2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

selam kızlar dr geldim test sonucumu okadar çok begendiki diger testlere gerek yok dedi yaptırmayalım deyince oh be dedim cinsiyetinide 20 haftadan önce kesin sonucu alamayız dedi bekliyecekmişim üf ya ne yapalım.
sabah beta hcg sonucunu görünce hemen ogluşum olacak gidip biraz alışveriş yapayım dedim ama en güzeli beklemek galiba

gözün aydin canim gamyoncuiremsu:emir_bebek:kaydirigubbakcemile

merhaba canım..öncelikle gözün aydın benim de 21.9'du erkek demişti doktorum:CüvCüv:

ay canım sahimi diyorsun gülüm benim bakalım inşallah banada erkek derler bu erkek çocuk özlemimi biraz olsun bastırmıştım ama sonucu görünce depreşti özlemim eşime söylesem bana karı kafayı yiyiceksin der heralde kafamçokkarıştı

ben de ctesi gidicem kızlar. bakalım 12 3 olucam o zaman. belli olur mu.pipisi varsa ve bacakları açıksa belki doktor söyler. gerçi burdaki aletler 20 senelik olsun şansımı denicem.
babymom sorma yaniiii canım bezelye çekti börülce semizotu ısırgan ne varsa izmire gelince kemircem çimleri. burda da ıspanak var sadece. allahım onu da böcekler yemiş oluo hep . otumsu bişi yok. reyhan var keşniz var tere filan abuk sabuk yemeği bile olmayan otlar.

selam kızlar dr geldim test sonucumu okadar çok begendiki diger testlere gerek yok dedi yaptırmayalım deyince oh be dedim cinsiyetinide 20 haftadan önce kesin sonucu alamayız dedi bekliyecekmişim üf ya ne yapalım.
sabah beta hcg sonucunu görünce hemen ogluşum olacak gidip biraz alışveriş yapayım dedim ama en güzeli beklemek galiba

Başak hayırlı olsun canım ama neden 20 hafta dediki doktorun yanılma payı var belkide, bakalım benim doktorun ne zaman söyleyecek cinsyetini çook merak ediyorum
sabır deyip beklicez napalım : )

lalece ve sarmaşık sagolun kızlar benim çin takviminde erkek çıkıyor ama ben hani otamatik kendi hesaplayan olana bakmıştım inşallah diger arkadaşlarımında tutuyordur

yok demedi sevgililer gunu hatrına ogrenmek istiyorum esime supriz olsun diye

benimki tam bir muamma oldu..önce erkege benziyor ama pipisini göremedim kizda olabilir dedi..bune simdi anlamadim..birde benim zaten bir oglum var oyüzden daha cok merak ediyorum..ayrica cumartesi acil doktoruda görebilirmi bilmiyorum acikcasi..belkide en iyisi beklemek..ben oglumuda 20.haftada ögrenmistim..

kisnis tere burdada var bize bi temizlikci geliodu yemek yapmıs abartmıyorum yarım kilo yag vardı evde hepsini dokmus birde yetmemis yeni kutuyu acmıs icinde 5-6 sogan vs patates ve et yuzuo. agzıma bile koymadan doktum bide bana demezmi kisnis yesillik alında koyayım yemeklere. yapma yemek dedim o kadar yagı yemege katacagına temizlik maddelerini cok kullan ii temizle dedim. zaten sonrada yolladım temizlikten sarttan surttanda anlamıyolar. ayrıca ben nefret ediorum o kisnis ve tereden asla agzıma koymam

Başak hayırlı olsun canım ama neden 20 hafta dediki doktorun yanılma payı var belkide, bakalım benim doktorun ne zaman söyleyecek cinsyetini çook merak ediyorum
sabır deyip beklicez napalım : )

evet canım yanılma payı oluyor geçen sene eşimin patronunun eşine dr erkek demişti bir kızları var 17 yaşında sevindiler megerse pipi diye gördükleri bebegin kordonuymuş ve kızları oldu canım bizde bekliyecegiz başka yolu yok

ben de ctesi gidicem kızlar. bakalım 12 3 olucam o zaman. belli olur mu.pipisi varsa ve bacakları açıksa belki doktor söyler. gerçi burdaki aletler 20 senelik olsun şansımı denicem.
babymom sorma yaniiii canım bezelye çekti börülce semizotu ısırgan ne varsa izmire gelince kemircem çimleri. burda da ıspanak var sadece. allahım onu da böcekler yemiş oluo hep . otumsu bişi yok. reyhan var keşniz var tere filan abuk sabuk yemeği bile olmayan otlar.
canim bebeginin durusuna ve doktoruna göre degisir..bazilari 11 haftalikken bazilarida 24.haftada ögreniyor..bakalim sansina..ben ögrenemedim..

Basakcım insallah mavis bir oglus vardır icinde . Allah gonlune gore versin canım senden cok sevincez oglun olursa. kız olursada dusunsene prensesin minigi mavis kucuk prenses. hic bozma moralini saglikla gelsin annesine

dide öncelikle merhaba:)
geçmişi okurken farkettim sen sanırım batmanda öğretmensin biraz saçma olucak ama eğer ilkokul öğretmeni isen esra aslanı tanıyormusun?

bende 11+5 ken gittiğimde erkek gibi dedi...hatta pipisinin fotosunu çekip verdi..ama ben yine de pek alıştırmıyorum kendimi..değişebilir bu gittiğimde...benim bhcg 66,52 çin takviminde de kız diyo..bakalım biraz daha sabredip kesin sonuca bakıcaz...

kacakkedi haklısın sanırın hafta hesaplama konusunda
ben dune kadar 13+2 idim ve ticker im 3. ayda duruyordu b sabah bir baktım 4. aya geçmis yani 13+3 olunca ki gebelgi uçe bolunce 13+3 ilk 1/3 luk donem ediyor tam olarak .

aftabru bende gitmeyi çokistiorum tatile planlarda yapıyorum ama korkmuyor değilim ya oralarda dogurmaya kalkarsam diye
sıcaklar erken dogumu tetikliyor benim odgum yaptıgım 2000 senesinde gazeleter falan yazmıstı son 70 yılın en sıcaksenesi idi kamu daireleri falan tatil di ben o gun dogum yaptım :KK66: bir gun onceki agdamı tetikledi sıcaklardamı etkiledi neler etki etti bileior tabi insan ama korkuyorum. gitmesem olmaz gitsem birturlu :KK43:

Basakcım insallah mavis bir oglus vardır icinde . Allah gonlune gore versin canım senden cok sevincez oglun olursa. kız olursada dusunsene prensesin minigi mavis kucuk prenses. hic bozma moralini saglikla gelsin annesine

canım benim inşallah dedigin gibidir ogluşum benimledir ama kızda olsa saglıgı daha önemli bunlar işin şakası olsada saglıklı bir çocuk bir annenin istiyecegi en büyük şeydir bence allah hepimize saglıklı bebekler nasip etsin valla bizden fazla dogum olacak ay yok zannedersem artık sayımızı hatırlamıyorum bile

kızlar merhaba hepinize yine hızınıza yetişilmiyor. bende evde oturmama rağmen sizi takip etmekte zorlanıyorum. ama bugün doktora gittim sonuç göstermeye ondan kaçırdım yine bazende okuyorum ama benim düşüncelerimin hissettiklerimin aynısının yazıldığnı görüyorum ve boşu boşuna yorum yapmak istemiyorum.

babymom norra benim doktorum mide yanması ve bulanması için soda tavsiye etti günde 2 tane içebilirsin bir problem olmaz dedi isterseniz deneyebilirsiniz.

cinsiyetleri öğrenen arkadaşları tebrik ediyorum aftabru bende fotoğraflana bakınca erkek tahmin etmiştim. kız olduğnu söyleyince şaşırdım. benim göbeğimde seninkine çok benziyor.iyice kafam karıştı şimdi

başak 34 bir kızın varmış inşallah bu da erkek olur. ne güzel free hcg düşük çıkmış

banada yorum yaparmısınız kızlar benimki biraz yüksek çıktı şaşırdım doktor problem yok sonucun temiz dedi ama free hcg 127 çıktı kız olma ihtimali daha yüksek şimdi dimi

lalece ve sarmaşık sagolun kızlar benim çin takviminde erkek çıkıyor ama ben hani otamatik kendi hesaplayan olana bakmıştım inşallah diger arkadaşlarımında tutuyordur

başakçık benim çin takviminde de erkekti.rüyalarımda da içime doğanlarda da oysa hep kızım olsun isterdim...ama şimdi başka bir ihtimal düşünemiyorum sanki hep erkek istemişim gibi..ama sürprizler olabilir tabiikia.s.

dide öncelikle merhaba:)
geçmişi okurken farkettim sen sanırım batmanda öğretmensin biraz saçma olucak ama eğer ilkokul öğretmeni isen esra aslanı tanıyormusun?

yok canım niye saçma olsun ki? ben bir süre ilöğretimde çalıştım şimdi ram'dayım hangi okuldaydı esra aslan? belki tanıdıklarımın tanıdığıdır..

kızlarında tadı bir başka oluyor inan didecim onu süsleyip giydiriyorsunuz birde cilveli oluyorlar annelerinin papucu dama atılıyor bütün gözler cimcimelerde benim fındıgım halan dikkat çekiyor allah acılarını göstermesin

biz eşimle beraber haziranda arabayla uzun bir yolculuga çıkmak istiyoruz izmirden çıkıp içanadolu bölgesinden karadenizin en uç noktalarına kadar gitmek istiyoruz özellikle sinoptaki cezaevini görmek istiyorum ama hamileligim bayagı ilerlemiş olacak sorun olurmu bilmiyorum her ihtimale karşı dogum çantamıda yanıma alıcam belki yollarda dogururum neme lazım bulunsun yanımda

kızlarında tadı bir başka oluyor inan didecim onu süsleyip giydiriyorsunuz birde cilveli oluyorlar annelerinin papucu dama atılıyor bütün gözler cimcimelerde benim fındıgım halan dikkat çekiyor allah acılarını göstermesin

aminn canım aminnnnnn

X