2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Ah canım ya benim baş ağrım sadık dostum ve mide yanmam.valla en az kalanımızın 25 haftası var sağlıkla tamamlayalımda ne yapalım herşeye eyvallah dedik...

haklısın kayra hayırlısıyla tamamlasak oyle boyle alıstık uykusuzluga bulantıya wcye basagrısına , yeterki bebis gelsin.

saat bası tuzlusuyla gargara dis agrısına ii gleiomus onu deniycem birazdan. bakalım nasıl olcak. ya acaba papatya ve adacayıylada yapsammı gargara sizce zararı olurmu

kubrali tskler bebis hareketi icin erken sanırım bende cok nadir pıt pıt hissediorum seirti gibi ama degildir sanmam eti neki budu ne olsun da hissettirsin :)))

aftabru hayırlısıyla bulantıda gecseydi. genel inanıs bebek oynayana kadar suruyo dio. yani sen oynadıgını hissedene kadar. nekadar dogru bilmiorum

o banada oluyo ozellikle saat 10-12 arası . bikac kiside daha oluyomus normal demekki. ama hapsurdugum zaaman cocgun icerde alabora oldugunu dusunuyorum tamamtamma gecti die seviorum onu :))

kıslar bişi sorcam...zencefilli çekerin zararı varmıdır.....mucize gibi bişli ama bulantımı nasıl aldıya...süper hayata döndüm...şimdide düşünüyom zencefil zararlımıdır acaba

hayır canım, bana doktorum söylemişti, zencefil içeren şeyler kullanabilirmişiz. Bulantıyı önlüyormuş, şimdi sen söyleyince aklıma geldi.

haklısın kayra hayırlısıyla tamamlasak oyle boyle alıstık uykusuzluga bulantıya wcye basagrısına , yeterki bebis gelsin.

saat bası tuzlusuyla gargara dis agrısına ii gleiomus onu deniycem birazdan. bakalım nasıl olcak. ya acaba papatya ve adacayıylada yapsammı gargara sizce zararı olurmu

cnm geçmiş olsun...eğer diş eti problemide varsa karbonatlı su yap ağzında gezdir boışalt...ii gelcek

ben de zencefilli limonatayı çok severim. ama havalar biraz ısınsın da ondan sonra

Selam arkadaşlar.. burada yazan bir arkadaşımızdan aklımda kalan, hapsurmanın başın içindeki basıncı azalttıgı ve baş ağrısını önlediğ ile alakalı idi.. gün içinde bende çok sık hapsuruyorum.. açabildiğim kadar ağzımı açıyorum ki bebek çok etkilenmesin diye.. :))

Bir de bu burun tıkanıklıgı sanırım hepimizde var, yatmaya yakın birisi iflas ediyor, tekiyle idare ediyoruz.. gün içinde de olmuyor değil.. ama babycım yine burada bir arkadas yazmıstı; otrivine adlı burun spreyını kullanabılıyormussun, prospektusunde yazan " hamıleler kullanmasın" ıbaresi de nolmaz nolmaz uyarısıymıs ama o sprey kana karısmıyormuş, aklımda böyle kalmıştı benimde.. dr u ona bebeğinin oksijensiz kalması daha tehlikeli.. onu kullan demiş.

Bilmem bir faydası olur mu senın ıcın ama ben onu normal zamanda yanımdan eksik etmezdim hastalandıgım zaman... faydasını cok görmüşümdür

hayır canım, bana doktorum söylemişti, zencefil içeren şeyler kullanabilirmişiz. Bulantıyı önlüyormuş, şimdi sen söyleyince aklıma geldi.

hım ii oaman norml hayata dönün sizde süper bişi....natur ....diye bi şeker...coffee-menthol emiyom ben naneliside var limonlusuda....dün midem ağzımdaydı ondan aldım ilk kes 1 ay sonra yemek yaptım.... sanırım eczanelerde var...kayınvalidem aldı bunu olmasa sorarım

Sağol evrişciğim. Annem korkuttu sabah sabah, hapşırmak riskli değil mi diye? Yoksa dediğin gibi ağzımı açıp, kağıt mendili siper edip bir güzel hapşırıyorum ben de. O kadar progestan kullanıyorum aylardır, sıpa sımsıkı tutunsun diye. İki hapşırdık diye de yani.. Annem evhamlı benim..

EVRİSCİM cok saol canım arastırayım. burun kanaması sık oluyomus gebelikte. damarların genislemesinden kaynaklanıomus sanırım.

TUANA tskler canım cok sevindim bulantının gecmesine, zencefilin ii geldigini bikac yerde okumustum hatta bi drum sitesinde dahi. birbardak suya bir cay kasıgı zencefil karısıtırp icin bulantınızı hafifletir yazıodu ,unuttum gitti .kendimde denemedim ama bulantım olunca deniycem.

Sağol evrişciğim. Annem korkuttu sabah sabah, hapşırmak riskli değil mi diye? Yoksa dediğin gibi ağzımı açıp, kağıt mendili siper edip bir güzel hapşırıyorum ben de. O kadar progestan kullanıyorum aylardır, sıpa sımsıkı tutunsun diye. İki hapşırdık diye de yani.. Annem evhamlı benim..

Yok be yavrumm, pamuk ipliğine mi bağlı bu sıpalar kaydirigubbakcemile3

ah ah bide şu su içmem düselse..nasıl susuyorum anlatatm amna içemiyom midem kalkıyo....acaba soda zararlımı onu içebiliyom sadece bazende cnm fena cola çekti...bi diktim zor aldım elimden ..o derece...bikereye mahsustu o...ama soda ,cola gibi diildir dimi

ah ah bide şu su içmem düselse..nasıl susuyorum anlatatm amna içemiyom midem kalkıyo....acaba soda zararlımı onu içebiliyom sadece bazende cnm fena cola çekti...bi diktim zor aldım elimden ..o derece...bikereye mahsustu o...ama soda ,cola gibi diildir dimi

soda değil ama maden suyu tüketebilirsin.herhangi bir başka rahatsızlığın felan yoksa (hipertansiyon vs)

Herkese Günaydın,

Bildiğim kadarıyla soda zararlı değilmiş tuanacım. Hatta içindeki mineralleri alabilmek için de içilmesi faydalıymış. Ben de hamileliğimin ilk haftalarında inanılmaz kola içmek istiyordum ve haftada 1-2 gün 1 bardak içiyordum napimmm:eek:

Aaaaaa öğlen olmuş kısslar ben farkında deilim. Bugün izinli günüm evedeyim o yüzden muhtemelen-tatlicadiarzu-

Bu arada benim ikili sonuçlarım çıktı. 1/31526 trizomi-21 riskim. Serbest-bcgh değerim de 25 miş. İnşallah herkesin 2 li test sonuçları güzel çıkar arkadaşlar.

Bu arada ben göbek resimlerimi de şimdi ekliyorum bakabilirsiniz kısslar...

X