2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

EVRıŞ inanmıyorum sana, ahhhh çok geçmiş olsun.
ciddi bir yanık değil di mi? yoksa komşunun kremlemesi yetmezdi.
benim en büyük korkumdur yanmak. her acıya dayanırım da şu yanık acısına dayanamam. parmağımın ucu çaydanlığa değse bütün gün ahhh uhhhhh diye gezerim.
ama neyse iyi refleksle kurtarmışsın göbeğini. allah korumuş.

Evrim gecmis olsun canim yaaa, cok mu kotu durum, ne kadar yandi..ne kremi surdun??

yok ole cok cıddı degıl.. ama yanıyorr,kırmızı oldu parca parca bacak.. sılverdın sürdük kalın tabaka.. sonra bı yanık kremı daa surdu.. onu goremedım.. bepanten de var evde..

nihayet sinan da gelebildi. açlıktan ölüyorum.
EVRıŞ buarada kremalı makarna yapmışsın... hepsi dökülmediyse afiyet olsun. nasıl canım çekti anlatamam... ahhhh makarna ahhhhhhh... yarın öğlen makarna yiyoruz bu durumda...

EVRİŞ inanmıyorum sana, ahhhh çok geçmiş olsun.
ciddi bir yanık değil di mi? yoksa komşunun kremlemesi yetmezdi.
benim en büyük korkumdur yanmak. her acıya dayanırım da şu yanık acısına dayanamam. parmağımın ucu çaydanlığa değse bütün gün ahhh uhhhhh diye gezerim.
ama neyse iyi refleksle kurtarmışsın göbeğini. allah korumuş.

bende kendıme ınanamıyorum.. ama cıdden elımde olan bur durum yoktu,su plastık saplı kasıklardan vardı bende.. ben onu baya bı bastırdımm.. lanet olası da hedıye olarak gelmıstı, yoksa ısım olmaz ole abuk mallarla.. kasık kırılınca, tencere kucuk,takla atıverdı.. gobege bısı olmadı yaa.. onemlı olan o gercektende.

nihayet sinan da gelebildi. açlıktan ölüyorum.
EVRİŞ buarada kremalı makarna yapmışsın... hepsi dökülmediyse afiyet olsun. nasıl canım çekti anlatamam... ahhhh makarna ahhhhhhh... yarın öğlen makarna yiyoruz bu durumda...

bı sure krema gormek ıstemıyorum.. o yuzden hepsı gıttı çöpeeee

yok ole cok cıddı degıl.. ama yanıyorr,kırmızı oldu parca parca bacak.. sılverdın sürdük kalın tabaka.. sonra bı yanık kremı daa surdu.. onu goremedım.. bepanten de var evde..

yaniktan sonra soguk suya tuttunmu bacagini en az 10 dk?? tamam eger agrin olursa anestollede karistirabilirsin silverdini..eger su topliycak gibi olursa bepantende ilave et, ok?
gerginligi onlemek icin krem sur sen kurudukca..

Allah muhafazza gobege gelmemis kuzum yaa..uzuldum bak simdi, dikkat et tamam mi kendine..a.s.

yaniktan sonra soguk suya tuttunmu bacagini en az 10 dk?? tamam eger agrin olursa anestollede karistirabilirsin silverdini..eger su topliycak gibi olursa bepantende ilave et, ok?
gerginligi onlemek icin krem sur sen kurudukca..

Allah muhafazza gobege gelmemis kuzum yaa..uzuldum bak simdi, dikkat et tamam mi kendine..a.s.

Tesekkur ederım kuzum ilgin için..soguk suya tuttumm,ondan sonra kremledık.. sanmam su toplayacagını.. anestolu soyledııgn ıyı oldu..ustunde su an kalın bı tabaka var krem olarak.. yok üzülme lutfen ole vahım bı durum degil.. Ozgur de yolda su an.. o da gelıyor.. buna da şükür.. daha kotusu de olabılırdı. Sanıselık refleksle nası gobegı cekıp dusmeden ayagımı öne attım, hala ona ınanamıyorum..

Tebrık edın benı,tam 9 ay kendımı herseyden sakındım.. bugun bacagımı yaktımm boydan boya.. makarna sosu tencereden devrıldı ve tam gobegıme dokulecekken bacagımı sıper ettım gobegı gerıye atabıldım.. butun bacak boydan boya sıcak krema ıle yandı.. mutfagı soylememe gerek yok sanırım.. halı dahıl her yer battı.. Ozgur evde yok.. kuzen geldı karsı komsum,kadın herseyı hallettı, benı kremledı.. mutfagı da temızledı,yemek te getırdı.. ole gıttı.. ben bole şansın taaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!

canım nazarmı degdi ne oldu anlamadım cok ama cokk gecmis olsun yinede gobuse gelmedigine sukur cok uzuldum simdi nasılsın gectimi biraz yanması

kızlar selam
yaklaşık 10 aylık hamileliğim boyunca burnum bile akmadı bırakın gribi
şimdi bütün vücudum dökülüyor inanamıyorum beynimden ayak parmağıma kadar her yerim ağrıyor
ishalde cabası
doğum içinde son olarak 3 ağustosa tarih verildi her işte bi hayır vardır bu halde doğurmam imkansız zaten
bana dua edin kızlar iyileşmem gerek yatmaktan baygınlık geçiricem hiç bana göre değil bu haller mafoldumben

canım cok gecmis olsun resmen 9 ayın acısı cıkıo gibi senden
ins dogum oncesi belirtisi deildir bu direcsizlikle zor olur
Allah yardımcın olsunn

Arkadaslarım;

Gelgit arkadasımız.. dün saat 19 30 da,genel anestezı ile 3000 gr,52 cm lik bir kuzu dogurmus.. hepinize cok cok selamı var.. haydin gözümüz aydın.Bir oğlumuz daha oldu :))

super haber bayıldımmm

Baby benim karnım da seninki kadar var...

bakalım nası bosaltcaz bu karnı mucizem allah sag selamet kurtarsın hepimizi

iki gündür kendimi frenleyemeden gazoz içiyorum arkadaşlar. içim öle bi yanıyor ki ancak sade gazoz söndürüyor. hani şu çamlıca gazozlar var ya, onlardan içiyorum iki gündür, günde iki bardak filan.

bugun yine parka cıktık bizimkilerle.. butun kadınların gozu karnımdaydı. gorseniz bakmalar gulmeler bilmemnelerr. sozde birisi cüş demis kucuk kardesim duymus dedim bunlar cüş demeyi bilmez oda cok duskundur bana sinir olur bana bakmalarına arkadaslarımı bile kıskanır:) işte kızgın kızgın bodyguardım gibi dolandı yanımda :)

canım nazarmı degdi ne oldu anlamadım cok ama cokk gecmis olsun yinede gobuse gelmedigine sukur cok uzuldum simdi nasılsın gectimi biraz yanması

9 ay boyunca burnum bıle akmadı,bır sey olmasın dıye akvaryumda yasadım neredeyse.. kendı kendıme nazarım degdı sanırım.. benım nazarım kendıme cok deger.. kımseyı nazar etmem ama.. bole bı yetenegım var ıste.. hafıf sızısı var,şükür ciddi bir sey degıl.. kremle kaplı oldugu ıcın ne durumda cok da anlamıyorum su an.. ama kotu olmayacaktır bılıyorum.. saol kuzum.

iki gündür kendimi frenleyemeden gazoz içiyorum arkadaşlar. içim öle bi yanıyor ki ancak sade gazoz söndürüyor. hani şu çamlıca gazozlar var ya, onlardan içiyorum iki gündür, günde iki bardak filan.

beni hic ama hicbişii kesmio surekli terliorum surekli su iciorum olmuyorr. neyseki suyum problemli cıkmadı bugun

AAAA HAYRET TOPİKTE Bİ TEK BEN VARMIŞIM.... HERKES YEMEK YİYOR OLMALI.
biz de eşimi bekliyoruz yemek için... bisiklet turuna çıkmıştı, sonra da arabayı temizleteyim mi yemeğe kadar dedi, bi gitti hala gelemedi. araba temiz olsunmuş , hastaneye filan gidersek yıkatacak fırsat olmazmış, kızımıza ayıp olmasınmış.....

EBRUSKA ve BAŞAK şimdiden size allah kurtarsın diyorum. neler hissediyor olduğunuzu hayal etmeye çaılışıyorum. çok heyecanlı.... keşke yarın eşim beni perpaya götürse de ebruyu ziyaret edebilsem. yoksa oraya gitmem çok zor.

benim iğne arkadaşım GELGİT de doğum yapmış, çok sevindim. umarım o da bebeği de çooook iyiydir....

GYPSY m geçmiş olsun kuzum, yataklara düşecek kadın mıydın sen? nazarlara mı geldin deli kız? aman yavrum git serum taksınlar da daha çabuk iyileş. neddir bu topikte herkesin bi bağırsak problemi hortlamış... kimisi ishal kimisi kabız.
TAZE sen de hastalanmışsın kuzum. sana da geçmiş olsun. şimdi annen denize gittin de oldu diye başının etini yer mi yer.... ama yok tabi, baksana ne kadar dikkat etsek de hepimiz teker teker hastalanmaya başladık. belki bunlar da doğum belirtisidir :bbo:

BURKO, ne kadar güzel yapmışsın hatıra defterini... bayıldım. ben de yapmak isterim valla, kopya çekebilir miyim?

DİDE sen nasıl sudan zehirlendin be arkadaşım? batmanda içme suyunu musluktan mı kullanıyorsunuz yoksa? biz istanbulda herşeye hazır su kullanıyoruz. pirinci ıslatmak için bile çeşme suyu kullanmıyoruz...
biz de kesinlikle kullanmıyoruz çeşme suyu.hayatım boyunca ağzımı çeşmeye dayayıp su içemedim ne güzel birşeydir oysa.Eskişehir'de de musluktan su içilmez.Buradaki ilk zehirlenmem ilk geldiğimizdeydi.herkes çeşme suyu içiliyor dedi.aksini söyleyen olmadı meğer suya yağmur çok yağdığında foseptik karışıyormuş serumu o zaman yedim.ikincisi ise yakın zamanda oldu ben işyerinde su sebilindeki suyu satın alınan su sanarak içerken meğersem damacanaya çeşme suyu koymuş bizim çaycı kadın.ben sürekli ishal,karın ağrısı,mide bulantısı yaşadım hatta erken doğum belirtisi sandım,madodaki yemekleri suçladım falan tesadüf eseri öğrendim gerçeği.kızamadım da kadına telefon et gelsin yeni su..ama benden başka kimseye bişe olmadı.
Tebrık edın benı,tam 9 ay kendımı herseyden sakındım.. bugun bacagımı yaktımm boydan boya.. makarna sosu tencereden devrıldı ve tam gobegıme dokulecekken bacagımı sıper ettım gobegı gerıye atabıldım.. butun bacak boydan boya sıcak krema ıle yandı.. mutfagı soylememe gerek yok sanırım.. halı dahıl her yer battı.. Ozgur evde yok.. kuzen geldı karsı komsum,kadın herseyı hallettı, benı kremledı.. mutfagı da temızledı,yemek te getırdı.. ole gıttı.. ben bole şansın taaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!

bende kendıme ınanamıyorum.. ama cıdden elımde olan bur durum yoktu,su plastık saplı kasıklardan vardı bende.. ben onu baya bı bastırdımm.. lanet olası da hedıye olarak gelmıstı, yoksa ısım olmaz ole abuk mallarla.. kasık kırılınca, tencere kucuk,takla atıverdı.. gobege bısı olmadı yaa.. onemlı olan o gercektende.
evrimcim çok geçmiş olsun.dediğin gibi göbeğine gelmemiş bir amazon çevikliğiyle kurtarmışsın göbüşü.üsüldüm canım benim.hava da sıcak sızlamaz inşallah.ama erken müdahale etmişsiniz..Hareket kabiliyetimiz çok sınırlı bu aralar.Allah'a emanetiz.karnını doyurdun inşallah.özy de üzülmüştür şimdi yazık
benimde hararetim hic dinmiyor, tuz yalamis keci modundayim surekli, ne kadar sivi vrsa tuketiyorum...

kaydirigubbakcemile3

EVRıııM ah kıyamam ya geçmiş olsun canım Allah beterinden korusun ki korumuşda zaten ..umarım iyisindir. su toplamdıysa kısa zamanda geçer inşallah. aman dikkatli ol nolur. okurken yüğreğim agzıma geldi..nasıl biteceksonu diye. ahh canm ya tekrar tekar geçmiş olsun...göbeğine gelmemsi Rabbimin lutfu işte içimizdeki mucizelerin hürmetine

BURKOM BURCUUUUUUU
ayy defteri çok begendim ellerine saglık annesi. ayy kızın için ne hoş bir anı..

EVRıM çok geçmiş olsun kuzum yaa... Görünmez kaza işte! Gene ucuz atlatmışsın, allah beterinden saklasın. Ama krema soslu bacak da güzel olurdu yaaaa lülülülülülü

Biz de Metro'ya gittik Onur'la dönüşte ıncir'de oturalım dedik. Tam girişte çimlerde kocaman bir oyuk varmış, bileğimdeki bağlar çok esnekmiş, bunu anladım. Ayak bileğim 90 derece döndü, düşmekten son anda kurtuldum. Kaplumbağa hızıyla yürüdüğüm halde az kalsın düşüyordum. çk çk çk çk :eek:lmaz:

NAZANCIM pek hasta sayılmam yaf. Sağol iyi dileklerin için. Faranjit zaten öğretmenlikten dolayı kronik halde, ishal de 1 kerelik oldu öyle... Gene de teşekkür ederim. a.s.

X