2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

o da dogru minik kelebek her kafadan ayri ses cikinca kafa karisiyor, hatta KK da bunla ilgili eski hamislerin yazilarini okumustum, internettende baktim, cogu kisi yaptirmaya devam etmis..Ama esrakonun dedigi de kafami karistirdi, bakalim napicaz???artik kocisle uzatiriz bacaklari kiminki daha killi diyekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

canım yaa ınsallah gecer bulantın.mıde bulantısı hapın yokmu? sonucda gebelıkte en normal sey mıde yanması ve bulantı için hap kullanılması.benım sadece 2 kere gerek ldu ama senın durumunda kullanılması gerektıgını düşünüyorum.ve antibiyotiğinide içmen sart cunku.ayy ne zor oluyodur sancısı kımbılır.inşallah düzelır canım
:1shok: :1shok: :1shok: aa hayır yenı okuyorum gercekten ertesı gun dogumu basladı.enteresan.belkıde bazı ınsanlarda kasıolma fazla oluyor olabılır.ayy nebılım kafam cok karıstı.böle bı ıhtımal %10 bıle olsa ınsan bu riski göze almamalı die düşünüyorum.bencdde son zamanlarında jılet kullan.ne olur ne omaz

kız sen bacaklarını koltuk altını al ne olcak.ben vajınaya agda kkullanma dıyorum.hay Allh senı ıyı etsın yalnıs anladın galıba benı kaydirigubbakcemile3

arkadaşlar bende ağda kullanıyordum ama hamile olduğum öğrendiğimden beri malesef jilet kullanıyorum.... dr.lar ağdayı ve epilasyonu pek tavsiye etmemelerinin nedeni ağdadan yada epilasyondan sonra tüy kökleri açık kaldığı için herhangi bir enfeksiyon yada mikrop kapmamamız için önermiyorlar benim bildiğim kadarıyla böyle.... ama ben yinede yapmamaya kararlıyım.... herşey bebişim için:lepi:

ya bence alınan yerin hijyen olarak onemi var tamam ama acı olarak bacagında acıyorsa koltuk altın daha çok acıyorsa senin mesela bir fark yok acı ile kasılma yasanıyor.
ben o donemki dr uma sordugumda istediin yerini yaptırn birsey olmaz dedi large bir dr du kendileri:)
o zamanda boyle forumlarda yazıstıgım arkadaslarım vardı gebelik org anneler klubunde yazıyordum ordaki kisilerde dr larına tek tek sorup yazmıslardı. kimi dr bacagını yaptır genital bolge yaptırma diyodu
kimi genital bolgeyi makasla kes jilette surme enfeksiyon kapar diye ileri boyutta abartıyordu yani çok uc noktalar var dr lar arasındada bu konuda yıllar once tablo buydu. su an sizler tek tek sordukca yeni fikirlerimiz olusacak.
ben sormustum o seninbilceğin is diyerek ukala bir yanıt vermisti benim ukala dumbelegi dr um:) hani tercih senin ben yonteme karısamam hesabı: )) yani kibarcası yaptırabilirsin sorun yok ama benim dr un uslubu bu.

bana gelince ben ayda bir kere 25 gunde bir kendimi bildim bileli agdaya giderim. ve iste son donem artık kuçuk parcalar halinde alıyordu kızcagız sagolsun. bir kere bayılıyordum ac gitmistim galiba yatırmıslardı beni hemen agda salonunup erdelerini kapatıp yarı çıplak birseklide koltuklara. sonuncudada iste agda yaptırdım ogleden sonra gibi bir s aatte ertesi gun aksam 7 de suyum gelmisti. ve o gun tum gun kasıllmalar yasıyormusum dogum yaptıgım gun haberim yok ozaman karında kasılma ne demek nası olur benim large dr bana o konudada bilgi vermeyip uyarmamıstı. yani agda sepep oldu diyemem net birsey yok elimde ama dusunmedende edemiyoru insan.

...........................................................................................

milkshake cım senle aynı gündeyız nerdeyse,senın doktor tahmınde bulundumu kız erkek? bende pazartesı gıdıcem ınsallah hayırlısıyla öğrenırım bakalım kızmı erkekmı?

ya kızlar evet evet biraz daha emin oldum sanırım ben de bir anormallik varsenağlama

benim canım hiçbirşey yemek istemiyor acayip bir iştahsızlık var, et görmek istemiyorum etli birşeylerde yemek istemiyorum.... canım aman şunu yiyeyim bunu yiyeyim diyede hiçbirşey istemiyor..... yemeği bile zorlana yiyiyorum oda hemen azcık galiba ben anormalim... üzülüyorum bebeğim için beslenemeyecek minicik kalacak diyesenağlama iştah açmak için ne yapmam lazım benim:çok üzgünüm:

aynen öyle bitanem ya alışkın değilim larç takılmaya iş yerlerımde hep resmı oldum daha önce kadıköy bld ve palmira trizimde calıstım doğal olarak alışkın değilim ve bu işdende bir an önce cıkarım herhalde ama hamişim kımse işede almaz benı evdede sıkılırımya ondan yanı ne yapım bakalım ne olucak sonum delikafadulden YA İSTANBULDA OLANLAR Bİ BULUŞSAKDA STRES ATSAK NE GÜZEL OLURDU YAWFF ORTAK YER BELIRLESEKDE TABİİİİ İZMİRLİ COK YA KISKANDIM ONLARI:1ninca:lülülülülülü:jeyyar:

kız sen bacaklarını koltuk altını al ne olcak.ben vajınaya agda kkullanma dıyorum.hay Allh senı ıyı etsın yalnıs anladın galıba benı kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3evet yanlis anlasma olmus:)) zaten ilerleyen donemlerde bende cok zor olucak diyodum,:))) anlastik simdi:)))kaydirigubbakcemile5

Kimseciklerrr yok muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu????

Dişçiden geliyorum.. bir tanecık çürük dişim vardı.. adamcagız oyuyo oyuyo bıtmıyor.. dedı Evrim, ya kanal tedavısı ya cekecegızz.. dedi.. az kalsın düşüp bayılıyordum, halbukı dolgu yapıp gelecektımm, dedim keske yapmasaydık.. dedi gelmeseydın dişini hamileliğin ilerleyen zamanlarında tamamen sürüne sürüne kaybederdin..

Şimdi dualarınıza ihtiyacım var.. ağrımazsa sorun yok.. ama ağrırsa kanal tedavısı yapılacak.. kaçışım yok.. sorunsuz sıkıntısız dişin başıma açtığına bakın yaaa.... ((((

milkshake cım senle aynı gündeyız nerdeyse,senın doktor tahmınde bulundumu kız erkek? bende pazartesı gıdıcem ınsallah hayırlısıyla öğrenırım bakalım kızmı erkekmı?

canım ben en son 2 hafta önce gittim ozaman 11+3 günlüktük dr. ense ölçümü falan yaptı işte kan falan verdik ben o ara sormak hiç aklıma gelmedi bebişimin cinsiyeti ne diye dr.da söylemediklava: zaten bebişimi görünce mutluluk sarhoşu oluyorum herşeyi unutuyorum dr.a soracağım.... bizi 1 ay sonraya çağırdı daha koca 2 hafta var önümde bebeğimi görmek için çok sabırsızlanıyorum.... belki allahin izniyle ozaman gittiğimizde miniğim gösterirse ozaman öğreniriz göstermezsede canı sağolsun o sağlıklı olsun yeter benim için:icecream:

çok geçmiş olsun canım ya....allahın izniyle birşey olmaz dualarımız seninle tatlım....baksana bugüne kadar ağrımamış inşallah bundan sonrada doğuma kadar sorun açmaz başına.... kendine iyi baka.s.

canım benım umarım ağrı yapmaz kanal tedavısınden ben cok cektım resmen ağlıyodum hıçkıra hıçkıra valla bıde ne dıcem ya sımdı serbestmı bızım dıs yaptırmamız benım tedavım yarım kaldı kanal bıttıde dolgularım vardı yaptırabılırmıyımkı acepCADIARZU

İnşallahh arkadasım.. şu an gecici dolgu ıle duruyorum.. agrımazsa normal dolgu yapılıp konu kapanacak, inşallah agrımazz... Allahım nolurrr duy sesimiii!!!:Saruboceq:

yaa milk cim bende bişe yıyemıyorum.fena bı iştahsızlık var bende.sende bı anormallık yok yanı.bıde sizede oluyomu bılmıyorum ama agzımda cok tuhaf bı tat var dını koyamadıgım.camur gıbı degıl ama hıc hosda degıl.ve mıdemde ve eskılerın tabırıyle kursagımda yanma var (yemek borumda) et cok zor bıtek köfte olarak yıyorum.süt hala içebılmıs degılım.ancak yogurt ve peynırle ıdare edıyorum.kaşar peynırde bızım için önemlıymıs hatunlar yıyın bol bol.zaten fix oldu boynnaaaa tost yıyorum öğlenlerı (

merhaba arkadaşlar banada doktorum doğum tarihi ni 13 ağustos olarak söyledi eklersen sevinirim.

Evrisim gecmis olsun, nerden cikti simdi bu boylee(...insallah agrimaz sende bebisinde cekmezsiniz....

Evet bende sabahlari tost yiyorum, kasar peyniri en cok kalsiyum iceren peynir cesidi, tostun icindede iyi gidiyor, mideyi bastiriyor...buarada sizinki anormal mi bilmeme ama benim kide ayri bi anormal, bulantilarim gectiinden beri daha dgrusu azaldigindan beri ben de doymak bilmiyorum((dun yine abarttim as erme isini, yazik zavalli kocamda bu kriz ve kolesterol olayindan sonra rejime basladi, ben yiyorum o bakiyor:)))cokacimcoook

Evrisim gecmis olsun, nerden cikti simdi bu boylee(...insallah agrimaz sende bebisinde cekmezsiniz....

Comelly.. 16. haftaya kadar yaptırılabılrı dıye biliyorum.. sen yinede bir dr una danış.. iiyi dileklerin için saol canım.

Norracımm ya.. agrımayan sızlamayan bir diş ama hafif çürüktü.. dedim bu bana sorun cıkarır hamileliğin ilerleyen zamanlarında, bir dolgu yaptırayım, bı sıkıntım yoktu kendısıyle.. ama adamcagız bir oydu.. gerisi gelmiyor... Rabbim duy sesimi.. hamile olmasan hiç umrumda değil, neyse gereken halledeyım.. ama bebiş varken ben sıkıntı yasadıkca o da geriliyor, hissediyorum, tek derdimm o ((

evriş canım geçmiş olsun ah bende dişimden muzdaribim hemde saglam dışardan bakınca ama zonklaması beynime vuruyor sanki şimdi ise kulagıma vurdu agrısı sonuna kadar dayanıp öyle çektiricem dogumdan sonra yaptırırım yeni bir diş.
buarada kızlar agda konusuna takılmışlar galiba ben bekarlıgımdan beri agda kullanırım gittigim çok temiz bir salon vardı tek bir kişiye yaptırıyordum ilk hamileligimdede gittim yaptırdım hatta doguma gitmden birkaç gün kalada gittim hiçbir sorun olmadı tertemiz doguma gittim zaten tüyler zamanla seyrekleştigi için acıda fazla olmuyor agdadan sonra bebek pudrası kullanırsanız çok faydasını görersiniz

ayy canım bende 2 hafta önce gıttım bebısım 11+3 dü.şimdide pzt gıdıcem ınsallah.benımde bebısın ensesı ölçüldü hatta cınsıyetı ıcın baktı ama şuan için emın olamıyorum dedı.bana göre erkek olsa görürdü gıbıme gelıyor.benımkı kız galıba şakkıdı valla öyle yeterkı saglıklı ve hayırlı olsun gerısı sadece ayrıntı zaten

biz varız şekerim ,gecmıs olsun inşalllah gerek kalmaz kanal tedavısıne falan.sanırım ilk 3 ay diş doktoru müdahale edemıyor en uygun dönem 2.trimisermıs galıba.bende gıdıp bı genel muayene olayım çünkü dişimi fırcalarken kanıyor dıs etım,sizinde oluyormu kızlr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…