2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Evi resmen mok götürüyormuş. Kızcağız sabahın 9undan beri uğraşıyor, daha yarısını bitiremedi. Kovaların biri doluyor, biri boşalıyor:kedi:

doktoruma sordum bende çatı işini sana bakmıcam bi sorun görmiom dedi yırtım ben doğuma kadar:icecream:

Ya baba, ben neden bu kadar bahtsız bır insanım!!!! yanı ınsan ecuş bucuş dogsun, ama şansı bahtı olsun hayattaa yaa...

kapıcının eşi evı temızlemeye gelecekti.. bana bır hafta onceden haber ver dedı,bugun soyler mısın dedım eşine?? .. koyune gıtmıs kız, haftaya gelecekmıs.. baska da kımse tanımam, bilmem,etmem.. aklımı kacırıcamm yaa.. ne anne var basta, ne bı kımse.. kardes falan zaten yok.. koca evı ozgur nası yapacak tek basına.. Allahım sen aklıma mukayyett ol !!!!!!!!!!!!!!

ebru ile konuştummm

bebişimiz gelmiş iyiiymiş 2600 gr civarındaymış sesi çok iyi geliyodu çok sevindimmmm

du bende kırmızı yazayım barimmm

off evrimim yaa görümceni felan çağırsan olmamı??
hoş onlardan teklif gelmezse çağırmazsın bilirim bende çağıramam çünküüü :KK43:(

Ya baba, ben neden bu kadar bahtsız bır insanım!!!! yanı ınsan ecuş bucuş dogsun, ama şansı bahtı olsun hayattaa yaa...

kapıcının eşi evı temızlemeye gelecekti.. bana bır hafta onceden haber ver dedı,bugun soyler mısın dedım eşine?? .. koyune gıtmıs kız, haftaya gelecekmıs.. baska da kımse tanımam, bilmem,etmem.. aklımı kacırıcamm yaa.. ne anne var basta, ne bı kımse.. kardes falan zaten yok.. koca evı ozgur nası yapacak tek basına.. Allahım sen aklıma mukayyett ol !!!!!!!!!!!!!!
kıyamam sana.. tazem burcuya bi danışsan.ona gelen kadın gelse. yada annesinn tanıdıgı vardır mutlaka. çünkü temizliğie giden bayanların çogu ihtiyaç sahibi oldugu için heryeer giderler.
bak mesela biz petrikle öyle yaptık bizim temizlikçi hanım teee bayrmpaşadan şirinevlere gitti...maksak hem iş görülsün hem guveneilir kişi olsun opuyorumnanaktan

ebru ile konuştummm

bebişimiz gelmiş iyiiymiş 2600 gr civarındaymış sesi çok iyi geliyodu çok sevindimmmm

alkisalkisalkis oo maşallah maşallah bebişimizede annesine.de.. ayyhh çok şükr sagsalim kavuştular darısı başımıza.:)

bu arda benim merak ettiğim şey şudurki;

usg deki kilo tahminiyle dogum kilosu ne kadar uyumlu.kafamçokkarıştı

canım ya aynı yerde olsaydık benim kadını gönderişrdim sana bencede bi tazeye sor gelir kadın mutlaka yakın daha iyi olurdu ama dene bi şansını genede
ebru ile konuştummm

maşallah ebruyada bebeğinede kıskandın demi evrişi hehehee:jeyyar:

off evrimim yaa görümceni felan çağırsan olmamı??
hoş onlardan teklif gelmezse çağırmazsın bilirim bende çağıramam çünküüü :KK43:(

kıyamam sana.. tazem burcuya bi danışsan.ona gelen kadın gelse. yada annesinn tanıdıgı vardır mutlaka. çünkü temizliğie giden bayanların çogu ihtiyaç sahibi oldugu için heryeer giderler.
bak mesela biz petrikle öyle yaptık bizim temizlikçi hanım teee bayrmpaşadan şirinevlere gitti...maksak hem iş görülsün hem guveneilir kişi olsun opuyorumnanaktan

Gelecek kız nazımın gececegı bı ınsan.. tanıyorum edıyorum.. mutfagı da yap desem,gık mık etmeyecek bı tıp.. herkes ole degıl.. konusacakmıs esı.. haftaya bıle gelse olur..

Esracım; Görümcemin kendıne hayrı yok.. temızlık desen.. allah allahhhhhhhhh, herkes senın benım gıbı kadın mı kızım?? annesı ütülüyor hala gıyeceklerını,peahhh,kaldı kı ev temızlemek!!

Hep dıyorum.. hep te dıyecegım!!!

Bır ınsan hayatta annesiz ise.. ıstedıgın kadar paran olsun, pulun olsun.. herhalukarda bu hayatta senın halıne köpekler bile gülüyor.. yaşım 31.. bu değişmedi!!!!

Herkese selamlar

Pinkyciğim yazmıs ama.. ben yıne de arkadasımın duygularını sıze aktarayım, yıneleyeyım.

Kadrıyemız.. bugun sabah 9 13 de Burcın'ı dunyaya getırdı.. bebegımız 2 900 gr, 48 cm.. amelıyatı cok basarılı gecmıs, sıkıntım, agrım sızım yok dedı.. sesi cok cok ıyıydı.. cok mutluydu.. onun o sesınden gözlerim doldu desem yalan olmaz.. sokagın ortasında aglayan bı hamıle modunda ıdım :)) hepınıze cok cok selamları var..

ay benimde gözlerim dolu dolu oldu - Bu gece her wc ye kalktığımda kadriye ile ebruyu düşündüm - sabah 7.30 du aha kadriye hastanedin kapısından içeri giriyo dedim :) Ebrunun saatini bilmediğim için onu hayal edemedim :)
Allah analı babalı büyütür inşallah kadriyecim
Ebrudan haber var mı Evrim - haber güvercinimiz bizim opuyorumnanaktan

merhaba kızlar bu gün sabah çok sıkıntılı kalktım ama şimdi iyiym arszılık yapıp annemi aradım bu gün bize gel diye oda gelecekmiş zaten aile içinde küslük olmuyor anlaşıldı ama kırgınlık hala varda ne yapalım
dün çok sıkıntılı birgündü kuzu hiç durmadı yemek yapamadım öğle yemeği yemeye fırsat bulamadım ve akşama bebek yarım saat uyuyunca baygınlık geçirecek şekilde yatağa serilmişim hertarafım titiriyordu ve ateşim çıktı ama eşim sağolsun yemeği herşeyi hazırladı kuzuyuda mamayla doyurp yatırdık yemeğimi yedim kendime geldim dün yanlızlık çok koydu bana bende bu gün annemi aradım bebeği yıkayacağız gel diye oda zaten geleceğim kızım bir isteğin varmı diye sordu bizden böyle paşam da uyuyor şimdilik akşam yemeğimi bile yaptım arada eşimde evimiz sildi süpürdü oda çok yoruldu artık iş ev stres olmaya başladı bi düzelip evimin önüne geçseydim ALLAH 'ım
başak doğurmuş hayırlı olsun maşallah burçinimizede ikiside iyiymiş çok güzel hadi kızlar artıkın doğurunda doğum sonrası sohbetlere geçelim
şimdi azcık geçmişe bakayım

Durumların biraz da olsa iyiye gitmesine çok sevinjdim derya - stres şuan ihtiyacın olan son şe- annen de anlamıştır bunu bak gelecekmiş zaten - kırgınlık olsa da geçer - kalmaz aile içinde kırgınlık korkma hemde kendi annenle

Evrişim nasıl oldun kızarıklar duruyo mu hala - su topladı mı :KK43:
Esracım miğde durumları nasıl ??? Bugün daha iyi değilmisin?

Bende bugün kontrole gittim - bebiş 2300gr olmuş iyi gidiyo dedi doktor - hatta dalga geçti bakmışın son 2 hafta coşar 4kg olur doğuma kadar diye :) Kordon hala dolanık boynunda 2 defa :KK43: Bana sürekli hareketlerini takip et diye defalarca tembih etti
Kilolardan bahsettik - ben 1 kg vermişim - nasıl oluyosa 8 kilo almıştım toplam 7 oldu şimdi - dedim ki hiç kilo alamadım - sevinsene diyo - zaten doğumda 8 kiloya kadar kaybedeceksin dedi - aldığını veriverceksin hemen dedi - ama ben son 3 sene 20 kilo daha almıştım onları nasıl verecem fisfisfis ) İşte güzel haberlerle geldik bugün doktordan daha 2 hafta dayanırsa kuzum 2800 görürüm doğuma kadar umuyorum

Nurdan az önce buradaydı, nereye gitti ya:gitme:

Nurdanım kaçırabilirsin diye sorumu tekrarlıyorum: Kontrole gittiğimde doktora dedim ki kalça-kaval kemiği arası eklemim çok ağrıyor. Bazen dayanamayacak duruma geliyorum. O da bana bunun için bir jel kullanabileceğimi; eczacının bana uygun birşey önereceğini söyledi. Sabah Semih bir tane almış eczacının tavsiyesiyle. Ama prospektüsünde gebelik kategorisi D yazıyor. Zorunlu hallerde, doktor tavsiyesiyle kullanılabilir diyor. Şimdi sence ben ne yapayım? Nokta.laelaelaelaelae
Tatlim benim ben kullanma derim, banada ayak isligim icin tibetin bir eczaci musterisi krem vermis, kullanmadim, doktora a gosterdim iyi yapmissin dedi..bence agri kesici al, paracetamol iceren ama o ur seyler kullanma derim ben, ilik bi dus, istirahat+agri kesisi gecer tatlim ya...

burculara bi sorsan, kayinvalidenlerin falan hic tanidigi yok muki??bosver nazin gecsin gecmesin, artik bu seferlik idare ediceksin canim ya...3-5 kurus daha fazla verri gecirirsin nazini...

Gelecek kız nazımın gececegı bı ınsan.. tanıyorum edıyorum.. mutfagı da yap desem,gık mık etmeyecek bı tıp.. herkes ole degıl.. konusacakmıs esı.. haftaya bıle gelse olur..

Esracım; Görümcemin kendıne hayrı yok.. temızlık desen.. allah allahhhhhhhhh, herkes senın benım gıbı kadın mı kızım?? annesı ütülüyor hala gıyeceklerını,peahhh,kaldı kı ev temızlemek!!

su 8-9 aydir ilk defa birini cekistirirken hatta gorumceni cekistirirken gordum senikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

EVRİİMMMM, bana gelen kadın (bizim yaşlarımızda) temzliği güzel yapıyor. İstersen konuşurum, hatta tembihlerim, arkadaşım çok gıcıktır, dikkatli ol, derim :)) lülülülülülü

Benim de mutfak dolaplarımı indirdi dün, sildi ve güzelce yerleştirdi. Sen bilirsin beybim...

Bugun pek keyfim yok kizlar, sersem gibiyim..
Sabah haberleri az once okudum..Kadriye ve Ebru miniklerine kavusmus sagsaglim cok sukur..allah anali babali buyutsun...

Tamam, sakin:teselli:Bana bu kız ilk defa geldi. Çok tatlı, iyi niyetli ve güzel temizliyor. Üçkuyularda oturuyormuş. İstersen onunla da konuşabilirim. Bak hala evde
alkisalkisalkis oo maşallah maşallah bebişimizede annesine.de.. ayyhh çok şükr sagsalim kavuştular darısı başımıza.:)

bu arda benim merak ettiğim şey şudurki;

usg deki kilo tahminiyle dogum kilosu ne kadar uyumlu.kafamçokkarıştı

Vallahi ben benim hastaneye hayran kaldım. Arkadaşıma 3200 demişler, 3260 doğdu:1shok:

X