2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ağrılar belli dönemler artıor sonra duruor sonra gene genişlior galiba kızlar. 1 haftadır rahattım şimdi gene başladı ağrılar. rahmim genişlio galiba pıt pıtıma yer açıorum.ağrısı ondan galiba.

Ya dostlarrrrrr... Canlarrrrrr..... Hanımmllaarrrr...

Şu an Hint Kumaşı Kıvamında olan meyve sebze isimlerini söylemeseniz, eşeğin aklına karpuz kabuğu getirmeseniz... Ha canlarımmm benimmm.. ha olmaz mıı ıcanım arkadaslarımm benimm... Ha yazık etmeseniz gece vakti burda şimdi bizi... di mi ama.... canım arkadaşlarımmm benımmmmm kötükedihüsoÇok üzgünüm çoookCADIARZU:eek:klava:kaydirigubbakcemile

ekşi yeyince kız mı oluyordu ? tatlı yiyince erkek ama bu yıl erkek yılıymış ne dersiniz kızlar bu konuda bilgisi olan var mı daha çok erken ama meraklanıyorummm

kızlar akşam yemeginden sonra biraz şekerleme yapayım dedim eşim çarkıfelegi seyrederken sponsoru olan markette indirim varmış hadi gidelim demezmi birden kalktım içim bulandı kendime zor geldim valla marketen arkadaşlarımın istedigi meyveye bakıcaktım unuttum bulursam isteyenlere göndereyim diye unuttum uyku sersemi ama kızlar aklımda bulursam gönderecegim sizlere

melike canım onlar sadece mizahi bence kızımda hep tatlı yiyordum kaynanam kabararak gelin atlı galiba yolda demişti şimdide normalde yemezken kornişon turşu yiyorum hatta bu akşamda bir kavanoz aldım evriş canım turşunun sakıncası yoktur zannedersem çünki herkesin evinde mutlaka olan bir yiyicek o yüzden çekinmeden yazdım canım

haklısın ne bileyim sanki medet umuyorum ne yapayım acaip heyecanlıyım herşeyi düşünür oldum koca karı sözlerini biz dinliyorum ki sorma

bende biraz umutlanıyorum kızmda tatlı yedim bundada turşu yiyorum diye erkek olucak zannediyorum cinsiyetini ögrenene kadar hayal kurucaz galiba

valla öyle sizin kaç haftalık durumlar nasıl beni gögüslerim acaip dolgunlaştı ve çok ağrıyor yatamyorm resmen

melikecim ben yarın allah nasip ederse 3 ayı bitiriyorum benim göğüslerim hamile kaldıgımdan beri dolgunlar normalde küçüktürler hoşumada gitmiyor degil yani üzerine yatamıyorum bende migde bulantılarım halen devam ediyor ilk önceleri kilo vermiştim şimdi 1 kilo almışım bundan sonra heray 1 kilo almamız normal olacak belki fazla verirdim kiloyu ama elevit kullanıyorum o kilo aldırıyormuş

Benim de göğüslerim şişti, ağrım var. Ucunda aşırı hassasiyet var. Aldığım krem çok işe yaradı, ama acıyı geçirdi sadece hassasiyeti değil. midem pek bulanmamıştı zaten, gene bulanmıyor. Ama hafiften oburluk başladı..

gumaydın kızlar
yine sabah oldu ve ben yine harpten cıkmıs gibiyim
sanki icimde bisi var ve sabaha kadar kıvranıp duruo benide uyutmuo ama sabaha karsı sakinlesio
yoksa bebis m yapıo bunları ozaman yandıgımın resmidir
resmen 2kez wc den yani 2. postadan nice sonra dalabildim oda hemen alarm caldı
sanırım benim bebeis sabaha kadar huzursuz edip sabaha karsı uyuycak ogggg aglamak istiyorum

kızlar akşam yemeginden sonra biraz şekerleme yapayım dedim eşim çarkıfelegi seyrederken sponsoru olan markette indirim varmış hadi gidelim demezmi birden kalktım içim bulandı kendime zor geldim valla marketen arkadaşlarımın istedigi meyveye bakıcaktım unuttum bulursam isteyenlere göndereyim diye unuttum uyku sersemi ama kızlar aklımda bulursam gönderecegim sizlere

günaydın arkadaşlar.....

ben o bahsettiğin markete gittim malesef yok.... zaten onun haricinde herşey var:eek:klava:
dün gece rüyamda gördüm marketten alıyorum elimde bir poşet seçip seçip koyuyorum içine birde gözüme az geliyor koydukça koyuyorum dün çok bahsettik sanırım ondan bilinç altım etkilendi:jeyyar:

gumaydın kızlar
yine sabah oldu ve ben yine harpten cıkmıs gibiyim
sanki icimde bisi var ve sabaha kadar kıvranıp duruo benide uyutmuo ama sabaha karsı sakinlesio
yoksa bebis m yapıo bunları ozaman yandıgımın resmidir
resmen 2kez wc den yani 2. postadan nice sonra dalabildim oda hemen alarm caldı
sanırım benim bebeis sabaha kadar huzursuz edip sabaha karsı uyuycak ogggg aglamak istiyorum
arkadaslar hepinize günaydın....canım senin için bi yandan güzel bişey bebişin sana hissettiriyo kendini.daha onun gece gündüz farkı yokki annesi:roflol:inşllah zamanla düzene girer...uyuyamak kötü çünkü.benimde dişimin ağrısında uyuyamıyorum.bir de sabah tekrar lekelenmem olduuu.oooff her seferin korkuyoruumm.
günaydın arkadaşlar.....

ben o bahsettiğin markete gittim malesef yok.... zaten onun haricinde herşey var:eek:klava:
dün gece rüyamda gördüm marketten alıyorum elimde bir poşet seçip seçip koyuyorum içine birde gözüme az geliyor koydukça koyuyorum dün çok bahsettik sanırım ondan bilinç altım etkilendi:jeyyar:

canım saol valla hepimize dert oldu.bende nette araştırdım ama genelde ya toptan yada dondurulmuş.inşalla kısa zamanda yiyebiliriz.salatalıkta ii geliyo de:roflol::1rolleyes::dance:neyin

figencim gecmis olsun ins bebisin iidir canım
ya benim ruhumu sıkıo bisiler sabaha kadar kıpır kıpırım
acaba ilacları aksam yemeginden sonra alıorum onun etkisi varmıdır
gunduze cevireyim bakayım

Günaydın kızlar:CüvCüv:

Esrako geçmiş olsun canım. Umarım bir an önce iyileşip tamamen aramıza dönersina.s.

MELİKE aramıza hoşgeldin. Ama hesabıma göre sen Eylül annesi olacaksın kısmetse. Çünkü Ağustos'un en son annesi benim listede:roflol: Sen Eylül annelerine de bir gözat. Orada çok var seninle benzer tarihlerde olan.

figenciğim hiç bozma moralini tatlım. Hep demiyor muyuz, kahverengi lekelenme normaldir, stres yapmaya gerek yok. Benim kayınvalidem de çok lekelenmiş eşime hamileyken, doktor "hiç stres yapma, nur topu gibi bir oğlun olacak" demiş. Düşün, daha ultrason falan hak getirekaydirigubbakcemile3Benim bir arkadaş da iki oğlan doğurdu, ikisinde de aylarca lekelendi. Hiç sıkma canını. Bakarsın seninki de oğlandır:emir_bebek:

amanınnn kızlar bune hızzz nekadasr kaynatmıssınız yahuuuuu,ben nasıl okuycam buncaaa sayfayı.
2 gun yoktum inşallah herkez iyiydir hersey yolundadır umarım.grip falan olan varsa coook gecmıs olsun,
aramıza yenı katılanlar varsa hossgelmısler sefalar getırmısler
muhtemel dogum tarıhını yazan yada degıstıgını bıldıren varsa tekrarlarsa sevınırım çünkü 60 70 sayfayı okumaya fırsatım olmayabılır

kızlar saolun.benim gecen hafta kanamam olmuştu.bebişlerim ikizmiş meğerse ama biri gelişmemiş doktor o yapıyodur dedi.bebişim iyiydi çok şükür kıpır kıpırdı.şimdi arada kahverengi lekelenmelerim oluyo.bundan deilde ben kanamadan korkuyorum.yarın kısmetse kendi doktoruma gidicem.ikilimizde var.inşl hayırlı sonuç alırız.
babymom canım dediğin gibi gündüz al ilaçlarını bazı ilaçlar yapabilir,belki öle rahat edersin.ne kullanıyosun?

X