2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ESRAAA, haydi gözün aydın, hayırlısı olsun arkadaşım. İçine sinmesine sevindim. Tombalak Ece'yi çok merak ediyorum. 5 günün mü kaldı şimdi?

aynen oyle tazecim 5 gunum kaldı inanamıyorum bazen çok az kaldı diyorum bazende o f geçmiyorsanki gunlerrrr

esrako..ayyyhh kızınıın tombik yanaklarını anlatmana bayıldım ya nasıl bi gülümsemeye sebep oldun bend bi bilsen. ohh ohh maşallah bu arada gypsymesrama tosun dogurcak derken bence ilk tosun senden gelcek helinin bebeği 3600dü..kocaman maşallah diyorum allah nazarlardan saklasın..

bu aşagı inmiş tabiri gerçekdende tıbda yok. ancak bebek kanala yerleşmiş gibi terimler var dolayısıyla halk dilinde buna bebek aşagı inmiş dogum yakın diyorlar sanırım...

ya evet adam hastaetti beni asagı inmismi diye birtabir yokdiyor ay neysene dedim mutlaka halk arasında oda duymustur yanıt versene be adam inmis inmemis diye yok tabir diye taklıdı plak gibi:))
kıl dr ları çekiyorum canım m

Yahu annemle babamı çağırdım yemeğe ama hiç yemek yiyesim yokkk.. Hayır çok bişi de yemedim. kafamçokkarıştı Püffff :KK43:

evet ya hadi sen dopgum yaptın peki ya ben.. resmen süt kokusu var sanki.çok terliyorum gun içerisinde eşim eve gelmeden muhakkak duş alıyorum mis gibi kokayım ona diye ama nafile beni sevgili eşim eve gelip beni öptüğünde ohh anne kokulum benim diyor. sanırım psikolojik malum ona eş gibi koksam farklı bişeyler hatırlatıcam ya o açıdan..valla en seksi kokuyuda sıksam ben bi müddet anneyim eşim için.. hatta benm libidolum artış gösteriyor zaman zaman oda bana yahu bende babalık hormonları tavan yaptı sende nie annelik hormonu değilde libidol tavan yaptı diyor...mafoldumben

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

adaşımmmmm
oyy oyy maşallah eceyeee
topiğin biricik tosuncuğuuu geliyor deseneeee
süper yaaa doğana kadar 4,5 bulur sanırımmm
yarın fotoyu heyecanla bekliyor olacağımmm

bende yıkanıyorum paklanıyorum hafif terliyim kendimi bi garip kokuyo hissediyorum
mami diyoki sen süt gibi kokuyosun çok ilginç diyor
demekki sizdede var bu durum

bu arada su meshur nst ile bende tanıstım
çok sıra yoktu oda konforlu idi hasta yatagı giib ibir yatak vardı yani bas kısmı diklestiriliyor basıyorsun dugmeye hemsire bastı yani dumduz sırt ustu yatmadım bas kısmı dikti ama yirmi dk falan hiç oynamadı bebek buton elimde bekliyorukm yaada ben anlayamadım sırt ust ugibi yatar modda oyndaımı nolud bu arada karnım epey ac tı sıra vardır kesin gider birsey alır cafeden yer gelirmi diyorudmbaktım yok sıra pat aldılar oyle olunca e beek oynamadı hemsire dedi yakınınız cikolata meyva suyu ufalan alsın dedim yiyemem onları sekerim var tost ayran getirdiler neyse yedim sola dondurdu kadın beni ama gormeniz gerek oynamadım ı hiç aaa dedi karnımı birsalladı ulan nası canım yandı biz gozumuzden sakınıyoruz bu saglık ekibinin bu hareketlerine hasta oluyorumB:))) kadın salladı karnımı elinle tutarak resmen beni sola yatırdı çekerek karmımı içimden dedim soylesene ben adam gibi doneyimm

neyse dondum oynamaya basladı yiycekleride yedim
yanımda 40 haftalık birkadın yatıyor buarada surat bir karıs yanında bekleyen ablası ile muhabet ettiko daha guler yuzlu idi 40 haftalık canından bezmis gibi idi ama habire butona basıyor sinir oludm onunki oynuyor ben oynamadan kalkamıycam burdan of pof dedim 50 dakika yattım orda dusunun

neyse o 40 lık gitti baska 40 hatalık geldi dgoum bekliyormus bunlar normal doğum bekleyenler ilk bebekler hep mesela dedim demek olabiliyor erken olanları duydgumuz kadar boyle miyad dolup bekleyenlerde var demeki dedim içimden siz bekleyen meshur iki arkadasımızı anıpı:))))

oh gusel haber, gerci kisiden kisiye degisir, az sursun az...

peki bi soru ama efrim apla kizmasin, ben dogumdan 1 ay sonra izmir'e gelince denize girebilirmiyim??

Tabe tabe taze dıkıslerle gır sen suya.. sonra mıkrop kapsın o dıkısler.. sonra antıbıyotık falan kullan.. getır bıkınılerı muhakakk.. bak bıkını dıyorum.. o kadar gercekcıyımm yane şakkıdı

off bu aksam gorumcem nikahlaniyor ic arayasim yok yaww acaba onun mu sikintisi var ustumde...

kaydirigubbakcemile3

ben geldimmm dr dannn

daha dogrusu dr sonrası kayınvaldenin gunu vardı borek çorek soyle tuzlulardan biraz rahatca artık yiyim kilo alma sorununu dusunmeden dedim oraya ititm yeni eve geldimmm

sisko tombalak kızım 4100 gr olmus ...............,

Maşşşşşşşşşşşşaallahh Ece ye.. :nazar: Allah nazarlardan saklasın. Doktorun ole dıyorsa ole olsun artık.. hakkınızda hayırlısı demek kı bu dur.. ne guzel ayılma suren de kısa.. bence artık takma kafana..

Nurdan, benim ünideki numaram 31 idi =))) Hocaların listeden öğrenci kaldırma alışkanlığı vardı, benim numaram hiç telaffuz edilmezdi =))) Rahattım yanee :)

:1shok: kafamçokkarıştı kaydirigubbakcemile3

adas szen soyle bakiyim simdi benden evelmi dogurcan sonra mı aynı gun muuu
ay kız bekle 4 unuu istea ynı gun dourualım ne hos olur birlikte dogumgunu falan kutlarızt sonraaa isbankası lokalinde:))

bu aradra cantanla gitcen 3 agustosta da e sezaryana alcak olsalar ackarnına olmang erek nası olcak oyle bir uyarıda bulundumu dr her ihtimale karsı aksamndan ac kal yeme vs dedimi

bi burkonun listeye bakıyorummmm
bi minik kelebeğin listeye bakıyorummmm

farkı fiyatııı neden daha fazla ödeyesiniz diye bi reklam vardı dimeee

minişin listede doğum yapıcaklar tarihinde ilk 3. sıradayım
şincik 13 kişi doğurdu bende tık yokkkk
delikafadulden

evet canım ta kenidisisin sen oluyorsun douguramayanlar ikilisinden birisin :))) nazan napıyor acaba kayınvalde anne ikilisiyle takılıyor olmalı

adaşım zaten dediki tmm sen çantanla gelde ama bebek iri ise normale zaten almıyoruz sen kabul etsende o riske giremeyiz dedi
senin bebişiin kafası biraz büyük dedi normale göre dedi ama yinede tekrar bi kontrol edicez dedi
eğer sezeryan durumu olursa salı günü alıcak zatiii

çanta olayıda benim ısrarımla olduuu
artık doğurma moduna girmek istiyorum bende -tatlicadiarzu-

yani aynı gün doğurma ihtimalimiz çok yüksek
hiç aklıma gelmezdi seninle günlerimizin çakışacağı
istermisin nazoda o gün doğursun
delikafadulden

Esraaaaaaaa

Ya öldüreceksın sen benı be kadın.. bı dogurmaktır gıttı.. bırak cocuk ne zaman ıstıyorsa o zaman gelsın.. 42 ye kadar yolu var.. alla allaaaaaaa !!!

kızlar bende 37+3 haftalık hamileyim ama size doktorunuz 3-4 ağustos demiş bana 8 i dedi geçmi olur acaba tereddüt ettim benimde sezeryan olacak

selam kızlar
umarım herkes iyidir giremedim birkaç gündür. geçmişi okumaya başladım ayva çekirdeklerşnden bahsedilmiş, ben zamanını kaçırmıştım, yazlıkta baktım ayvalar olmaya başlamış kopardım iki tane aldım çekirdeklerini ama siyah değildi çekirdekler daha yeni olmaya başlamışlardı, yine de koydum gülsuyunun içine attım dolaba, acaba faydasını görebilir miyim, olgun mu olmalıydı çekirdekler.

kızlar benim yeni favori dizim basladı unutulmaz son kez bebeksiz rahatca izliycem birkaç saat sonra gelirim yanınıza yine

kızlar bende 37+3 haftalık hamileyim ama size doktorunuz 3-4 ağustos demiş bana 8 i dedi geçmi olur acaba tereddüt ettim benimde sezeryan olacak

Ne kadar karnında kalırsa o kadar kıymetlıdır.. gerısı de fasa fıso dur arkadasım.ne için geç olabılır ki??

X