2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kızlar bugün kandil yüce mevlam bütün herkesin dualarını kabul eylesin bizleri hayırlı sağlıklı evlatlarımıza kavuşturmayı nasip etsin kimin ne dileği ne isteği varsa kabul etsin allah hepimizi bir avazda kurtarsın:Saruboceq:

:sm_confused: hiç bi fikrim yok kuzu.valla belkı üşütmüşte olabılırsın,yada ne bılım bagırsakların sadece cv ötüyomu,faalıyet varsa belkıde doguma yaklasmanın işaretidir.olaabileeer yane

evet kelebekim faliyette var bağırsaklarda önceden kabızlık çeken ben şimdi rahat çıkıyorum wcye

kızlar bı konuda acıl yardımınıza ıhtıyacım var. evriş in doğum yapacagı hastanenın adertsı lazım bana. özel çınar diye bılıyorum ama oyle bır hastane bulamadım. özel çınarlı mı acaba?

hayırlı kandiller güzel anneler
şu mübarek gün evrimimin yar ve yardımcısı ol rabbim
:Saruboceq:

bebiş uyudu bende biraz nefes aldım Allahım bissürü doğumlar olmuş ne kada güzel meltem ne tatlı bebişin var aynı babaaaa
buu ne kardeşim bu kadar karnında taşı bütün çileyiii çek veletler babaya benzesinnn
olmazki amaaaaaa :sinifsinif:

kızlar bı konuda acıl yardımınıza ıhtıyacım var. evriş in doğum yapacagı hastanenın adertsı lazım bana. özel çınar diye bılıyorum ama oyle bır hastane bulamadım. özel çınarlı mı acaba?

evet özel çınarlı hastanesi..

ya ne güzel doğuruyosunuz bikaç gün sonra hemen giriyosunuz foruma..

Esra hadi anlat bakalım, yahya bebek emiyor mu, nasıl geçti, nasıl hissediyorsun şimdi ...e biliyosun soruları işte.. Kocaman bi bebek doğurmuşsun maşallah.. 55 cm basketbolcu mu yapcaksın??

Arkadaşlarım kandilimiz mübarek olsun..bu mübarek günde tüm dualarımızı kabul etsin yüce rabbim, yeryüzündeki tüm gebeleri sağ salim bir avazda kurtarsın..

bebiş uyudu bende biraz nefes aldım Allahım bissürü doğumlar olmuş ne kada güzel meltem ne tatlı bebişin var aynı babaaaa
buu ne kardeşim bu kadar karnında taşı bütün çileyiii çek veletler babaya benzesinnn
olmazki amaaaaaa :sinifsinif:
oyy oyyy tosunun annesi gelmiş.
nasılsın yavrıııııııım
Yahya nasıl evinizde ilk geceniz nasıl geçti oglunnasıl vakit buldukça yaz bişeyler.

bu bebeklern ababya benzemesi konusunda bende Mehmet akif sanki aydına benzicekmiş gibi geliyor hep. bakalım saglıklı sıhhatli olsunda farketmez.aşkımızın meyvesi o.ikimizin yavrusu.

ayy ayyy tickerrimda 37 hafta yazısını görunce bi tuhaf oldum ..
şükürler olsun bugunleride gördük.
benm sancılarım sıklaştı eskisi gibi değil artık. sabah akşam yürüyorum.ama bu sabaha çok zorlandım yürürken.oglumun gelmesi yakındır inşallah

doktorum 15 agustosdan sonra beklices dediğine göre.. şimdilk en az 10 gün vaaaardelikafadulden
annemi arayıp söyledim. ayyh bi panikledi. malum kışlık hazırlıklarında oda. bizim için. salça erişte şu bu dolaba koyulacaklar falan. ayy hakkımızda hayırlısı bakalım

günaydın kızlar. dün doktora gittim. nişanım gelmiş. kasılmalar var ama 1 hafta daha gelmez dedi doktor. rahim ağzım kapalı baya. doktorun yaptığı çatı konrtolünden sonra hala sağlam mıdır bilmem. şimdi geçmişi okuyacağım. kızlar eşim geldi. ben 2-3 gün giremem. merak etmeyin daha doğum olmayacak benim de olduğu an haber vericem.şimdi geçmişi okuyayım.

esra pervin nazan doğurmuş olmalı. gypsy esra napıo bebek nassı ... geçmiş doludur şimdi.

Lal cim seni çok merak ettik ya. izmirli kızlara irtibat numaranı versen çok iyi olur.eski numarandan aradılar fakat ulaşamamışlar.birde ismini tam bilemdiklerini söylediler ece mi yoksa Lal mi?

gözün aydın eşine kavuşmuşsun. bak oglun babasını bekledi acele etmedi gelmek için.

evrim şu aralar sezeryana alınmış olmalı. Allah yardımcısı olsun saglıkla kavuşsun inş. LKuzeyine. en geç 1 saat sonra haber gelir inşallah

evrım yaklasık 50 dk once sezeryana alındı kızlar.. kuzey çıkmıstır. evrımınde az suresı kalmıstır cıkar bırazdan Allahın ıznı ıle

TOPİĞİMİZİN BİDENESİ EVRİMİMİZDEN HABER VAR. ÇOK ŞÜKÜR BU HABERİ VERMEK BANA NASİP OLDU...
veeeeee ARKADAŞLAR
KUZEYİMİZ OLMUŞ. ÇOK ŞÜKÜR SAGLIKLI 3950 GR 52 CM BOYUNDA ASLAN GİBİ DELİKANLI .TAZEM BURCUM ARADI ŞİMDİ. EVRİM HENUZ ODAYA GELMEMİŞ.AYYYH TELEFONDA KUZEYİN AGLAMA SESİ GELİYORDU BAGIRYORDU YAVRUM
[/COLOR

evrım yaklasık 50 dk once sezeryana alındı kızlar.. kuzey çıkmıstır. evrımınde az suresı kalmıstır cıkar bırazdan Allahın ıznı ıle

saolasın tatlım..

TOPİĞİMİZİN BİDENESİ EVRİMİMİZDEN HABER VAR. ÇOK ŞÜKÜR BU HABERİ VERMEK BANA NASİP OLDU...
veeeeee ARKADAŞLAR
KUZEYİMİZ OLMUŞ. ÇOK ŞÜKÜR SAGLIKLI 3950 GR 52 CM BOYUNDA ASLAN GİBİ DELİKANLI .TAZEM BURCUM ARADI ŞİMDİ. EVRİM HENUZ ODAYA GELMEMİŞ.AYYYH TELEFONDA KUZEYİN AGLAMA SESİ GELİYORDU BAGIRYORDU YAVRUM
[/COLOR

..maşallah oğlumuza..allah nazarlardan saklasın..:nazar:..sağ salim dünyaya geldi çok şükür..

X