2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

- Günaydın Burcu
- Günaydın
- Nasılsın bu sabah
- Eh işte, pek rahat uyuyamadım. Akşam yemeği fazla kaçırdım sanırım
- Sorma ben de. Zaten sağa sola dönmek işkence ötesi bir hal aldımafoldumben
- Sabret az kaldı
........................
Monoloğumu daha da uzatabilirim ama acıktım. Gidip birşeyler yiyeyimlülülülülülü

özun aydın nesrin evinize geçmişsiniz..bu arada maşallah Çagana...
off sıkıcı gunler artık toplam kaç kişi kaldık burko yaaaa? sen ben maviş tuana dimi ayyyydelikafadulden

özun aydın nesrin evinize geçmişsiniz..bu arada maşallah Çagana...
off sıkıcı gunler artık toplam kaç kişi kaldık burko yaaaa? sen ben maviş tuana dimi ayyyydelikafadulden

Listede son 8 kişi görünüyor ama sürekli takip edenlerden 5 kişiyiz, bir de cambaz Ebru var . Konu komşu habire soruyor geldi mi diye:bbo:

Son düzenleme:
kkliste.png

merhabalaaar:!!!
bugün dünyalar güzeli kızımla evimize geldk:) benim tatlı sıpacım, sabah 8.30 u bekleyemedi doğuma gideceğimiz günün gecesi saat 12.de suyum geldi. vee 01.57 de kızımı aldım kucağıma..doğum hikaayemi diğer topiğe yazacağım sonra. minişim 3 kilo 60 gram , 48 santim doğdu.. ilk gun süt konusunda biraz sıkıntı yaşadık ama şimdi iyiyiz. göğüs uçları da acımasa bi... canımdan can gidiyor resmen.. olsun o emsin de.. epidural sezeryan gerçekten çooook süper bir doğum şekliymiş. ne acım oldu ne sancım, ne baş ne bel ağrısı.. o kadar korktuğuma değmedi. şimdi evimizdeyiz, ve herşey yeni başlıyor.. sizlerin de güzel haberlerini almak dileğiyle..

Acıbadem Hastanesi

yarın bu saatlerde oğlumu kucağıma almış olmayı ümit ediyorum..bana dua edin..daha öncede yaznmıştım suni sancıyla normal doğum yaptırmayı deniycek doktorumuz.olmazsa sezeryana alıcak.sezeyana gerek kalmadan doğar inşallah..listedede benim sıram gelmiş gözüküyo zaten...benden sonra hepiniz sırayla bebişlerine kavuşursunuz inşallah.....

merhabalaaar:!!!
bugün dünyalar güzeli kızımla evimize geldk:) benim tatlı sıpacım, sabah 8.30 u bekleyemedi doğuma gideceğimiz günün gecesi saat 12.de suyum geldi. vee 01.57 de kızımı aldım kucağıma..doğum hikaayemi diğer topiğe yazacağım sonra. minişim 3 kilo 60 gram , 48 santim doğdu.. ilk gun süt konusunda biraz sıkıntı yaşadık ama şimdi iyiyiz. göğüs uçları da acımasa bi... canımdan can gidiyor resmen.. olsun o emsin de.. epidural sezeryan gerçekten çooook süper bir doğum şekliymiş. ne acım oldu ne sancım, ne baş ne bel ağrısı.. o kadar korktuğuma değmedi. şimdi evimizdeyiz, ve herşey yeni başlıyor.. sizlerin de güzel haberlerini almak dileğiyle..

Acıbadem Hastanesi
Gözün aydın canım. Allah bağışlasın, kızın çok tatlı. :nazar:
yarın bu saatlerde oğlumu kucağıma almış olmayı ümit ediyorum..bana dua edin..daha öncede yaznmıştım suni sancıyla normal doğum yaptırmayı deniycek doktorumuz.olmazsa sezeryana alıcak.sezeyana gerek kalmadan doğar inşallah..listedede benim sıram gelmiş gözüküyo zaten...benden sonra hepiniz sırayla bebişlerine kavuşursunuz inşallah.....

Allah yardımcın olsun. İnşallah hiçbir sorun yaşamadan istediğin gibi gider herşey

burko burcuuubi biz mi varız cnm forumda.bugun bebişim cok harekt etmiyor.sabahtan beri ateş basmalrı yaşamaya başladım.
dualarımız hep birbirimize olsun,zamanımız geliyor az kaldı Allah'ım saglıkla sıhhatle huzurlu ve hayırlı bir dogumla bebişlerimizi kucagımıza almamızı nasip etsin inşallah.
herşey guzel olacak.

burko burcuuubi biz mi varız cnm forumda.bugun bebişim cok harekt etmiyor.sabahtan beri ateş basmalrı yaşamaya başladım.
dualarımız hep birbirimize olsun,zamanımız geliyor az kaldı Allah'ım saglıkla sıhhatle huzurlu ve hayırlı bir dogumla bebişlerimizi kucagımıza almamızı nasip etsin inşallah.
herşey guzel olacak.

AMİİİİN inşallah canım. "Sancı" olarak adlandırabileceğim birşey yok bende. Sürekli bir huzursuzluk hissim var yalnız. Oturmak da yatmak da rahatlatmıyor. İçim sıkılıyor:nazar:

img2795.jpg

kızlar bu da benim kuzumun odası.Eşimle beraber hazırladık odasını...
acaba resim yuklendimi onuda atınca gorucem :))

kızlar yawf ben hala kendime gelemedim bebek uyuyunca bende uyuyorum o uyanınca uyanıyorum hayatım mutfak ve yatak odasında geçio çok sıkıcı kendime gelmek istiom bir an önce

img2795.jpg

kızlar bu da benim kuzumun odası.Eşimle beraber hazırladık odasını...
acaba resim yuklendimi onuda atınca gorucem :))

Offfff:1shok:Çooook güzel olmuş, bayıldımalkisalkisalkisDuvardaki resimleri nasıl yaptınız? Sağlıkla büyüsün kuzucuk odasında:Saruboceq:

X