2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

esra ve diğer arkadaşlar ben galiba bir densizlik yapıp sibelin kızını tıpiğe ekledim.sileyim mi ne dersiniz.kızar mı sibel.gece hiç aklıma gelmedi.görüşlerinizi bekliyorum

ya kızlar bu ticker ların kendi bebegimizin resmini koyup yapma sekli nasıl acaba simdiden sorayım ogreneyim dedim dogmudan sonra çok ugrasamam tickerala falan ama yapmak isterim çok guzell gorunuyor larrr

bence silme dido yaa nolcakkiii yani gelip kizcak hali yok ya aman herkes koymusbebeginni resmini sanammkızcagını

defne bua rada bugunmuydu yarınmıydı yaa nasıl haberalcaz evrim sende var dimi irtibatlarında

Defne yarın doguma gırıyor Dıdocum..

Herseyın yolunda olmasına sevındım.. bu kadar şom agızlının arasından sıyrılırsın ınsallah...

kızlar yeni actıgınız topiklerin linklerini bir atıversenzi aramadan kolyaca hemen sık kullanılanlara falan eklesekk

Bis de geldik dr.dan..herşey gayet iyi durumdaymış..3200 kg.olmuşuz..
dedim benim alt takımlarda acayip bi çalışma var, ne durumdayım bi bakın.usg den baktı, kanala girmemiş, çatı muayenesine gerek yok şu an dedi..kafası gayet hareketliymiş..39 a sancın felan olmazsa o zaman bakalım, hem kilosunu daha iyi görmüş oluruz, hem de şu an kurcalayıp da erken doğumu tetiklemeyelim dedi..hazırlık yapıyodur çatın, sancıların da bu yüzdendir dedi..içim rahatladı biraz..
maşallah tatlım
seçilll benim içime ne doğuyo biliyomusun sen normal doğurucaksınnn gibii CADIARZU
bugün helin doğuruyodu..belki de doğurdu şu an...hayırlı haberini alırız inşallah en kısa sürede..
helin doğurmamışmıydı yaaa
kafam karıştı iice benim :bbo:
ben yorum yapılmasın mı dedim kıl kuyruk......
keşke fotoları kolayca görmenin bir yolu olsa diye dedik. yani mesela topiğe giriyorsun 11 sayfa olmuş ama arıyorsun bakıyorsun sadece 2 foto var. fotoları peşpeşe koymanın bir yolu var mıdır? ya da ne biliim , sadece fotolu mesajları ara gibi bir seçenek olsa.... bütün sayfalara bakacak vaktimiz olmayacak, hepimiz sıkışacağız, hiç vaktimiz olmayacak.
.
laelaelaelaelae
tmm giderizz ay ne güzell olarr süper bi yerdi yaa bebişlerlede gidelimm tmmmııı ay ne güzelll mantılar serin havaaa
bak yine gezesim geldiii çıkıp sokaklaraaa
zemuszemus

esra ve diğer arkadaşlar ben galiba bir densizlik yapıp sibelin kızını tıpiğe ekledim.sileyim mi ne dersiniz.kızar mı sibel.gece hiç aklıma gelmedi.görüşlerinizi bekliyorum

İşin acıkcası bende copyle yıp hazırladım.. tam ekleyecektım.. dedım, ya ıstemezse.. o yuızden maaustumde duruor fotosu Selın ın.. ya da Sıbel sadece albume mı foto eklemeyı bılıodu..sankı ole bısıler hatırlyıorum.. emın olamadıgımdan bıraktım.

bence silme dido yaa nolcakkiii yani gelip kizcak hali yok ya aman herkes koymusbebeginni resmini sanammkızcagını

defne bua rada bugunmuydu yarınmıydı yaa nasıl haberalcaz evrim sende var dimi irtibatlarında

Gelecek haberı bana.. o işi dün hallettık Defne ıle.. bende sıze yazacagım yarın.. Allah nasıp etsın ınsallah.

Dido.. dersını ıyı calıs bacım.. hepsının de dogum tarıhı bellı,yazdım ben saatlerıne kadar neredeyse.. nıye hıc bırıne dogum tarıhlerını yazmamıssınn.. sınıfta bırakırıss falla seni.. calıs babacımm hadı.. :))

kızmaz gibi geliyor bana da.silsem pek bir boş kalacak orası
Defne yarın doguma gırıyor Dıdocum..

Herseyın yolunda olmasına sevındım.. bu kadar şom agızlının arasından sıyrılırsın ınsallah...
doğru ya ben bu gün cuma sanıyorum.evde olunca günler karıştı.
kızlar yeni actıgınız topiklerin linklerini bir atıversenzi aramadan kolyaca hemen sık kullanılanlara falan eklesekk
http://www.kadinlarkulubu.com/agustos-anneleri/296761-2009-agustos-kuzulari-burada.html
İşin acıkcası bende copyle yıp hazırladım.. tam ekleyecektım.. dedım, ya ıstemezse.. o yuızden maaustumde duruor fotosu Selın ın.. ya da Sıbel sadece albume mı foto eklemeyı bılıodu..sankı ole bısıler hatırlyıorum.. emın olamadıgımdan bıraktım.
ben de öyle hatırlıyorum.göze aldım artık.kızarsa silerim.görmemizi istemeseydi albüme da koymazdı.
Gelecek haberı bana.. o işi dün hallettık Defne ıle.. bende sıze yazacagım yarın.. Allah nasıp etsın ınsallah.

hayırlı haberler bekliyoruz

Dido.. dersını ıyı calıs bacım.. hepsının de dogum tarıhı bellı,yazdım ben saatlerıne kadar neredeyse.. nıye hıc bırıne dogum tarıhlerını yazmamıssınn.. sınıfta bırakırıss falla seni.. calıs babacımm hadı.. :))

dünden beri böğürüyorum burada doğum tarihleri diye..özürlüyüm bu konuda yazsan bana olmaz mı?

Arkadaslarım Selamlar..

3 600kg, 50cm boy adı:Servan;

Bu güzel cocugu doguran annenin adı da HELİN.. :)) bugun sabah 9 da sezeryana gırıp saat 10 da cıkmıss.. sesi cok dıngın, cok hoş geliyordu. Herkese cok cok selamı var.. benim gözler yine foşur foşur.. :)

Yaşasın bi bebek daha geldi. Bugün de Deniz bebek gelecek sanırsam..Haftaya nolcak bu topiğin hali merak ediyorum...

Bis de geldik dr.dan..herşey gayet iyi durumdaymış..3200 kg.olmuşuz..
.
tü tü tü maşallah...

istersen ona sorup öyle koy..ne biliyim kendince istemeyebilir belki..

helinde doğurmuş gözümüz aydın olsun maşallah kuzuya da
bu arada doğum hikayelri topiğimiz hayırlı olsun bende en kısa zamanda ekleyeceğim
ben bebişime bakayım sanırım mama mücadeleside veriliyor of ne oldu yavruma yediremiyoruz emmiyorda
emer emer canım stres yapma sen.. allah kolaylık versin sana..off doğunca da çok zor..

dünden beri böğürüyorum burada doğum tarihleri diye..özürlüyüm bu konuda yazsan bana olmaz mı?

bundan sonra hemen not ederim sormam sana.hadi hacı be

Aklımda mı tutucam ben beaa.. gecmıse bakıp bakıp bulceksın bacım,boşuna miyavlama.. sana kestırme yol.. şükret ki cok gerılerde degıller.. bak beterın beterı var.. beklıyorum ben senı burada..

didecim hepsini haberini evriş verdi evrişin profiline gir onun mesajlarından bulursun bide sibel kızmaz heralde esrada aynı şeyi söylemiş aslında hoşuna bile gider diye düşündüm sonradan

ben geldim tohtordan
he bide suyumda hafif azalma cıktı. sınır 16 imis bende 13 cıktı. zaten demistim ya size bu hafta su icemiorum die farkındaydım yani olayın. bide 76 kg ile 17 kg almıs bulunan bir hatunum . haftada 1 almısım yine. enson 3 hafta once gitmistim kendi klinigime. tansiyon normal.
bide asistan kasılmalarım icin magnezyum yazdı ama almadım alsammi bilemedim simdiye kadar hic almadım simdiden sonra bilemedim olmazsa yarın dra sorarım telde benden haberler bukadar
suyu çoğalttt bende azltmaya başlamıştım son zamanlar hemen etkisi oldu maalesef
Arkadaslarım Selamlar..

Bu güzel cocugu doguran annenin adı da HELİN.. :)) bugun sabah 9 da sezeryana gırıp saat 10 da cıkmıss.. sesi cok dıngın, cok hoş geliyordu. Herkese cok cok selamı var.. benim gözler yine foşur foşur.. :)
oyy oyy maşallahhh ben sanki daha önce doğurmuş gibi hatırladımmm
ne kadar güzel kilosu boyu posu
ya bu hatunlarla satlarım hep aynıydı benimmm
derya kayra helin halen tık yok bendeee
e yarında ben doğurayım barimm laelaelaelaelae
GYPSYM ESRAAAAAAAM kız koca totolu dun seni okara çom aradım bi tlf a bakamıyosun. haberleri vercekdim ama açmadın uyuuuuuuus. neyhseki evrim ulaşmış snaa. naptın bakalım evin tertemiz paklandımı?ohh mis gibi olmuştur. gülü güle oturrun pisletin....
arıyacaktım senüü dur dedim işler bitsn rahat rahat konuşurzzz genişş geniş ama yok anam bitmedi sonrada geç oldu kaldı öleee tatlımm
ay evim bi temizlendi gülistannn belee odaları geziyoum içim açılıyooo
annem diyo sana öyle geliyo kızım evin pis bile değildi ay ne bilim iştee
camlar silindi tülleri yıkadık koltuk kılıflaırnı vs yani sanki yeni gelin evi gibi olduu süperr :lepi:
bişey sorcam sizlere.

yahu ben henuz bebek bezi almadım. uyuoyna almak istiyorum ama onun 3-6 kilosunu bulmadım. normal yenidogan aslşak ne olar ki? ayhh bide ne kadar ucuzmuş yahu. 98 tanesi 21 tl. ayhh ben daha pahalı zannediyordum.
aman ne ucuz
neresi ucuz be azmı o para heee bıdıkkkk

Arkadaslarım Selamlar..

ay canım benimmm gozu aydın olsun cok sukur kavustu bebisine ..super haberler evrimim allah senden razı olsun ins senin haberlerinde böölee guzel olsun

bi uyu bi kalk serseme döndüm resmen
çok fenada ishalim düngecedemn beri
doğum başlangıcı belirtilerinden biride ishaldi değilmi
bakalım hayırlısı kaldğım yerden devam edeyim geçmiş okumaya

ishal bide kusma belirtilermis hadi hayırlısı bakem

baybcim maşşalah kızına.demekkı kızında sevıcek cıkolayaı desene.ayyhh çiko sevılmezmı bak hemende nası düzene girmiş kalp atısları.neyse bence doktoruna sor da öle içersin magnezyumu.zaten sona yaklastık normal dogum düşünüyorsun içmene gerek yok diycektır bence doktorun

bende icmeyi dusunmuorum zaten hazır kasılmam varken nie gecireyimki simdiye kadar icmedim simdide icmiycem bosver. bide ben alıstırdım cikolataya kesin kapkara kız cıkcak benden :))) benim temizlikci kız dediydiki bi tanıdıg hep ayran icmic bembeyaz cıkmıs bebek eger bu tez dogruysa aynen karamel bi kuz cıkar hatta kakaolu:))

gönlünce sağlıkla olsun pervin.bu doktorlar ne ister sizin çanaklardan bilmem emrah'a da dadandılar bir uçan bir de kaçan kurtuluyorkaydirigubbakcemile3 BUGÜN DEFNE DOĞUMA GİRİYORDU:ALLAH YARDIMCISI OLSUN

sorma canaklara zeval gelmeden kurtarsak iidir:))))))))

bide defne 24unde yani yarın gircek canım degismis tarihi

ESRAKO doktorum bugun donuyomus bakuye yarın isbasında ondan cok rahatladım.annemlerde ctesi aksam bakudeler nasipse. sonrası Allah kerim

ben kactım misafirlige gidiom gelince okurum suslendim puslendim aktım takıstırdım ttam gun kadını modundayım peeehh :)))

bugun uyku halim var..dünki performansıma karşılık bugun biraz toto devirebilirüm.

ya aslında kızmaz bence yani sibel öyle kızıcak bi tip değill ama albüme özelliklemi eklemiş bilemedim bende
şahsen ben olsam zortt diye topiğin ortayerine koyarım fotoyu o açıdan yaneee
bundan sonra hemen not ederim sormam sana.hadi hacı be
evrimm yalvarsın birazz sölemeee naniknanik

X