2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

babymom benim ticker yanlış oldu yaa düzeltemedim..ben şuan 13+5 im. ama doktor 15 haftalık gözüküyorsu burda dedi.

benim ticker sayfama yada arkadasların begendinin sayfasına girebilirsin ordan duzenle canım yeni haftana gore.. bende 15im banada aynısını dedi bi sonraki randevumda aynen 3 hafta sonra ozamana netlesir ama muhtemelen kızdır erkekler hemen pipiyi gosterio 3aylıkken

aftabru
heyecanla sana kendi bilgilerimi vereyim.cumartesi doktora gittim.oğlum gayet iyiydi.minyatür insandı bayağı büyümüştü.ben 15+6 diyi gittim bebeğim 16+3 günlük çıktı

hafta:KK43:bugün itibariyle)16+5
boy:145mm
kilo:154gr

hamişler günaydın,
çok uzun zamandır yazmıyorum ama düzenli yazılanları takip etmeye çalışıyorum.

ankaralı arkadaşlar doktorlarınız kim?

bu arada benim bebiş erkek olucak galiba doktorumun tahmini böyle 2 hafta sonra netleşecek:)

ben daha cinsiyetini öğrenemedim... bakalım nasipse bu hafta sonu gidip öğrenicez aman sağlıklı olup benimle olsunda hiç farketmez.... ama geçmişi okudum çok etkilendim kesinlikle kimseyi suçlamıyorum temmuz anneleri sayfasınada giriyorum ordada gördüm.... inanın o kadar korku ve stres sardıki etrafımı zaten bu hafta sonu 1 ay olacak görmüyorum bebeğimi birde böyle haberler daha çok korkutuyor insanı....rabbim kimseye yaşatmasın arkadaşımızın yaşadığı çok acı birşey rabbim sabır versin.... sabahtan beri ağlıyorum çok kötü bir gün oldu benim için... çok etkilendim....

canım bende aglamamk icin okumadım haberi almam yeterli oldu cok uzulmeme cunku baska topicten biliorum o arkadasın o bebisler icin nekadar mucadele ettigini. Lutfen sende aglama bebisinide aglatma hissedio o simdi senin agladıgını canım yazık deilmi minigimize

helin
doktor bana,boyu : 15 cm kilosu 250 gr. dedi. cinsyette neden bukadar şüpelendi anlamadım.ama genelde 16/17. haftalarda belli olur diyor zaten herkes.belkide daha erkendir.iki hafta sonra yine gidicem bakalım ne çıkacak.

aftabru
heyecanla sana kendi bilgilerimi vereyim.cumartesi doktora gittim.oğlum gayet iyiydi.minyatür insandı bayağı büyümüştü.ben 15+6 diyi gittim bebeğim 16+3 günlük çıktı

hafta:KK43:bugün itibariyle)16+5
boy:145mm
kilo:154gr

MAŞALLAH canım bebişine. Hep böyle güldürsün annesinin yüzünü inşallahgamyoncuiremsu

sakaleyn sana da günaydın canım

hamişler günaydın,
çok uzun zamandır yazmıyorum ama düzenli yazılanları takip etmeye çalışıyorum.

ankaralı arkadaşlar doktorlarınız kim?

bu arada benim bebiş erkek olucak galiba doktorumun tahmini böyle 2 hafta sonra netleşecek:)

gözünaydın canım bi tane daha erkek.kızlarla aradaki fark bayağı açılıyor

kızlar minik kızım grip olmuştu banada bulaştırdı iki gündür boğazım ağrıyor az az ateşim çıkıyor.doktora sordum bol sıvı al dedi.dünden beri bende berbatım gecemde çok kötü geçti çok etkilendim artık kendimize dönelim bakın yeni gelenler var cinsiyet öğrenenler var.yazan arkadaşımızda çok etkilendiği için yazmıştır başka bi amacı yoktur onunda zaten ama her gün yeni olaylara gebe acısıyla tatlısıyla.

kızlar sut icemeyenler keciboynuzu pekmezi icsinmis sutten 3 kat kalsiyum varmıs simdi ogrendim cok sevindim hala icemiorumda :1no2:

helin
doktor bana,boyu : 15 cm kilosu 250 gr. dedi. cinsyette neden bukadar şüpelendi anlamadım.ama genelde 16/17. haftalarda belli olur diyor zaten herkes.belkide daha erkendir.iki hafta sonra yine gidicem bakalım ne çıkacak.

bebişini maşallah canım.boylu poslu olacak sanırım.kilosuda çok iyi iyi bakmışsın annesi:nazar::nazar:

ayh kızlar direk hamileler diye girmişim olaya yalnış yazdım hamişler diyecektim biraz kaba oldu kusura bakmayın:)

hamişşşş hamişşşşş
sabah sabah yaw

Son düzenleme:
benim sadece cinsiyeti söylendi heyecandan boyunu kilosunu sormadım.maşallah helincim kuzuna .bu hafta üçlü sonucu için gidicem o zaman öğrenirim sanırım tabi üçlü sonucum iyi çıkmışsa

kızlar sut icemeyenler keciboynuzu pekmezi icsinmis sutten 3 kat kalsiyum varmıs simdi ogrendim cok sevindim hala icemiorumda :1no2:

O da benim midemi kaldırıyor amakafamçokkarıştıBen yine bol yoğurt-ayrana devam edeyim en iyisicokacimcoook

bazı haftalarda baş popo mesafesi söyleniyor tam boyu baş bacak mesafesi olan olmalı değilmi

tşkkler helin:)) iyi bakmışım evet.maaşallah bebişime:) bende şok oldum duyunca...seninkinin boyu kilosu ne cinsiyet tam olarak bellimi?

helin

maşallah cadu senin kuzuşunada:nazar::nazar:

HEPİNİZİN BEBİŞİNE MAŞALLAH KIZLAR:nazar::nazar::nazar:BÖYLE HABERLER ALINCA BEN DE HEYECANLANIYORUMdelikafadulden:dance::dance:

X