2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

iğneler son gune kadar devam edeceğim.sezeryandan sonrakı gunde tekrar başlayacağım.ama çok fazla kullanmazsın dedi doktorum kanını ölçer ona göre karar vereceğim dedi.gün aldık ama bana çok çok erken geldi.istemedim önce ama riskleri anlatınca kabul ettim.erken doğum tehlikeside atlatınca doktorum dedi ben o zaman alırım diye düşündüm yine iyi geldin bu zamanlara dedi.

moda girmem gerekiyor coşmak için, yoksa görseniz çok sakinimdir dışardan..ama içimde fırtınalar eser, deliyim yani..sık sık da depresyona girerim..bööle işte..

aa bide bana hanım hanımcık kız derler hep dışardan görenler...allah allah niye böyle izlenim veriyorum acep derim...Eşim de anlamaz, ne alaka der, sen manyağın tekisin..

Ben de dışarı çıkıp 10 dk. hava alıp gelicem.. Totoyu devirenlere selam olsun...

ya işte öyle de ..ne biliyim başka başka sıkıntıları var..yanında olunca bazı şeyler daha bi koyuyo insana..neyse..
o dediklerinden yapmamış, başka şeyler yapmış..yazmıyim şimdi burda..

ayy sorma ya bu didonunda çok komedi anları var ..
esranın nst macerasına koptum yarıldım gülmekdene. nasıl bi kahkaha anlatamm.bzim topik şenlikli canım maşallah..

Canımın içi, İstanbul'a alışamadım ki hala..Keşke gelebilsem de gelsem..Bebeklerden sonra inşallah, sen, sizler de bana gelirsiniz..Bu arada Trabzonluyum..1 yıl balıkesir 3 yıl da İstanbuldayım..

hoplaya zıplaya geçmişi okudum.evriş kapı süsüne bayıldım çook güzel olmuş ellerine sağlık..
beynim sulanmış aklımdada bişe kalmadı sadece kapı süsüne odaklanmışım:bbo:
iştahım yok halim yok gece hiiiç uyuyamadım zaten uyuyamıyordum da bu gece kestiremedim bile canım sıkıldı biraz ama sanırım alışmam gerekecek erken alınması konusunda pöfffffff..

Pinky hayranım senin bu hamaratlığına...bizde tek yemek çeşidi oluyo..yanında ya salata ya cacık..sabah bi tost yaptım..afedersin bi tarafımdan ter aktı şıpır şıpır..mutfakta durulmuyo hiç

ya işte öyle de ..ne biliyim başka başka sıkıntıları var..yanında olunca bazı şeyler daha bi koyuyo insana..neyse..
o dediklerinden yapmamış, başka şeyler yapmış..yazmıyim şimdi burda..

hıhı sen yazma ben hayal ederim...

annem sağlıklı beslenme manyağıdır, bizde pasta börek sadece misafir gelince yapılırdı ben küçükken. Ne zaman misafir gelecek olsa ben sevinçten çoşardım...

ayhh bizim topik halkıyla bir araya gelip tabu oynamak lazım ayhh negüleriz ya.. benm bi arakadş grubum var.eşimin arkadaşlarının eşleri nerdeyse herhafta buluşurus. ilk zamanlar herkes hanımhanımcık duruyor tabee kimse kimsenin huyunu suyun u bilmior ya neyhse aradan epey vakit geçtikden sonra bizde gırgır muhabbet bi başladı bana diolarki kız sen ne esprilisin öle ayhh bide tabu oynadık resmen yarıldık gülmekden. valla gypsy ayça dide mucizefalan böle düşünemiyorum ayhh gülmekden ölürüs herhalde. gerçi norrayıda es geçmemk lazım. hepimizin içinde fırlama modu saklı gizli benceeeeee

yok canım o sakin görünümünün altında var bir delü :) biz biliyoruz... dışardan görenler dışını kabını görüyor, biz burada suretten öte birbirimizin ciğerini biliyoruz :) sonuçta buradaki paylaşım gerçekten samimi ve içten... Bu yüzden tescilli delisin, hiç dert etme millet ne diyor :)

esranın nst macerasına koptum yarıldım gülmekdene. nasıl bi kahkaha anlatamm.bzim topik şenlikli canım maşallah..

şenlikli evet :) evlere şenlik... :roflol:

evet ya deviriyorum totoyu, yoruldummmmmmm.. :1rolleyes:

evet bizde de öyleydi..arkadaşına gittiyse, gelince bize de bişey getirmiş mi diye çantasına bakardık hemen..bişey varsa saldırırdık hemen..
bişey daha var hiç unutmam..babanemi ne zaman görsem mantosunun cebini karıştırırdım hemen..muhakkak şeker olurdu cebinde..çok mutlu olurdum

Pinky hayranım senin bu hamaratlığına...bizde tek yemek çeşidi oluyo..yanında ya salata ya cacık..sabah bi tost yaptım..afedersin bi tarafımdan ter aktı şıpır şıpır..mutfakta durulmuyo hiç

yok canm o sizin bakış açınızdan kaynaklanıyor hamaratlıgımdan değilde ne biliyim alışkanlık sanırım. bide sadece mantı varsa tek çeşit olur.cokacimcoook

kabak mücver yap..

Nazan annen nerdeeee?? ablana falan mı gitti..hani yemek yapmıyorum diyosun ya, anneler devreye girer bu durumda da o yüzden şey ettim.. eee ben sordum sen zaten yazmışsın..geri aldım..
bizim evdeki kara listededir mücver.salifo ki taştan yumuşak herşeyi yer hiç sevmez mücveri ben de sevmem.kızartma yemiyoruz zati
ben de anneme gideceğim birazdan..günü var..sırf mama yemek için gidiyorum valla..
ohuş yarasın yavruma benim.afiyyet olsun.hamileliğim de birileri yapma benim yeme durumum hiç olmadı.memlekeimde olmak ister miydim? yimne de asla asla asla.
bizim de listemiz olur buz dolabının üstüne yapıştırılırdı.hep sağlıklı beslenirdik.hamileliğimde tek değişen dıaşarda yeme işi arttı benim yemek yapamamamdan.çalışırken akaşamdan yapıyordum.
soğuk çorbada içinde aşurelik bulgur ve nohut olan yığurtlu bir tür çorba.salifo diyetteyken çok sever ve çok yer tok tutuyor bir de çok besleyici.zaten bu havada yemek yenmiyor.
benim de hitim esranın nst macerası bir de ayçanın kızkardeşine yaptığı saykoluklar.hanımefendi saykodur sen bilmen o ayçayı.

biz de de öyle yemek varsa salata,yoğurt cacık falan.çorba falan yapmam önden çorba ve salata tek başına öğündür biz de.uğraşamam.yenmez kalır zaten

o akçabat köfteyi çok yemek istiyorum ben ya..eminim bayılırım.Eskişehir'de harika köfteciler vardır.burada köfte kültürü yok.canım istiyor bi sultanahmet köftecisi var sevmiyom onların köftelerini.Tayinim çıksın Bursa'ya gömüleceğim inegöle,iskendere,yoğurtlu köfteye oyy oyyy yy bu muhabbet nere gidiyi ya???

bu arada salifo şerbet için lohusa şekeri almıştı dün..kilosu 30 tl imiş.arzolunur

ayy herkes mi uyudu yaff. ben tabe dun gece mışıl mışıl uyudugum için heeeeeeçç uykum yok..
prison break izliyim bari.. son 4 bölum eşim dun bensiz izledi 2 bölumu ben yetişmem lazım bu akşam finali izleris ayhh çok heycanlı yaaaaaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…