2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kıslar slmlar bu aralar pek giremiyorum.giremediğim için geçmiş baya birikiyo cok okuyamıyorum.okuduğum kadarıyla lalecenin oğlu olucakmış sanırım hayırlı olsun tatlım.baska kacırdığım bişey varmı minnoşlar sizlerden haber alıyım.hepinizi kocaman öpüyorum...
evrişciğim sen neye sinirlendin yine bişiler okudum ama anlayamadım canımm.

Selam Figenim.. hoşgeldin.. yok birsey.. oylesine genel bir yazı yazdım.. iyiyiz yani, bir problem yok, için rahat olsun a.s

özledim valla kıslar sizi yaaa.ama cok giremiyorum nete.bide tickerim bozulmuş sinir oldum 38 haftalık gözüküyor:roflol:

helin hivda sen adananın için de misin? ben ilçesindeyim de adanadaki doktorları merak ediyorum. epidural normal doğum istiyorum o yüzden bildiğin iyi bir doktor varmı?yardımcı olursan çok sevinirim canım.

canım şimdi diyarbakırda öğretmenim.ailem adanada.ama adanadan olan bi kaç arkadaş vardı.doğumumu adanada yapacağım.yazın adanaya gelince ben de doktor arayacağım.ailem adananın içinde

iyi geceler kızlarrr.öğrenmenin heycanı var çok . bir girip bir çıkıorum bir annemi arıorum hayal kurabiliorum artık minik erkekimle. görüşmek üzere...

kızlar hepinizden tek tek özür diliyorum gercekten kötü bi niyetim yoktu yazarken,bende bütün gün etkısınden kurtulamadım leyla gıbı gezdım.yazmamdakı amac kimseyi üzmek yada strese girmesini saglamak degildi sadece doktorumun bana rahimagzıyla ilgili bi ölçüm yapıp yapmadıgını bılmedıgımden ve özel bi muayene gerektırıp gerektırmedıgınle alakalıydı.çünkü okuyunca tedırgın oldum butun gun lavabo yollarında kaldım ve sankı hep karnım agrıyor gıbı geldı.tekrar söylüyorum kızlar özür dilerim gercekten aksi bi niyetim yoktu ki buzamana kadarda kimseyi tedırgın edecek bi msjım oldugunu hatırlamıyorum.bianda boş bulundum ve bilgi almak adına konunun hepsini anlatabıldım,aslında rahımagzıyla ilgili soru sormak istemiştim

neyse Allah ım hepimizn bebeklerını korusun,hepimize ve bebeklerımıze saglık versın inşallah
canım ya o kadar üzülme senin kötü bi niyetin olduğnu düşünmemiştir kimse hem bilgilendirmiş oldun bizleride
kızlarrrrr............ doktordan geldimmmmmmmmm.... 12 hafta 4 günlükken yani bugünnn pipisini gördükkk.... doktor %99 dedi yani koca klitorisli bir kız deilse bu erkek dedi ... 5 dk kadar izledik bebişi. elinle yüzünü seviorrrr elini ağzına götürüorr. ters dönüor birden baya zıplaktı. bu arada kalp atış hızımız istatistiklere göre kızdı. yani bu kalp atış hızı da fos çıktı. artık oğlum diye sevebileceğim. bu arada 13 haftalık çıktı bebiş ama doktor zaten -3 artı 3 yanılma payı var dedi o yüzden haftalar mühim deil alet ortalama zamanı sölüor dedi. yani kızlar bebeğin boyu posu pipisii .
:) herşeyi normaldi allaha şükür. 26 ağustosta bir erkek doğuyorrrrrrrr... daha doktor bana muhtemel doğum tarihini vermedi.izmirdeki verir heralde. 26 ağustos internet hesabından.
hayırlı olsun lalece darısı daha cinsiyet öğrenemiyenlerin başına

Here you can create tickers for forums (metrics, sliders). Categories: pregnancy, children, lose weight, wedding, love, holidays and others

Ya da burası da var.. bunlardan da yapabilirsin.. doğum tarıhını yaz.. searchle.. eski tickerin oldugu yere yapıstır kuzu..

burdakiler baya güzelmiş ama herkesin tickerı bozuluyo o bozulanlar bu sitedekiler sanırım

lalece ne güzel artık erkekim diyebiliyosun canım...bana da erkek dedi ama senin gibi kesin demedi daha..2 hafta sonra kesinleşecek...
kızlar ben dr a galiba bebeğimi hissedebiliyorum dedim...daha çok erken mümkün değil dedi...ama ben yinede o hareketlerin bebişime ait olduğunu hissediyorum...benim gibi erken hisseden var mı yoksa dr doğru mu söylüyoooo....

kızlarrrrr............ doktordan geldimmmmmmmmm.... 12 hafta 4 günlükken yani bugünnn pipisini gördükkk.... doktor %99 dedi yani koca klitorisli bir kız deilse bu erkek dedi ... 5 dk kadar izledik bebişi. elinle yüzünü seviorrrr elini ağzına götürüorr. ters dönüor birden baya zıplaktı. bu arada kalp atış hızımız istatistiklere göre kızdı. yani bu kalp atış hızı da fos çıktı. artık oğlum diye sevebileceğim. bu arada 13 haftalık çıktı bebiş ama doktor zaten -3 artı 3 yanılma payı var dedi o yüzden haftalar mühim deil alet ortalama zamanı sölüor dedi. yani kızlar bebeğin boyu posu pipisii .
:) herşeyi normaldi allaha şükür. 26 ağustosta bir erkek doğuyorrrrrrrr... daha doktor bana muhtemel doğum tarihini vermedi.izmirdeki verir heralde. 26 ağustos internet hesabından.

kaydirigubbakcemile eşini de al götür doktora ultrasonla baksınlar belki suni gebelik olabilir. cidden bazı eşler yaşarmış hamile eşleri ne yaşıorsa aynısı eşlerde görülürmüş.okumuştum ama hiç duymamıştım. peku babymomcum aş ererseniz kim gidip alcek. şimdi sen has hamile muamelesi görüosun dimi.hihoyyyt demek ki eşinin empati yeteneği çok gelişmiş.seni fazlasıyla anlıyor.

LALCIM gozun aydın erkekin gelmis
biliomusun bende hep severken guzel kuzum canım kızım diodum
gerci sonradan pipisi cıkarsa druda doverim ogluma kıza benzio dedi diye kaydirigubbakcemile3

sorma canım garip bi pazar gecirdik onu nazlıycam derken bende onun gibi oldum
kahvaltıda sadece patates haslama yiyebildik
ben onuda cıkardım sonra uyudum biraz
aksamada dısarıya yemege cagırdı arkadaslar corba+2bardak ayran 2dilim vejeteryan pizza (demeye 1000 sahit karasar ve mantardan ibaret) yiyemedim tabi ziyan oldu.
esimin bulantısı devam edio sanırım trden elen emeduru benden once o icecek
eslerin aynı belirtileri yasamasının normal oldugunu duymustum
ya gercekten yasıo midesi problemlidir yada psk benimle ilgilide olabilir

Günaydın kızlar
minik kelebekim kimse senin kötü bir niyetin olduğunu düşünmemiştir tatlım, sıkma canını. kayracığım çok üzüldü yalnız, yarası deşildi kızcağızın, ben de ona üzüldüm:1no2:Ama hepimiz biliyoruz ki her bebek bir diğerinden farklı özellikler taşıyor. Yani kayram, BU BEBEĞİN SAPASAĞLAM, TOPAÇ GİBİ DOĞACAK. SAKIN ÖNCEKİYLE KARŞILAŞTIRMA:eek:klava:

Lalece
tebrik ederim canım oğluşunugamyoncuiremsuAllah kucağına alıp oynadığın günleri de göstersin

figenim kızma ama öyle bir yazmışsın ki sanki evriş topiğin kızmacıbaşısı:roflol:herşeye kızıyormuş gibi bir anlam olmuş:eek:Halbuki evrişim hiçbir şeye kızmaz. Değil mi İzmir'in gulüü?

Dün hepimiz üzüldük biraz ama iyi şeyler kötü şeylerden fazla çevremizde. Ben rüyalarıma kötü şeyler girmesin diye bebişimi emzirdiğimi, giydirdiğimi, uyuttuğumu, kokladığımı hayal ettim:asigim:Öyle bir kaptırmışım ki kendimi, burnuma o güzelim ter karışık süt kokusu geldi.

ALLAH HEPİMİZE GÖSTERSİN O GÜNLERİ SAĞ SALİM:Saruboceq:

Son düzenleme:
günaydın kızlar

herkese güzel bi hafta diliyorum.o kadar uykucu olmuşumki sabah saatim çalıyor ben hep erteleyip son saniyeleri bile değerlendirmeye çalıştım.tabi sonrada hızlı hızlı hazırlanıp okula gittim.okuldaki arkadaşlarım uykusuz ve dağılmış gözüküyorsun dediler.aynadan kendime baktım allahım ne kadar dağınık bitgin solgun ve çirkin gözüküyordum.kendimi iyice bıraktım sanırım

CANLARIM ben o baslıgı okumadım habere cok uzuldum ama Allah kimseye yasatmasın...

COK AMA COK RICA ediyorum bu topicte kotu olaylar olumusuzluklar haber vermeyin , acmayın , cok guzel birsey yakaladık hepimiz umutluyuz 2.bebislerini bekleyen arkadaslarımız ilkini kaybedenler herkes cok guzel bir sekilde ilerliyor lutfen bu guzel ortamı bozmayalım. Bizim tek derdimiz olumlu dusunmek mutlu olmak. Ins ki hicbirimizin basina kotubisey gelmez. kendi icimizde yasadıklarımızı elbette paylasacagız anlatacagız ama baska konuları tasımayalım. Allah kimseye yasatmasın emiminki cok ama cok acıdır. Hepimiz saglıkla kucagımıza alırız insallah canlarım. Kendi ailemiz diorum ufak captada olsa aile gibi olduk burda, dısardan olumusuzluk almayalım sadece kendimizi tartısalım canlarım . hepinize sevgiler umarım yanlıs anlasılmam

Helincim yanlız deilsin aynadaki yuzunun aksi benim :)))))))))))))kaydirigubbakcemile3

lalece ne güzel artık erkekim diyebiliyosun canım...bana da erkek dedi ama senin gibi kesin demedi daha..2 hafta sonra kesinleşecek...
kızlar ben dr a galiba bebeğimi hissedebiliyorum dedim...daha çok erken mümkün değil dedi...ama ben yinede o hareketlerin bebişime ait olduğunu hissediyorum...benim gibi erken hisseden var mı yoksa dr doğru mu söylüyoooo....

canım bende sanki son günlerde bebeğimi hissediyorum ama doktorum hissetmene biraz daha var dedi.ben bugün 16+5 günlük oldum.sen kaç haftalık hamilesin.ticker bozulmuş ordanda bakamıyoruz.bu arada bi erkek daha geliyor sanırım.hayırlı uğurlu olsun

helin bendede cıkmıstı bikere reklam. anlayamamıstım neden cıktıgını siteden kaynaklanıo sonradan gecio

X