2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

konuş evrişim konuşşş
arkandayımmm
ne işin var senin havuzda gadınnn
ahadan havuz aşerdim nolcek şimdi hee söleee nolcekkkk
artık kendimi yerden yerede atsam mami beni havuza felanda götürmezzz :emir_bebek:

Son düzenleme:
kimsecikler yok barim fotom ekliiim

tantuni ile helalleşirkeneeee
sn206051.jpg
[/URL][/IMG]

Ben senı cok sevıyorum dıye mı sen bu kadar guzelsın.. yoksa sen gercekten cok mu guzelsın?? karar veremedım yaff... CADIARZU ne hoş çıkmıssın yaaa.. muck.

serap gelmiş aşağda adı yazııoo
canummm bebişin hayırlı olsunnn. müsaitsen anlatsana bişilerrr

yırttım galiba.. çok panik oldum ama rahatladım şimdi..noldu senin hastane bugün?? geçmişe bakmadan azcık özet geçsen..

1 saatçik girdim havuza yaa, şişlerime iyi geliyor diye..
anam ne özeti geçeyim gittim doğurmaya
doktor geri yolladı bugün git yarın gel gibi sankim alacaklıyız
haftaya kaldı doğurma işi

defne doğurdu bugün başka bi gelişme yok
bütün topik uyku halinde

Karnın kaşına-gözüne degıyor... ne havuzu be kadın!!! mıkrop kapmaya mı gıttınn?? valla cıldırdınız sız yaaa!! havuz nerede olursa olsun en pis su bırıkıntısıdır hanım hanımmm!!!! .. bır de gıtmıs 9 aylıkken gırmıs.. Allahh akıl fikir vere :umursamaz: mustahak sana bu korku!!

dr girebilirsin havuza dedi.. Bizim sitenin havuzu, ölçümleri hergün yapılıyo, ben yönetimden takibini yapıyorum, çok kalabalık olmuyor ve çok az giriyorum..Gerçi haklısın sonuçta havuz bu ama benim bu yaşadığımın onla ilgisi yokmuşmuşmuş..

kimsecikler yok barim fotom ekliiim

tantuni ile helalleşirkeneeee
Evet evetalkisalkisalkisİşte bu sensin. Hayalimde seni hep böyle canlandıracağımdelikafadulden
KIZLAR KIZLAR KIZLAR!!!!

Bugün havuza gitmiştim. Eve geldim. Wc'de bi baktım pembe hafif sümüksü bi akıntı gelmiş...

Gelmiş geçmiş olsun. Ama bence havuz işinden vazgeç sen. Bak mantar da varmış. Riskli havuz:1no2:

Ben senı cok sevıyorum dıye mı sen bu kadar guzelsın.. yoksa sen gercekten cok mu guzelsın?? karar veremedım yaff... CADIARZU ne hoş çıkmıssın yaaa.. muck.

tamamen senin sevginle alakalı kuzummm
yüreğin öyle güzel bakıyooorkiii bu durumda herkes ayrı bi güzelleşiyorrr
:1hug: a.s.

o tantuniyi nassı yiorsun esra yaaaa.... resmen sevişiosun tantuniyle ne aşktır bu böle.helalleştiniz mi. tamam mıdır. ne zamana kadar sürcek bu ayrılık.

kızlar annem bu ishal cırcır bol gazlı durumların pek hayırlı olmadığını söledi. ya allah korusun . daha deil yaniiii.

Evrişim söz daha havuz yok...
Gyps, sen havuz aşerdin ben tantuni, nolcak bu iş...

Puff öyle haber verem dedim...Forum haberlerine akşama bakarım artıkın..Defnemize hayırlı olsun..

hadisene kızım çekiclk manasında ayakları varmış
ben varil gibiyim dört bi yanım şiş
fit hamişşşş kıcıkkkk
kıskanmıyalım bi kerem tazem burcum beni en sesksi ilan etti oh çatlamıyalım ortadan lutfen bebeillerimizi düşünelim..:mymeka:kaydirigubbakcemile

Serap da doğurdu Ayça:teytey:

Aşağıda ama birşey söylemiyor ki:gitme:

ÇaÇAÇAÇAÇA ayça yafrum sen iyimisn ne havuzu ben 32 haftalıkken doktorum sıkı sıkı tembihledi deniz olabiler ama havuz asla diye.

hem daha ne eksiği yaaa. allahım sen becerikli hatunsun ne kaldıki daha öremediğin....

evriiiiiimmm gypsymesramın bu deli iştahlı fotosunada güzellik manasında bakmışsın ya o kesnlikle senin bakış güzelliğinden yoksa bizim kız orda cavs oömuş baksana ayhh benide yer bu korktuuuuuuuummm

bu arada şaka bi yana esram yahu sANA bu kısa saç modeli çok yakıştı ohh bi band takıp şıkır şıkır oluveriyosun ben çok sevdim seni böleeeeeeeeee

slm kızlar kısaca bilg vereyim dün dr. kontrolümüzde çatı muayenesi yaptılar doğumumda

başlamış amaaçılmam olmuyomuş bebek sıkışmış acil sezeryan dedi dr. bu sabah saat

08:00 da ameliyata girdik 08:30 da kızım oldu spinal anesteziyle ama sonrasıı çok zordu

yenigecti ağrılarım hatta gecmedi hafifledi sadece

lena'm 2650 gr.48 cm boyunda minnacık bi kız..

allahtan emişiyoruzz bakalım

resimleride bukadar atabildim siz bi zahmet düzenleyiverin hadi çok öpüyoruzzz

Eklentiler

• $Fotoğraf-0052.jpg
    $Fotoğraf-0052.jpg
    101,8 KB · Görüntüleme: 44
  • $Fotoğraf-0053.jpg
    $Fotoğraf-0053.jpg
    96,5 KB · Görüntüleme: 41
ayy bittim bitttimmm
maşallah süphanallah nasıl güzel bir bebiş buuu
anasıda güzel zatenn