2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Bende hala yüzüstü yatıyoruum Helinciim.. Yan yatarak çok denedim ama olmuyoo.. napıcam bilmiyorum bu konuda :1no2: Bütün gece huzursuzluktan dönüp duruyorum yatakta, hiç uykumu alamıyorum artık.. sabahları uyanmak işkence haline geldi :çok üzgünüm: Aftabru bende sorucam dr.a pazartesi günü gittiğimde, sende soracakmışsın.. bakalım ne dicek dr.larımız

:nazar:canlarım merhaba;
o kadar mutluyum ki anlatamam.sabah gittim ve bebişimi gördüm nihayet...kocaman olmuş sıpa..7 cm olmuş ve günümle uyuşuyor...
önce yüzüstü yatıyo..sonra dr.um uğraştı ve sırtüstü yattı kerata..ensesini ölçtü..önce 2mm..sonraları 1,9 mm.çıktı (sanırım en fazla benimki çıktı.) telaşlandım biraz ama dr.um normal olduğunu söyledi...heryerini ölçtü..kalp grafiğini gösterdi....herşey herşey normal dedi...ellerini, parmaklarını, ayak parmaklarını tek tek saydık..normal dedi..ben bu çocukta pek bi risk göremiyorum dedi..
yavrum elini yüzüne götürdü..parmağını emdi..ayakları bağdaş kurmuş haldeydi...kızlar daha nasıl anlatayım size heyecanımı...
kızkardeşim de kameraya çekti..babamız için..malum şehir dışında...
veeeeeeeeeee ...dr.um cinsiyetini görebiliyomusunuz dedim.ben sanki çük gördüm gibiydi bacak arasında...dr.da dedi tecrübelerim ve gördüğüm kadarıyla bu bir erkek....ama gelecek ay kesinleşmiş olur dedi....
kan verdim test için..salıya alcam...inş.bi sorun çıkmaz arkadaşlar...
gyno ferro sanol demir hapı ve balık yiyemiyorum dediğim için beslenme desteği omega 3 vectomega verdi...
''sen çok araştırıyosun..araştır,oku dedi ama kötü düşünme, heyecan yapma dedi''
kızlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum..dualarınız için...
eylemcim vural bey bugün formundaydı...sabah erken gittiğim için henüz yorulmamıştı..neşeliydi..ama çok hastası vardı bekleyen..
öpüldü herkes....(amma uzun yazdım kusura bakmayın, heyecandan):nazar:

Senin adına çok sevindim bende az önce sekreteriyle konuştum haftaya perşembeye araya sıkıştıracak inşallah beni:) Sonunda ulaşabildim şükür:) barış bey maşşallah çok konuşuyo ama biraz kendini kanıtlama çabasında olan ergenlik çağındaki çocuklara benzettim. Ve ilginçtirki bana bebeğimin ense kalınlığını söylemedi :KK43: Kıllandım şimdi.
O kadar konuşkan bi adamki bide biraz ukala gibi aman ya yaşasın Vural bey:)
Tekrar gözün aydın salı günü hepten rahatlarsın inşallah hihoyyyt

Kod:
kızlar bir şey sorucam sizee
dün doktorum Afsef 500 mg verdi idraryolu enfeksiyonu için, çok midemi bulandırıyor su bile içemiyorum
şimdiye kadar hiç midem bulanmamıştı bu derece acaba antibiyotiktenmi ?

petrik mide bulantın antibiyotikten kaynaklanmıyor canım. idrar yolu enfeksiyonu mide bulantısı yapıyor. :çok üzgünüm: Geçmiş olsun

Kizlar selammm, bugun asiri enerjikim, belki yarin haftasonu oldugu ve kocisimle 2 gun gecirebilecegim icindir, yuppiiiii....midemde bulanmiyor, uykumuda aldim, aksam cise de kalkmadim..disarda super gunesli bir hava var....
Baby, comely gecmis olsun kuzular....
Mercimekim, fasulyeko cok sevindim canlarim, hayirli olsun .....

Comely senin bugun yasadigini gecenlerde ben de yasadim, ve eve gider gitmez koca bi tabak yaptim mercimekli kofte:))))cok abartmazsan dokunmuyor,sogani kavuruken fazla yag ve salca koymasin kaynanan, ustune soda ic muhakkak, ki ben yanina baska abur cuburlarda yapmistim:))))cok fazla hazimsizlik olmadi....

o kadar mutluyum ki anlatamam.sabah gittim ve bebişimi gördüm nihayet...kocaman olmuş sıpa..7 cm olmuş ve günümle uyuşuyor...
önce yüzüstü yatıyo..sonra dr.um uğraştı ve sırtüstü yattı kerata..ensesini ölçtü..önce 2mm..sonraları 1,9 mm.çıktı (sanırım en fazla benimki çıktı.) telaşlandım biraz ama dr.um normal olduğunu söyledi...heryerini ölçtü..kalp grafiğini gösterdi....herşey herşey normal dedi...ellerini, parmaklarını, ayak parmaklarını tek tek saydık..normal dedi..ben bu çocukta pek bi risk göremiyorum dedi..
yavrum elini yüzüne götürdü..parmağını emdi..ayakları bağdaş kurmuş haldeydi...kızlar daha nasıl anlatayım size heyecanımı...
kızkardeşim de kameraya çekti..babamız için..malum şehir dışında...
veeeeeeeeeee ...dr.um cinsiyetini görebiliyomusunuz dedim.ben sanki çük gördüm gibiydi bacak arasında...dr.da dedi tecrübelerim ve gördüğüm kadarıyla bu bir erkek....ama gelecek ay kesinleşmiş olur dedi....
kan verdim test için..salıya alcam...inş.bi sorun çıkmaz arkadaşlar...
gyno ferro sanol demir hapı ve balık yiyemiyorum dediğim için beslenme desteği omega 3 vectomega verdi...
''sen çok araştırıyosun..araştır,oku dedi ama kötü düşünme, heyecan yapma dedi''
eylemcim vural bey bugün formundaydı...sabah erken gittiğim için henüz yorulmamıştı..neşeliydi..ama çok hastası vardı bekleyen..
:sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: ayy cok ama cok sevındım canım hadı gözünaydın.darısı bızım basımıza inşallah.ayy bende pazartesı gıdınce 13 küsür ouyorum inşalah benım bebışimde elını yüzüne getırcekmı parmagını emcekmıkı?ayy cok heycan verıcı cokkkkkkk.hadı bakalım senınkıde erkek valla erkek patladı bizim listede
Ben bi koşu simit alımde gelım yawf cok acıktım sanırım

dün doktorum Afsef 500 mg verdi idraryolu enfeksiyonu için, çok midemi bulandırıyor su bile içemiyorum
canım prespektüsünü bı oku bakalım orda yazar yanetkılerınde.baktın cok bulantı yapıyorsa doktorunu arada degıstuırsın barı ilacı.ya buarada okadar cokmuymus iltahabın?yanı antıbıyotık verılcek kadar.
AFTABRUCUMMM ya ama canım cok ıstedı kaynana maynana ama yaparım demıssositososito:sm_cool: aksam yıcem umarım dokunmaz ya :Saruboceq: bu arada liste için tekeşşür etmişiniz ya ben renk veremıyom yazıları nasıl kalın renklı yapıyonuz ben yapıyom cevapla dıyınce aynı siyah cıkyooooo :uhm:

canım renk vermek istegın yazıyı alıntı yapıcak sekılde tıkla (hanı mavı renk oluyo ya) heh işte o mavıyken kalın yapmak için B harfı var sayfada ona tıkla sonra boyut yazıyo onun yanında büyük A harfı var oka tıkla renkler cıkıyo.istedıgını sec şekerim

Yavrum elini yüzüne götürdü..parmağını emdi..ayakları bağdaş kurmuş haldeydi...kızlar daha nasıl anlatayım size heyecanımı...
Kızkardeşim de kameraya çekti..babamız için..malum şehir dışında...
Veeeeeeeeeee ...dr.um cinsiyetini görebiliyomusunuz dedim.ben sanki çük gördüm gibiydi bacak arasında...dr.da dedi tecrübelerim ve gördüğüm kadarıyla bu bir erkek....ama gelecek ay kesinleşmiş olur dedi....
Kan verdim test için..salıya alcam...inş.bi sorun çıkmaz arkadaşlar...
Gyno ferro sanol demir hapı ve balık yiyemiyorum dediğim için beslenme desteği omega 3 vectomega verdi...
Eylemcim vural bey bugün formundaydı...sabah erken gittiğim için henüz yorulmamıştı..neşeliydi..ama çok hastası vardı bekleyen..

hoşgeldin sefa getirdin. Demek parmağını emiyordu ha? Ay o nasıl bir görüntüdür ya? Keşke benimki de pzts günü yapsa bu numarayı. çok şirin görünüyordur eminim.
Hadi geçmiş olsun arkadaşım. Darısı kan sonuçlarına...

Taze fasulye o epilasyon konusunu napicaz bende bilmiyorum, hadi simdilik idare ediliyor ama gobus buyuyunce nasil halledicem hic bir fikrim yok, bide sanki daha cabukmu uzuyor ne??burda agdacida yok, canim tr'de ben yapamasam gider yaptiridim, jilletede dadanmak istemiyorum, ufff orman olucam yakinda, cunku bende hic sevmem azicik ciksa irrite olurum...

:nazar: 2009'UN EN GÜZEL ANNE ADAYLARI VE MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ :nazar:

1.aftabru...........................................1 agustos
2.helin hivda......................................1 agustos _____________________ ERKEK
3.Esin123…………………………….....2 ağustos
4.Kayra42.........................................2 agustos ____________________ ERKEK
5.ASLI……………………………..........2 ağustos
6.entelliye…………………………........2 ağustos
7.Caninuss.......................................2 ağustos
8.sakaleynmaster..............................2 agustos
9.Arda..............................................3 ağustos
10.gizze...........................................3 agustos ____________________ KIZ
11.Badibade......................................4 ağustos
12.defnedamla...................................5 agustos
13.essraa.........................................5 agustos
14.sarmasık.....................................5 agustos
14.calimero 26..................................6 agustos
15.gamze_hlm..................................7 agustos
16.aidaa...........................................7 agustos
17.dlkltn...........................................8 agustos
18.minik_kelebek..............................8 agustos
19.baybmon.....................................8 agustos
20.dide.............................................8 agustos _____________________ ERKEK
20.eeylem07....................................8 agustos
21.güzel edirnem..............................9 agustos
22.angeleyes_3...............................10 agustos
23.CEMRESİ……………………...……10 ağustos
24.3karanlık1mucize.........................10 agustos
25.Evriş.......................................... .11 ağustos
26.Milk shake..................................11 ağustos
27.eftalya66....................................11 agustos _____________________ ERKEK
28.nazlı_03......................................13 agustos
29.mercimekim................................13 agustos ______________________ ERKEK
30.gelgit…………………………...……14 ağustos
31.başak35……………………......…..14 ağustos
32.figen............................................16 agustos
33.esrako........................................16 ağustos
34.nicole78......................................16 agustos
35.fasulyeko...................................17 agustos _______________________ KIZ
36.comely 08..................................17 agustos
37.keops35.……………......…..........18 ağustos _______________________ ERKEK
38.tazefasulye................................18 agustos
39.masmavi....................................18 agustos
40.prenses.....................................19 agustos
41.nora..........................................19 agustos
42.sampuan....................................21 agustos
43.ebrar06......................................23 agustos
44.petrik.........................................24agustos
45.sal_der......................................24 agustos
46.dnzyildizi84...............................25 agustos
47.emis..........................................25 augstos
48.sedaa........................................25 agustos
49.tuana3434..................................26 agustos
50.siney.........................................26 agustos
51.İrem34.......................................26 ağustos
52.darknessfire...............................26 agustos
53.Pınky_42...................................26 agustos
54.lalace........................................27 agustos
55.desdona....................................27 agustos
56.selena.......................................27 agustos
57.flawlessd...................................28 agustos
58.sünger53...................................28 agustos
59.ukalam......................................29 agustos
60.ma_ci_de...................................29 agustos
61.050604.....................................29 agustos
62.burko........................................30 agustos

hadı kızlar bastırın yetıselım şu erkeklere kaydirigubbakcemile3

Kızlar şu FANFİNİFON yapma meselesi var ya, :eek: bize de doktor 3 ay yasaklamıştı, geçen hafta yasak kalktı. Eşim acayip mutlu ama ben hala tedirginim.Elimde olmadan kendimi kasıyorum valla.

bozma moralini AİDA cım, bazı doktorlar kendi kendilerine ölçüp bakıyorlar. sana bişey söylemiyorlar. mutlaka bakmıştır o herşey normal mi diye. ama için çok huzursuz olacaksa gel istersen istanbula, acıbadem ataşehirde murat yayla var çok iyi bu konuda. ben bayıldım adama. hiç acele etmiyor, tam bir saat baktı bizim bebişe. bir yandan ölçüyor allah ölçüyor bir yandan da sohbet ediyor, her istediğini sorabiliyorsun. gelmeyi düşünürsen tavsiye ederim.

Çok teşekkürler Aftabrucum. Galiba ist.da bir yerlere gelicez. Ataşehir tarafına geçebilirsek seninle haberleşiriz tekrar.

Taze fasulye o epilasyon konusunu napicaz bende bilmiyorum, hadi simdilik idare ediliyor ama gobus buyuyunce nasil halledicem hic bir fikrim yok, bide sanki daha cabukmu uzuyor ne??burda agdacida yok, canim tr'de ben yapamasam gider yaptiridim, jilletede dadanmak istemiyorum, ufff orman olucam yakinda, cunku bende hic sevmem azicik ciksa irrite olurum...

Ay canım ne agdası.azcık doguma kadar idare edın kızlar.canımızı yakan hersey rahımde kasılmaya yol acıyormus.yanı hemencecık orman olmaz heralde kafamçokkarıştı olursada napalım dogumdan sonra halledılır artık.doktorlar ilişkiyide kasılmalar yüzünden yasaklarken siz neden bahsedıyorsunuz :eek:klava: hem bı arkadasım demıstıkı gercı o sezeryanla dogum yapmıstı ama aklınızda bulunsun.kendısı 30 yasındaydı dogum yaptıgında ve o yasına kadar hep jilet vurmus :1shok: ama dogumdan bellı bi zaman sonra bıle hala vajınasının uyusuk oldugunu farkedınce heryerını vurmus makınaya.şimdi cok rahatım diyor.yanı acele etmeyın kızlar bebiklerimiz daha önemlıçgercı makınayla kasılma olurmu bılmem ama agda kesınlıkle yaptırmayın derım:1closedeyes:

Ay canım ne agdası.azcık doguma kadar idare edın kızlar.canımızı yakan hersey rahımde kasılmaya yol acıyormus.yanı hemencecık orman olmaz heralde kafamçokkarıştı olursada napalım dogumdan sonra halledılır artık.doktorlar ilişkiyide kasılmalar yüzünden yasaklarken siz neden bahsedıyorsunuz :eek:klava: hem bı arkadasım demıstıkı gercı o sezeryanla dogum yapmıstı ama aklınızda bulunsun.kendısı 30 yasındaydı dogum yaptıgında ve o yasına kadar hep jilet vurmus :1shok: ama dogumdan bellı bi zaman sonra bıle hala vajınasının uyusuk oldugunu farkedınce heryerını vurmus makınaya.şimdi cok rahatım diyor.yanı acele etmeyın kızlar bebiklerimiz daha önemlıçgercı makınayla kasılma olurmu bılmem ama agda kesınlıkle yaptırmayın derım:1closedeyes:

Ben zaten kasik disinda makina kullaniyorum, koltuk alti ve bacak icin ama buaralar vaginal yaptigi icin doktor ultrasonu ve her dakika epilasyoonlu olamdigim icin jilete dadandim, hic sevmiyorum...genelde cok tuylu bir yapim yok ama yinede jilet jilet nereye kadar:)))ama bana agdayla epilasyonun zararli olmadigi soylemislerdi, iliski de rahim ve vagina kasilmasi orgazmdan dolayi oluyor, yani ayni sey degil:)))şakkıdı

Yaaaa içime karamsarlık çöktü. Kızlar benim ikili testte sadece ense kalınlığı bakılıp kan alındı. Öylesine eline ayağına baktık ama tek tek ölçüm yapılmadı. Ama bazılarınızın her şeyi tek tek ölçülmüş. Daha sonuçları almadık. Sonucu alınca mı bakacaklar acaba?? İst.da ayrıntılı bakan özel merkezler varmış onlara mı gitmeli:uhm::uhm:
Öff ufunet bastı :nazar:

ajda benimde oyle sadece ense kalınlıgı olçtu burun olcumude yapmadı. hani ben farkında olmadan yapması mumkun değil olcum yapması demek iki yanına olceceği bolumun + koyması demek bu hareketi birtek ensesinde yaptı burun kemigi var diye isaret koymus form a burun kemigi var olup olmamasımı asıl onemli olan yoksa olcusumu bilmiyorum. organı bırakında parmak falan bile olcmedi benim sanki oglumdaki dr um ilk gunden parmaklarını falan olcuyordu çıktıktan sonra tabi ne bilim bakalım asıl karın cevresi bas cevresi yok omurga mı ne 14 hafta ve sonrasında olculuyor hatta gebelik org da 14 haftadan sonra olması gereken ortalama değgerler varultrasonda yazanlarla kıyaslama yapabiliriz sanırım 14 den sonra ama bu olcumler.
su an sadece bas popo olculuyor ben kendi adıma konusuoyrum yani 12+5 olarak.

o kadar mutluyum ki anlatamam.sabah gittim ve bebişimi gördüm nihayet...kocaman eylemcim vural bey bugün formundaydı...sabah erken gittiğim için henüz yorulmamıştı..neşeliydi..ama çok hastası vardı bekleyen..

mercimekim gozun aydın nesen mutluluun boyle daim olsun hep insalah.
ya ben birsey dikkat ettim benim de ense 1,72 cıktı ve bebegin boyu 60 mm çıktı. sanki bebek buyudukce ense kalınlıgıda artıyor ki buna benzer bir cumleyi nette biryerde okudum.
yani benim ikili test 11+5 de yapıldı ama bebek 12+4 cıktı. yani 13. hafta ve sonrasında yapılan ikili testlerde ense 2 ye yakın bir rakam çıkıyor çunku bebekler daha buyumus oluyor. bu tezim dogrumudur bilmiyorum. arkadaslar yeni yeni yaptırdıkca ikilileri degerleri yazarlarsa anlamıs oluruz. 1,7 benide rahatsız etmisti arastırmıstım netten.

petrik mide bulantısı neden olur bilmem ama idrar yolu enfeksiyonunun en dogal destek tedavisi bol su içmek yudumyudumda olsa sık sık su içmelisin bir sekilde içmelisin. ben hamile olup olmadıgıımı bilmedigim donemlerde iki kere sistit oldum ayın ikinci dongusu oldugundna ya hamileysem diye antibiyotik kulanmak istemedim gunde 4 litre su içerek sistit i atlatmıstım. ve bol c vitamini portakal suyu vs dr onermisti. aklında olsun bol s u ve c vitamini ile idrar yolu enfeksiyonu daha kolay atlatılıyor

Kıslarr, ben birazdan çıkıcam, kendime hamile pantolonu alıcam, :CüvCüv: bir arkadaşımın 4 aylık bebişi var, daha yeni gidicez yarın, eşimle birlikte ona bir tulum alıcaz. Çeyrek 75 tl olmuş yuffff!!
Epilasyon aletimi de kardeşime vermiştim. Geri almak istemiyorum, kız yurtdışına çıkacak.. Anneminkinden mi otlansam? PÜfffff.. Ne çok derdimiz varmış..

ceyrek altın 75 olmusta sen kendine gelcek ceyrekleri dusun fasulye:) o zaman daha guzel geliyor kulaga ceyregin rakamı:))
bende 4 sene evvel lazer epilasyona baslamıstım koltuk altı ve bıyık yuz cene bolgesi için. hala bitmedi son seanslardayım hala derken senede iki kere gidiyorum epilasyona oyle her dakka gitmiyorum . en son epilasyon dr una sormustum hamilelik planladıgım için ilk uç ay harici yapıyoruz dedi. nette sakıncası yok yazıyor ama insan yinede urkuyor.
benim cenemde biraz çıktı simid napcam diye kara kara dusunuyourm. cok rahatsız ederse biriki kez agda yaptırırım d yorum.

:
canım prespektüsünü bı oku bakalım orda yazar yanetkılerınde.baktın cok bulantı yapıyorsa doktorunu arada degıstuırsın barı ilacı.ya buarada okadar cokmuymus iltahabın?yanı antıbıyotık verılcek kadar.

yan etkisinde bulantı kusma yazıyor, aradım doktorumu doguma girmiş
çok açıktım ama yiyemiyorum
Eylül ayından beri takip ediliyor her test yaptıgımda çıktı enfeksiyon,ilaç kullanmayınca sağ böbreğim ağrıyor hemde taş düşürür gibi şiddetli :çok üzgünüm:

ya fanfini açılmışken bize hiç yasak gelmedı ılk öğrendiğimde hamişliğimi kasılıyodum canım acıyodu ama dr.ilişki bişey yaparmı dedım kasılmayı demedım ama:jeyyar:bişeycik olmaz cok köklemeyin dedi:eek: biz tam gaz devam ama ben yapamaki onsuz :eek: ya sanırım ben cok sevıyom cok düşkünüm ıyıkı yasak koymadı dr. banakaydirigubbakcemile5 aman ölürdüm sanırım kaydirigubbakcemile3 valla dayananlara bravo bazen ben erkekmıyım dıyorum kendıme ama normal yanı daha evlenelıde 1 sene oldu emme tadını aldım bikeresırnaşık şeyŞeniz:roflol:

agda için kafam benimde çok karısık
daha evelde yazmıstım okuyanlarınız vars ahatırlar belki ikinci kere yazmıs olcam

ilk dogumum agda yaptırdıktan sonra ertesi gun olmusstu 36 haftalıkken . ve agdanın etkisi varmı diye çok arastırdım bilimsel bir yanıt yok ama kasılmalara neden olduu bir gercek acı nın. su anda agda hala yaptırıyorum ama son aylarda yaptırmaya cesaret edebilirmiyim bilmiyorum

Walla ben hiç jilet yapmadım, kendimi bildim bileli ağda.. Acıya da alışmıştım artık doğal olarak :eek: Hamile kaldığımdan beri 2 kez yaptım ama acısı nasıl arttı eskiye göre anlatamam :bbo: Ağdaya devam etmek istiyorum, zararlı değil dr.uma danıştım çünkü ama bakalım ne zamana kadar dayanabilecem CADIARZU

Ben zaten kasik disinda makina kullaniyorum, koltuk alti ve bacak icin ama buaralar vaginal yaptigi icin doktor ultrasonu ve her dakika epilasyoonlu olamdigim icin jilete dadandim, hic sevmiyorum...genelde cok tuylu bir yapim yok ama yinede jilet jilet nereye kadar:)))ama bana agdayla epilasyonun zararli olmadigi soylemislerdi, iliski de rahim ve vagina kasilmasi orgazmdan dolayi oluyor, yani ayni sey degil:)))şakkıdı

evet orgazm oldugu için kasılma oluyor kı bız zaten ilişkideyken farkında olmadan vajınamızı kasıyoruz.hatta pelvis kaslarımızda bu kasılmalar sayesınde güclenıyor ve daha iyi orgazmı saglıyor :eek: bıraz fazla ayrıntılı oldu ama durum bu canım şakkıdı ve sadece ilişki sırasında degıl canımız yandıgındada vajınamızı kasıyoruz belkı duymussundur ilk gece olayında kitlenme olur kaydirigubbakcemile3 oda vajınayı kastıgın için olur.... ama öle dedilerse belkıde zararlı degıldır agda.ben böyle duydugum için paylasmak istedım işte herkafadan bı ses cıkınca ınsanın aklı karısıyor:bbo:

Son düzenleme:
petrik mide bulantısı neden olur bilmem ama idrar yolu enfeksiyonunun en dogal destek tedavisi bol su içmek yudumyudumda olsa sık sık su içmelisin bir sekilde içmelisin. ben hamile olup olmadıgıımı bilmedigim donemlerde iki kere sistit oldum ayın ikinci dongusu oldugundna ya hamileysem diye antibiyotik kulanmak istemedim gunde 4 litre su içerek sistit i atlatmıstım. ve bol c vitamini portakal suyu vs dr onermisti. aklında olsun bol s u ve c vitamini ile idrar yolu enfeksiyonu daha kolay atlatılıyor

saol tavsiyelerin için canım, her zaman bol su içiyorum zaten içmezsem böbreğim ağrıyor, antibiyotigi doktor verdi zararı yok bunun dedi, ulaşabilsem sorucam devam etmicem ilaca
sizleri şimdi daha iyi anlıyorum hiç böyle bulantım olmamıştı çok zormuş :1no2:

COMELY, ben bişeyi anlamadım, siz şimdi iki aydır maaş almıyorsunuz ve senin patron buna rağmen mi seni kanaman olduğu halde doktora göndermedi. siz iki ay maaştan feragat edin sonra da o halde doktora gidemiyorum diye fenalık geçir. bi de üstüne eşofmanla geldim patron görmesin diye telaşlan. iyi valla....

X