2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ceviz incirin arasında güzel gidiyor babymom...bi tavsiye sadece...benim de su içme problemim var kızlar..midem bulanıyo valla...wc de de durum hiç iç açıcı değil...ne yapıcam bilemiyorum...:1no2:

mrb arkadaşlar benimde akıntım çok fazla oluyor günde iki kez deiştirdiğim bile oluyor çamaşırımı

DARK, onun yerıne tuvalet kagını bır kac kat yapıp kullanabilirsin.Hem bır kac kere ıc camasırı degıstırmek te zorunda kalmazsın, her aktıgında yenılersın kagıdı.. temiz olur.

At supersin aftabru valla fena fikir degil, buarada kayanan demisim pardon kayinpeder gekliyo, kaynana zaten burda yani kocaman bi aile olucazkayinpeder kaynana gorumce ve herkes benden hizmet beklicek...super eger kontrat isi kesinlesirse aynene oyle yapicam, ver elini izmir.....

evris muzigi okadar cok sevmisimki kelebegim pıt pıt yaptı oda sevdi :))))

bende bebe yagı kullanıyorum kah saga kah sola kah sırtustu yatıyorum belli olmuyor ama donup durdugum gercek...

birde ben sunu farkettim gecen haftam uyku acısından cok kotu gecti ayaklarım yandı sıkıntı aman Allahım feciydi ama o hafta benim reg haftamdı. sizinde regl haftanız olabilir buaralar arkadaslar ondan olabilir sıkıntı. sonra birden gecti yine donup duruyorum tabi ama ruhumu sıkan bi durum yok en azından

DARK, onun yerıne tuvalet kagını bır kac kat yapıp kullanabilirsin.Hem bır kac kere ıc camasırı degıstırmek te zorunda kalmazsın, her aktıgında yenılersın kagıdı.. temiz olur.

kesinlikle cok haklı ben oyle yapıorum hem ıslak kalırsan surekli Allah korusun enfeksiyon vs olur.

akinti bendede dehset boyutta ben gunde 2 kere gunluk ped degistiriyorum banamisin demiyor...

ozaman bende tuvalet kagidi olayina basliyim nasil olsa 2 satte bir wcdeyim daha kolay olur

evris muzigi okadar cok sevmisimki kelebegim pıt pıt yaptı oda sevdi :))))

bende bebe yagı kullanıyorum kah saga kah sola kah sırtustu yatıyorum belli olmuyor ama donup durdugum gercek...

birde ben sunu farkettim gecen haftam uyku acısından cok kotu gecti ayaklarım yandı sıkıntı aman Allahım feciydi ama o hafta benim reg haftamdı. sizinde regl haftanız olabilir buaralar arkadaslar ondan olabilir sıkıntı. sonra birden gecti yine donup duruyorum tabi ama ruhumu sıkan bi durum yok en azından

Sen o bıldırcandan benım ıcın bı makas al annesı, arada bende alıorum kendı bebısımden, ver bi makas anneye dıyorumm,karnımı sıkıstırıyorummm :))))

Darısı benım basıma babymm.. umarım gecer bır an once.

Ay bide kizlar soylemeden edemiycem IYI KI VARSINIZZZ...sayenizde biraz daha sakinlestim, aglamam gecti...oglen bisi yememistim aglamaktan, simdi bisiler atistiriyorum, esimde baya rahatlatti, daha iyiyim, COK SAGOLUN ...

gunluk pedlerde pisik yapıo bence ii deil

Canım arkadaslarım.. baby ye katılıyorum.. GUNLUK PED ler kesınlıkle ıyı degıl.. cunku ıslaklık ıcınde kaldıgı ıcın vajına ıle sureklı temas halınde ve mıkrop kapma olasılığınız cok yukselıyor çünkü o ıslaklıgı sureklı vajına ıle temas ettırmıs oluyorsunuz.. aman ha..!! Jınekologlar bıle onermıyorlar.

arkadaşlar iyi akşamlar herkese aktivia kullanan var mı gaz problemim var uyutmuyo da. acaba zararı var mıdır

iyidir canım sağolasın.heline bakındım ama göremedim gelmedimi kaçırdımmı?

X