2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

burko, gypsyesra+, hiroshima, maviş83, pinky_42+, tuana3434+, ZuZuu

Amanın:1shok:Bu son günlerin rekoru:lepi:

melek gelmiş
canım gözun aydın maşallah kızına...ayy anlatsana nasıl oldu.sancınmı tuutdu suyunmu geldi. malum normal dogum konusundaq tecrube istiyoruz...

slm kıslar.. evimize geldik..pazar günü sancım vardı ama yalancı heralde dedim daha şiddetli bekliyodum..hatta dışarı çıktım gezdım sancı tuttu belli etmedim ..gece 2.5 gibi kalktım bi sancı ter bastı yine kimseye bişi sölemedim...benim kıs nazlı diyodum gelmes healde diye..bende sahurda yiyim dedim ..bi güsel oturdum yemeğimideyedim..sonra sancılar sıklaştı ama öle cnımı çok yakmıyo gerçi ben acıyı çok belli etme istemem...hadi artık gidelim hastanye dedim eşimle görümcem.taxi geldi ben ..kaynanm görümcem ağlıyo..ya banene ben doğurmıcem ne bu böle dedim..ben hala işn gırgırındayım..taxiye bindim..sancı gitti dedim abla derken bi vurdu hade bakalım bi resil olup gei dönmek var..çantayıda almadım dönces dedim almayın..gittim ki 7 cm ooo benmi dedim süper...hemşire şaşırdı çok rahatsın dedi he ya dedim..sancı odasına gittim biri daha vardı annecim annecim diye diye bağırıyo ben kendimi unuttum of cnm ya kıyamam sana ben allahım sağlıkla ağrısıs kavuştursun diyom..e ben sanki gezmeye gittim oraya...derken doğumhaneye..sonra bebişim geldi..ayrıntıya girmemi isterseniz girerim..allahım yardımmcınız olsun..inşallah sağlıkla kolay doğum yaparsınız...bu arada kuzen size haber verdi..heyecandan kilosu 3500 okadar diyolardı iri bebk diye bende krkuyodum ..şimdi bebm ağlıyo gelcem yine..

kız sen birde benden önce doğum yapmayasın delikafaduldengidişat onu gösteriyo laelaelaelaelae

neyseki bu işin maximumu 40 hafta..yoksa senin paşanın keyfi yerine gelene kadar ben duramaz çıkırtırdım kuzumu zemuszemus
slm kıslar.. evimize geldik..pazar günü sancım vardı ama yalancı heralde dedim daha şiddetli bekliyodum..hatta dışarı çıktım gezdım sancı tuttu belli etmedim ..gece 2.5 gibi kalktım bi sancı ter bastı yine kimseye bişi sölemedim...benim kıs nazlı diyodum gelmes healde diye..bende sahurda yiyim dedim ..bi güsel oturdum yemeğimideyedim..sonra sancılar sıklaştı ama öle cnımı çok yakmıyo gerçi ben acıyı çok belli etme istemem...hadi artık gidelim hastanye dedim eşimle görümcem.taxi geldi ben ..kaynanm görümcem ağlıyo..ya banene ben doğurmıcem ne bu böle dedim..ben hala işn gırgırındayım..taxiye bindim..sancı gitti dedim abla derken bi vurdu hade bakalım bi resil olup gei dönmek var..çantayıda almadım dönces dedim almayın..gittim ki 7 cm ooo benmi dedim süper...hemşire şaşırdı çok rahatsın dedi he ya dedim..sancı odasına gittim biri daha vardı annecim annecim diye diye bağırıyo ben kendimi unuttum of cnm ya kıyamam sana ben allahım sağlıkla ağrısıs kavuştursun diyom..e ben sanki gezmeye gittim oraya...derken doğumhaneye..sonra bebişim geldi..ayrıntıya girmemi isterseniz girerim..allahım yardımmcınız olsun..inşallah sağlıkla kolay doğum yaparsınız...bu arada kuzen size haber verdi..heyecandan kilosu 3500 okadar diyolardı iri bebk diye bende krkuyodum ..şimdi bebm ağlıyo gelcem yine..

Allah bağışlasınn..gözünüz aydınnn opuyorumnanaktan

2.5 gibi kalktım bi sancı ter bastı yine kimseye bişi sölemedim...benim kıs nazlı diyodum gelmes healde diye..bende sahurda yiyim dedim ..bi güsel oturdum yemeğimideyedim..sonra sancılar sıklaştı ama öle cnımı çok yakmıyo gerçi ben acıyı çok belli etme istemem...hadi artık gidelim hastanye dedim eşimle görümcem.taxi geldi gittim ki 7 cm ooo benmi dedim süper...
melekcim ya nasıl yani sancıların hangi sıklıkda olduki sen hadi gidelim artık dedin? kaç dakikaya düştü bide maşallah ya 7 cm açılmayla hastaneye gittin harbi süpermiş.:) darsısı başımıza. bende dün gece sahurdan sonra gitdeydim belkide suni sancı ile şimdi dogum bile yapmıştım. resmne 5 dk aralıklarla geldi sancım ama sonra birden kesildi hiçbişey kalmadı..

hakkımızda hayırlısı sagsalim kavuşalımda. inan başka bişey istemiyorum Rabbim geride kalanlarımızıda sagsalim kavuştursun inş..
bu aralar psikoljım pek iyi değil aklıma binbirtürlü şey geliyor...:Saruboceq:

ohh valla maşallah sana iyi hadi sende kurtuldun drısı diğer kızların başına senide diğer topiğe transfer edebiliriz artık...
Mavişim yine biz bizeyizkaydirigubbakcemile2Ben Eylül annelerine takılmaya karar verdimlaelaelaelaelaeE ne kaldı eylüle şunun şurasında:lepi:

Canım da bir tatlı çekiyor ki bu aracokacimcoookDoğumdan sonra kurabiye canavarı gibi herşeye saldıracağım sanırımdelikafadulden
burkocum doğumdan sonra acaip bi iştah kesilmesi oluyo insan hiç bişey yemek istemiyo zoraki sırf bebişleri ezirdiğimiz için yiyiyoruz diğer kızlrdada aynı sorun var bakalım ne zaman gecicek..sendede böle olur canım
arkadaşlar merhaba bende pazar sabahı itibari ile dğum yaptım doktorum iri olduğu için daha fazla beklemedi ve epiduralle aldı bebeği öğlen 12 35 de oldu oğlum 4500 gram ve 58 cm doğdu toplamda 8 kilo almıştım o çocuk benden nasıl çıktı hayretlerdeyim. hiç ağrım falan yok çok iiyyim ve ede geziniyorum sadece sütümüz az.darısı bekleyenlerin başına

ohh maşallah allaha emanet ya kız sen 2-3 aylık olmuş cocuk gb doğurmuşsun valla o aylarda nasıl olur merak ettim bizimki 1. ayında o kiloya gelemedi hoş benim cimcime 2650 doğdu şimdi 1200 gram almış boyda 5 cm uzamış ilk ayda seninki acaba nasıl olur

zuzu saol cnm benim..darısı sana sağlıkla inşallah burcu,,,gülistan sancılar sıklaşmaya başlıcak 5dk kadar öle hemen hastaneye gitmeyin..suni sancı gerek kalmdan doğuma giresiniz zati..bol bol dua edin..ve sancıda bağırmayın sakın ytorulursunuz sancı arasında dinlenin..sancı geldğinde ıkın..inşallah kolay olur..istediğiz gibi olur .ben sancı arasında allahım nolr yarım et hep konuştum..atlaya zıplaya yasdım kusurama bakmayın..sonrta gene gelirim dinolenmem lasım..gene gelirim.

melek gözün aydın sen de kolayca doğurmuş gibi görünüyorsun...Pinky Burko Maviş yoklama verin bakeem..

çılgın kedi senin de gözün aydın..

Merhabalaar,

5 gün oldu doğum yapalı ama ben henüz siteye girebiliyorum,bazı aksilikler yaşadık çünkü, ama şimdi herşey yolunda çok şükür.
Gülistan haberleri verdi sanırım, 20 ağustos sabah 08:40 ta dünya güzeli bir meleğim oldu benimde hihoyyyt
3610 gr ve 49,5 cm olarak doğdu. Hala ayaklarımız yere basmadı, rüyada gibiyiz opuyorumnanaktan

Kızımın resmi burada http://www.sifabebekleri.com/thebaby/{8D386550-56B5-4A5F-98E3-9571EEF3E24B}

Allah'ım isteyen herkese bu duyguları yaşamayı nasip etsin inşallah :Saruboceq:

Ayşin gözün aydın canım. Çok tatlı DevacıkopuyorumnanaktanMaşallah:nazar:Bahtı güzel olsun

kkliste.png

ayy kızlar çok hoşsunuz yaa..:)
dimek eylul annelerine takılmayakarar verdiniz.
şimdi onlardan erken doguranlar bile vardır kaydirigubbakcemile3 bi bakaıp geliyim...

Kızlar ben eylül annesiydim tam bir ay önce 9 ağustosta doğurdum :) Bakmayın ben bilgi vereyim. Bizden iki tane ikiz annesi doğurdu. Bide iki tanede normal tekiz annesi daha.. Valla erken erken dökülüyoruz :)

X