu.. Allahımm sen büyüksün.. offfff noldu Macideeeee yaaa, ne olduuuuuu????????????

Oyyy oyyy yine bir kaç gün girmedik neler olmuş..infilak eden tickerler,olmazsa olmaz alınganlık krizleri( dozumuzu almasak olmuyor,alıştık) doktora gidenler,dönenler,gidecek olanlar.hayırlı haberle gelenler,toplu ağlama seansları(neye ağlandı bilmiyorum ama üzmeyin bebişlerinizi),durup durup depreşen kaynana cadılıkları,koyulaşan dışkı renkleri çok hareketli bir topiğimiz var yahu.hiç atraksiyon eksik olmuyor..maşallah bize.
Ben de üçlü teste gideceklerdenim bu arada 13 gün sonra.çok var yani. Calsiyum ve magnezyuma devam ediyorum o dayanılmaz kramplarım oldukça azaldı.bu arada evrişim muz da magnezyum yokmuş potasyum varmış şu kas yapan şey..kaslı anne seni

Günaydın herkese.
Arkadaşlar ben çay içmemeye çabalıyorum geneldede başarılı oluyorum ama bugün canım yine çok çekti sıcak bi şey içimiş olmak için sıcak suyun içine limon dilimleyip 1 şeker atıp içiyorum.
Bu konuda bilgisi olan varmı bi sakıncası filan var mıdır? Yoksa kaç bardak içebilirim?

Eylemim selamlar, benim doktorum günde bir bardağa müsade ediyor.. onu zaten açık içiyorum, bir de bardak dediğim kupada içiyorum.. izin verdiğine göre sanırım bir sakıncası yoktur, bana söylenen böyle, ama kahvaltıda falan sakın içme çünkü yiyecekler içindeki demirin emilimini tutuyor,o yüzden yemeklerden çok sonra ıcmeye bak arkadasım.

EVRİŞ hani sen de gidecektin cinsiyet öğrenmeye? vaz mı geçtin?

Dr gelme dedi Aftabrum:1shok: Daha tam yuzde yuz soyleyemem, sonra abondole olmayasın cinsiyet farklı olursa dedi. tırstım açıkcası, bekliyrorum ayın 27 sını :1closedeyes:

Nevrim döndü.. başım döndü bir an.. Beynime kan sıçradı.. Macide ne oldu.. Allahımm sen büyüksün.. offfff noldu Macideeeee yaaa, ne olduuuuuu????????????

geçen hafta cuma günü tesadüfen doktara gittim hiç bi rahatsızlıgım falan yoktu yanii doktor baktı bebekten kalp atışı alamadı sonra doblere girdim yine yok tabii bebegimin kalbi 2 aylıkken durmuş arkadaşlar :çok üzgünüm: ve bende 3 hafta o şekilde kalmış ve çok şükür bana zarar vermemiş. geçen cumarteside genel anazteziyle aldılar bebegimi :çok üzgünüm:

kızlar ya bu sabahları rahimiyoklama işi nedir? anlamadım..bu arada göbek şovdaki resmlere baktım evriş ya bayılduım seninkine benim ne zaman öle olcak...(maşallah) bu arada lalece kız sen nsıl kilo almıssın öle..

VALLA PİNKYCİĞİM BİR AVUÇLAMA İŞİDİR GİDİYOR..BEN AVUÇLUYORUM AMA ZATEN CAN SİMİTLERİMİN MEVCUDİYETİNDEN BİR ŞEY ANLAMIYORUM kafamçokkarıştıBİLEN BİRİ RESİMLİ,FOTOLU ANLATSIN BUNU...:dance:

macide çok geçmiş olsun. Allah yardımcın olsun :KK43:

Kizlar gunaydinn,
Lalece, babay cinsiyetler hayirli olsun kuzularinizin...
Esrako gecmis olsun canim..
Macide cok uzuldum, allah sabir versin arkadasim....

Pinky.. vallahi o senin tatlığın :)) Yemeyip içmeyip büyütüyoruz.. işimi gücümü bile bıraktım, benim işim bebişe bakmak diyorum herkese.. kaydirigubbakcemile3

Lal.. zayıf oldugu için aldıgı 4 kilo vücuduna oranlı dagılmış, bayılmış o haline.. bizde göbek aramaktan bayıldık fotoda kaydirigubbakcemile3 Ama zarif hamilelerden olacak o da Aftabrum gibi.

Macideciğim aynı şeyi tıpkısını ben de yaşamıştım.tek tesellim genetik olarak sorunlu bebeklerin bu şekilde olmasıydı..doğsaydı belki sağlıklı olmayacaktı diye düşündüm hep..ve üzücüdür bilirim..çok geçmiş olsun

MACİDECİM cok ama cok gecmis olsun canım cok uzuldum
iiyiki sana zarar vermemis
umarım hemen toparlayıp aramıza katılırsın tekrar
sebebi neymis peki onu acıklayabiliolarmı

geçen hafta cuma günü tesadüfen doktara gittim hiç bi rahatsızlıgım falan yoktu yanii doktor baktı bebekten kalp atışı alamadı sonra doblere girdim yine yok tabii bebegimin kalbi 2 aylıkken durmuş arkadaşlar :çok üzgünüm: ve bende 3 hafta o şekilde kalmış ve çok şükür bana zarar vermemiş. geçen cumarteside genel anazteziyle aldılar bebegimi :çok üzgünüm:
hangi söz söylenir hangi teselli fayda eder bilemmki??inN ÇOK ÜZÜLDÜM AMA ŞÜKÜRLER OLSUNKİ SEN SAGLILISIN...ÜZME TATLI CANINI SEN SAGLIKLI OLDA YİNE OLUR BEBİŞİN...BENDE İLK BEBGİMİ DÜŞÜK YAPMIŞTIM DOKTOR 2 AY KORUN DEMİŞTİ 2 AYDAN SONRA HEMEN HAMİLE KALDIM BAK ŞÜKRLER OLSUN 3 AYIMIZ DOLDU...

Allah sabır versin, dayanma gücü versin.. vardır bi hayır,demek ki senin ve bebişin için hayırlı olan oymuş, her şerrin altında vardır bı hayır.. Ne yazsam, ne desem boş ya.. neyse.

En kısa zamanda yine anne olacaksın,inan buna, inancını kaybetme.. Yine güzel haberlerini alacağız senin.. sana daha cok yardımcı olacagız hem o zaman bir takım seylerı bılebıldıgımız ıcın. En kısa zamanda aramızdasın, inanıyorum ben buna. Rabbim seni beter acılardan korusun.

MACİDECİM cok ama cok gecmis olsun canım cok uzuldum
iiyiki sana zarar vermemis
umarım hemen toparlayıp aramıza katılırsın tekrar
sebebi neymis peki onu acıklayabiliolarmı

canlarım hepinize çok ama çok teşekkür ederim sebebi belli deil benim 2 inci oldu öbürüde doguma 1 hafta kala bırakmıştı beni işte şimdi araştırma yapılıcakmış genetikmi deilmi diyee

X