2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

akıntılar ne alemde ya onu sorcam unutuyorum. benim normal devam edio beyaz sarı su gibi arası ama acaba kesilmesi gerekiomuki siz ne durumdasınız

evriss supersin canım. sırf bu muzik icin bile bu sayfa acılır muthis goruntulerde muzikte. fransız muzıklerine bayılırım. dugun muzigimizide oyle secmistim ne dedigini anlamıodum ama cok romantikti .:)

Saol kuzum.. bende Aftabrum sayesınde buldum oraları.. bayağı da değilik linkler var, mesela öpücük atan bebeği gördüm anne karnında:1shok: Dur bakalım daha nelerle karşılaşacağız.

Aftabrum tuttumm Norra ya dedıklerını.. bıraksın evı gelsin annesinin yanına bencede.. nedir bu kayınvalıde denenlerden cektıklerı bu kadınların ya.. Comely ayrı dert, Norra ayrı dert.. bir de Dark vardı..

Allahım sana şükürler olsun.. böyle şeyleri duydukça halime şükrediyorum, nazarlardan saklasın.

Ama size de kıyamam.. iyi olun inşallah.. bu da biraz size bağlı, gelmelerini istemedıklerını gerekırse belirtin.. siz evınızde kötü olacagınıza, uzaktan kötü olun daha iyi.

babymom geriye doğru okuduğum için yazını yeni gördüm. çok üzüldüm 2 3 gündür hep üzgünüm annem kızıyodu bebeğe bi şey olursa seni affetmem diyodu hatta dün hareketini hissetim. şimdi bu hareket daha anlam kazandı benim için ama korktuğumdan kimseye hareket ettiğini bile söyleyemedim.

Merhaba kızlar..

comely senin patronun gibi bir müdürüm vardı, buradan bela ile anıyorum kendisini.. Geçmiş olsun.. Önemli bir şey olmayacaktır. Ben de anlamadım, kanaman olduğu için mi gözlerin karardı? İnanıyorum ki, doktordan iyi haberlerle döneceksin..

norraa canım biz TC ' de alışkınız böyle şeyler duymaya ama, Belçika gibi bir ülkede olmasına çok şaşırdım. Bu Benelux ülkeleri hep övünmez mi kendileriyle "biz kralız, süperiz, demokrasinin, hukukun, insan haklarını hasıyız, öncüsüyüz" diye? Yoksa Baltık ülkeleri miydi onlar?

ÜZülme, iyi yanından düşün, madem maddi olarak da zorlamayacak, zamanını bebişine ve kendine ayırırsın, boş ver.. Seneye gidersin, "bir zamanlar hor gördüğünüz hamile bir kız vardı" dersin, dönüşüm muhteşem oldu, dersin.. Üzülme bi tanem a.s.

Kızlar, sizde de oluyor mu, bilmem? Ben son birkaç gecedir kalp atışlarımı o kadar güçlü hissediyorum ki, sanki kalbim kulağımda atıyor. İnternetten araştırırken gördüm, meğer kalp atışları güçlenmeye başlarmış bebeğe kan pompalayabilmek için. Hatta daha hızlı atarmış. Ben ölçtüm, nabzım 75 civarı. Fakat 2 gündür gümbür gümbür, sanki bir orkestra eşliğinde atıyor kalbim ve öyle rahatsız ediyor ki, uyuyamıyorum. Vampire dönüştüm. Baş ağrısı da cabası.. Gündüz de uyumadım dün, gece rahatça uyuyayım diye, ama yok, gene döndüm durdum. Ne yapsam bilemedim. Süt içtim - duş aldım rahat uyuyayım diye ama, bana mısın demedi.. :bbo:

günaydın kızlar....

cuma günü ikili test sonucumu almak için dr.ma gittim ve şükürler olsunki sonucum gayet iyiydi yani normalin biraz üstünde bir değer bile dedi dr.um üçlü teste falan gerek yok dedihihoyyyt inşallah hepimiz hep böyle güzel haberler alırız....:lepi:

geçmiş olsun milkshake.. İkilnin iyi çıkmasına sevindim.. Ben de yarın gidiyorum..

slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım 13+2 günlük hamileyim aranızda progestan kullanan yada hamileliğin başında kanaması olan varmı?

evet canım, gel kollarımın arasına :1hug: benim 5. haftada olmuştu, 1 kutu progestandan sonra (7. haftada) tekrar başladı ve devam etti. Bugün 4. kutuyu bitiriyorum sanırım. Ama bir daha olmadı. Kahverengiydi, az miktardaydı. Doktor istirahat verdi, bol bol dinlendim, şimdi lekelenmem falan yok. Ama 10. hafta bitiminde gittiğimde, 13. haftanın sonuna kadar risk taşıyorsun, dedi. Hala dikkatliyim anlayacağın. Bekliyoruz... Sende nasıl oldu?

ben ceviz yiyemiorum hamileligin basında deli gibi yiyodum ama simdi tiksindim
napsamda bi formul bulsam acaba yemek icin
sute buldum ama cevize bulamadım
robottan gecirip sutemi katsam

Kızım süpersin yaa.. Cevizi robottan geçirip süte eklemek ??? Bravo :) Kereviz salatası yap, onun içine bolca koy, hem yoğurt, hem ceviz yemiş olursun. (burada tarif vermek çok tehlikeli, güzel bir tarifim var, istiyorsan mesaj at :)

Ya ben hamilelikte misafirliğe gelen akrabaları anlamakta ciddi zorluk cekiyorum.. bende mi var bir problem?? Zaten kendine bakmaya mecalin yok, millet ne diye gelir, seni iyice huzursuz eder.. Birde ne rahat ınsanlar.. ben kendi yatagımdan baska bı yerde yatmaktan mutlu olmam, insanlar bir aylıgına falan gelıyorlar.. hiç mi yok düzenin falan?? Neyse susayımm..
.
hayır susma sonuna kadar arkandayım,valla ne yalan söyliyim böle sacma sapan insanlarda var yanı bukadar cok moldugunuda bılmıyodum.ayy benım ablamlar geldı tatılde anneme 10 gun kaldılar hergun herseyı hazırlayıp benı öle cagırdılar bana bıle gelmedıler zahmet olmasın die.ama burda okuyorum şook oluyorum :1shok: nekadar fırsatcı insanlar var,hemde demen gıbı 3 5 gunlugune degıl 1 aylıgına pess yanı pessss
NORRAAA, madem ontrat da yenilemiyorlar, sen en iyisi evi kayınvalidene ve görümcene bırak izmire git. annenle oturursunuz bir ay. böylece hem stresten uzak durursun hem de annen sana bebek gibi bakar.
buarada ben en çok bu tür şeylerin avrupada da oluyor olmasına şaşırdım. insan haklarına çok önem veriyorlar diye biliyordum. sırf hamilesin diye ..... cık cık cık.....

ayy fıkır süper bayıldım kesınlıkle nora aftabrunun dedıgını uygulamalısın bulanmaz bı fırsatmıs hakketen kaynanda ogluya otursun

akıntılar ne alemde ya onu sorcam unutuyorum. benim normal devam edio beyaz sarı su gibi arası ama acaba kesilmesi gerekiomuki siz ne durumdasınız

Aynı durumdayım.. ara ara ama dediğin gibi su şeklinde ( kusuruma bakmayın açık açık yazdım ama) Midesi hassas olanlar cok bu aralar. Ara ara olmasına dr bir sey olmaz demişti ama başka bilgisi olan varsa, paylaşırsa sevinirim.

Tazefasulyem.. bu uyuyama durumu aynen bende de mevcuttur.. karnım iyice geriliyor son ıkı gundur.. daha da uyuyamama basladı.. resmen kıvrandım gece,karnımı ne yaglamadıgım kaldı, ne de yastıklarla desteklemedıgım.. bugun netten arastırma yaptım.. baktım bi hamile yastıklarına, bir tanesı kafama yattı.. sanırım ondan alacagım, göbeği yukarıda tutuyor.. ve de daha cok gerılmesını engellıyor, bakalımm nası olacak..

Saol kelebeğim bu arada.. :)))

pınarcım rica etsem ahmet beye gittiğinde şu kafama takılan beni huzursuz eden tahlil sonucumu sorabilirmisin? zararı varmıymış bana ya da bebeğe-normalmiymiş neymiş bu ?zahmet olmazsa
idrar sedimenti: 16-18 lökosit ,14-15 yassı epitel hücresi ve (+) bakteri görüldü.

Akıntı bende de var ama çok mühim boyutlarda değil..

Evrim'in fikrine katılıyorum. Ama kocandan uzak kalmak istemeyebilirsin..

tazefasülye,babymom,evriş göbüşlerriniz çok tatlı.taze fasülye canım bu arada pantolonumu sormuşsun.evet hamile pantolonu gibi.inanılmaz rahat bir pantolon.istanbuldan aldım oxxo adı mağazanın.istiklalde.herkese tavsiye ederim.cok rahat her rengi vardı.

Tazefasulyem.. bu uyuyama durumu aynen bende de mevcuttur.. karnım iyice geriliyor son ıkı gundur.. daha da uyuyamama basladı.. resmen kıvrandım gece,karnımı ne yaglamadıgım kaldı, ne de yastıklarla desteklemedıgım.. bugun netten arastırma yaptım.. baktım bi hamile yastıklarına, bir tanesı kafama yattı.. sanırım ondan alacagım, göbeği yukarıda tutuyor.. ve de daha cok gerılmesını engellıyor, bakalımm nası olacak..

Saol kelebeğim bu arada.. :)))

Bir de sola yatınca sol kasığımda bir hareketlilik oluyor, elimi koydum, dışardan hissedilmiyor. Acaba bebiş mi? Acaba o pozisyonda rahat mı, rahatsız mı? Bir de gerilme falan değil, zaten göbekli bir hatun idim. Bu bebiş beni 4. - 5. ayda anca zorlar.. Dediğim gibi kalp atış sesim..

Ya ben hamilelikte misafirliğe gelen akrabaları anlamakta ciddi zorluk cekiyorum.. bende mi var bir problem?? Zaten kendine bakmaya mecalin yok, millet ne diye gelir, seni iyice huzursuz eder.. Birde ne rahat ınsanlar.. ben kendi yatagımdan baska bı yerde yatmaktan mutlu olmam, insanlar bir aylıgına falan gelıyorlar.. hiç mi yok düzenin falan?? Neyse susayımm..

YouTube - 13 Hafta Gebe 4 boyut Ultrason görüntüsü 13 Weeks pregnancy

Bu 13 haftalık bır bebegın dört boyutlu ultrason görüntüleri... akmak isteyeniniz olursa diye linkini koydum.

Artı işsizlik artık korkunç derecelerde.. Allah yardımcımız olsun.

canım yaa bu siteyi nasıl açıyosun..daha önce gönderdiğin linki de açamadım...siteye giriş engelli diyor...yardımcı olursan sevinirm...

Aynı durumdayım.. ara ara ama dediğin gibi su şeklinde ( kusuruma bakmayın açık açık yazdım ama) Midesi hassas olanlar cok bu aralar. Ara ara olmasına dr bir sey olmaz demişti ama başka bilgisi olan varsa, paylaşırsa sevinirim.

evrişciğim valla bemimde hamile kaldığımdan beri deli gibi akıntım oluyo.gerçi bu aralar kanamadan dolayı pek olmuyo ama normal cnım.ben karnım ve göğüslerim için johnsons bebe yağı kullanıyorum ii geliyo.kıslar bu arada hafta sonu doktora gittik.bebişimiz 1 hafta ileri attı 11+4 beklerken 12+2 cıktı şimdi 12+4 üz.ikilimizi yaptırdık cok şükür iyi cıktı ense kalınlığıda ii.cok rahatladım doğrusu.bebişimizde cok tatlıydıııı.hayran oldum valla cok yakından bi fotosu var.kendime benzettim valla:roflol:.

akıntı bendede var hamılelıkte normal oldugunu duymustum.yanı 9 ay boyunca. kuzenımın ve arkadasımın öle oldu.benımde renk bazen beyaz bazen hafıf sarı (ayy cok acık yazdım bulanmasın mıdenız :)))) ) ama doktora gıdınce tekrar bı sorarım

Bir de sola yatınca sol kasığımda bir hareketlilik oluyor, elimi koydum, dışardan hissedilmiyor. Acaba bebiş mi? Acaba o pozisyonda rahat mı, rahatsız mı? Bir de gerilme falan değil, zaten göbekli bir hatun idim. Bu bebiş beni 4. - 5. ayda anca zorlar.. Dediğim gibi kalp atış sesim..

Figenin saolasın güzel dileklerin için..

Tazefasulyem.. dogrudur.. bebiştir.. hayırlı olsun kuzu.Ama bende yaglansam da gerılme hat safhada..

Mercimekim.. o site bızım ulkemızde yasak canım.. bazılarımızda gorunuyor.. gorunenler bakabılıyor.. :)) elimden bişi gelmez güzel arkadasım yaa :KK43:

Bu arada su en ust butonda gorunen markanın pıjamaları yarı yarıya ındırıme gırmıs.. ozellıklede hastanede falan gıymek ıcın almayı dusunuyorsanız, önden dugmelılerı ıyıdır dedım.. fıyatlarıda makul bazılarının

kızlar ben hala yüzüstü yatıyorum. en çok öyle rahatım. bi de ilerde göbek iyice çıkınca yatamayacağız ya, şimdi son demlerini sürüyorum bu keyfin...
cevizden tiksinmedim, ama muzla karıştırınca daha hoşuma gidiyor. bi de zararlı mıdır bilmem ama ceviz pestilin içinde de güzel oluyor BABYMOM. bi de istersen , temiz bir yerden pestil bulabilirsen.

kızlar 4 saat kayboldum neler olmuş neler?nasılsınız hatunlar?

figen, teşekkür ederim canım. Oxxo' yu biliyorum, ama hamile pantolonu sattığını bilmiyordum. İzmir'e taşınmadan önce zaten 1 - 2 parça şey almayı planlıyordum buradan hamile giysisi olarak. Oxxo'ya da bir uğrarım artık.

İzmirli kızlar!!! Buradan istediğiniz özel bir şey varsa, getirebilirim. Hem şöyle bir yerleşeyim de, bir görüşme yapalım derim ben. Keopsla kendi çapımızda planlar yapmıştık ama, benim taşınmam ertelenince onun da rahatsızlığı olunca yarım kaldı. Buluşalım, grüşelim. Siparişleriniz olursa o zamn ulaştırabilirm de??

mrb arkadaşlar benimde akıntım çok fazla oluyor günde iki kez deiştirdiğim bile oluyor çamaşırımı

tazefasulye oxxo hamile pantolonu satmıyor. beli lastikli cok rahat pantolonlar satıyor yards dada var ben almıstım cok rahat oluyo hem cok spor hemde cok rahat

X