2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

günaydın kızlar
dualrınızı bekliyorum
umarım tek parçalıktan kurtulurum bugün hayırlısı ile..
sizleri çoookkkk seviyorummmmm
güzel hamişlerimmmmm
güzel annelerimmmmmm....

günaydın kızlar
dualrınızı bekliyorum
güzel hamişlerimmmmm
güzel annelerimmmmmm....

Biz de seni seviyoruz canım. Hadi hayırlısı bakalım. İnşallah güzel haberlerini alırız:Saruboceq:

canlarım doktordan geldik

bebis biraz gelisik kafa capı buyuk o yuzden yarın sezercik yolları gorundu. nasipse yarın size gore 12 bana 10da spinal sezercik olcaz. dualarınıza ihtiyacım var hemde cok. biraz tırsıom galiba :))

Merhaba Kızlar,

Bende kısmet olursa Şubat annesi olacağım ama şu an meltem hakkında bilgi vermek istiyorum sizlere... sabaha karşı 4'de suyu geldi ve hastaneye gittiler muayenede doğum başlamış dendi fakat sancısı yok.. bu yüzden suni sancı verdiler şu an doğumhanede beklemedeyiz hepimiz.. Allah canım arkadaşımı bi avazda kurtarsın inşallah... ıyi haberler aldıkça sizlerede yazarım merak etmeyin... darısı hayırlısıyla hepimize inşallah...

bebis biraz gelisik kafa capı buyuk o yuzden yarın sezercik yolları gorundu. nasipse yarın size gore 12 bana 10da spinal sezercik olcaz. dualarınıza ihtiyacım var hemde cok. biraz tırsıom galiba :))

Ah canııım:teselli:Hayırlısı olsun. Bozma sakın moralini. Demek ki bebişin ve senin için en iyisi bu. Hem ne zaman gelecek stresinden de kurtuluyorsun bak.opuyorumnanaktan

Merhaba Kızlar,

Bende kısmet olursa Şubat annesi olacağım ama şu an meltem hakkında bilgi vermek istiyorum sizlere... sabaha karşı 4'de suyu geldi ve hastaneye gittiler muayenede doğum başlamış dendi fakat sancısı yok.. bu yüzden suni sancı verdiler şu an doğumhanede beklemedeyiz hepimiz.. Allah canım arkadaşımı bi avazda kurtarsın inşallah... İyi haberler aldıkça sizlerede yazarım merak etmeyin... darısı hayırlısıyla hepimize inşallah...

Amin canım. Sağ salim kavuşsun inşallah kuzusuna:Saruboceq:Haber bekliyoruz

günaydınlar

kapı süsümüz..
dscn0257k.jpg

şeker sepetimiz..
dscn0261cpe.jpg

şekerlerimizi arkadaşım üstlendi saolsun..doğum hediyesi olarak..gelince eklerim onları da..

sepetide senmi yaptın çok hoş olmuş becerkli hatunsun ellerine sağlık

Merhaba Kızlar,

Bende kısmet olursa Şubat annesi olacağım ama şu an meltem hakkında bilgi vermek istiyorum sizlere... sabaha karşı 4'de suyu geldi ve hastaneye gittiler muayenede doğum başlamış dendi fakat sancısı yok.. bu yüzden suni sancı verdiler şu an doğumhanede beklemedeyiz hepimiz.. Allah canım arkadaşımı bi avazda kurtarsın inşallah... İyi haberler aldıkça sizlerede yazarım merak etmeyin... darısı hayırlısıyla hepimize inşallah...

Allah bi avazda kurtarsın inşallah belkide şimdi doğmuştur
güzel haberlerini bekliyoruz, öğlene doğru ararım

ay Canım sende yarın kavuşacaksın kuzuna, dualarım seninle sağlıkla gelsin kuzun

günaydın kızlar
dualrınızı bekliyorum
güzel hamişlerimmmmm
güzel annelerimmmmmm....

Canım tombiği bizde seni çok seviyoruz
güzel haberlerini bekliyoruz
sağlıkla kavuş oğluna :1hug:

gece rüyamda Didoyu gördüm, Neva'nın resimlerine bakıp öyle uyudum etkisi olmuştur :)
hastaneden sonra bizim eve geliyorlar bizde kalacaklarmış (ne alakaysa)
odaya giriyorum Neva'yı sevicem Salih izin vermiyor çok kıskanıyor, uzaktan seviyorum öyle güzel bi bebekki.. sonra tekrar uğruyorum odaya salih kapının önüne uzanmış içeri girmiyeyim diye kaydirigubbakcemile3 devamını hatırlamıyorum : )

slm kıslar..umarım herkes iidir..birkaçgündür yoktum..atlaya ziplaya okudum sayfaları..bebişler gekliyo ne güsel...tüm doığuran annalere hayırlı olsun ve sağlıkla huzurla büyütsünler bebişlerini diyorum ..ve bizede sağsaalim kucağımıza almayı nasip etsin rabbim inşallah...
evriş kapı süsü çok güsel olmuş ellerinize sağlık o kapıdan bebişinle sağsalim girmeyi nasip etsin rabbim inşllah gpyesra maşallah diyorum sana ne marifet..elleirne sağlık hepsi çok güsel olmuş...sağlıklı ii günlerde kullanın inşallah.. mercimeğim kapı süsü çok güsel olmuş..sağlıkla bebişinizle girersiniz o kapıdan allah. . baby yarın sağlıjkla kızına kavuşcaksın inşallah..kafa büyüklüğüne takıldım bebim pıtırcığında kafası büyük bakalım nolcak............daha yazacağım çok arkadaşım var ama aklımada kalanlar bunlar.......birazda kendimeden bahsedeyim beim karnım kocaman olmdu sanki kızımda yukarı çıkmaya çalışıyo ısrarla ya diyorum senin yolun aşada ordan bul yolu çık vaktin gelsiyse ağzımdan çıkmassın....geceleri çok zor oluyo mümkün diil yatakta dönemiyorum ..çişe kalkamıyorum ..kalkıyorumda merasimle çok zor oluyo kasıklarıma baskı yapıyo demekki son aylarda zorlanırsın diyenler bunları kastediyolardı... nazan bügün doğumamı gidyo..inşallah sağlıkla kızına kavuşursun meltem inşallah kızına sağsalim kavuşursun bugün randevum olmöuş olsaydı görebilirdim seni.perşembe günü benim randevu...perşembeye kadar sen evine gitmiş olcaksın kızınla inşallah sağlıkla....

Burko eline sağlık hepimiz sığmışız listeye
bakalım kimler doğum yapacak, her geçen gün daha da heyecanlanıyorum : )

Yarın inşallah 2 Ece'miz birden olacakzemuszemusBir tane de kısmtse bugün geliyor. Hadi hayırlısı

burko ellerine,,emeğine sağlık liste çok güsel...fırsatın olursa benim kızımın adınıda eklermisin tuana doğum daha belli değil ama son şafak 26 bakalım nolur

burkocum ellerine saglık listede adımı gorunce heycalandım birden.
meltem kimin gercek adıydı ya hatırlayamadım?
gypsy bugun mu dogum yapıo anlamadım bisey ben
aftabru bugun galiba
kafam karıstı ya cakamadım durumları :)

2 tombul ecede yarın gelio

aftabru bugun galiba

Heyecandandır canım:1hug:Nazan ve Esra bugün doktora gidecekler. Nazanın çok büyük bir ihtimal sezeryanla alınacak bugün. Esra için de öyle bir ihtimal var. Belki de o kadar iddiadan sonra aynı gün doğum yapacaklarkaydirigubbakcemile3Ay çok heyecanlıalkisalkisalkis

ayy pervinn çok sevnidimm yani normal dogum olmamasına degil tabi bu kadar isteyip bu kadar ugraslar verip sezaryan olmana uzuldum senin namına ama aynı gun olacagımaza sevindimm iki ece iki tombik ece demeliydim pardon yarın geliyordesenee ne guzell
bizim saate gorec12 demek ben çıkmıs uyanmıs olcam insalah o saatte aklım yerinde olursa senin içinayrıca dua edeceğiimmm

Merhaba Kızlar,

ayy bi dakka ya meltemle aksam yazıstık satını sordu biri hatta o da 10 tkasımdı dr 6 kasıma çekti flaan dedi amanın saatler sonra suyumu gelmissss çok heyecnalı ya x
surda gece bou yazıyorum kimsenin suyu gelmiyor yazısırken yahu biraz bizde heyecna yasayalım :B( neyse konuyu dagıtmayayım sag salim kavussun kuzusuna insallah haberlerini verirseniz çok memnun oluruzzz
ecelerin hepsi bir gune toplandı sankiB)

Yarın inşallah 2 Ece'miz birden olacakzemuszemusBir tane de kısmtse bugün geliyor. Hadi hayırlısı

ya evet sansa kısmete bak

aftabru bugun galiba

anlatıyorum arkadasım
meltem fasulyeko yanii
gpsy bgun dra gidiyor suni sancı denencek kanala girmissi girmemisse buyuk ihtimal yarnı sabah gel sezaryan dencekk
nazan yine bu sabah gidiyordu suni sanci istemiyor aksama dogru sezaryan olma ihtimali çok yuksek ilerleyen saatlyerd ekisindende elimde telefonhaber beklioryurm arayıp rahatsız etmek istemiyorum bekliyorum su an

canannn senin ece ninde canı gelmek istemesin hıııı :KK66:))

X