2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

hadi hayırlısı gülistanım bakalım ne zaman gelecek bu bebişler

slmmmmm herkese gerçi burada kimse kalmamış ne güzel bende 39 haftadayım ağrılarm arttı canımı yakıyor ama düzenlideğil dr pazartesi nst ye bakıp karar vericek ama gerçekten çok bunalıyorum yatamıyorum oturamıyorum sıcak diğer yandan eee malum Ramazan ben tutmasamda eşim için yemek hazırlamak zorundayım buda çok zor oluyor biran önce doğurup memlekete gitmek istiyorum nefes almak için.....

Bana öyle geliyor ki böyle bekleyip bekleyip sonra hepimiz birden üst üste patır patır doğuracağızkaydirigubbakcemile3Hayırlısı bakalım

dr banada 31 ağustos dedi ama önümüzdeki hafta içi de gün verebilir bu belirsizlik beni çıldırtıyor......3 defa gün vermeye çağırdı her seferinde bi bahane buldu bakalım pazartesi ne olucak ..kötükedihüso

sevinchim arkadaşımız 42. haftasında normal doğumla bebeğini almış kucağına. Allah bağışlasın kuzuyu

selamlar herkese,

evimize yeni geldik iyiyiz çok şükür oğlum uyuyor çok güzel maşallahı var resmini sonra eklerim
çok yaygaracı oğlum yazamadım
doğum 07:58 de oldu ama kendime gelene kadar size geç haber verdim arkadaşıma söyledim o mesaj çekti

selam arkadaşlar.benim bebişimde tam bir haftalık oldu.göğüs yaralarından muzdarip olanlar için bi krem adı verecektim.doktorum dün öğlen verdi ve çok şükür bugün yarada ağrıda kalmadı.kremin ismi fito.su bazlı bi krem emzirmeden önce yıkamak gerekiyo ve günde 1 veya 2 defa sürülüyo.mucize gibi.hepinizin bebeğini allahım bağışlasın.mutlu günler.

selam kızlar Nst den geldim hemen sizlerle paylaşmak istedim.sancılarım başlamış dun de yazdıgım gibi dogruymuş onaylandı yani.bebişim de kanalına grmeye başlamış.tahmini 3600 gr.olmuş.suyumuz herşeyimiz normal cok şükür.ınşallah kendi dr.unu bekliycek kızım.

Nesrınım gozÇun aydın olusn senı arayacaktım hala fırsat bulamadım ama bugun arayacagım ınsallah sesını duyayım bır uıyı oldugunu yazmıssınÇ ok sevnıdım hadı gozunaydın tekrar sekerıne bakıyormusun nası gıdıyor

Nesrin Allah bağışlasın canım çok tatlı oğlun maşallah

Ebru gözünaydınzemuszemusUmarım en kısa zamanda sağ salim kavuşursun kuzuna. Bize de dua et olur mu

minik çağan'a ve annesine kocaman bir maşallah
birlikte, sağlıklı ve mutlu uzun bir ömür diliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…