2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

evet bebeklerımız 8.haftyadan sonra resmen ışık hızıyla büyüyorlar sankı.bende enson gördüğümde pıhtıydı ama 20 gun sonra kolar bacaklar olusmustu şok olmustuk :1shok: ayy demek 13haftadayken artık elını agzına falan getırıyor hee.cokk heycanlı gıttıgımde 13 küsür ocak inşallah bebişim.buarada bende saldım evı valla,üstün körü yapıyorum okadar valla ayrıca benımde beslenmem tam oturmadı.ama buaydan sonra cok daha fazla dıkkat edıcem inşallah

canım ilk bebeklerde anneler acemi oluyor bebk hareketini bile gaz sancısı zannedebiliyorlar bende kızımı 4,5 ayda anca hissetim senin bebişte maşşallah kocaman olmuş bile bak 15 haftadan gün alıyorsunuz bile ben daha 12+3 oldum daha ama bebegimi tam göremedim en son gittigimde üstün körü baktı dr inşallah ense ölçümü yapılırken adam akıllı bakarlar cinsiyetini ögrenecegimi zannetmiyorum ama bellide olmaz degilmi

kayracım göbişin harıka cıkmıs baktım diğer topiktee.maşşallah içindekine

canım benim çok teşekkür ederim.bende diğerlerine baktım çok güzeller ya.allahım nazarlardan kem gözlerden korusun inşallah.ha bu arada topiği sen açtın ama sende tık yok maşallah.bilemiyorum yani....

canım hiç korkma dinlen hiçbir şey olmaz.sürekli yatma ama ev işleri falan sakın yapma.arada gezin,uzan,dinlen.benim başıma gelenleri bi anlatsam için rahatlardelikafadulden
tatlım benimde doktorum ense kalınlığını ve burun kemiğini ölçtü herşey normal dedi.bu ölçümlerle genelde %85 ini ultrason veriyo ikiliyi yaptırmak isterseniz siz bilirsiniz gerek te yok dedi.tabi insan içi durmuyo yaptırdık.sende 3lüyü yaptırırsın kafana takma.

vveee herkeesee slm diyorum kıslar.dün kontrolümüz vardı.bebişimiz cok sağlıklı ve cok tatlıydı herşeyi cok güzel gördük.11+3 beklerken 12+2 cıktı minnoşum.ölçümleri yaptı ense kalınlığı 1,2 cıktı burun kemiğini falan ölçtü oda normalmiş.ikilimizi yaptırdık dün onuda aldık oda iyi.herşey cok güzel yani bebişimizle hasret giderdik.
aaamaa sonra birazcık gezdik.benim biliyosunuz bi 10 gün önce kanamam olmuştu.doktorum bu sefer baktı ve düşük riskin yok dedi.cok sevindim.neyse sonra alışveriş merkezine girerken bişey hissettim su gibi.gidip baktım yine kanamaydı ama bu sefer co fazlaydı kan revan içinde kaldım valla:çok üzgünüm: mahvoldum.hemen doktorumuzu aradık hasteneye yattım ve serum yedim sonra gelip muayene etti ultrasonla.bebişim iyi cok şükür.bebeğimiz ikizmiş ama geişmemişkese şeklinde kalmış.kanamaya o sebep olmuştu dah önce biliyoduk.kontrolde yinegösterdi o yapıyomuş.ölçümler yatı.düşük riskin yok dedi bebeğin ve yeri cok ii dedi.1 hafta 10 güne bişeyin kalmaz dedi ve gecenin bir yarısı eve geldik.bugün öğlenekadar bira zdaha devam etti kanama şimdi iyiyim.böyle garip bir gün yasadık yani kıslaar.bi yandan mutlu ama birazcık endişeli.şimdi cok şükür iyiyiz.mirmirmirmir

tazefasülyecim canım pantolonumu sormuşsun evet hamile pantolonu gibi beli kalın lastikli.eğer isterseniz resmini ceker koyarım.istanbuldan almıştım oxxo dan almıştım yanlış yazmadıysm:)))))).bol ve cok rahat bir pantolon.tavsiye ederim.

canım benim çok teşekkür ederim.bende diğerlerine baktım çok güzeller ya.allahım nazarlardan kem gözlerden korusun inşallah.ha bu arada topiği sen açtın ama sende tık yok maşallah.bilemiyorum yani....
yaa sorma zaten oyüzden cok üzgünümmmm :çok üzgünüm: bi hışımla actım topiği ama anaaaa bı baktım makınanın pc kablasu yok kocıs dükkandada bulamamıs artık bi çözümünü bulup eklıycem inşalah yarına eklemıs olurum delikafadulden

canım ya gecmıs olsun neyse artık enazından kanamanın kaynagının ne oldugunu bılıyorsunuz ve bebişininde cok iyi oldugunu söylüyorsa doktorun hıc korkmana gerek yok.ama tabı senıde cok iyi anlıyorum o kanı görmek insanı nekadr korkutur kımbılır ama bebişin yerıne yerlesmıs onla ilgili bi sıkıntının olmaması enazından süper bişi.neyse sen yınede cok yorma kendını öpüyorum canım

canım göbişlerimizi cekıp artık yenı actıgımız topiğe koyuyoruz senınkınıde beklerız gercı topiği ben actım ama hala ben koyamadım yarına inşallah

kızlar diğer topikte ikili sonuçlarınıza göre bhcg yi bekliyorum liste yapıyoruz bakalım ne kadar tutacak diye..
FİGEN çok geçmiş olsun canım...

Vur gülüm vuri senin vurduğun yerde gül bitera.s.Ben dedim Eylül annesi olacaksın diye.

MELİKEciğim ben sana buraya gelme Eylül annelerine git demedim ki, dikkat edersen mesajın balında "aramıza hoşgeldin" yazdım zaten. Ama Ağustos annelerinde listede en son sırada ben varım. Benim sat 24 Kasım ve tahmini doğum tarihi 30 ya da 31 Ağustos. Senin hamileliğin benden yeni olduğuna göre, normal şartlarda Eylül annesi sayılırsın. "Eylül annelerine DE GÖZAT" demiştim, tamamen seni düşünerek. Ben orada da varım ne olur ne olmaz diye mesela. Bunda alınılacak birşey yok tatlım be ya:1hug:

Ahanda bu da mesajım arkadaşlar. Allah aşkına bu mesajda "Eylül annelerine git" anlamı var mı?? Çok üzüldüm vallahisenağlama

canim benim bildigim erkek cocuk anneyi guzellestirir derler ama benimde alnimi sivilceler basti, ergenlik donemi gibi, bakalim ne cikicak cinsiyeti...

canım göbişlerimizi cekıp artık yenı actıgımız topiğe koyuyoruz senınkınıde beklerız gercı topiği ben actım ama hala ben koyamadım yarına inşallah
tamam tatlım denicem koymayı
kızlar diğer topikte ikili sonuçlarınıza göre bhcg yi bekliyorum liste yapıyoruz bakalım ne kadar tutacak diye..
FİGEN çok geçmiş olsun canım...

kıslar tesekkür ediyorum hepinize..

melikecim
öyle hemen bebeğim gidiyor diye düşünme.ben iki defa kıpkırmızı kanamam oldu.öyle leke gibi az uzda değil.bir ped dolusu vardı.doktor rahimde küçük bir kanama başlamış dedi.düşük tehlikesi var dedi.kanamanın rengi kahveye dönüştü 3 haftada öyle devam etti.ama yataktan tuvalet ve yemek ihtiyacı dışında kalkmadım.bol bol su içtim.doktorum düşüğü bol su içmek ve dinlenmek engeller dedi.sende 15-20 bardak en az su iç.ben öyle yaptım.doktorum sürekli düşüğünü su engelleyecek diyordu.birde 3 kutu prognexy kullandım günde üç tane vajinal olarak.canım bol bol dinlen ve su iç.atlatacaksın sende bir çoğumuz gibi.

defnedamla
gözünaydın canım.

figenn çok geçmiş olsun canım.ultrason düşük tehlikesi olup olmadığını veriyor.doktorun yok dediyse ve sebebini de biliyorsun kısa bir süre sonra geçecektir

burko
canım.mesajın da git gelme ifadesi yok.sadece orayada bir göz at demişsin.arkadaşımız sanırım yanlış anlamış.hamilelik hormonları işte.alınganlaştırıyor bazen.bende ilk 4 ağustosta hamileliğim ama şimdi 29 ekim gözüküyor.temmuz annelerine ilk yazmayı düşündüm ama onlar bana göre ileri haftalardaydı o yüzden süreçlerimiz yakın diye ağustosta kalmayı tercih ettim.yinede bazen temmuz annelerinede göz atıyorum.

kıslar tesekkür ederim gecmiş olun dilekleriniz için..isteyen arkadaslarımız ayı ne olursa olun aramızda görmekten mutluyuz.

Burkocum sıkma canını yanlış anlaşılma olmuş sanırım.aldırma olur böyle şeyler.bende temmuza kaydım ama benim topiğim burası çünkü haftalarımız daha yakın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…