2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Gelinim Ada Lena doğmuş aman allahım.. Oğlum kesin hissetmiştir o yüzden bana böyle şaka yapmıştır dışarı çıkmak için.. pek güzel maşallah maşallah maşallah dedim..

Maşallah kuzucuğa çok tatlıGözün aydın. Allah analı babalı büyütsün

ayy seraaaaap gözun aydın canm maşallah sübhanallah çok tatluuuu.. ayyyh bu kız bebekler bi başka şirin oluyolar hee.
allah analaı babalı buyutsun şansıda bahtısa güzel olsun.emmeye başladıysa en kısa zamanda kilo almaya başlar annesi.

maşallah lenaya canımm.. nassı güsellll.... allah bahtını da güsel yapsın annesii..

Ya serap sabah aldılar bebeği, sen nerdesin şu an hastanede olman gerekmiyor mu?? Nasıl yazıyorsun bize..Bu ne KK aşkıdır ya..Çok iyi ettin o ayrı...

Valla bizim tembel sıpa, Lena'yı görünce kıpır kıpır hiç durmuyo deminden beri..

yavrum ne kdar güzel maşallah maşallah
geçmiş olsun Serap gözün aydın ne tatlı bebeğin
Allah analıbabalı büyütsün

gypsy'm doğurmamışın anladığım, tantunini de yerim seni de... delü gadın...

ayçaaa, senin mesajın da kalp çarpıtan türden yani, neyse bakalım daha vakit var sanırım... ama bence de havuza yaklaşma bile daha bundan sonra...

pinki
, hadi gözün aydın, almışsın güzel haberleri, maşallah...

sorma canım ilk aklıma gelen sizsiniz ilk tel. istedim hemn haber vereyim die..evet canım hastanedeyizz hala kızım uyuyo ailem yanımda çok mutluyum ama ameliyat sonrsı felakettim hikayemizide yazıcaz....şimdilik bukadar sonra girerim bebişimi emzireyimm

ben gidiyom 5 kilo hurma yemeyeee laelaelaelaelae

Ye bakalım, anca hakkından gelirsin...

alkisalkisalkis:hooray:alkisalkisalkis

Tazeeeeee!Don uğruna bu sıcakta çıkma sakın dışarıyaklava:Yolda belde doğurursun, vicdan azabı çekerim sonra Allah korusun:1no2:

Valla çıkamadım Burcum. Zaten tansiyonum normalden yüksekti, sıcaktan korktum, çıkmadım hiç bi yere..

Evde temizlik yaptık Onur'la, ortalığı topladık. Bi kaç parça ütüm vardı onları yaptım vs

Gözün aydın Serap. Maşallah pek şekermiş Ada Lena. Ne güzel, emiyor demek...

neler eksik ayça ?

bizim kuvet, kova, tül, avize, dönence buharmakinası eksik

kimsecikler yok barim fotom ekliiim

tantuni ile helalleşirkeneeee
[/URL][/IMG]

Çok adisin biliyosun değil mi... pis kadın !

Ben senı cok sevıyorum dıye mı sen bu kadar guzelsın.. yoksa sen gercekten cok mu guzelsın?? karar veremedım yaff... CADIARZU ne hoş çıkmıssın yaaa.. muck.

Valla ya ben de sevdiğim için seninle aynı kanıdayım, ya da gerçekten çok güzel ! 3. bir kişiye soralım :)))

neler eksik ayça ?

bizim kuvet, kova, tül, avize, dönence buharmakinası eksik

küvet, uyku seti, muhtemelen odasında yatacağından bebek telsizi. (bu konu muallakta)

ev temizzliği benim için çook dert değil ama yine de halılarım falan çok pis, evi toparlamadım, annem gelsin diye bekliyordum..

dönence, buhar makinesi falan almadım, almam sanırım.. Sterilizatör aciliyeti yok ama Arçelik'in kampanyasını da kaçırdım, o eksik.. Sizi görünce bebek şekerine heveslenmiştim, girişimde bile bulunmadım.. Penye battaniyesi yok..

Çok adisin biliyosun değil mi... pis kadın !

Valla ya ben de sevdiğim için seninle aynı kanıdayım, ya da gerçekten çok güzel ! 3. bir kişiye soralım :)))

Çooook güzel çünkü içi dışı biropuyorumnanaktanİçinde güzel ne varsa dışından görüyoruz işteŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…