2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

sakaleyn canım gözün aydın bir kız bir erkek oh aile tamamlandı desene eniştenin keyfi yerindedir heralde allah banada keşke bir erkek bebek nasip etse seninle çok ortak noktamız var ilk olarak aynı yaştayız benimde 6 yaşında maviş bir kızım var babamız hanimiş benim oglum diye sevmeye başladı karnımı kız olursa üzülürmüsün dedim hayır saglıklı olsun önemlidegil dedi ama erkek istedigi her halinden belli neyse kızda olsa galiba burdan birine vericez heralde eh şimdiden ablasına bakıp güzelligini tahmin edersiniz degilmi erkek anneleri.

sakaleyn canım gözün aydın bir kız bir erkek oh aile tamamlandı desene eniştenin keyfi yerindedir heralde allah banada keşke bir erkek bebek nasip etse seninle çok ortak noktamız var ilk olarak aynı yaştayız benimde 6 yaşında maviş bir kızım var babamız hanimiş benim oglum diye sevmeye başladı karnımı kız olursa üzülürmüsün dedim hayır saglıklı olsun önemlidegil dedi ama erkek istedigi her halinden belli neyse kızda olsa galiba burdan birine vericez heralde eh şimdiden ablasına bakıp güzelligini tahmin edersiniz degilmi erkek anneleri.

başakcım sağol canım benim.doğru ortak noktamız çok .rabbim seninde gönlündekini verir inşallah.benimki öğrenen kadar bişey demiyordu erkek istiyordu ama kendini okadar hazırlamışki süpriz kız çıkarsa diye ilk duyduğunda hiç tepki vermedi.gerçi biz meraktan başka biryere sadece cinsiyet öğrenmeye gittik. cinsiyeti öğrenmeden kalp atışında düzensizlik var dedi doktor sonrada erkek dedi sevinemedik yani önce .korktuk ya bişey olursa yavrumuza diye eşimede dedim rabbim dendei bak diye demekki önce sağlıkmış dedik sonra cinsiyeti.neyseki bu günde kendi doktorumuza gittik sorun var denilince ama bişey çıkmadı cinsiyetimiz kesinleşti canım.şimdi seviniyoruz.biraz uzun oldu ama böyle seninde yakında hayırlı haberini alır burda tebrikleri kabul ederiz canım.hihoyyyt:teytey:RABBİM OĞLUŞUMUZU KORUSUN:Saruboceq::Saruboceq::nazar::nazar:

sakaleyn canım çin takvimi sayfasında mesajını gördüm canım onu nasıl hesaplıyoruz benim ingilizcem yok salak gibi fransızcaydı yabancı dilim ama ilk olarak kendi dogum tarihimi ay gün olarak girdim sonra hamile kaldıgım ayı ve günü yanılmıyorsam erkek çıkıyor dedim ya ingilizcem yok sadece boy yazısından tahmin ediyorum

amin canım allah saglıklı sıhatli çocuklar nasip etsin eh artık ogluşa güzel bir isim düşünürsünüz arslan parçası olacak erkekler kızlarımızda nazlı ceylan gibi olacaklar çok bereketli oluyor agustos degilmi şimdiden kaç kişi olduk bile herkese maşalllllah

doğru yapmısın üste kendininkini altada hamile keldığın ayı tahmini yumurtlama gününü yazıyorsun its e boy yazıyorsa erkek its e gril yazıyorsa kız

doğru diyorsun maşallah pek bi berektli .tabiki öncelik sağlıklı oması.bu gün üçlü test içinde kan verdik bakalım.3 4 güne sonuç çıkar dediler.hayırlısı senin ikili sonucu kaçtı canım

canım ama ben sat yazmıştım ama neyse canım zaten biraz bekleyip ögreniriz heralde merak işte benimkiside alışverişe çıkmam gerek ama yarın akşamdan itibaren 2 dügün ve bir kınaya gitmek zorundayım üf ya hazırlanmak bile zor geliyor sevgililer gününüde dügünde geçirmek hiç hoşuma gitmiyor millet iki işi birden çıkarıyor valla hem evlilik yıl dönümü hemde sevgilliler gününü bir hediyeyle geçiştiricek valla

dün dr bana başka test yaptırmamıza gerek yok dedi çünki riskin çok düşük demişti bende 3 lü test yaptırmayacagım

benimde ikiim iyiydi am üçlüyüda yaşından dolayı istiyoruz dedi.başak senin kaç haftalık oldu

git eğlen canım kafanda dağılır sonrada bebişinin cinsiyetini öğrenirsin üstüne oh oh .kendini iyi hissedersin boşver eğlenmene bak.hakkatten millet uyanık ama birgüne bukadar özeli yerleştirmek hediyeside ona göre olur.benim sevgilile günü hediyem erkek müjdesi oldu al canım sana hediye deim doğru söyluyorsun diyor koçiş en güzel hediyemi aldım diyor.

Şubat annelerin topiğini okuyordum.. Nası heyecanlandım ya.. çoğu anne doğuma girmek üzere, bazısı yeni çıkmış, bazısı bebeğini almış eve gelmiş.. resmen içim pırpır oldu.. bizde göreceğiz değil mi o günleri Sakaleynn.. ??

sakaleny canım benim 14 haftam bitti sayılır cumartesi 15 haftadan gün almaya başlıyorum daha yolun başındayız gibime geliyor hergün gözüm takvimde baktıkça sanki günler dahada geçmek bilmiyor nedense

herkese iyi akşamlar ben şubat annsiyim bizim topik doğumlar başladığı ve son günler olduğu için baya sessiz bende diğer ayrda doğum yapıcakları ziyaret ediyorum :) bugünlerinizin tadını çıkarın son aylar daha zormuş bana derlerdide inanmazdım sizinkiler yaz bebeği olucak allah nasib ederse hepiniz sağsağlim kavuşursunuz inşallah yavrularınıza

herkese iyi akşamlar ben şubat annsiyim bizim topik doğumlar başladığı ve son günler olduğu için baya sessiz bende diğer ayrda doğum yapıcakları ziyaret ediyorum :) bugünlerinizin tadını çıkarın son aylar daha zormuş bana derlerdide inanmazdım sizinkiler yaz bebeği olucak allah nasib ederse hepiniz sağsağlim kavuşursunuz inşallah yavrularınıza

Bende sizin topiği okudum az once BeyazBulut.. Tesadüf girdim, dedim son zamanları olan anneler ne durumda acaba.. çok heyecanlandım.. biz de zaman geçsin diye sayıklıyoruz açıkcası.. hakkınızda hayırlısı olsun, umarım en kısa zamanda bebeğine kavusursun.. sizdeki yeni anneler sizlere bol bol uyuyun dıyorlar ama çoğunuzun ağrısı varmıs ondan dolayı uyuyamıyormuş, yine bir şekilde sıkıntı bırakmıyor insanın peşini. Bebişler sağlıklı olsun da sanırım bunlara da katlanılacak.

evriş canım bende okudum şubat topigini valla tüylerim diken diken oldu hele bebeklerin resimlerini görüp dogum öykülerini okuyunca bizler aklıma geldi bizde yazıcagız degilmi yaşadıklarımızı ayyy zaman biran önce geçsede kucagımıza alsak ben şimdiden özlüyorum ya 5,5 ay nasıl geçer şimdi bilmiyorum beni görende askerde teskere günü sayıyorum zanneder heralde :roflol:

Bende sizin topiği okudum az once BeyazBulut.. Tesadüf girdim, dedim son zamanları olan anneler ne durumda acaba.. çok heyecanlandım.. biz de zaman geçsin diye sayıklıyoruz açıkcası.. hakkınızda hayırlısı olsun, umarım en kısa zamanda bebeğine kavusursun.. sizdeki yeni anneler sizlere bol bol uyuyun dıyorlar ama çoğunuzun ağrısı varmıs ondan dolayı uyuyamıyormuş, yine bir şekilde sıkıntı bırakmıyor insanın peşini. Bebişler sağlıklı olsun da sanırım bunlara da katlanılacak.

evet son zamanlar olduğu için gerek doğum stresinden gerekse ağrılardan uyku kalmıyor gerçi ben gece uyuyamsamda gündüzleri uyuyorum genelde doğumdan sonra gerçekten enerjiye ihtiyacımız olucak çünki ben hamileliğim nasıl geçti inanın anlamadım çalıştığım için zaman çok çabuk geçti zamanı boşverin buzamanların tadını çkarmak lazım kaçkere yaşıcazki bu dönemi:CüvCüv::CüvCüv:

X