2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ayyy evrrrrim tek keleimeylen harika olmuş ellerine sağlık ayyh hemen kopye çekmeliyim bende böle bişiler yapıyım. yatak odasına koyarım bende malum mevlüdde bebek benm yanımda olcak ya..azcık yatakodasınıdasüslemek gerek. herşeyi bebek odasına koymak olmas. ellerine saglık evrim. bu arada sizin şu birmaksdan aldıgınız kelebeklerde amam bereketliymiş heryere serpiştirdiniz dahada bitmedimi yafff

kaydirigubbakcemile3 bende tam onu yazacaktım şimdi.. aksam ozgur dıo ki.. etrafında fasla dolanmak ıstemıyorum.. bana da yapıstıracaksın bu kelebeklerden korkuyorumm dıoo esseeekkk :)) Burcu bana onlardan bır torba aldı.. cok da guseller.. rengınden dolayı herseye de uyuyor.. nereye bulursam Allah yarattı demıyorummm... kaydirigubbakcemile3

O koca kelebeği sana 10 kere gösterdim bak böyle güzel diye. Sen habire başka zımbırtılara baktın. Aklın yolu bir işte bak

E tabe.. akıl akıldan ustundur.. sızlerın de yardımı olmasa.. olmazdı zaten.. muck.

yarın için dolmalalrımıda doldurdum nasıl olsa zeytinyaglı bişi olmas dolaba koydum.sabah doktora gitmeden pişiririm.malum öglen doktora gitcem sonra gelince ev gezmesi var. ee geç gelirsem aç kalmayalım gelince sadece erişteyi pişirmek kalıyor.çorbam bugunden kalır yarına çok yaptım bilerekden.....deymeyin keyfime. evet başlıyalım nerde kalmıştık muhabbete devam

Bu kadar ayrıntıya gırmesen bacım.. ha..

süsüsn hayırlı olsun.moru seviyorsun sen değil mi?
ee dide 30 tlye almıştı :uhm:

eywaaahh..!! dido duymasın...

:roflol: ay ölcem şimdii.. düşüyorummm koltuktann.. ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy kaydirigubbakcemile3
benim için sürpriz olmadı arkadaşlar.üzülmüş de değilim.hatırlarsanız sadece bir yerde olduğunu belirtmiştim.bir sürü şeyi yapmadım bulamayacağımı bildiğimden zahmete sokmadım kendimi .yarım kilo şeker batırmaz beni merak etmeyin.Şerefli bir görevi ifa ederken buralarda ve sevmeye çalışırken insan alışıyor böyle şeylere..evrim düşme bir yerine bişe olur alimallah..
İyi de, biri İstanbul'da (her mok var), biri Batman'da (mahrumiyet bölgesi) ! Tabii ki fiyat farkı olacak. Üzülme didom sen, allah içine sindirsin...
çok da mahrumiyet bölgesi olmamasına rağmen.asla karşılaştırılamaz arif olan anlar tabi
dido almadı yaaa fiyat sordu sadece bildiğim kadarı ile
ay dido almadın dimi kuzum ben öyle hatırlıyorum harbi üzülürüm öyle birşey yaptıysan uçurum var fiyatlar arasında

salifo almış..( ben de üzüldüm itiraf edeyim..

iyide tazem bu kadar fark olabilirmi yaaa
dido bak sana kargo yaparım bu sefer kesinlikle daha karlı kızım yaa sakın alma döverim seni
aynı paraya 4 kg alınır nerdeyseee
tamammııı
arkadaşlar çooook teşekkür ederim.dedğim gibi yarım kilo şeker batırmaz beni.siz üzel şeyleri ucuza alırken ben gidip iyi çıksın diye herşeyi marka aldım ve eminim 2-3 kat fazla harcamam oldu size göre.zerre kadar üzülmş değilim.burada yapabileceğimin en iyisini yaptığımı düşünüyorum.size de kızmış değilim.ama ifade etmek istedim keyfi bir düdüklenme yok.keyfi olarak Batman'da değilim 2000'den sonra atanan ve öğretmen olanlar bilir rotasyonu

ayyy süper ya evrim valalhi bugun o kadar çok güldümki. sen çok yaşa emi.

I love you baby..:)

ayyyyyyyy aklıma bişii geldi.anlatmadan geçemicem

maşum ben süperlise çıkışlıyım. süperliseliyiz ya azcık şımarık ve inek tipleriz biz. neyhse bizim lisenn yanında teknik erkek lisesi vardı çocuklardan bi tanesi bana aşık olmuş mektup yazmış arkadaşıma vermiş postacı niyetine ama hani ben ingilizceciyim ya çocuk beni etkilemek için şöyle bi cümle kurmuştu

"WE LOVE YOU BABY"

oha demiştim WE kim lan bunlar topluca sevio beni. ama ya ayhh düşünsene bi. heheheeeeeee:roflol::roflol::roflol::roflol:

dip not:ingilizcede we biz demek yani çocuk ben demek istemiş ama yanlış kelime kullanmış

Özgür'e de kelebek yakışır ama :))) Aydınlık gösterir kaydirigubbakcemile3

Denedim, köftelerim güzel olmuş.

kızlar artık yarın bendende doğum haberi alırsanız şaşırmayın
ddurkız ne diyon sen. aaaaaaaa agzını hayra aç eşref saatine falan denk gelcek dua niyetine geçer. Allah korusun bebişinin daha içerde kalmaya ihtiyacı var annesi. bol su iç soluna yat dinlen bakiimm

dakika tut bakalım hem. ne kadar sıklıkda geliyor sancılar

ay güllüüü hastayım sanaa yaa bende senin haftalarındaykenn yemek yapma performansım son hız devam ediyodu
ama bu haftalar bende iptalim artıkın kuzum habeerin olsunnn aynı performanss kalmıyooo

ayy didem didom yazdıgın cvp da okadar ciddi ve serin kanlı bir hava geldiki bana anlatamam. içim kıyım kıyım oldu bir an dalga geçtim diye ama yaaaa

neyhse bak sen bişey alacagın zaman önce bizden iste vallahi bak kargo ile gönderirim ben ciddiyim. hem hevesin kalmaz herşeyden hemde daha uygun alırsın canıımmm

valla pinkim 2 hafta falan daha dayansa çok güzel olacak nstde sancı çıktığınıı duyunca sanki benim sancılar dahada bi arttı dakika tutuyorum sanki hiç geçmiyor gibi geliyor acaba psikolojik olarakta etkilendimmi dediklerini yapayım bakalım azalma olacakmı sancılarda bide ılık bi duşmu alsam acaba

mavişşş diyetlere dayanamadınnnmı yoksammm heee hemen bebişde gelsin yemeklerdee

yettim tinky pinkyymm yettiimmm.simdi yavrum okadar lokositcikten bi nane olmaz, bol bol su icccc bu 1; ikincisi epitel hucresi onemli bisi degil surekli gorulebilir idrarda, endiselenme tadlum, hersey ok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…