2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

gypsym esram yok şeker göstermedm dohdora ben sadece tahlil yaptırdım burdaki hastaneye sonucu aldım çıktım yarın asiyeciğime göstercem...o yusden öle delü gibi meraklandım. aslında ablam ebe hemşire fekat ekndisinede ulaşamadıgım için neyhsem önemli bişey yoktur inş. n

aaaa dur norra gelmiş.

dido almadı yaaa fiyat sordu sadece bildiğim kadarı ile
ay dido almadın dimi kuzum ben öyle hatırlıyorum harbi üzülürüm öyle birşey yaptıysan uçurum var fiyatlar arasında

evriş avatarındaki süsü sen mi yaptın

Evet Evroşum.. dıs kapının süsü bu.. dün aksam tüm hazırlıklarını tamamladım.. ıstedıgım an monte edecegım lila tülüyle.. nası olmusş??

s7301456.jpg

Son düzenleme:
iyide tazem bu kadar fark olabilirmi yaaa
dido bak sana kargo yaparım bu sefer kesinlikle daha karlı kızım yaa sakın alma döverim seni
aynı paraya 4 kg alınır nerdeyseee
tamammııı

aa evroş sen bilmiomusun bizim topiğin resmi düdüklenme ailesi dido ve salifo heeeeeeeee puhhhhhhhhaaaaaaadelikafadulden:roflol::roflol:
onlar ucuz alamazlar öyle bi özellikleri var nerde ne en pahalıysa özellikle mıknatıs varmış gibi çekerler

:roflol:

dido almadı yaaa fiyat sordu sadece bildiğim kadarı ile
ay dido almadın dimi kuzum ben öyle hatırlıyorum harbi üzülürüm öyle birşey yaptıysan uçurum var fiyatlar arasında

Aldı aldı Esra.. gecenelrde Salıfo aldı geldı eve... kaydirigubbakcemile3

efriimmm ne güsel bişi o öyle
bende sandım resim çerçevesiii
kapıyamı asıcaksınız?

kızlarrrrr sancım varrrrrrrrrrrrrrrrrrrr habire kasılıp duruyorum geçmişi okuyayım dedim ama döktürmüşsünüz yine

aa evroş sen bilmiomusun bizim topiğin resmi düdüklenme ailesi dido ve salifo heeeeeeeee puhhhhhhhhaaaaaaadelikafadulden:roflol::roflol:
onlar ucuz alamazlar öyle bi özellikleri var nerde ne en pahalıysa özellikle mıknatıs varmış gibi çekerler
biliyorumda pinky üzüldüm çok fark var inş almamıştırlar bari
İyi de, biri İstanbul'da (her mok var), biri Batman'da (mahrumiyet bölgesi) ! Tabii ki fiyat farkı olacak. Üzülme didom sen, allah içine sindirsin...
neyse bende yarın burdaki fiyatı yazarım
Evet Evroşum.. dıs kapının süsü bu.. dün aksam tüm hazırlıklarını tamamladım.. ıstedıgım an mınte edecegım lili tülüyle.. nası olmusş??

s7301456.jpg

evriş tek kelimeyle süper olmuş ellerine sağlık bende hoşgeldin hasan berat yazmayı düşünmüştüm ama böle bişey aklıma gelmemişti ellerine sağlık daha öncede yazmıştım allah kuzeye uzun ömür versin çok şanslı senişn gibi anneye sahip olduğu için

pek güzel olmuş şeker... Aferin sana alkisalkisalkis

evriş süsün harika olmuş

efriimmm ne güsel bişi o öyle
bende sandım resim çerçevesiii
kapıyamı asıcaksınız?

Tesekkur ederım yafrular.. kapıya asacagım Esram.. tülünün üstüne monte edeceğim.. tüm hazırlıgı tamam.. iç kapının kompozısyonu gıbı olacak.. cok ozendım buna.. emınım guzel bısı cıkacak.. :))

bi şeyi de çirkin yap be anam..harika olmuş..eline sağlık..

Saol be yavrum :)) eywallah..

biliyorumda pinky üzüldüm çok fark var inş almamıştırlar bari

neyse bende yarın burdaki fiyatı yazarım

evriş tek kelimeyle süper olmuş ellerine sağlık bende hoşgeldin hasan berat yazmayı düşünmüştüm ama böle bişey aklıma gelmemişti ellerine sağlık daha öncede yazmıştım allah kuzeye uzun ömür versin çok şanslı senişn gibi anneye sahip olduğu için

Duygulandırdın benı yaf.. ne mutlu bana o zaman.. nacızane guzel gorusun ıcın cok tesekkur ederım..

Evriiim, sticker halloldu mu kuzum? Sormayı unuttum ben sana. Olmadıysa halledeyim hemen

X