2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

burcuuuuu defter ne güzelll olmuşşş
bayılıyorum senin bu duygusal hallerine buse nasıl olucak çok merak ediyorummm
aslan yada başak olucak ikiside duygusal burçlar değilll
hele başak olursa hiç duygusallık bekleme benceee

dido napıyo acaba anacığna kavuşmuştur girmez artık
hoş evde oturmaya başlayınca girmedi eskisi gibi

ya eftelya hala temizlik derdindesin hee kafayımı yedin yaaa yapma böyle bebeğini düşün üstünkörüde temizlesen süpürgeyi açarken sürekli eğiliyorsun hareket halindesin vs aaaa yapmaaa böyle amaaa
valla bana kalsa yapmıcamda etrafımdakiler diolarki hareketsiz kalma ne kadar hareketli olursan doğumun kolay diolar esracım yoksa içimden gelerek yapmıom ama bugünkü süpürge son süpürüşümdü canım

ya eftelya hala temizlik derdindesin hee kafayımı yedin yaaa yapma böyle bebeğini düşün üstünkörüde temizlesen süpürgeyi açarken sürekli eğiliyorsun hareket halindesin vs aaaa yapmaaa böyle amaaa
:mymeka: bi kerem eftelya burdan birinn sözunu dinliyecek olsa en son kişi sensindir. ayfru onun temzilik aşkı eşittir senin gezme aşkın...:tomato: gerçi nazanda senden beter kız güya izne ayrılıp evde oturacakdı. hani gören varmı?

ayyyEFTELYAAAAAAAA sen sürekli bi temizlik halindesin kuzum ya.kim gelip pisletiyor senin evini. ben 2 gunde birsüpürge ve vileda yapıyorum o kadar. ne kız sendeki bu temzilik aşkı......

diyene bak..kuzum 2 günde bir süpürge açılır mı hamile hamile.. aaaaaa senin evini kim pisletiyo.. yazmayın yahu kendimi pis hissediyorum:))))))))

etrafımdakiler diolarki hareketsiz kalma ne kadar hareketli olursan doğumun kolay diolar

heee benm annem gibi. oda yatıp durma kendini iyi hissettiğin sürece hareketli ol diyor hatta yokmu oralarda düğün git yavaşda olsa oyna dogumun kolay olur diyor..kaydirigubbakcemile3

heee benm annem gibi. oda yatıp durma kendini iyi hissettiğin sürece hareketli ol diyor hatta yokmu oralarda düğün git yavaşda olsa oyna dogumun kolay olur diyor..kaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3:ecrin_bebek:kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 gel karşılıklı kolbastı oynuyalım gülistanımmmkaydirigubbakcemile5

diyene bak..kuzum 2 günde bir süpürge açılır mı hamile hamile.. aaaaaa senin evini kim pisletiyo.. yazmayın yahu kendimi pis hissediyorum:))))))))
yok be ayça benm evde kapı cam baca heryer açıkya o yusden hem pazartesi yaptıysam perşembe yapıyorum yani 2 gun arayla.:) ayhh yoksa çoraplarım iğreeeençç kapkara oluyor ayaklarım kirlenmesin diye çorap giyiyorumda. malum çorabı at yıkansın ama ayak topuklarım falan girlenince ne biçim oluyor.çingen ayagı gibi......

ya kızlar acayip şekilde kayısı yemek istiyorummm dolabı açıp kapatıyorumm ölecem kayısı diyeee
napsam yesemmi iyice azar dimi ishalim offff
Sakın sakın sakın!!!lmaz:Hatta bana sorarsan ishalim geçti nasılsa diye hemen normal beslenmene dönme. 1-2 gün dikkatli beslen. Yumuşatabilecek besinlerden uzak dur. Şeftali ye kayısı yerineyerimseniben
Halt etmiş oklava:Benim kaç tane arkadaşım var ilk doğumunu yaptığı halde 38lerde (hem de normal ve hatta 3850 gr) doğuran

2. bile istemeyecekmişiz bir süre peeehhh.
Ben bu kadar ağrıya rağmen hala istiyorum hem de şöyle 1-1,5 sene sonraCADIARZUTabii bebiş gelince fikrim değişebilir de. yaşayalım, görelimalkisalkisalkis

Bilmez miyim:sinifsinif:Benim annem başak ve bazen gerçekten hayret ediyorum bu hatun gerçekten bu kadar duygusuz mu yoksa çaktırmıyor mu diye:1shok:Aslandan daha ümitliyim duygusallık konusunda. Bakalım 23üne kadar yolu var, sonra başak

yap canımcım ama hamilesin diye diyorum, süpürge az buz bi iş değil.. Ama sen de temiz titiz hatunsun belli..Benim evim çok büyük ben 2 aydır süpürge açamıyorum, çok yoruyo. Eşim ya da kızkardeşim yapıyo..Haftasonu annem geliyo aksilik olmazsa, ohh ben de emekliye ayrılcam..

gypsyesra canım bende senin gibi oldum bana yoğurtla kahveyi karıştır ye dediler ama yapamadan ben atlattım çok şükür bi dene istersen ama şimdi sen hamilesin yaa çayda yapablirsin yoğurtla çayı karıştırıp bir iki kaşık al

Ben bu kadar ağrıya rağmen hala istiyorum hem de şöyle 1-1,5 sene sonraCADIARZUTabii bebiş gelince fikrim değişebilir de. yaşayalım, görelimalkisalkisalkis

Ben de 3 sene sonra istiyorum artık yaş 35'e gelmeden bi kardeşcik ama oğlumun performansına bağlı..Beni çok bunaltırsa nolur bilemem..

Burko sen nasıl doğum yapacaksın, yani sezercik mi normal mi?Hemen herkesi biliyoz da seninkini hatırlayamadım

Nurdan az önce buradaydı, nereye gitti ya:gitme:

Nurdanım kaçırabilirsin diye sorumu tekrarlıyorum: Kontrole gittiğimde doktora dedim ki kalça-kaval kemiği arası eklemim çok ağrıyor. Bazen dayanamayacak duruma geliyorum. O da bana bunun için bir jel kullanabileceğimi; eczacının bana uygun birşey önereceğini söyledi. Sabah Semih bir tane almış eczacının tavsiyesiyle. Ama prospektüsünde gebelik kategorisi D yazıyor. Zorunlu hallerde, doktor tavsiyesiyle kullanılabilir diyor. Şimdi sence ben ne yapayım? Nokta.laelaelaelaelae

Ne alem kadınsın sen yaa,nereden buluyorsun bunları kaydirigubbakcemile3

tontoşyanaklı ÇaÇAÇa ayça... dimek sende emekli tayfasına katılıyorsun. benm annem henuz gelmiyor. pazartesi gunu doktor kontrolumden sonra belli olcak ne zamn geleceği. malum annem kışlık hazılrıgında şuan işlerini biran önce bitirme derdinde..:)

Ben normal istiyorum da bakalım doktorumla kuzucuğum bana katılacaklar mı.CADIARZU2 hafta sonra parmaklamaya çağırdı doktor. Orada belli olur diye umuyorum

delikafadulden:roflol::roflol: esra alemsin yaa

bende evi süpürdüm ama silip toz falan alamıcam yani.bide balkonu yıkayıp çamaşırı asarsam banyoyu ovmam lazım jeli sıktım bekletiyorum aman ne gıcık ya evde eurunca iş bitmiyo ve daha yemek yapılcak püffffffffffffffffff

Sabah annemin ısrarıyla 1 diş çikolata yedim. Allah'ım 7.5'lik deprem oluyor içeridekafamçokkarıştıÖzlemiş benim kuzucuk çikolatayıopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…