2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ay canım vermemmi hiç sadaka bir sadaka bin nusibeti önler zaten evet kaybetme korkusunu hep taşıyorum içimde 2 sene tedavi olduktan sonra kendiliginden hamile kaldım hiç sorunumuz yokken çok sıkıntılı günler geçirince böyle oluyor demekki kızıma dogal yolla hamile kalıpta 2 ye tedavi olmam resmen pskolojimi bozmuştu

hersey bilincaltı buna inanalım ve guzel guzel saglıgımız el verdigince gecirelim hamısligimizi canım. sen dusunme bol bol oku konus onunla diger meleginle guzel vakitler gecir zira bebis dogunca eskisi kadar ilgilenemeyebilirsin

arkadaşalar dün doktorum ense kalınlığını ölçemedi beni renkli dopplere gönderdi..orada çok cici bir doktor vardı aynı üniversiteden mezunmuşuz.neyse eşimle bir güzel izledik bebişimizi.ense kalınlığı 1.5 mm çıktı..bir de iki tane miyomum varmış..biri 4.5 cm kadardı..sonra kendi doktoruma da baktırdım.gebelikle birlikte büyür..takip edeceğiz dedi..kanaman da yok bu iyi dedi.ama çok korktum...

ayrıca renkli dopplerci ablamız bize ERKEK olduğunu söyledi..pipi gösterdi minnacık..çok büyük ihtimalle erkekek dedi...COMELY ekle bizi de olurmu teyzesi..
kızlar bu miyom nemenem birşeydir ya..bebişime zarar vermez değil mi?

Günaydın herkese a.s.

dide gözün aydın oğluşun oluyormuş negüzel : )) bende çok merak ediyorum

ben çok yorgunum geceleri uyuyamıyorum sabahlarıda uyanamıyorum
dün hafif bi lekelenme oldu onun etkisiiyle heralde kötü rüyalar gördüm rüyamda ağlıyordum uyandıgımda da baktım gözlerim yaşlı gerçekten ağlamışım gözlerim hafif şişti
mirmirmirmir
kokrkuyorum leke gelmez umarım doktora gitmelimiyim?

babymom bende çokhapşırıyorum özellikle sabahları

şakkıdı
günaydın kızlar bende gece pek uyuyamadım gördügüm rüyanın etkisinde kaldım resmen kabu gibiydi wc giriyorum heryerim kan olmuş ama nasıl bir kan sanki dana kesmişsin gibi kanamam var eyvah diyorum düşük yapmışım nasıl üzülüyorum kalbim yerinden çıkacakmış gibi hissettim eşime diyorum belki bebege birşey olmamıştır bazı arkadaşlarımında olmuştu kanaması diye hastaneye gidelim orada bakıp belki ilaç verirler diyorum ay rüyası bile korkunç allahım kimseye yaşatmasın
rüyalar tersine çıkar derler inşallah öyle olur
kıslar hepinize günaydın diorum öncelikle...canım sıkma canını kan rüyayı bozar derler.bende psikopat oldum kanamadan sonra her wc ye girdiğimde sürekli gözüm orda.acabayine olurmu diye.bizim tedaviyle oldu hemde cok zor bi tedaviyle eşimde ameliyat oldu.hiç olmaz imkansız derken mucizemiz o bizim.:1hug::asigim:inşllah hepimiz hayırlısıyla kucağımıza alıcaz tatlılarımızı.bu arada benimde hcg 42 ydi sizce benimki demi erkek?
aftabru canım sen ne yaptın?merak ettik..

günaydın herkese...umarım güsel bir gün olur..benim sabhları istem dışı kusmalarım oluyo midem ağzıma geliyo sanki kaslıyorum çok korkuyorum bu kasılmalar için...ama tutamıyom elimden bişi gelmiyo...bu arada
gizze kız dide erkek sağlıkla gelsin bebşleriniz ..hepimizinki inşallah...benim daha çok var cinsiyeti öğrenmeye...arkadaşlar çin takviminde ne çıkmıştı sizde

Günaydın herkese a.s.

dide gözün aydın oğluşun oluyormuş negüzel : )) bende çok merak ediyorum

ben çok yorgunum geceleri uyuyamıyorum sabahlarıda uyanamıyorum
dün hafif bi lekelenme oldu onun etkisiiyle heralde kötü rüyalar gördüm rüyamda ağlıyordum uyandıgımda da baktım gözlerim yaşlı gerçekten ağlamışım gözlerim hafif şişti
mirmirmirmir
kokrkuyorum leke gelmez umarım doktora gitmelimiyim?

babymom bende çokhapşırıyorum özellikle sabahları

günaydın canım.lekelenme ve kahverengimsiyse korkma bişi olmaz.bu tarz lekelenmeler oluyomuş normalmiş.ama doktorunu ara bi söle,için rahat etsin.benim kanamam oldu rengini sordu hemen benimki baya bi gelmişti ve kıpkırmızıydı o tazekanmış.cok şükür bebişimiz gördük bişi yokmuş.:1rolleyes:

saol figen çok azdı zaten devam etmedi rahatladım şimdi saol :teselli:

:KK66:ÇİN TAKVİMİNE GÖRE CİNSİYET TAHMİNLERİ :KK66:

1,babymom........kız.............................. 1,dide .......................erkek
2,tuana3434.......kız............................. . 2,petrik....................erkek
3,aftabru..........kız............................ .. .3,başak3...................erkek
4,defnedamla...kız............................. ...4,desdona.................erkek
5,perlin..............kız......................... .... 5,lalece....................erkek
6,gamze_hlm.....kız............................. .6,norraa...................erkek
7,comely_08......kız............................. .7,esrako...................erkek
8,eftalya66........kız............................ .. 8,nilüfersahh...........erkek
………………………….......................... 9,aidaa……………...erkek
……………………………………………...10,figenn……………..erkek
………………………………………….......11,kayra42…………..erkek
.................................................. .........12,başak35...............erkek
.................................................. .........13,pinky42................erkek
.................................................. .........14,gizze....................erkek

:KK66:DOKTOR CİNSİYET TAHMİNLERI TAHMİNLERİ :KK66:

GİZZE………….KIZkaydirigubbakcemile3
DİDE……………ERKEKgamyoncuiremsu

saol figen çok azdı zaten devam etmedi rahatladım şimdi saol :teselli:

canım benim seni iyi anlıyorum yine olursa bile korkma dediğim gibi lekelenmeler normal.benim arkadaşım 4. ayına kadar hep olmuş.
tuana cım hcg yi sormuşsun.hamilelikte ortaya cıkan bi hormon.ayrıca da hamilelik tahlilinin adı.

günay dın herkese... dide gözun aydın . ogluşun oluyo.. ayy yaa benm daha 2 hafta var kontrolume. 10.haftadayız henuz.14 şubatta randevum.. bende çok merak ediyorum bir an önce bişeyler almak istiyorum
hayırlı saglıklı sıhhatlı olsun da bebeişim inş. Allah hepimizin bebeklerini tamamaına erdirsin. saglıkla kucaklarımıza alalım inş.
ben bulantılarımda artık sadece sabah olmaya başladı .. sabah sabah çıkartmak çok zor midemde zaten bişey yok... inanaın aglıyorum ögürmemek için...
ama gun içinde rahatım çok şükür artık yemekleri kendim pişiriyorum:)

Herkese günaydınn,

Arkadaşlar size birşey sormak istiyorum. Ben sürekli gaz çıkarıyorum. Bağırsaklarım müthiş çalışıyor. Öyle böyle değil başkalarının yanında rahat oturamaz hale geldim. Önceden gaz çıkarmak için uğraşırdım. Şimdi maaşallah. Benim gibi olan var mı? Benimkimi suyunu çıkardı?:tomato:

figen hcg si 42 olup kızı olacak birini okumustum. sanırım 30lu degerler erkek ama genelde 50den asagısı erkek diolar.

pbinay zaman zaman senin gibi oluyorumm ozelliklede aksamları bazende uykuda uyanıorum gaz cıkarırken cok afedersiniz ama napalım yasamamız gerekio.

Kızlar günaydın,
birazdan yazacağım. şimdi ancak okuyorum, daha bitmedi. Döktürmüşsünüz

X