2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

haaaa o mesele esrako..keşke bişe yemese içmese 12 den sonra.sezeryana falan alırlarsa.hayırlısı bakalım

purcu beni de alıştırdın uykusuzluğa..yattın yattın geldin de mi? pınarı da azdırmışsınız en son manyaklar

pınar azmaya hazır bekliyormus canım hiçyazmadıgı kadar çok yazmıs konuyu begenmis o da libidosu yuksek arkadaslar grubundan anlasıldıB))))

saç,tırnak falan bırakmamış..kapatacaklar bu topiği az kaldı

hadi canlar ytam biz de.kuku kemiğim huzur verirse bi uyuyayım

gunaydınn

bugun defne doguma gidio ya ondan biraz heycanlıyım:) ins ii haberleriniz alırız. herkese hayırlı cumalar olsunnn

canım hadi git guzel haberlerle gel beklios gelcen sen glcen daha suyum geldi ben gidiom yazcan :))

canım cok sevindim hadi gozun aydın kavuscaksın kocacınaaa .mutlu kavusmalar olsun

serinlemek için duşa girdim, kaşıntıyla çıktım bu nedir yaahu deli gibi kaşınıyorum

off canımm ya son haftalarda oluyomus belkide yedigin bisi dokunmustur. bugun nasılsın. cok uzuluom ben kasınanlara cunku ben cok cektim

Ya nereye kayboldunuz

kısımm napmıssın sen milleti kacırmıssın sonra nere kayboldunuss yapma böle acık sacık muhabbetler bizimki detaysız geyik iste ama oyle detaya girme gozunu seveyim

Herkese Günaydın,

Sık giremiyorum ama sizleri çok özlüyorum hepiniz nasılsınız???

Kimsede bir problem yoktur inşallah... Bugün itibariyle milkshake, sakaleynmaster, kaçakkedi ve eyylem doğurmuş sanırım... Allah analı babalı büyütsün kuzularınızı inşallah.. Diğer topikte doğum hikayelerini okurken dayanamadım ağladım darısı doğurmayanların başına...

Bu arada ben de iim herşey yolunda gidiyor. Alt taraflarda inanılmaz baskı hissediyorum sadece son günlerde hafif sancılarımda oluyor ama yalancıları galiba devamı gelmiyor çünkü... Bir de sabahları çatım inanılmaz ağrıyor sanki bütün gece kemiklerimi ayırmaya çalışmışlar gibi ama gün boyu bi şikayetim yok...Hmmmmm benden bu kadar...

Bugün de defne doğuma gidiyormuş. Canım, Allah sağlıkla sıhhatle kucağına versin kuzunu...

Herkesi öptümmmmkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

herkese günaydın oh defnemizde doguma girecek güzel haberlerini alırız inşallah
gizze canım aynı agrılar bendede var nedense gece çişe kalktıgımda bile saki bacak aramı ayırmaya çalışmışlar gibi çatım agrıyor bebekler aşşagıda oldugu için baskı yapıyor zannedersem.
buarada milkshakenin kızı çok tatlı tombiş yanaklı tam koklamalık yavrum bakalım diger bebeişlerin resimleri ne zaman eklenicek

günaydın arkadaşlar
GıZZEcim iyi olduğuna sevindik. çok merak edildin. insan bir ara iki satır yazar da iyi olduğunu haber verir di mi? buarada haberi atlamışsın; KAYRA da doğurdu.

AKŞAMKı HASTANE MACERAM
kızlar dün evde annem ve ablam harıl harıl bebek odası hazırlıklarıyla uğraştılar. odanın eşyaların şeklini değiştirdiler, uyku setini serdik, yemekti ev temizliğiydi derken epey yoruldular. ben de yan gelip yatmak istemedim onlar çalışırken. iş yapmadım ama başlarında dolandım. dün bişey dikkatimi çekti; giydiğim kilot kasığımı sıktı sanki. "ayyy bu kilot çok sıkıymış, daha gevşek bişi giyeyim" dedim, değiştirdim. ama o da sıktı. sonra 3.sü de.... (ben hala eski kilotlarıma girmeye çalışıyorum da inatla) anladım ki sıkan kilot değidi, benim kız artık kasıklarıma baskı yapmaya başlamıştı. bir de reflüm acayip hortlamıştı dün. elimden gaviskon şişesini düşürmedim. ama inanın ekşimelerime o bile iyi gelmedi. sürekli yediklerim ağzıma geliyordu. öğle yemeğinde yediklerimi çıkardım. hem de nasıl? kusarken dua ettim bişey olmasın bebeğime diye. yaprak sarması yemiştim çok fazla dedim herhalde yaprakları sindiremedim, normaldir. üzerinde durmadım. sonra akşam fasulye yemeği yedim , o da çıktı. eşim buarada iş için bursada, gece gelecek. annem ablam ve ablamın görümcesi yanımdaydı. dediler leblebi ye, yedim kesmedi ekşimemi. arkasından bir tane muz yedim belki o iyi gelir diye, yok olmadı, o da aynen çıktı. ama nasıl kusuyorum görmelisiniz. herkes çok korktu. ille de doktoru ara dediler. sonra saat gece 10.30 gibi doktorumu aradım "heyecanlanmayın, doğurmuyorum, sadece bugün biraz fazla istifra ettim de acaba bebeğe sakıncası olur mu" cem bey sandığımdan çok daha fazla ciddiye aldı durumu ve "hemen kadıköy acıbademe gidin, ben doğumhaneye haber veriyorum. besin zehirlenmesi olabilir. normal değil bu kadar kusmanız. bebeğin durumuna bakılmalı, serum takılmalı.ben doğumhaneyle irtibat halinde olurum, gerekirse atlar gelirim" dedi. ayyy ben şoka girdim. nerden çıkmıştı ki şimdi doğumhane. ben zaten en başından beri kusuyordum. ev ahalisi de şaşakaldı tabi. allahtan hastane çantamı hazırlamıştık. ama ben yanımıza almak istemedim. doğuma gidiyormuş gibi hissetmek istemedim. eşimi düşündüm hemen, nasıl söyleyecektim, yazık o da yolda, ya telaş ederse diye. ama söylemek zorundayım ki direk hastaneye gelsin biz evde olmayacağız.
neyse çok da detaya girmeyeyim, işte hastaneye gittik, beni hemen nst ye bağladılar, serum taktılar, falan filan. sancılarım başlamış. zaten ben de hafiften hissediyordum. ama öle şiddetli filan değil. çok sevimli bi ebe muayene etti alttan, 1cm açıklık varmış. durumu doktora haber verdiler. saat 12.30 gibi doktor gitmemize izin verdi. ama tetikte olmalıymışım, bugün yarın doğum olabilirmiş. gece sancılarınız sıklaşırsa muhakkak arayın dedi.
eşim hastaneden çıkışımıza yetişebildi. ama nasıl korkmuş anlatamam. heyecandan uyuyamadım gece 2ye kadar. sonra sızmışım. neyse ki sancım da olmadı pek.
bugün hep yatacağım istirahat edeceğim.
kimbilir belki bugün belki yarın sancılarım artar. ben artık tetikte bekliyorum. kızımı da tembihledim azcık daha sabretsin diye, ama hayırlısı olsun artık. heyecanla akıbetimizi bekliyorum.
.
sizlere de haber vereyim dedim.
beni merak etmeyin.
sancılarım artar da doğuma girecek olursam ya EVRıŞ e ya da ESRAKO ya haber veririm muhakkak.
.
hepiniz sağlıcakla kalın.

aftabru canım ay çok şaşırdım gününe daha varmıydı ?ama açılma başladıysa güzelim gerisi gelir sen sadece sakin ol ve sancılarını evde çekmeye çalış çünki hastane ortamında ister istemez gergin oluyor insan saatler geçmek bilmiyor hadi hayırlısı güzel haberlerini alırız inşallah allaha emanet ol bebeginle sen canım allah bir avazda kurtarsın

ben aslan salifo aslan neva aslan
tam bir safari ailesi desene:))))))

iyi haberlerle gel canimin ici, hakkinizda hayirlisi olsun...

NAZAN bak dun konustuk kusma ishal dogumun yaklstıgını gosterio diye. lutfen kendine dikkat et dinlen güc biriktir belki kızın geliodur canım.

dun 2 cocougu olan bir arkadas dediki dogumlardan once bana kusma gelir midem alt ust olur ne yersem cıkarırım

kızlar eylül annelerindende dogum yapan olmuş şok oldum valla çok erken gelmiş ikizler

dun 2 cocougu olan bir arkadas dediki dogumlardan once bana kusma gelir midem alt ust olur ne yersem cıkarırım

herkesde farkli etki yapiyor demeki, geci nazanin midesi hep hassasti...ona da boyle etki yapti demekki...
offf bazen keske normal dogum sansim olsaydi da bunlari yasayabilsemiydim diyorum ya...yinede allahim hakkimizda hayirlisi neyse onu versin...

nurdancım bebeklerimizin saglıgı icin hangisi hayırlıysa o olsun. bende diretmiorum normal olsun die bakalım nasıl gelisecek olaylar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…