2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Merhabalaar,

5 gün oldu doğum yapalı ama ben henüz siteye girebiliyorum,bazı aksilikler yaşadık çünkü, ama şimdi herşey yolunda çok şükür.
Gülistan haberleri verdi sanırım, 20 ağustos sabah 08:40 ta dünya güzeli bir meleğim oldu benimde hihoyyyt
3610 gr ve 49,5 cm olarak doğdu. Hala ayaklarımız yere basmadı, rüyada gibiyiz opuyorumnanaktan

Kızımın resmi burada http://www.sifabebekleri.com/thebaby/{8D386550-56B5-4A5F-98E3-9571EEF3E24B}

Allah'ım isteyen herkese bu duyguları yaşamayı nasip etsin inşallah :Saruboceq:

canım maşallah bebişine :nazar::nazar: çok şeker yaaaa:emir_bebek:

arkadaşlar merhaba bende pazar sabahı itibari ile dğum yaptım doktorum iri olduğu için daha fazla beklemedi ve epiduralle aldı bebeği öğlen 12 35 de oldu oğlum 4500 gram ve 58 cm doğdu toplamda 8 kilo almıştım o çocuk benden nasıl çıktı hayretlerdeyim. hiç ağrım falan yok çok iiyyim ve ede geziniyorum sadece sütümüz az.darısı bekleyenlerin başına
gozun aydin canim, masallah tosuncuguna..

slm kıslar.. evimize geldik..pazar günü sancım vardı ama yalancı heralde dedim daha şiddetli bekliyodum..hatta dışarı çıktım gezdım sancı tuttu belli etmedim ..gece 2.5 gibi kalktım bi sancı ter bastı yine kimseye bişi sölemedim...benim kıs nazlı diyodum gelmes healde diye..bende sahurda yiyim dedim ..bi güsel oturdum yemeğimideyedim..sonra sancılar sıklaştı ama öle cnımı çok yakmıyo gerçi ben acıyı çok belli etme istemem...hadi artık gidelim hastanye dedim eşimle görümcem.taxi geldi ben ..kaynanm görümcem ağlıyo..ya banene ben doğurmıcem ne bu böle dedim..ben hala işn gırgırındayım..taxiye bindim..sancı gitti dedim abla derken bi vurdu hade bakalım bi resil olup gei dönmek var..çantayıda almadım dönces dedim almayın..gittim ki 7 cm ooo benmi dedim süper...hemşire şaşırdı çok rahatsın dedi he ya dedim..sancı odasına gittim biri daha vardı annecim annecim diye diye bağırıyo ben kendimi unuttum of cnm ya kıyamam sana ben allahım sağlıkla ağrısıs kavuştursun diyom..e ben sanki gezmeye gittim oraya...derken doğumhaneye..sonra bebişim geldi..ayrıntıya girmemi isterseniz girerim..allahım yardımmcınız olsun..inşallah sağlıkla kolay doğum yaparsınız...bu arada kuzen size haber verdi..heyecandan kilosu 3500 okadar diyolardı iri bebk diye bende krkuyodum ..şimdi bebm ağlıyo gelcem yine..
gercekten supermis dogumun, normal isteyen herkese seninki gibi bir dogum nasip etsin...
Merhabalaar,

5 gün oldu doğum yapalı ama ben henüz siteye girebiliyorum,bazı aksilikler yaşadık çünkü, ama şimdi herşey yolunda çok şükür.
Gülistan haberleri verdi sanırım, 20 ağustos sabah 08:40 ta dünya güzeli bir meleğim oldu benimde hihoyyyt
3610 gr ve 49,5 cm olarak doğdu. Hala ayaklarımız yere basmadı, rüyada gibiyiz opuyorumnanaktan

Kızımın resmi burada http://www.sifabebekleri.com/thebaby/{8D386550-56B5-4A5F-98E3-9571EEF3E24B}

Allah'ım isteyen herkese bu duyguları yaşamayı nasip etsin inşallah :Saruboceq:
cok tatli masallah, hosgeldin deva bebek.

ayça bende burdayım .
4 gözle değil artık kaç gözle bekliyoruz bilmiyorum..

ayşin canım osabah hayırlı haberini verdim canımtopikde yazdım.gözun aydın tekrar ben resmi göremedim ya..

burkom burcuuuum irem de ne zamandır girmiyor haberde almadık ama oda dogum yapmış olabiler. cambaz ebru da belkim bir ihtimal. aboooooooovvv onlarda dogurduysa geriye 3 ümüz kalıyos...delikafadulden

babam bugun anneme diyorki eger ramazanın 15 ini falan bulacaksa sen gel bebk olunca beraber gideriz diyorkafamçokkarıştı yaa vahim durumdayız.
şimdi benim tickerida yarın bugun dogdum yazcak dime.. hayırlısı bakalım inş.

Hadi bakalım kızlar dört gözle bekliyoruz sizi..hmmm bakalım en son kim alıcak bebeğini kucağına...Kapanışı kim yapacak!!! Öyle güzel bir duygu ki,inşallah bi an önce tadarsınız..

slm kıslar.. evimize geldik..pazar günü sancım vardı ama yalancı heralde dedim daha şiddetli bekliyodum..hatta dışarı çıktım gezdım sancı tuttu belli etmedim ..gece 2.5 gibi kalktım bi sancı ter bastı yine kimseye bişi sölemedim...benim kıs nazlı diyodum gelmes healde diye..bende sahurda yiyim dedim ..bi güsel oturdum yemeğimideyedim..sonra sancılar sıklaştı ama öle cnımı çok yakmıyo gerçi ben acıyı çok belli etme istemem...hadi artık gidelim hastanye dedim eşimle görümcem.taxi geldi ben ..kaynanm görümcem ağlıyo..ya banene ben doğurmıcem ne bu böle dedim..ben hala işn gırgırındayım..taxiye bindim..sancı gitti dedim abla derken bi vurdu hade bakalım bi resil olup gei dönmek var..çantayıda almadım dönces dedim almayın..gittim ki 7 cm ooo benmi dedim süper...hemşire şaşırdı çok rahatsın dedi he ya dedim..sancı odasına gittim biri daha vardı annecim annecim diye diye bağırıyo ben kendimi unuttum of cnm ya kıyamam sana ben allahım sağlıkla ağrısıs kavuştursun diyom..e ben sanki gezmeye gittim oraya...derken doğumhaneye..sonra bebişim geldi..ayrıntıya girmemi isterseniz girerim..allahım yardımmcınız olsun..inşallah sağlıkla kolay doğum yaparsınız...bu arada kuzen size haber verdi..heyecandan kilosu 3500 okadar diyolardı iri bebk diye bende krkuyodum ..şimdi bebm ağlıyo gelcem yine..

allah analı babalı büyütsün cnm çok sefindim a.s.

msjını okurken çok güldüm biraz da kendime benzettim seni. ben de genelde hep öyle rahatımdır ve şakaya vururum belli etmem. işallah ddm benim doğumum da seninki gibi pek bişi anlayamadan kolayca olur :dance:
sanırım ben kapanışı yapıcam kızlar 30 ağustos görünüyo ya da eylül annelerine geçicem kafamçokkarıştı bakalım bizim paşanın keyfi ne zmn gelicek :uhm:

Ayşin gözün aydın canım. Çok tatlı DevacıkopuyorumnanaktanMaşallah:nazar:Bahtı güzel olsun

canım maşallah bebişine :nazar::nazar: çok şeker yaaaa:emir_bebek:

gozun aydin canim, masallah tosuncuguna..

gercekten supermis dogumun, normal isteyen herkese seninki gibi bir dogum nasip etsin...

cok tatli masallah, hosgeldin deva bebek.

ayşin canım osabah hayırlı haberini verdim canımtopikde yazdım.gözun aydın tekrar ben resmi göremedim ya..

Kedici, maşallah bebişine..

Çook teşekkür ederiz ablaları, Allah bekleyenleri kurtarsın ve bebeklerini sağlıkla kucaklarına almak nasip etsin inşallah..

Melek canım gözün aydın bende bugün seni arayacaktım iftara saati yaklaştı yarın ararım deyip vazgeçtim
içime doğmuş :)

kızlar nasılsınız
Çağan'la ilgilenmekten gelemiyorum topiğe
sağlıkla biran önce kavuşursunuz inş. yavrularınıza
annelik çok güzel bi duygu : )) ........

gunaydın.umarım bugun anne olmam için gerekli tüm şartlar gerçekleşir....

İnşallah canım sende al bebişini kollarına - birkaç zor günden sonra herşey normale dönünce gelir herşeyi bizle paylaşırsın
Hadi güzel haberlerini bekliyoruz bugün

günaydın herkese uykusuz bir gece geçirdim belimde ve karnımda acayip ağrılar oldu bu gece artık bebşim geliyor dedim ama bu sabah yine ağrılardan eser yok sadece karnımda hafif bir hassasiyet var o kadar belki bugün yada bugece allahın izniyle gelecek olan bebişimin alıştırmalarıydı bu ağrılar
yarın doktor kontrolüm var umarım yarına kalmadan bu gece bebişim hayırlısıyla gelir

ayyy burkom burcum aklıma ne geldi yaa.

varya bizim evlilik yıldönumumuz 9 eylul.bende hamile oldugumu ögreniğimde hep umarım bebiş biraz sabrederde 9 eylulde dogar diye düşünmüştüm acaba oglum o ilk gunlerdeki sözlerimimi dikkate alıyor hee ne dersin.şimdi sil baştan konuşuyorum.

sen gel annecim biz 3.cü yılımızda 3 kişi kutlıyalım diye bakalım kısmet....

doktorcuguma göre perşembeyei beklmezdi ama bakalım. bugun neler olacak..

Rabbim sag salim kavuştur bizi vaktinde..

doktorcuguma göre perşembeyei beklmezdi ama bakalım. bugun neler olacak..

Rabbim sag salim kavuştur bizi vaktinde..

canım doktorlar tam gününü bilemezki benim doktora görede ayın 15 -20 si arası gelir demişti ama ayın kaçı oldu baksana ne gelen var ne giden normal doğum olunca tam gününü kestirmesi zor bir allah bilir ahh bi kurtulsaydık hayırlısıyla

ayyy burkom burcum aklıma ne geldi yaa.

varya bizim evlilik yıldönumumuz 9 eylul.bende hamile oldugumu ögreniğimde hep umarım bebiş biraz sabrederde 9 eylulde dogar diye düşünmüştüm acaba oglum o ilk gunlerdeki sözlerimimi dikkate alıyor hee ne dersin.şimdi sil baştan konuşuyorum.

sen gel annecim biz 3.cü yılımızda 3 kişi kutlıyalım diye bakalım kısmet....

Ben ciddi ciddi inanmaya başladım kızımın yıldönümümüzü beklediğinedelikafaduldenBen de ilk öğrendiğimde "inşallah 30 ağustosta doğar" demiştimkaydirigubbakcemile3

X