2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

evde temzilik başladı ben bugun giremem.. nurdanın haberini vermek için girdim. sonra görüşürük.
bu arada kızlar dunden beri sancılarım arttı benm oglum haftaya gelcek inş.

herkeşler bebikiyle beraber.
evet bendee o anların hayalıyle yanıyorum

canım heycanını cok iyi anlıyorum,helekı tarıhı bılıpte beklemekte cok heycanlı olsa gerek.ama hala emin degılım acaba bende tarıhı bılsem daha iyi olmazmı dıe düşünüyorum hep.az kaldı kuzu az kaldı doruk beye kavusmana.

ahh evrim canım yaa demekk cok canı yanıyo.okadarkı demekkkı iğne yemıs gece gece.inşallah enkısa zamanda toparlanır
uyuyamıyoruuuuum :1shok::1shok::1shok: gece olmasından nefret ediyorum senağlama
bende sanah saat 5 den sobrasını sevmıyorum mafoldumben busabah yıne uyuyamadım.5den 7.5a kadar.berabt bı durumdu neyse azcık işlerımı yapıyımda yıne uyurum belkı
yerım ben senın o tontiş kızını yerım.inşalah senınde agrıların enkısa sürede gecer canım.hayırlısıyla kucagına aldın agrı falan umrunda degıldır dımı.Allah ım bende hayırlısıyla alıyım bebegımı kucagıma inşalalh
herseyın yolundaymıs hadı gözünaydın canım ,demekk sende normal dogum beklıycen.hadı hayırlısı bakalım.fac ne bılmıyorum netten arattır cıkar belkı.kafa çapı olabılır belkı.çünkü genelde kafa çapı büyük cıkıyor bebklerın.

:1shok: :1shok: :1shok: amanınn dogurmusmuu.canım yaa dün hep konustuk zaten cok sancım var falanda dıodu.anacım benımkıde mi nişankı.ikimizin anlattıkları cook uyuyodu bırbırıne.neyse
nurdancıım gözünaydın,senın bebek süpriz yaptı beklemedı vaktını.herseyın hayırlısı,maşşalah kılo boyda yerınde.enkısa zamanda aramıza dönmen dileğiyle canımopuyorumnanaktan Allah ım gamzelı demkk annesıne benzedı.ee okadar güzel hatundan o kadar yakısıklı bı bey cıkar ancakyerimseniben

evde temzilik başladı ben bugun giremem.. nurdanın haberini vermek için girdim. sonra görüşürük.
bu arada kızlar dunden beri sancılarım arttı benm oglum haftaya gelcek inş.

kolay gelsın canım.aman cok yorma kendını,sancılarımda arttı dıosun aman dikkat dıyorum.hernekadar sona yaklassakda bız kendımıze dıkkat edelım agır falan kaldırma ayrıca ıslak banyoya ıslak olan kayabılecek yerlkere basma.cok korkarım kaymaktan falan.

Ne yalan söleyeyim, bu haberi almak için girmiştim siteye. Dünkü anlattıkları bariz doğum işaretleriydi çünkü.

Dünürüüüüm, gözün aydın tatlımzemuszemusDoğmuş benim yakışıklı damadım.opuyorumnanaktanMaşallah, Allah bağışlasın oğluşunu. E benim kız da gelsin artık da tanıştıralım di mi amayerimseniben

Nurdan da mı doğum yaptı. Maşallah Teo'ya.. Yaa beni fena heyacan bastı, nolcak bilmiyorum.. Sınava geç kalmış öğrenciler gibiyim. Herkes mutlu sona erişti sanki ben bi yerde hata yapmışım gibiyim ne alakaysa...
Sonlara kalmak çok da iyi değilmiş haaa..

Pzt. benim de tarihim belli olacak ve tahminim hafta sonuna doğru ben de emişenler kervanına katılırım..Gerçi hala içimde kalsın istiyorum ama yok artık yavaş yavaş çıkma zamanı geldi..

Burkoooooo, buralarda bikaç kişi kaldık yaa, nolcak halimiz, benim kalbim küt küt atıyo...

Son düzenleme:

Ben hamilelikte bol bol kaydığım için, düşmeden bu günlere gelebildiğime şükrediyorum..

Ay burcucum pazartesı mı gırıyorsun sende sezaryana hadı sende guzel haberlerınle don ınsallah topıgımıze

evrımın durumu cıdden farklı gercekten onu baz almayın bır yıl ara ıle aynı yerın kesılmesı Çok daha agrı olusturuyordur emınım

ya Çok heyecanlı sızler adına da benheyecanlanıyorum hala

canan nasılsım songunler uyunmuyormus dımıı kuzum msnde dıyordun bana oturucanmı daha dıye:))

mıde yanması son gunler bende Çok yasadım basından berı yarmı sıse gavıskon ıÇmısken son bırkaÇ hafatda ıkı sıse bıtırdım yanımda gezıyordum artık

ayaklarım ara ara ınıyor araara sısıyoryınenı zaman tam eskı halıne doncek bılmıyorumm

AYCA YA BENE HALA HUZUNLENıYORUM

hamilelikbitti kizim artık içimde degilbenartık hamile degilim falan diye delimiyim neyim

yabalkonda oturuyorum yine su an hamile ikende oturuyordum ya hep burdan yazıyordum sizesu an yine sanik hamileymisim gibi geliyor arad karnıma elim gidiyor allah korusunsanki saglıklı dogum yapmadım hani oyle birhuzunleniyorumki kucagımdada delimutluyum tabi amahamileligi çok sevmisimben sanırım yaa ikinci kezz

nesrinnn nesrinnn

seker raporu veriyorum iyi oku:)) allaha sukurler olsunn

sabah yediklerim
yarım ekmek
peynir yumunrta domates petekli ball bir suru yag ile surup yedim soylemesi ayıp
4 tane falan normal sekerli cay içtimm
1 saat sonrayatelefonumu kurdum seker olcumu için ama oarada son cayı tekrar içtim yani 45 dk içinde bir sekerli cay daha içtüim normalde biraz daha dusuk çıkcaktı onu demek istiyorum yani ve 142 cıktı

saırım 130 falan çıkcaktı

ne diyorsun dusuk degilmii

yani normal insanların nası olur acaba bunca yemenin ustune heraled bu ayarda olur dimi

dusunsene hamile iken bunları yesek 250 falan olurud heralde allaha sukurler olsun dusuyor

en onemlisi ece nin sekerini olctuler hastanede ilk gun 61 cıktı 45 altı dusuk kotu sayılırmısçok iyi dediler gunlerdirde emiyor sekeri flana dusmedi en buyuk korkumdu allaha binlerce kez sukurler olsun bu seker kabusuda geride kaldı insalah

valla ben hamileliği sevmedim oğlumu kucağıma alıyımda sağlıklıca gerisi önemli deil sıpada inat etti gelmiokaydirigubbakcemile

:

Hadi yaa? Alla alla, ne ki şimdi bu?

doğum belirtisimi acaba ?, bağırsaklarda pekbi faaliyette
Nurdan 'ında öyle olmuştu... hadi hayırlısı

Pervin foşur foşur ağlattın :) maşallah kuzuna çok güzel

oy oy gözünaydın Nurdan Teo gelmiş hoşgelmiş doktorun tatilden gelmiştir inş.
Maşallah Teomana

SAğol canım ya bence çok iyi o kadar şekerli şey yemişsin
birde artık hamile değilsin 2. saatlerin önemli
birde 2. saatini ölçsene, son gittiğim endokrin bana hem 1. saat hemde 2. saat ölç demiş
normalde 2. saat ölçümleri önemliymiş biz hamile oldugumuz için 1. saatleri istiyorlar
ee senin bu ölçüme göre 2. saatin 120 altı çıkar tahminimce çok iyi yaa çok sevimdim moral oldu bana

bu arada abi kardeş resimi harika bayıldım : )

Hayırlı uğurlu ossuuunhihoyyytSonunda ben de çatladımsüprizzzzzO kadar da moral bozucu birşey deilmiş. Hatta dedim ki, demek ki kızımın kafası olması erektiği yerdeyerimsenibenGöbk deliğimin hemen altı çatlamış çünkü

Esra eski doktorun erkek diyordu ya kızının resmini mail at ona kapat olsun kötükedihüso kaydirigubbakcemile3

Doğurana kadar kötürüm kalmayız değil mi kızlar?:gitme:Gece resmen beni ortadan ikiye ayırıyorlar sandımsenağlamaAğrımayan eklemim yokkafamçokkarıştı

inşallah senin de rahat geçer canım..çok az kaldı..allah yardımcın olsun..evrim de inş.en kısa sürede toparlanır..

siz böle kavuşma anlarını anlattıkça içimin yağları eriyo resmen..çok uzakmış gibi geliyo bana..allah isteyen herkese tattırsın bu duyguyu..en kısa sürede sıkıntıların geçer canım..

maşallah yavrukuşuna..o ne demek bilmiyorum valla..

panikletmemek için sölemedim ben de...içime öle doğmuştu..sağ salim kavuşmuş ya gerisi önemli değil..maşallah teo'ya..kilosu felan gayet iyiymiş..ısırıırm ben o gamzeli yanakları..alllah bağışlasın yavrunu Nurdan'ım..sen de kavuştun nihayet..

mide yanması bu hafta o kadar arttı ki 3-4 günde 1 şişe gavisconu bitirdim..bu ne yaaa..normalde de yaşadım ama bu hafta gibi olmadı..çok kötü yaaa..(

nurdan doğurmuş okuyunca tüylerim diken diken oldu kocamanda bir ayyyyyyyyyyyyy çekmişim yavrum benim onlarda kurtulmuş maşallah gözümüz aydın olsun

oğlum hiç durmuyor kızlar topiğede giremiyorum kayranın selamı var yine ağlıyor ben kaçar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…