2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Allah'ım ne güzel fotoğraflar bunlar yaopuyorumnanaktanAy boyu böyle salya sümük dolaşacağız anlaşıldı:gitme:Annelerle bebeklerini birlikte gördüğümüz fotoğraflar ekstra ekstra etkili. yerimsenibenDarısı bekleyen bizlerin başına.:Saruboceq:

Esra, Meltem, bayıldım kuzularınıza. Allah sizlere bağışlasın onları:Saruboceq:

Yarın hastanede internet olursa naklen yayın geçeceğim Evrim'in yanından. Bizi izlemeye devam edindelikafadulden

senınde tarıh kesınlestı kuzu.hadı hayırlısı bakalım.doruk beyede maşşalah kocaman olmus.doktorunu dınlede bol bol dinlen.ne kalmıs surda 5 güncük.sonra dinlenemezsın arasın bugunlerı kaydirigubbakcemile (hep öle diyolar ya ondan dedımkaydirigubbakcemile3)

Geri sayım başladı ha Burcum.. Ne güzel.. Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah :Saruboceq:

oh hayirlisi olsun, cok guzel tarih, kardesin de gelmis olucak:))cok sevindimalkisalkisalkis

hayırlı olsun Taze geri sayım başladı, sağlıkla gelsin Doruk

Çok teşekkürler kızlar =)

sorma geldıde bızım kızın gelmeye nıyetı yok gıbı.ama pazartesıye kadar gelmesın mümkünse,doktorum izinde :gitme: acıl bı durum olursa dıger doktor bakıcak.gercı hayırlısı olsun herseyın dıger doktorda cok iyi bakalım hangınde dogurmak nasip olcak

CANLARIIIIIIM,
giremiyorum kaç gündür,özledim sizi opuyorumnanaktan
annelerimiz,hepinize ve meleklerinize kocaman bir maşallah :nazar:
bugün doktordaydık,doğum tarihim netleşti: 10 ağustos.
öpüyorum hepinizi,görüşmek üzere...

Hıh, ister misiniz üçümüz aynı gün doğuralım =)))))

çok az kalmış yaa..geri sayım başladı sende de..kilosu da gayet iyiymiş..maşallah Doruk efendi'ye..,

Sağol mercimekim =)

bis bu hatunla 4 yıl aynı okulda okuyup 1 yıl aynı okulda staj seminerine katıldık.aynı şehirde yaşayıp aynı mesleği yapıyoruz.SAT'larımız aynıydı,sezeryan tarihlerimiz aynı.ameliyat saatini sormaya korkuyorum falla....

cuma belli olacak saatimiz =) Hakkaten kısım, bu kadar ortak nokta çok değil mi :)) Bu arada senden haber alamayınca endişelenmeye başlamıştım. Arada bir kafanı uzatr şurdan yaaa....

evrim artık girmez..uyumuştur diye de arayamıyorum.yarın çok güzel haberlerini alacağız inşallah.Allah yar ve yardmcısı olsun.

Yooo, gayet ayakta valla, az önce kendisinin yanındaydım :) Ama aranmaz artık tabii...

p8030334.jpg

p8040378.jpg

Güzelliğe bakın yaa =) MAşallah :nazar:

GYPSYm onlar ne güzel fotolar öyle, bayıldım bayıldım... Bu arada Yahya tam bir babacık olmuş ! Maşallah 41 kere...

kızlar bebiş ağlıyo çldırcemmmmm
valla her dknızın kıymetini bilin bol bol uyuyun
anne olmak tarif edilemezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

esracığım hayırlı olsun..fotolar süper:nazar:...bizim bebişlerde sağlıkla gelsin de yeterki bizde uykusuz kalalım:1rolleyes:....

Meltemcim ya harikasınız Ece bebiş te maşallah ne de yakışmış annesinin kucağına
Sağlıkla evinize çıkıp büyün :nazar:

Heyecandan uyuyamadım:bbo:Sanki ben doğuracağım.Ayyyh!Dıkhandım ha!:gitme:

Meltem, çok şekersiniz.. Maşallah kızına çok tatlı..

melteeem..çok tatlı maşallah..babasının kopyası...
Ben de babaya benzettim.. Babaya benzeyen kızlar şanslı olurmuş. Gerçi bebiş daha şekilden şekile girecek değil mi...

Heyecandan uyuyamadım:bbo:Sanki ben doğuracağım.Ayyyh!Dıkhandım ha!:gitme:

Burko nerdesin şimdi.. Evriş'in yanına ne zaman gidiyosunuz..Merakla bekliyoruz..

10.30-11.00 gibi gideceğiz. Bir terslik çıkmazsa 12.00'de alacaklarmış Evrim'i

Hadi bakalım çok heyecanlı..Kıskandım yahu... Doğumda dışarda beni bekleyen arkadaşlarım olsaydı Evrim gibi... İnşallah internet vardır orda..

Arkadaslarım,

Seerni (Seda) arkadasımız,dün sezeryanla dogum yapmış. 3200 kg 51 cm dogmus Nehır bebek..cok cok selamları var size.. hayırlı ugurlu olsun Nehır bebegımız.
ooo maşallah ya. agustos 3 den sonra bizim kızlar ardarda kavuştu bebişlerine ne mutlu.maşallah nehir bebeişimize....
10 AĞUSTOS PTESİ =) 5 günümüz kalmış oluyor. Çok tuhafmış tarihi bilmek. 3100 gr olmuş Doruk :nazar: Saati cuma günü belli olacak. "İyice sıkışmış artık yeri" diyor doktor :)))) "5 gün boyunca çok dikkatli ol, mümkünse sürekli yat, kasılma falan olmasın" dedi.
canım ya hayırlı olsun tairihiniz. demek sende geri sayıma başladın. hayırlı olsunnn

tek kelimeyle muhteşem. . nasıl güzel bir resmdir bu .Kesnlikle Mamiye benziyor yahyamız. maişallah sübhanallah..

CANLARIIIIIIM,
giremiyorum kaç gündür,özledim sizi opuyorumnanaktan
annelerimiz,hepinize ve meleklerinize kocaman bir maşallah :nazar:
bugün doktordaydık,doğum tarihim netleşti: 10 ağustos.
öpüyorum hepinizi,görüşmek üzere...
seninde hayırlı olsun tarihin veee sende tazemburcumla aynı gunde kavuşcaksın bebişine. ayyy çok heycanlı yaa herkes kavuşuyor arkaarkaya
melteeeeeem maşallah kızına ne kadr tatlı ya. bencede eşine benziyor. hadi sennde gözun aydın sagsalim kavuştun kzına..:)

bu arada acıbademin bugun doganlar kısmında dünkü bebekler henuz eklenmemiş. yani nazan ın ceren kızını göremedim. kesin bi haberde gelmedi sanırım.

borkum burcuuum bi<den çok çok selam söyle aklımızda ve dualrımızda evrim ve kuzey bebek var. :)haberleri bekliyoruzzzzzzz

günaydın kızlar
meltemin bebiş çok şeker ya bu bebekleri hepsi babalarına benzeyecek sanırım
evrişte hayırlısıyla bugün kurtulacak bebişini kucaklayacak dualarımız onunla
off offf bakalım bize ne zaman sıra gelecek

ya kızlar size bişey soracağım benim dünden beri bağırsaklarım ötüp duruyor acaba neden olabilir gazlı bişeyde yemedim ama habire bağırıyor zaaart zuuuurt cork mork diye

MELTEMM kızın cokk tatlı maşşalahh.şuna bak yaa agzı burnu düğme gibi.Allah ım nazarlardan korusun.sanada maşşalah hiç dogum yapmıs gıbınn durmuyon yanee.maşşalahın var

ya kızlar size bişey soracağım benim dünden beri bağırsaklarım ötüp duruyor acaba neden olabilir gazlı bişeyde yemedim ama habire bağırıyor zaaart zuuuurt cork mork diye

:sm_confused: hiç bi fikrim yok kuzu.valla belkı üşütmüşte olabılırsın,yada ne bılım bagırsakların sadece cv ötüyomu,faalıyet varsa belkıde doguma yaklasmanın işaretidir.olaabileeer yane

X