2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Dıdoo.. bugun cok sıcak her yer.. aksatabıldıgın kadar aksat işlerini,aman yafrummm gezınme bu manyak sıcakta.
akşama doğru çıkacağız..şu kuaför işi olmasa salifo gitsin diyeceğim.ama kuaför alışveriş merkezinde,markette orada,pazarda o civarda mecbur artık.gelince ne halde olurum bilmem.
Sabah Doruk'un tekmeleriyle uyandım. DİDE'nin dediği gibi kaburgalarıma çalışıyor sıpa, resmen ses geldi, yuh artık, dedim! Ne yapmaya çalıştığını izledim yarım saat süreyle. Ayaklarıyla kaburgalarımı iterek doğum kanalına yerleşmeye çalışıyor sanırım. Normalde camış gibi yayılan velet, tortop olmaya çalışıyor. Arada kayıyor, yayılıyor gene. Sonra tekrardan kaburgalarıma basa basa dümdüz durmaya çalışıyor. Ve sanırım arada domalıyor :) :emir_bebek: poposu armut gibi çıkıyor tam ortadan :))) Çok komikti :)
sen de duydun o sesi de mi?? ben gaipten ses duymuyorum rahatladım..ama artık ses gelmiyor aşağı indi yavrum benim.şimdi ayaklar belimden çıkıyor
Ozy dıokı; bugun bebek haberı yok hayret.. dıorum bugun haftasonu.. halıyle cocuklarımız da askıya alacaklardır ıkı gun :)))

güzel şey aslında doğumun haftasonu olması..belki nazan doğurmuştur.beli mi olur? tuş nasıldı?

Dıdocumm... O tuş olmadan gune baslayamıyorum ben.. mecburumm bı nevı.. 10 dk suyun altında kalmam lasımmm.. :)

Gunaydiiiiiinnn, herkes uyuyoken yaziyim edim, dun gece girdim, gecmise bakarken sizmisim:))

Annecigim geldi, tesekkurler:))bana bi suru cicic mamalar ve ciicler getirmis, Teo'ya da:)) baya bi hasret giderdik, tabi o biyandan is yapmaya koyuldu, kendisi kurtlu oldugu ve is yapmadan 5 dk duramadigi icin:)) elektrik supurgesi, mutfak duzenlemesi,en son Tibetle elinden utuyu zor aldik:)) dedik anne dur, is cok, ben sana gunlere yayarim:)))komik kadin ya, atom karincam benim, cok ozlemisim:))

gözün aydın nurdan ..o kadar sevindimki adına..tadını çıkar her anın.

bu sabah tv de byabancı kanalda bi prg seyrettim orda kadınların hamilelik oncesi halleri ve sonrası yasadıkları vardı. hepsi gogus sarkmasından sikayetci ve tabiki catlak. ve diolarki kiloları verdik ama eski kıyafetlerimiz uzerimizde hamilelik oncesi gibi guzel durmuo beden bi sekilde degisti. sunucu cok guzel bir yorum yaptı. bedeli bebeklerimizdi. bebeklerimiz icin savastık ve bunlarda bizim savas yaralarımız dedi. cok hosuma gitti

güzel bağlamış....sen de çok heyecanlısındır babyim..hem ciciler hem çifte anne..ooh mesai de bitti..şimdiden gözün aydın tatlım..

Günaydın topik halkı.:)

haberlerde izledim az önce..bugün batı-doğu ve güneyde en sıcak günmüş..:KK43:(( ve yarın da devam edecekmiş...istanbul tarafındakiler bugün şanslı..:bbo:

ayy uyku hali bastırıyor ama ben direniyorum. elimde bitirmem gerekn mendiller var. malum ben kenar oyaalrııya meşgulum. önce kenar zürafasını yaptık sonra basit modeller seçtik ve şimdi o modelleri işliyorum gerek tıgla gerek iğneyle ..eşime göre aaamaaaaaaan ne ugrasıyosun boş olsa nolcak. ama ben çok özeniyorum hemde hoşuma gidiyor oglum için vakit geçirmek...

az önce Hatıra aradı..oğlunun sarılığı yükselmiş..hastaneye yatırmışlar, ışık altına...hepinize çok çok selamı var bu arada...
haftaiçi müsait bi zamanında arıycak, kısmetse o zaman gidebilcem..

Sabah Doruk'un tekmeleriyle uyandım. DİDE'nin dediği gibi kaburgalarıma çalışıyor sıpa, resmen ses geldi, yuh artık, dedim! Ne yapmaya çalıştığını izledim yarım saat süreyle. Ayaklarıyla kaburgalarımı iterek doğum kanalına yerleşmeye çalışıyor sanırım. Normalde camış gibi yayılan velet, tortop olmaya çalışıyor. Arada kayıyor, yayılıyor gene. Sonra tekrardan kaburgalarıma basa basa dümdüz durmaya çalışıyor. Ve sanırım arada domalıyor :) :emir_bebek: poposu armut gibi çıkıyor tam ortadan :))) Çok komikti :)

ay bide ses mi cıkacak o minik topuklar bana cığlık attırıyor resmen. eşimde diyo ki annelerin hakkı ödenmez boşuna dememişler, velet yapmadığını bırakmadı sana:)

kuaförde kaşları yolduracam

dide cıkma kuzum bugün cok ama cok sıcak

valla ne bilim nası bi duygu bi belirti olmayınca duyguda yaşıyamıyorum benim hayat aynen devam ettiğindennnn
kurabiyemi yoğurdumm dinleniyooo şeker kaplamasına geçicem o aradaa :lepi:
Esram sen bana kurabiye yapımını anlatmıştın ama şu şeker kaplamasını pek çakamadım
haribo şekeri erit felan, yokmu şeker hamuru herkes haribomuylamı yapıyo canum

Ozy dıokı; bugun bebek haberı yok hayret.. dıorum bugun haftasonu.. halıyle cocuklarımız da askıya alacaklardır ıkı gun :)))

bizimkide tatil yapıyor galiba herzmanki enerjisi yok bugün, arada popoyu gösteriyo o kadar : )

az önce Hatıra aradı..oğlunun sarılığı yükselmiş..hastaneye yatırmışlar, ışık altına...hepinize çok çok selamı var bu arada...
haftaiçi müsait bi zamanında arıycak, kısmetse o zaman gidebilcem..

oy kıyamam hemen geçer inşallah

Gözlüğüm bile gözlerimi terletiyor, höh yani!!!

ay bide ses mi cıkacak o minik topuklar bana cığlık attırıyor resmen. eşimde diyo ki annelerin hakkı ödenmez boşuna dememişler, velet yapmadığını bırakmadı sana:)

Valla Dide söylediğinde "nasıl olur" demiştim. Oluyormuş.

güliz mecburen gideceğim.hem doğum yaklaştı.hem de kuaför falan uzak kendim gidemem haftaiçi.

slm kızlar tüm evi temizledim ağzım açık kaldı yaa nasıl sıcak var allahım böle yaa duş alacağım ama gücüm kalmadı valla son eksikleride tamamladım ama hiç biri bavulda deil onlarıda düzleyim diorum ama gözüm kesmio

nurdan pervin gözünüz aydın hem ailenize hem de cicilerinize kavuştunuz zemuszemus geçmişi okudum okudum herşei unuttummmmmm...
esracım kızın cicilerini güle güle kullansın.
nazan yok mu hala.

X