2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Ayça kaçar... Hepinizi öpüyorum.. Bakalım yarın ne gibi heyecanlar yaşıycaz...

İşte Kuzey Bey'in ennnn tazesinden fotoları =)

dsc03775o.jpg

dsc03776bhg.jpg

dsc03777t.jpg

İlk karşılaşma =)
dsc03795hna.jpg

dsc03798s.jpg
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: 41 kere maşallaaaaaahhhhh
iyi geceler canım
yarın için planlı doğum var mı????

planlı değil ama keşke ben yapsam canan mesela gece hemen suyum gelse hatta şimdi gelse sancım tutsa apar topar hastaneye koşsam hayırlısıyla evrim gibi berat ımı kucaklasam off offf ya ben artık bebeğimi istiyorrruuuuuuuuuuuummmmmmmmm:sinifsinif::sinifsinif:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: 41 kere maşallaaaaaahhhhh

planlı değil ama keşke ben yapsam canan mesela gece hemen suyum gelse hatta şimdi gelse sancım tutsa apar topar hastaneye koşsam hayırlısıyla evrim gibi berat ımı kucaklasam off offf ya ben artık bebeğimi istiyorrruuuuuuuuuuuummmmmmmmm:sinifsinif::sinifsinif:

canım bu gece bol bol dua et..kabul olur belki..adı gibi belki oğlun berat gecesi çıkar gelir..

anca girebildim veeee kuziyi gördüm..burcuların da orada lması şahane bişey.keşke ben doğururken de yanımda böyle arkadaşlarım olsaydı..yığun bir duygu seli yaşanmıştır..orada olmak vardı.berat kandilinde doğdu yavrum benim..Allah güzel günler göstersin evrime ve yavrusuna..

sedacım gözünaydın foto ekle brir an önce..topik gittikçe ilginçleşiyor..göç etme vakti de geliyor yavaş yavaş..başka topik açmayıp burada paylaşımlar yapsak yeni anneler olarak sıkar mıyız dığurmayan annelerimizi?

hayırlısı olsun eftelyam..sağ salim alalım da kucağımıza ne şekil olursa olsun..duaların için allah razı olsun..

katılıyorum..yüzyüze kimseyle görüşme fırsatım olamadı ama her zaman kalbimdesiniz..her fotoda gözlerim doluyo resmen..bunları yaşama fırsatı sağlayan herkese çok teşekkür ediyorum..ben de çok seviyorum hepinizi..
hepimizden razı olsun mercimekimmm bencede biran önce kavuşalımda artık hakkımızda ne hayırlıysa o olsun şimdi ben çıkıyorum biraz daha dolanıyımda yatıyım gökhan geliomuş o gelmeden çıkıyım hepinizi öptüm tekrar hayırlı geceler bu arada yarın giremeye bilirim annemle teyzem bizde kalacaklar cumartesiye kadar cumarteside abimler gelio oooohhh çok mutluyummm sonrada oğlum gelirrr pazarda ben kayınvalideme geçiyorum gitmeden uğrarım topiğe

arkadaşlar kesik kesik takip edebiliyrum diğer topikteki güncellemeleri yaptım.fasulyeko canım senin ftoları bulamadım sayfasını not etmiştim..püfff.

pervin gelip şu knuyu aydınlatsa..ben de yorum yapıp ortalığı iyice karştırmayayım şimdi.yalnız mucize ve nurdana terruklarımı sunarım

EVRıMMMMM

kuzey bebek hoşgelmiş, şansı bol olsun...

evladınla ,eşinle sağlıklı mutlu uzun ömrün olsun.

maşallah bebişine sağlıklı uzun ömürler diliyorum :nazar:
bebiş uyudu bende biraz nefes aldım Allahım bissürü doğumlar olmuş ne kada güzel meltem ne tatlı bebişin var aynı babaaaa
buu ne kardeşim bu kadar karnında taşı bütün çileyiii çek veletler babaya benzesinnn
olmazki amaaaaaa :sinifsinif:

sırnaşık şey

günaydın kızlar. dün doktora gittim. nişanım gelmiş. kasılmalar var ama 1 hafta daha gelmez dedi doktor. rahim ağzım kapalı baya. doktorun yaptığı çatı konrtolünden sonra hala sağlam mıdır bilmem. şimdi geçmişi okuyacağım. kızlar eşim geldi. ben 2-3 gün giremem. merak etmeyin daha doğum olmayacak benim de olduğu an haber vericem.şimdi geçmişi okuyayım.

esra pervin nazan doğurmuş olmalı. gypsy esra napıo bebek nassı ... geçmiş doludur şimdi.

gözün aydın cnm kavuşmuşsun eşine inş. sağ salim bebişinede kavuşacaksın :Saruboceq:

TOPİĞİMİZİN BİDENESİ EVRİMİMİZDEN HABER VAR. ÇOK ŞÜKÜR BU HABERİ VERMEK BANA NASİP OLDU...
veeeeee ARKADAŞLAR
KUZEYİMİZ OLMUŞ. ÇOK ŞÜKÜR SAGLIKLI 3950 GR 52 CM BOYUNDA ASLAN GİBİ DELİKANLI .TAZEM BURCUM ARADI ŞİMDİ. EVRİM HENUZ ODAYA GELMEMİŞ.AYYYH TELEFONDA KUZEYİN AGLAMA SESİ GELİYORDU BAGIRYORDU YAVRUM
[/COLOR

maşallah kuzey beyimize :nazar:

selamlarrrr

hastaneden sesleniyoum:)))) baglantı varmıs ama girme imkanım olmaz diye laptopu almamıstım az evel iboyu yolladım evden aldı geldi online yine aranızdayım:)))canım sıkılıyor zaten vakit geçmiyor gunduz aksam gğlen giden çok arkadas es dost varda gunduzleri sıkıcı)

bençok çik iyiyim sezaryan kolaymıs ya ben epidural kolay sanıyordum aneztezide kolaymıs birsey yokmus hepsi bubmu falan oldum
agrı esigim yuksekmis sanırım agrı kesici bile istemiyorum kalca ignesinden nefret ettigim için neyse kızlar detaylara gircem resim falan ekliycem bir ses vereyim dedim birazdan yiney azarım

bize moral veriyorsun esra teşekkürler a.s. maşallah kızında öyle tatlı ki! :nazar:
iste nazanımızın cerenii

ceren bebek dünyaya hoşgelldin çok tatlı :nazar:
kızlar ben geldım 3 de anne oldum kızımı kucagıma aldım yanlız kızım b rh+ bense 0 + oldugumdan sarılık olma ıhtımalı yuksekmıs az once eve geldım cok kalamıcam ablama resyım eklemesını demıstım ne yaptı bılmıyorum kızım 2890 gr 3100 dogdu düştü sonra adımız elvına 15 15 de sezaryana gırdık boynumuzada kordon dolanmıs zaten sımdılık kızım ii göğüslerım cok acıyo ama mecbur emzırıyorum ben cıkmak zorundayım hepinizi cok opüyorum by musaıt olunca hemen gırerım doğum hıkayemı yazıcam daha

gözün aydın cnm sende kavuştun bebişine maşallah :nazar:
İşte Kuzey Bey'in ennnn tazesinden fotoları =)

dsc03775o.jpg

dsc03776bhg.jpg

dsc03777t.jpg

İlk karşılaşma =)
dsc03795hna.jpg

dsc03798s.jpg

yakışıklı kuzey beyimize bakın :nazar:
Comely hayırlı olsun canım - maşallah sende kavuşmuşsun yavruna - allah uzun ömürler versin

Pinky bu saatten sonra pek bişey söylemiyo bebekle ilgili - kilosu 2500 olmuş 2800 olursa daha 9 gün var iyi olur dedi - bu söylediğim rakkamlara takılma dedi herzaman yanılma payı var ultrasonda ama eksiye oğru değil - muhtemelen 2500 de fazla şuan dedi
Haftaya son kez nst ye girecem - çok beklediğimden şikayet ettim - bana bir kağıt verdi acil diye :) gider gitmez bağlicaklar beni - son defa olduğu için hile kullanalım biraz dedik :p
Hastaneye yatışım için de benim durum biraz farklı - ben özel bir hastanede doğum yapacam ve oranın doktoru adına yatacam ama kendi doktorum gelecek doğuma - haftaya yatış için de kağıt verecekmiş-saat 9 gibi gidersin dedi saat 10 gibi alırız bebeği dedi
Öyle işte güzel şeyler - inşallah bende kavuşurum yavruma - şu resimlere bakarken çok kıskanıyorum yerimseniben

maşallah canan ece bebeğimize büyümüş bayağı :nazar:

Pervinin Ece bebişi - umarım kızmaz bana sormadan resmi koydum diye

BAKU SAATI ILE SAAT 10:55 DE KRALICEMIZ DUNYAMIZA MERHABA DEDI,ANNESININ VE 4 KILO HAYATA GOZLERINI ACAN ECEMIZIN SAGLIK DURUMLARI GAYET IYI

dedektif canan :eek: ece bebkte çok tatlı yavf :nazar: bu konu hala karışık ama sanırım bu ece bebk kaydirigubbakcemile2

canım arkadaşlarım öncelikle doğum yapan arkadaşların gözü aydın geçmiş olsun sonrada hepinizin kandili mibarek olsun birbirimiz içinde dua edelim dualrımız kabul olur inş...
neyse ben bugün dr ye gittim 3160 gr olmuş oğlum cuma tekrar gideceğim eş yaşlanmaya başlamış bu doğuma işaretmiş dr em öle söledi 11 kada beklicekler doğmazsa sezeryan artık heran sancıların olur doğumu bekle dedi....

maşallah bebişe :nazar:
merhaba kızlar ben şu an evde bebeğimleyim harika bir duygu çok çirkin bi kızım oldu.... daha sonra albüme eklerim foto ama şu sıralar bi yoğunluk bizde tekrar girip doğum hikayemi ve fotoları paylaşıcam

en kısa zamanda isteriz foto + hikaye çirkin kızınada maşallah :nazar:

anca girebildim veeee kuziyi gördüm..burcuların da orada lması şahane bişey.keşke ben doğururken de yanımda böyle arkadaşlarım olsaydı..yığun bir duygu seli yaşanmıştır..orada olmak vardı.berat kandilinde doğdu yavrum benim..Allah güzel günler göstersin evrime ve yavrusuna..

sedacım gözünaydın foto ekle brir an önce..topik gittikçe ilginçleşiyor..göç etme vakti de geliyor yavaş yavaş..başka topik açmayıp burada paylaşımlar yapsak yeni anneler olarak sıkar mıyız dığurmayan annelerimizi?

gitmeyin sıkılırmıyız hiç zemuszemus

ilk önce geçmiş kandilinizi kutlarım kızlar gün içindeki yoğunlugumdan girme fırsatım omadı şu andada uyku tutmadı.... bu mübarek gecede herkesin tüm dileklerini kabul eder inşallah rabbim..fotolara baktımda yeni anneleri kutluyorum yüzlerindeki mutluluk daim olur inşallah... FASÜLYEKO,GPYRSESRA,ESRAKO AFTABRU,BAYBEMOM,VEEE EVRıŞ TEKRARDAN SıZLERı ÇOK KUTLUYORUM maşallah maşallah herbirine:nazar:sağlıkla büyüsünler ....bende 5 saat sonra kucagıma alıcam inşallah oğlumu hepinizi şimdiden çok öpüyorum dualarınız benimle olsun....

günaydıın. kimsecikler yok topikde..:)sabah yürüyüümü yaptım duşumu aldım oturdum pc başına ..
az kaldı hepimizin anne olmasına inşallah.

angeleyes Betüüüüüül sagsalim kavuşursun inş. bebeişine. hayırlı haberlerini bekliyoruz en kısa zamanda.

günaydın kızlar seerni ve comelyde bebişlerini dünyaya getirmişler hayırlı olsun
bugünde hayırlısıyla angeleyste bebişini kucağına alacak dualarımız onunla
ayyy kuzey bebişide gördüm maşallah aynı annesi
bize sıra ne zaman gelecek pinkyim ben artık çok sabırsızlanıyorum

günaydın kızlar seerni ve comelyde bebişlerini dünyaya getirmişler hayırlı olsun
bugünde hayırlısıyla angeleyste bebişini kucağına alacak dualarımız onunla
ayyy kuzey bebişide gördüm maşallah aynı annesi
bize sıra ne zaman gelecek pinkyim ben artık çok sabırsızlanıyorum
hmm sabırsızlanma dilekcim. herşey vakti zamanı var.:)ben şahsen anın tadını çıkarıyorum.şuan bebeğim içimde onun kıpırtılarını hissetmek poposunu dayadıgını hissetmekde muthiş haz veriyor bana. hakkımızda hayırlısı bakalım ne zmana kavuşuruz..:)

X