2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ay yerim ben seniii
paslanmadı yani dimi önündeki organın :roflol:

ah be yavrum aslinda o "herbakimdan" olayi icin son 4-5 aydir pas tuttu, insallah bisiklete binmek gibi biseydir yani bi kere ogrenince unutmuyosundurkaydirigubbakcemile3yoksa isimiz varkaydirigubbakcemile3bende tibetde pas tuttuk:kedi:

ah be yavrum aslinda o "herbakimdan" olayi icin son 4-5 aydir pas tuttu, insallah bisiklete binmek gibi biseydir yani bi kere ogrenince unutmuyosundurkaydirigubbakcemile3yoksa isimiz varkaydirigubbakcemile3bende tibetde pas tuttuk:kedi:

delikafaduldendelikafadulden:roflol::roflol: hahahahah alemsin valla naniknanikdelikafadulden:roflol::roflol::roflol:

Esra sen geçen kurabiye yapacaktın - yaptın mı???
Bende bugün bir tarif gördüm eve gidince yapmaya karar verdim - paylaşmamı istermisiniz?

Herkese selamlar

ay benimde gözlerim dolu dolu oldu - Bu gece her wc ye kalktığımda kadriye ile ebruyu düşündüm - sabah 7.30 du aha kadriye hastanedin kapısından içeri giriyo dedim :) Ebrunun saatini bilmediğim için onu hayal edemedim :)
Allah analı babalı büyütür inşallah kadriyecim
Ebrudan haber var mı Evrim - haber güvercinimiz bizim opuyorumnanaktan

Durumların biraz da olsa iyiye gitmesine çok sevinjdim derya - stres şuan ihtiyacın olan son şe- annen de anlamıştır bunu bak gelecekmiş zaten - kırgınlık olsa da geçer - kalmaz aile içinde kırgınlık korkma hemde kendi annenle

Evrişim nasıl oldun kızarıklar duruyo mu hala - su topladı mı :KK43:
Esracım miğde durumları nasıl ??? Bugün daha iyi değilmisin?

Bende bugün kontrole gittim - bebiş 2300gr olmuş iyi gidiyo dedi doktor - hatta dalga geçti bakmışın son 2 hafta coşar 4kg olur doğuma kadar diye :) Kordon hala dolanık boynunda 2 defa :KK43: Bana sürekli hareketlerini takip et diye defalarca tembih etti
Kilolardan bahsettik - ben 1 kg vermişim - nasıl oluyosa 8 kilo almıştım toplam 7 oldu şimdi - dedim ki hiç kilo alamadım - sevinsene diyo - zaten doğumda 8 kiloya kadar kaybedeceksin dedi - aldığını veriverceksin hemen dedi - ama ben son 3 sene 20 kilo daha almıştım onları nasıl verecem fisfisfis ) İşte güzel haberlerle geldik bugün doktordan daha 2 hafta dayanırsa kuzum 2800 görürüm doğuma kadar umuyorum
maşallah kuzuna ne güzel işte benim doğum sonrası henüz 8 kilo gitti öylecede duruyor yani senin kadar almış olsaydım şindik dal kibimdim kız boşver kiloyu bebişte herşey yolunda ya önemli olanda o emzirincede geriye kalanları veririsin işte
Hep dıyorum.. hep te dıyecegım!!!

Bır ınsan hayatta annesiz ise.. ıstedıgın kadar paran olsun, pulun olsun.. herhalukarda bu hayatta senın halıne köpekler bile gülüyor.. yaşım 31.. bu değişmedi!!!!
yapama be kuzum konuşma böyle enerjini düşürme canım evrişim hayatta herşey bi şekilde halloluyor
alkisalkisalkis oo maşallah maşallah bebişimizede annesine.de.. ayyhh çok şükr sagsalim kavuştular darısı başımıza.:)

bu arda benim merak ettiğim şey şudurki;

usg deki kilo tahminiyle dogum kilosu ne kadar uyumlu.kafamçokkarıştı
benim bir hafta önceki usg ölçümünde 3323 çıkmıştı 3250 doğdu çok büyük bir sapma olmadı yani
ebru ile konuştummm

bebişimiz gelmiş iyiiymiş 2600 gr civarındaymış sesi çok iyi geliyodu çok sevindimmmm

du bende kırmızı yazayım barimmm
oh maşallah darısı sizlere kızlar szilerin kırmızı yazılarınıda görelim artıkın esar kime haber vercen kız efrimemi
Ya baba, ben neden bu kadar bahtsız bır insanım!!!! yanı ınsan ecuş bucuş dogsun, ama şansı bahtı olsun hayattaa yaa...

kapıcının eşi evı temızlemeye gelecekti.. bana bır hafta onceden haber ver dedı,bugun soyler mısın dedım eşine?? .. koyune gıtmıs kız, haftaya gelecekmıs.. baska da kımse tanımam, bilmem,etmem.. aklımı kacırıcamm yaa.. ne anne var basta, ne bı kımse.. kardes falan zaten yok.. koca evı ozgur nası yapacak tek basına.. Allahım sen aklıma mukayyett ol !!!!!!!!!!!!!!

bu temizlik işleirde insanı çileden çıkarıyor bende temizlilçi erteleyince dünya başıma çökmüş gibi hissetmiştim sanki ne olacaksa işte işin hallaolur efriiiiiiiiiiimmmmmmmmm canını sıkma be kuzu bu yanan yerin nasıl ciddi bişeyin yoktur inşallah canım benim dikkat et kendine gerisini boşver işde olur aşda a.s

Herkese selamlar

ay benimde gözlerim dolu dolu oldu - Bu gece her wc ye kalktığımda kadriye ile ebruyu düşündüm - sabah 7.30 du aha kadriye hastanedin kapısından içeri giriyo dedim :) Ebrunun saatini bilmediğim için onu hayal edemedim :)
Allah analı babalı büyütür inşallah kadriyecim
Ebrudan haber var mı Evrim - haber güvercinimiz bizim opuyorumnanaktan

Durumların biraz da olsa iyiye gitmesine çok sevinjdim derya - stres şuan ihtiyacın olan son şe- annen de anlamıştır bunu bak gelecekmiş zaten - kırgınlık olsa da geçer - kalmaz aile içinde kırgınlık korkma hemde kendi annenle

Evrişim nasıl oldun kızarıklar duruyo mu hala - su topladı mı :KK43:
Esracım miğde durumları nasıl ??? Bugün daha iyi değilmisin?

Bende bugün kontrole gittim - bebiş 2300gr olmuş iyi gidiyo dedi doktor - hatta dalga geçti bakmışın son 2 hafta coşar 4kg olur doğuma kadar diye :) Kordon hala dolanık boynunda 2 defa :KK43: Bana sürekli hareketlerini takip et diye defalarca tembih etti
Kilolardan bahsettik - ben 1 kg vermişim - nasıl oluyosa 8 kilo almıştım toplam 7 oldu şimdi - dedim ki hiç kilo alamadım - sevinsene diyo - zaten doğumda 8 kiloya kadar kaybedeceksin dedi - aldığını veriverceksin hemen dedi - ama ben son 3 sene 20 kilo daha almıştım onları nasıl verecem fisfisfis ) İşte güzel haberlerle geldik bugün doktordan daha 2 hafta dayanırsa kuzum 2800 görürüm doğuma kadar umuyorum
maşallah canım ne kadar az kilo almışsın ben 54 hamile kaldım şimdi 71 oldum amanınnnn benden az kilo alanlarda varmış

ben eve gidiyorum - görüsüşürz akşam - yemek saati zaten hepiniz teker teker kaybolursunuz şimdi Afiyetler olsun

yaptım kuzum
fotolucam bende ama son halini alsın öyle kurabiyeler bitti çoktanda jelatinleyip köpüğe saplıcam sadece
sende fotola bakalımmmm

maşallah canım ne kadar az kilo almışsın ben 54 hamile kaldım şimdi 71 oldum amanınnnn benden az kilo alanlarda varmış

bend e18 kilo almıştım 8 gitti kaldı 10 göbek bölgesindende 8 cm gitti şimdiden 40 çıkana kadar bişey yapmayacağım o zamana kadar iyice iğleşmiş olrum ondan sonra bakcez herkeşlerde doğurmuş olur topikçe zayıflarız artık

bend e18 kilo almıştım 8 gitti kaldı 10 göbek bölgesindende 8 cm gitti şimdiden 40 çıkana kadar bişey yapmayacağım o zamana kadar iyice iğleşmiş olrum ondan sonra bakcez herkeşlerde doğurmuş olur topikçe zayıflarız artık
yokkk canım ben zayıflamak istemiom şimdi ii oldum eski halimde ne giysem yakışmıo uzun olup zayıf olunca normale döndümm dediğin gibi 8 versen hadi bilemedin 10 versem gerisi bana yeterkaydirigubbakcemile3

Deryam,ıyıyımm annem merak etme sen benı.. coştuk,geldik, gectı :)) Nazan, ıyı cıgerım.. gırıyor cıkıyor, annelerı evde ondan fazla takılamıyordur.. Yusuf umu, yakısıklı oglumu öp benım ıcın nolurrrrr annesııı nolurrrr :))))

ben totalde 23 kilo almisim, 2 hafta 1 kilo daha alirim kesin:KK43:((nasil vercem hic bilmiyorum, hadi 10 kilo gitse dogumda 1-, geriye 14-15 kilo kalicak, offff....dobilik kalicam:KK43:((

Kadrıyemden mesaj var;

Çok ıyılermıs, sütü gelmemiş, meme ucu yokmus, bebege mama verılmıs, yatmaktan popom pişti dıyor :)) halen kaldırmadılar benı yerım dıyor.. cok selam gonderıyor sıze :))

selam arkadaşlar! yeni doğan bebişler ve annelerine allah sağlık versin bi an önce.. bu arada kayradan bi daha haber alamadık değilmi. nasılmış bebiş ve kendisi. kaçırdığım bişey varmı. arada girip eskileri okumaya çalışıyorum ama göremedim. bu arada normal doğum bekleyenlerden 2. yada 3. sırada da ben varım sanırım. ağustos annesi olarak. hakkaten ağustosu bekleyip ağustos annesi olacaz yanii

Kadrıyemden mesaj var;

Çok ıyılermıs, sütü gelmemiş, meme ucu yokmus, bebege mama verılmıs, yatmaktan popom pişti dıyor :)) halen kaldırmadılar benı yerım dıyor.. cok selam gonderıyor sıze :))
gelir sutu yavas yavas ama bu sate kadar kaldirmalari gerekti gazini cikarmasi icin yurutmeleri gerek, epidural olduysa niye bu kadar beklediler ki??
Neyse ki yalnız değilsin bu konuda :))

sen kac kilo aldin totalde kusum??

X