2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

burcumu

satlarımız aynı sanırım 9 kasım ama ben yeni dr değistirdim biray evel o da ilk uç aylık donemde 6 guun onde idi bebek diye satımı degistirdi 3 kasım olud bu durumda 39+1 düe aldgıın dusnuyor dr ama zaten sekerim vs oldugu için çok tutma taraftarı degillerdi bebegimde iri bugnu 4100 gr idi 37+3deyim su an yani oyuzden benim çok beklenmiyor 4 unde alıncak

esraaa vay be aynı gun dogurcazzz belkideee bende sasırıyorum benden çok daha onde idin hale bak :)

maşallah eceye oy oy tombik oldu
evrimcim dizinin adı unutulmaz
atv de su anda dram biraz ama napim yaz gunu izylencek birsey yokk sayet rdizi olmasa tum aksam pc basında bir sekil sandalyede oturuyorum simdi o vesile ile koltuga serilcem iki saat dinlenmis olcam yoksa çokacıtasyon bir ask dizisi
abla kardes aynı adamla falan bi bak istersen:)))

deryacım sormaa
nası agırlastım nası karnım onden çıkık herkes tosluyor asansorlerde falan sıyırıp geçiyori nsanlar sinir geldi artık ikiz mi diye soruyor herkes devg ibi bir karnım var son gunler çekip resim koycam

evet son hallerimizin fotolarını çekip ekleyelim
komiks olur
bu arada bu akşam itibariyle evdeyim kızlar duyurulur topiğe geri döndüm

olduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
gözlerim dolduuuuuuuuuuuuuuu
bekleyelim anasını satayım 42 ye kadar nasılsa yolu var diyeeee
nefes alamıyorum artıkınnn yaaa zar zor yürüyorum hareket edemeiyorum
bide sürekli arıyolar hala doğuramadınmı diye
senin çocuk kaplumbağ çıktı bilmemne
hepten sıyırdımmm
pztsi çıkmaz sokucam elimi çıkarıcam kendim
40+4 günlüğüz pzstsi 41+1 olucaz doktorun söylediği budur -tatlicadiarzu-

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! elını mı sokucannn :1shok:

Allamm sen bu kadına akıl verrr :Saruboceq:

40+4 günlüğüz

annneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee delikafaduldenkafamçokkarıştı:1shok:bu kız ÇA ÇA ÇA AYÇAYA özendi herhalde.. yahya gel paşam sen anneni dellen dirme hadi kuzum duy sesimizi...

Tam tamına aynı kılodayıss senınle Babymm.. tam tamına da benımde vucut tasıyamıyor artık.. :KK43:

canımbenimmm bilekler ayaklar artık haddinden fazla sis, dizlerim kalcam kukum heryerim cok fena halde ayrıcada birde gece donerken cıkan kurt kurt sesleri ve acı.. Allahım resmen kukum acıoo , agda filan yaptıramam asla

ay kiyamam topusuma..cati aciliyo senin canim..benimde ayaklarim tasimiyor artik bedeni..

canım bende sana kıyamam aynen tasıyamıorum artık

olduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
gözlerim dolduuuuuuuuuuuuuuu
bekleyelim anasını satayım 42 ye kadar nasılsa yolu var diyeeee
nefes alamıyorum artıkınnn yaaa zar zor yürüyorum hareket edemeiyorum
bide sürekli arıyolar hala doğuramadınmı diye
senin çocuk kaplumbağ çıktı bilmemne
hepten sıyırdımmm
40+4 günlüğüz pzstsi 41+1 olucaz doktorun söylediği budur -tatlicadiarzu-

41e kalmaz insallah canım yaa sende kurtarırsın tez vakitte

babym ya bencede senn vucudun kendini doguma hazırlıyor. sizin oraların tabiryle senin çanak açılıyor:roflol:

galiba acılıo cunku artık kapalı oturamıorumm

gülizzz
ayva oldumu yaaa nerde sizin yazlık

pervinnn bende 95 kiloyum şekerim naber nasılsın iyisin değilmi öperim seni :sinifsinif:

iim hayatım klasik durumlar feyste gordunmu fotoları oturusumu resmen kapalı oturamıom artık

ben size bi resim ekliyimde gorun karnı simdi sok olun dunku fotodan daha beter resmen yerkure

gülizzz

kuzum olmamış işte yeşil daha, ama yaptım yine de çekirdekleri bile süt daha olmamış ama jellejirse evrimin dediği gibi olacaktır demek ki. bursa kurşunlu canım yazlık bu arada, heryer meyve ağacı yeşillik yolun düşerse beklerim

pervincim resmine baktım yorum bilem yaptım. allah kurtarsın derler ya hakkaten ya. tez zamanda hayırlısıyla kavuş bebeişine. zorluyor olsa gerek seni bu göbeğin kocaman hali....

ben geldimmm dr dannn

daha dogrusu dr sonrası kayınvaldenin gunu vardı borek çorek soyle tuzlulardan biraz rahatca artık yiyim kilo alma sorununu dusunmeden dedim oraya ititm yeni eve geldimmm

sisko tombalak kızım 4100 gr olmus +- 600 gr oynayabilirmis her halukarda tabi 3500 ugeldiginde çok sanslısın yuz resmini çoknet alıyorsun dedi eli kolu hiçbirseyi yoktu yuzunde acaiyip resmen siması nası olcak hani direk resimde goruyorum artık secerim bu yontemi su anda bu çunku dedi
dr niye byoüle diyorsa neyse
dedi iri bebek ondan kapatamassın bacagını falan baksana tosun gibi dedi

yanii kızlar 4 agustos genel aneztezi olayı netlesti bakalım hakkımda hayırlısı artık belki boylesi daha iydiir ne bilim,

valla tam tosuncukmuş esracım..maşşşaallah...bakalım çıkınca nasıl olcak kilosu..ay ne tatlıdır şimdi o..
inşallah sıkıntısız bi şekilde atlatıcaksın sende..sıkma canını tatlım..

oy oy oy maşallah listemize :teytey::nazar:

vallahi mis gibi kokuyor gerçekten
ama geçen eşim işe giderken beni öptü oğlumun kokusu sinmiş diyor bana anne kokusu opuyorumnanaktan
ya eş kokusuna ne oldu sevineyimmi bilemdimki kafamçokkarıştı40 mız çıknca eş kokumuzda gelir inşallah ha :1shok:

gelir gelir merak etme..ben de oğlumun kokusunu çok merak ediyorum..:)

gülizzz

kuzum olmamış işte yeşil daha, ama yaptım yine de çekirdekleri bile süt daha olmamış ama jellejirse evrimin dediği gibi olacaktır demek ki. bursa kurşunlu canım yazlık bu arada, heryer meyve ağacı yeşillik yolun düşerse beklerim

benim yolum heryere düşer şekerim laelaelaelaelae
sağolasın teklifin için öperim

kediciiiiii
naber nasılsın
yoksun ne zamandır
bebiş gelmedi değilmi??

Merhaba Gypsy, evet yoktum bir süredir, biraz sağlık sorunlarım var, hastaneye git gel falan, pek giremedim bu yüzden. Bebişim gelmedi henüz, ağustos ortası gibi gelecek inşallah.

Seninde gelmemiş bebiş henüz, okudum biraz forumlardan,Allah hayırlısını versin geç gelsin ama sağlıkla gelsin inşallah. Bir de ishal olmuşsun, bak bugün tesadüfen okuduğum bir sitede yazan yazıda 'Bazı gebelerde doğumdan bir-iki gün önce vücudun bağırsakları temizleme işleminden dolayı ishal meydana gelebilir.' yazıyordu. Kaynak Vücutta doğumun yaklaştığını gösteren belirtiler: | Ayşe Öner

bi burkonun listeye bakıyorummmm
bi minik kelebeğin listeye bakıyorummmm

farkı fiyatııı neden daha fazla ödeyesiniz diye bi reklam vardı dimeee

minişin listede doğum yapıcaklar tarihinde ilk 3. sıradayım
şincik 13 kişi doğurdu bende tık yokkkk
delikafadulden

Bende listelere baktım da şimdi, listeyi yapan arkadaş beni silmiş listeden.. Şaşırdım :uhm: ve sebebini merak etmekteyim :sm_confused:

Bende listelere baktım da şimdi, listeyi yapan arkadaş beni silmiş listeden.. Şaşırdım :uhm: ve sebebini merak etmekteyim :sm_confused:
canım hangi listeden bahsediyosun?
son listeyi söylüyosan orda kesin doğum tarihleri var seninki belli oldumu sezeryan günün yani?çünkü orda günü kesin olmayanlar yok
eski listeyi zaten baz almıyoruz canım

X