2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

liste baya sekil almis burko, ellerine saglik:)) yani bizim oglan 31. siraya dusmeyi becermis pesss..edepsiz oglum benim...

Nurdan, benim ünideki numaram 31 idi =))) Hocaların listeden öğrenci kaldırma alışkanlığı vardı, benim numaram hiç telaffuz edilmezdi =))) Rahattım yanee :)

Kızlar kızlar, kanama 40 gün sürmüyomuş kiii, 10 - 15 gün maksimum sürer dedi annem. 1 - 2 arkadaşa da sordum, maksimum o kadar olur dediler. Sevindim hihoyyyt

oh gusel haber, gerci kisiden kisiye degisir, az sursun az...

peki bi soru ama efrim apla kizmasin, ben dogumdan 1 ay sonra izmir'e gelince denize girebilirmiyim??

off bu aksam gorumcem nikahlaniyor ic arayasim yok yaww acaba onun mu sikintisi var ustumde...

bize 48 saat once haber verdide kendileri...telefonu alip alip birakiyorum, bide oglen mesaj attti, beni niye aramiyosunuz diye

Hatunun derdıne bak.. e gelmısken eve cay da demle şöleeeeeeeeeeeee güzelcene... ıkı lafın belını kırın mılletle.. nereeeeee banyo yapıosunn bacımmmmm.. :))) Var ya sabah aksam yıkanan bı ınsan olarak.. dusunemıyorum bıle.. şaka şaka ben sezeryanm oldugumda gecen sene yıkanabılırsın demıstı bana Tahır.. ustunde su gecırmeyen bır bant vardı dıkısın.. onunla cıbıl cıbıl yıkanıyordum :))
evet ne güzel olar dimi hacı şöle kokulu demli çay.. aaaaaaa omas ama ya bu defada bebeişin uykusu kaçar o sebepden çay hayalimi erteliyorum ..ama duş konusunda benm arkadaşım amerikada dogum yaptı normal dogum 2 gece 3 gun kaldı hastanede ve hergun ılık duş aldırmışlar.ılık duş süte faydalıymış....

oh gusel haber, gerci kisiden kisiye degisir, az sursun az...

peki bi soru ama efrim apla kizmasin, ben dogumdan 1 ay sonra izmir'e gelince denize girebilirmiyim??

Kanama kesilse de, ilişki için de, deniz için de 40 gün (6 hafta) bekliyoruz Nurdancım. İlişki için olan kısmını araştırmıştım daaa :kedi: :eek:

Kızlar kızlar, kanama 40 gün sürmüyomuş kiii, 10 - 15 gün maksimum sürer dedi annem. 1 - 2 arkadaşa da sordum, maksimum o kadar olur dediler. Sevindim hihoyyyt

Evrim, Kadriye'nin haberini vermişsin, sağol kuzum. Getiren - götüren sağ olsun. a.s.

heee oldu yafrum.. fazla hayal kurup plan yapma bence..yasakkelime:1no2:

benim bildiğim en az 25 gün.:) ya ilk hafta sadece yogunluk oluyor sonrasında tabikide azalıyor ama ben hiç 10-15 gün gibi kısa bi süre duymadım..

ben geldimmm dr dannn

daha dogrusu dr sonrası kayınvaldenin gunu vardı borek çorek soyle tuzlulardan biraz rahatca artık yiyim kilo alma sorununu dusunmeden dedim oraya ititm yeni eve geldimmm

sisko tombalak kızım 4100 gr olmus +- 600 gr oynayabilirmis her halukarda tabi 3500 u devirdigi kesin ama yuz resmini gorseniz kesinlikle fazlası var eksig iyoktur dersinzi yarın iboya sirkette tarattınrıp mutlaka koyacagım topige çunku gorunce resmi elime alınca gulme krizi tuttu beni daha dogrusu ilkekranda gorunce allahım yok boyle bir yanak yani pinpon topu sokmuslar sanki birer tane suratına yayvan sisko bur surat degil elmacık kemiklerin altında toplar varsanki nası sisko sisko bir surat cıkık bir cene inanılmaz birsekilde dogmadan yuzunu goruyoruz
ve dedi dr her geldiginde çok sanslısın yuz resmini çoknet alıyorsun dedi eli kolu hiçbirseyi yoktu yuzunde acaiyip resmen siması nası olcak hani direk resimde goruyorum artık secerim bu benim kizim diye dogmus on tane bebek gosterseler

dr a epidural sıkıntzımı anlattım dedi ikinci uçuncu sezaryanlarda yapısıklık vs olma ihtimali dahada yuksek oyuzden dedi benim rahat calısmam için senin uyuyuor olmang erek dedi itme kakma hareketleri normaldan daha fazal olabilir dedi o esnada fena olabilirsin falan dedi
kesik daha buyuk olabilir dedi yapısıklık sebebi ile mantıklı uzun uzun anlattı busefer baktı benim surat asık endise içindeyim samimi soyluyorum ben esimide genel aneztezi ile sezaryan yaptım dedi
eng uvenli yontemi su anda bu çunku dedi
ayrıca bakınca bebek oldukca iri buda diger bir neden dedi genel olması için dedi emin ol 9 da ameliyattasın 10 da bebegini emziriyor olacaksın kendinde olarak ayık olcaksın hiç merak etme dedi oyle net konustuki

adama yuzumu kızartıp yine dedim kız dimi hala diye ben sana resmini vermedimmi yahu sakamı yapıyorsun falandedi tum ukala dr larıda nası buluyorsam

ayrıca dedim asagı inmismi kanala girmismi buara bacaklarımı çok zor kapatıyrum dedim kanala girmismi diye birtabir asgıı inmismi vs diyetabirler yok oylededi ya dedim tabir ne iseinmismi oylebir tabir yok diyor adambana sizin dr lar asagı inmis inmlemis anlatıyor benim kıl dr niye byoüle diyorsa neyse
dedi iri bebek ondan kapatamassın bacagını falan baksana tosun gibi dedi

yanii kızlar 4 agustos genel aneztezi olayı netlesti bakalım hakkımda hayırlısı artık belki boylesi daha iydiir ne bilim,

heee oldu yafrum.. fazla hayal kurup plan yapma bence..yasakkelime:1no2:

benim bildiğim en az 25 gün.:) ya ilk hafta sadece yogunluk oluyor sonrasında tabikide azalıyor ama ben hiç 10-15 gün gibi kısa bi süre duymadım..

Alla alla! Moral bozmasana kadın! Hem benim reglim de az sürerdi eskiden. 3, bilemedin 5 günde temizlenirim komple, 6. günde "icraatın içinden" programı yapardık. kaydirigubbakcemile3 Ben inanıyorum, 15 günde (senin güzel hatırın için) biticek :roflol:

ESRAAA, haydi gözün aydın, hayırlısı olsun arkadaşım. ıçine sinmesine sevindim. Tombalak Ece'yi çok merak ediyorum. 5 günün mü kaldı şimdi?

esracim hayirlisi olsun, doktorun bu kadar israr ediyorsa bence daha fazla zorlama, sizin sagliginiz daha onemli....

esrako..ayyyhh kızınıın tombik yanaklarını anlatmana bayıldım ya nasıl bi gülümsemeye sebep oldun bend bi bilsen. ohh ohh maşallah bu arada gypsymesrama tosun dogurcak derken bence ilk tosun senden gelcek helinin bebeği 3600dü..kocaman maşallah diyorum allah nazarlardan saklasın..

anestezi konusunda bencede doktoruna güvenmelisin bir bildiği vardır. malum 2.ci sezeryan olacagı için haklıdır belkide adam. çokda takılma kader kısmet meselesi...yani haftaya salı saat 10 da topikde senin haberini okuyor olucas inş.sagsalim kavuşursun bebişine

bu aşagı inmiş tabiri gerçekdende tıbda yok. ancak bebek kanala yerleşmiş gibi terimler var dolayısıyla halk dilinde buna bebek aşagı inmiş dogum yakın diyorlar sanırım...

kkliste2.png
oy oy oy maşallah listemize :teytey::nazar:
ayy derya nasıl özeniyorum sana yaa. ohh mis gibi kokuyordur evin. ayhhh hele bide banyo yaptırınca mışıl mışıl uyur. ayy aklıma gelmişken sorayım
göbeği düşmeden yıkananbiliyor dimi...mesela eve gelirgelmez önce oglmu sonra kendim banyo yapıp tertemiz lohusa yatagımıza yatmayı hayal ediyorumda...

vallahi mis gibi kokuyor gerçekten
ama geçen eşim işe giderken beni öptü oğlumun kokusu sinmiş diyor bana anne kokusu opuyorumnanaktan
ya eş kokusuna ne oldu sevineyimmi bilemdimki kafamçokkarıştı40 mız çıknca eş kokumuzda gelir inşallah ha :1shok:

Alla alla! Moral bozmasana kadın! Hem benim reglim de az sürerdi eskiden. 3, bilemedin 5 günde temizlenirim komple, 6. günde "icraatın içinden" programı yapardık. kaydirigubbakcemile3 Ben inanıyorum, 15 günde (senin güzel hatırın için) biticek :roflol:
ahh canıım benmde regly dönemim mak. 5 gun sürer. ve 5.ci gün damla damla olur yani az kanamam olur amma bakalım neler yaşıcas. inşallah ddiğin gibi olur erken biter ama normal dogum yapıpda bu kadar kısa zaman inanki hiiç duymadım.
aslında bende çok istiyorum kısa sürsün ama ben 5 haftalık ebebiğimi düşük yaptıgım zaman bile 10 günü buldu .. 1 aylık regly birikimi vardı sen düşün artık budefa 9 aylık regly birikimi. falan filan. şöle bi hesap yapıyorum ben ortalam 4 gun sürdüğünü varsayarsak.
5çarpı 9= 45:sinifsinif:

heee tazem burcum bak sana sevindirici bişii söliycem

benm ablamlar dogumdan sonra 6 ay regly olmadı..:) bide bunu düşün moralin yerine gelsin ahh ahh üzülme yaff opuyorumnanaktan

vallahi mis gibi kokuyor gerçekten
ama geçen eşim işe giderken beni öptü oğlumun kokusu sinmiş diyor bana anne kokusu opuyorumnanaktan
ya eş kokusuna ne oldu sevineyimmi bilemdimki kafamçokkarıştı40 mız çıknca eş kokumuzda gelir inşallah ha :1shok:
evet ya hadi sen dopgum yaptın peki ya ben.. resmen süt kokusu var sanki.çok terliyorum gun içerisinde eşim eve gelmeden muhakkak duş alıyorum mis gibi kokayım ona diye ama nafile beni sevgili eşim eve gelip beni öptüğünde ohh anne kokulum benim diyor. sanırım psikolojik malum ona eş gibi koksam farklı bişeyler hatırlatıcam ya o açıdan..valla en seksi kokuyuda sıksam ben bi müddet anneyim eşim için.. hatta benm libidolum artış gösteriyor zaman zaman oda bana yahu bende babalık hormonları tavan yaptı sende nie annelik hormonu değilde libidol tavan yaptı diyor...mafoldumben

ahh canıım benmde regly dönemim mak. 5 gun sürer. ve 5.ci gün damla damla olur yani az kanamam olur amma bakalım neler yaşıcas. inşallah ddiğin gibi olur erken biter ama normal dogum yapıpda bu kadar kısa zaman inanki hiiç duymadım.
aslında bende çok istiyorum kısa sürsün ama ben 5 haftalık ebebiğimi düşük yaptıgım zaman bile 10 günü buldu .. 1 aylık regly birikimi vardı sen düşün artık budefa 9 aylık regly birikimi. falan filan. şöle bi hesap yapıyorum ben ortalam 4 gun sürdüğünü varsayarsak.
5çarpı 9= 45:sinifsinif:

doğru bak, ben de 7 haftalık düşük (kürtaj) sonrASI 10 gün leke şeklinde kanamıştım.

heee tazem burcum bak sana sevindirici bişii söliycem

benm ablamlar dogumdan sonra 6 ay regly olmadı..:) bide bunu düşün moralin yerine gelsin ahh ahh üzülme yaff opuyorumnanaktan

evet, buna ayrıca seviniyorum :) Hemen şakır şakır kanamaya başlamıycaz =))

X