2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

gpyesra allahım nazarlardan korusun maşallah diyorum çok tatlı yaw...aynen babası valla..o fotolar ne öle anlık ama çok güsel olmuş bakınca ağlamamk elde değil

Nasıl sıkışıyorum, nasıl rahatsız oluyorum...Tuvalete gidiyorum, 2 damla ya geliyor ya gelmiyor:1shok:Bundan sonra hep böyle mi gidecek kızlar ya?:gitme:Büyük tuvalet de ayrı mesele:sinifsinif:

bende aynı durumdayım Burcu 1 hafta oldu

yes yes kesinlikle eminim esranın ismi ayşe esra eşi ibrahim ve soy isim odabaş. ve resim tabiikide tontoş yanak ve köfte dudak

Esra'nın 2. adı Pınar ayşe değil eminim pınar olduguna bence siteye yalnış yazmışlar ama kızımızın resmi doğru kesin Ece bu tombik yanaklarından tombik yanaklarından belli : )

Arkadaslarım,

Seerni (Seda) arkadasımız,dün sezeryanla dogum yapmış. 3200 kg 51 cm dogmus Nehır bebek..cok cok selamları var size.. hayırlı ugurlu olsun Nehır bebegımız.
bugün 4 kızımız oldu :) maşallah Nehir bebeğe sağlıkla büyüsün

hayırlı olsun Taze geri sayım başladı, sağlıkla gelsin Doruk

esranın ecesi maşallah diyorum sana minicik hatun ömrün uzun..sağlıklı ve huzurlu olsun inşallah...yelim ben senin o yanakları

Esraaa nasil guzel bi bebk bu ya, allahim cok seker, nazarlardan korusun allahim; masallah...

Nazan'dan haber yokmu ? facebook dan baktım şimdi bi arkadaşı 4 saat önce Ceren aramıza katıldı yazmış.... hoşgelmiş Ceren'imiz

CANLARIIIIIIM,
giremiyorum kaç gündür,özledim sizi opuyorumnanaktan
annelerimiz,hepinize ve meleklerinize kocaman bir maşallah
bugün doktordaydık,doğum tarihim netleşti: 10 ağustos.
öpüyorum hepinizi,görüşmek üzere...

cnm inş. sağlıkla bebişini kucağına alacaksın :Saruboceq:

bayıldım ne güzel anlatıyorsun maşallahneva hanıma

Valla başak öyle güzel anlatıyorsun ki umarım bizde doğumdan sonra böyle oluruz...
Arkadaslarım,

Seerni (Seda) arkadasımız,dün sezeryanla dogum yapmış. 3200 kg 51 cm dogmus Nehır bebek..cok cok selamları var size.. hayırlı ugurlu olsun Nehır bebegımız.
maşallah hoşgeldi nehir bebek
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]

resimleriniz tek kelime ile harika nazar değmesin yahya bebek çok yakışıklı

Maşallah Ece bebeklere sağlıkla büğüsünler

hadi canan bir senin ece bebek kaldı sanırım zemuszemus

ah doğmuş demek... yazık sancı çekmiş boşu boşuna sonra sezeryana almışlar..

geçmişe baktım gözümden kaçmış yeni gördüm.. üzüldüm sancı çekmesine dün bahsediyordu boşa sancı çekmek istemiyorum diye ...canımya kıyamam

hayırlı olsun Nevin seninde geri sayım başladı.. sağlıkla gelsin bebeğin

Son düzenleme:
Evriş sağlıkla sıhatle kavuşursun inş. Kuzey'ine Allah yardımcın olsun.. az ağrın bol sütün olsun (hepimiz için) opuyorumnanaktan güzel haberlerini beklicez yarın çok güzel günde doğuyor Kuzey dua ederken bizleride unutma : )

Nazan'dan haber yokmu ? facebook dan baktım şimdi bi arkadaşı 4 saat önce Ceren aramıza katıldı yazmış.... hoşgelmiş Ceren'imiz

ayy cok şükür dogmus demek cerenımızzz.ben yıne baktım acıbadem bakırköy hastanesının bebek sayfasına.hala eklememısler.başka bı hastanedemı dogum yapıcaktı acaba CADIARZU neyse inşallah enkısa zamanda ulasır bırınıze.cok merak edıyorum nazanı

inşallah sen de sağ salim alırsın kucağına canım..allah yardımcın olsun..

yerim ben onu yerim yerim..

Arkadaslarım,

topikten çıkmaya gelmiyor..bu hafta çok yoğun geçecek besbelli...
maşallah nehir kızımıza allah nazarlardan saklasın..gözün aydın Seda'cım..

çok az kalmış yaa..geri sayım başladı sende de..kilosu da gayet iyiymiş..maşallah Doruk efendi'ye..,

[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]

ama ama çok güzel bu resimler..hele ilkini görünce gözlerim doldu..çok anlamlı.maşşallah yahya bebek..allah nazarlardan saklasın..

Esrako.nun Ece'sine koca bi maşallah..o ne dudaklar öle..ne güzel poz vermiş..ısırırım ben onu..

hadı hayırlı olsun canım.tazeburcumuzunda 10 agustos.
ah doğmuş demek... yazık sancı çekmiş boşu boşuna sonra sezeryana almışlar..

canım kim haber verdı nazanın önce sunı sancı cekıp sonra sezeryan oldugunu?bu haberı alan bıdaha ulasmıştır belkı

kızlr çıkmak zorundayım tüm güzel dilekleriniz için sağolun
dualarımızla buralara geldik
tek elle yazıyorum düşünün

bu gece hepimiz evrimimiz için dua etsin

Nazan Esrako'yu aramış ona söylemiş Esrada Evrişe haber vermiş.. geçmişe baktım öyle gördüm kırmızı renk olmadıgı için gözden kaçmış
hangi hastane hatırlamıyorum acıbadem di galiba ama bakırköy değil karşıda otuyor Nazan

kızlr çıkmak zorundayım tüm güzel dilekleriniz için sağolun
dualarımızla buralara geldik
tek elle yazıyorum düşünün

bu gece hepimiz evrimimiz için dua etsin

dinlen sen taze anne : )
resimleri ekledin yeter bize... o ilk resim bi harika gözlerim doldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…