2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kızlarrr ben geldımmmm hihoyyyt ayy cok mutluyum anlatamam sizeeeee.doktora gıttık ben tabı masaya yattıgımda bebegımı en fazla 10+3 olmasını beklıyoduk gec döllenmeden dolayı amaaaaaaaaaa bebeğim annesine bı süpriz yaptı ve kocamaan olmus kendı vaktını yakalamısss nerdeyse kuzum tam 11+3 geldıı.... gecenkı test sonuclarıma baktı hersey normal cok sükür rubella falan.ve dıger testler.ikili için kan verdım 10 gun sonra tekrar gıdıcem ınsallah hem kontrol hem sonuclara bakcak.ense kalınlıgı 1cm normal dedı doktor kollar bacaklar yerınde cok şükür,Allah ım nasıl kıpır kıpır nasıl taklalar atıyo görmenız lazımdı.yaa müthiş bı duygu Rabbim herkeze nasip etsın.Allah ıma bınlerce kez şükürler olsun bu duyguları yasattıgı için inşallah kucagımıza almakta nasıp olur.ayy amma uzun yazmısım ama anlayın kızlar :asigim:sevıncten ne yaptıgımı bilmez durumdayım :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

tebrikler canım..yalnız ense kalınlığı 1 mm'dir...3mm üstü risk oluyor zaten bildiğim kadarıyla

Hepinize Günaydııın kızlarrr a.s.
Yeni gelen arakadaşlara hoşgeldiniz diyorum, 2li testi olan arkadaşların da güzel haberlerini bekliyorum hihoyyythihoyyyt

mrb kaynana gelin ilaç ismini yazmamışsın ama tek seferlik kullanım için ise banada verdi kullandım geçmedi ama azalma oldu şimdi başka ilaç kullanıyorum ama ilaçtan 2 adet kaldı ama hala rahatsızım sanırım gene geçmedi dr.verdiği ilaçları araştırmadan kullanmıyorum çok pinpirikliyim bu konuda senin ne gibi şikayetlerin var bahsedermisin

merhaba coli-urinal die bir ilac tek kullanimlik deil yarim cay kasiigi ni suda eritip iciyosun bende senin gibi cok pinpirikliyim benim doktora gitmeden once bir sikayetim yoktu idrar kulturunden sonra cikti iltihap oldugu bir sefer kullandim ilaci bu seferde rahimimin ic kismi kasinmaya basladiiii bu ilac turkiyede varmi bilmiyorum ben arabistanda yasiyorum iste boleee canimm

gunaydın kızlar,
bütün haftasonu kaynatmışsınız. yeni gelenlere HOŞGELDİNİZ diyorum.
ben haftasonları hiç evde duramıyorum, eşim gezmeye çok düşkün olduğundan biz her fırsatta ayağı yanmış it gibi dolaşırız. ben de severim gezmeyi ama hamileliğimde biraz daha istirahat edebilmek istiyordum. dün mesela paintball a gittik. tabi ki ben oynamadım, izledim sadece. eşim oynuyordu, çok da başarılıdır bu oyunda, onun üzerinde bir damla boya yokken benim montum ve pantolunuma bir sürü boya sıçramıştı. hiç anlam veremdik, adam savaş sahasında tertemiz ben tribünde boyalı... sonrada rivada bir yere gittik grup olarak mangal ve sıcak şarap... çok eğlendik. ben şarap içmedim tabi ki...
buarada istanbullular biliyordur belki, çiya diye bir antep sofrası var kadıköyde, yöresel yemekler yapar nefis. cmts günü orda öğlen yemek yiyelim dedik alışveriş yaparken, meşhur bir yemeği var ayvalı tarak diye ayvalı pirzola... herkes bayılarak yer onu, ben nerdeyse kusuyordum kızlar çiyada. suratımı görmeliydiniz yerken. eşim de zorla bitirtti, neyse kusmadım. ama hala tiksintilerim ve bulantılarım devam ediyor.

Günaydın kızlar.. Herksin keyfi yerinde gördüğüm kadarıyla, benim de öyle.. Bir tek çok güzel bir film sanarak gittiğimiz akşamki filmin o kadar da güzel çıkmamasına gıcık oldum. Fİlm "alacakaranlık". Gerilim filmi diye gittik ama, tırt çıktı. :)) Bana sakıncalı falan demeyin şimdi, bayılırım gerilim filmlerine, korku filmlerine.

Yarın atama sonucum belli oluyor. Ama evde oturup onu bekleyerek stres yapmayacağım. Doktorun istediği testleri Kızılay'da yaptırmaya gideceğim. İnşallah ben eve gelene kadar sonuçlr da açıklanmış olur. Heyecanlıyım :)
canım al bendende okadar nede bayılırım gerılım filmlerıne.yanı yaratıklı seyler olursa bakmıyorum ama gerılımı falan cok severım.buarada senın gıttıgın fılm vampir filmi kaydirigubbakcemile3 zaten harry porter ın yapımcısı yapmıs galıba onu.onun tarzında bı film
Merhaba arkadaşlar,
Bu arada doktora gidip de ii haberlerle dönen herkesi de tebrik ediyorum. Ben de yarın ikili test için doktora gidicem ve bebişimi görücem inşallah. Son gittiğimde 10+4 haftalıktım (Gerçi ultsasonda 10+6 görünmüştü) ve kıpır kıpırdı. Elleri ayakları hep oynuyordu tatlı bebişimin. Çok özledim onu. Eşimde askerde olduğu için ultrason görüntüsünü çekip internetten göndermeyi istiyorum inş o da görebilir. Ama az önce Başak eşinizden işten dönünce bebeğinizle konuşsun deyince çok üzüldüm, ağladım. Benim bebeğim 7 aylık olana kadar babasını duyamayacak çünkü senağlama
ay canım üzülme yaa,7.aydan sonra duyar babasının sesını,zaten 6.aydan sonra tepkı vermeye baslar bebek fazla bıse kacırmıycaksınız yanı
Canım nilüferşahh eylül annelerine yazıyordu. Ama maalesef kaybetmiş bebeğinisenağlama. Bu listede adını görürse üzülebilir:çok üzgünüm:
cok üzüldüm ya,zaten ugramamıstı nezamandır.neyse inşalah aramızdan daha kımse eksılmeden devam ederız ama cok üzüldüm :çok üzgünüm:
kızlar bu haftalara kadar böle hafif depresyon tarzı birşey yaşadım sabahları asık suratla klkıp gülmeden geçti günlerim.9. haftadan beri pek bi komik oldum.ağlarsam hüngür hüngür ağlıorum gülerken de kahkahadan boğuluorum. ve üstümden yük kalkmış gibi hafifim.benimseme dönemi miydi ? böle içim içime sığmıor.sanki hormonlarım artık mutlu olup sevinmeme izin vermeye başladı.sizlerin duygu hali nasıl
kaydirigubbakcemile3 ayy canım ya sabah sabah ıyı guldurdun benı.valla hamılelık psikolojısı cok degıskenmıs oyuzden normal canım yasadıkların.ben pek moralım bozuk olmadım cok şükür ama sulu gözlüydüm bıara, hala öyleyim gercı
minik kelebek canim benim dogum tarihimi doktor 19 agustos diye degistirmisti soylemeyi unuttum, yukarida duseltmeyi yaptim sana zahmet olmasin diyekaydirigubbakcemile5
ayy askolsun canım ne zahmetı ya,ben sizleri cok sevıyorum ve hepde severek yaptım.bıdaha duymayım zahmet falan kızarım hııı :eek:klava:
merhaba kizlar bende 12+3 gebeyim bugun ikili teste gittim bebek iyiydi fakat idrar yollarimda iltihap cikti doktor suda cozunen bir ilac verdi ama ben tedirginim benim gibi olan varmi aranizda bu arada benide listenize eklerseniz cok seviniriimmmm
hosgeldın canım aramıza.listeye eklerım senı muhtemel dogum tarıhın neydı?
Bugün erkenci benim.

Herkese GÜNAYDINNNNN!kaydirigubbakcemile3
günaydın canım kaydirigubbakcemile2
gunaydın gizzecim

herkese gunaydın arkadaslar yaklasık 1 saat sonra 2li icin drda olmam gerek
sabaha kadar heycanlandım gecen bulantılarım kusma seklinde sabah sabah basgosterdi
simdi idare eder durumlarındayım cok bşsey yiyemedim
gelince hemen yazarım
hadı cxanım hayırlı haberlerle gel inşallah
tebrikler canım..yalnız ense kalınlığı 1 mm'dir...3mm üstü risk oluyor zaten bildiğim kadarıyla

:eek: öyledır canım heycandan yalnıs anlamıs olabılırım.valla ogün bebegımdan baska bıse görmüyodum

Son düzenleme:
güzel anneler günaydın nasılsınız kızlar ben çoookk kötüyüm grip oldum yanı sıra başım ağrıyor nefsimi güçlükle alıyorum yarın hemen doktora gideceğim sizde ne var ne yok kızlarrr:çok üzgünüm:

günaydın kızlar. yeni. gelenlere de hoşgeldinizzzz. baya kalabalıklaşıoruz. izmirde doğum yapacakların doğumlarına gitmek isterim gelmek isteyenleri de beklerim :) ben doktorumu seviorum kızlar izmirdeki ama sanki doğum olayında daha duygusal davranıp doktorumu deiştireceğim. kafam doktor konusunda karışık çok

NORRAA,
göbeğin hiç de büyüttüğün kadar yani 4-5 aylık gibi değilmiş. ama yine de belli olmuş epey. benimden biraz büyük. gizze de koymuş foto ama biz göremiyoruz. ben de mi fotolarımı "arkadaşlar" görecek şekilde kısıtlasam acaba?
MİNİKKELEBEK,
sen çok pozitif , çok tatlı bir insana benziyorsun. fotoların da öyle. senin yazılarını keyifle okuyorum. çok iyi bir anne olacaksın, inşallah. hepimiz gibi....

ÖĞRETMENLER,
tatiliniz hayırlı olsun. iyi tatiller diliyorum hepinize. aramızda çok öğretmen var, ne güzel çok imreniyorum size. ben de evde yatmak istiyorum.

NORRAA,
göbeğin hiç de büyüttüğün kadar yani 4-5 aylık gibi değilmiş. ama yine de belli olmuş epey. benimden biraz büyük. gizze de koymuş foto ama biz göremiyoruz. ben de mi fotolarımı "arkadaşlar" görecek şekilde kısıtlasam acaba?
MİNİKKELEBEK,
sen çok pozitif , çok tatlı bir insana benziyorsun. fotoların da öyle. senin yazılarını keyifle okuyorum. çok iyi bir anne olacaksın, inşallah. hepimiz gibi....

Canim o foto sabah sabah ve ayipti soylemesi tuvalete ciktiktan sonra cekildikaydirigubbakcemile3 yani gazdabn ve kabizliktan eser yoktukaydirigubbakcemile3aksam daha buyuyor:CüvCüv:

NORRAA,
MİNİKKELEBEK,

:1hug: :1hug: canım cok incesın cok utandım şimdi :eek: cok sağol gercekten acayip bı doping oldu bu banakaydirigubbakcemile3 bende hepinizin fikirlerını cok önemsıyorum ve hepiniz cok ayrı bi degersiniz bana göre sizlerden cok sey öğrenıyorum.sizin fotolarınızada ben bayıldım.ama dedıgın gıbı bende figen ve gizzenın falan göremıyorum resımlerını.kızlar herkezede acık yapın şu fotolarınızı niye sadece arkadaslara yaptınız.ben uzun zamandır acık fotolarım herkeze hıc bıse olmazkı :sm_confused:

lalece cim senınde fotolarını göremıyorum,kaldırdınmı yoksa sendemı arkadaslara özel yaptın.

ya bende yenı fotoları eklıycem ama biz pc nın azizliğine ugradık bırazcık çöktüde :)) yenı resımnlerın cogu kayıpta,kocacım kurtarırsa onlarıda eklıycem

ÖĞRETMENLER,
tatiliniz hayırlı olsun. iyi tatiller diliyorum hepinize. aramızda çok öğretmen var, ne güzel çok imreniyorum size. ben de evde yatmak istiyorum.

teşekkürler canım.bol bol uyuyorum zaten.evde olmak çok güzel.rehber öğretmen olduğum için sabah 8.30-15.00 arası okuldayım hep.ama şimdi bol bol dinleniyorum

babymom ve gizze test sonrası bizi bilgilendirin heyecanla bekliyoruz.inşallah herşey güzel çıkar kızlar

2 saat sonra kontrolümüz var en son 1 ay önce gitmiştik bugün 11+1 im. İkili test falan yapacak sanırım doktor. Dua edin arkadaşlar bi aksilik çıkmasın.

fasulyekocum hayırlısıyla gıt hayırlısıyla gel,inşallah güzel haberler alcaksın doktordan ve ultrasona gırdıgınde gözlerıne ınanmıycaksın.enson 1 ay önce gıttıysen eger suan artık koları bacaları ve hatta cok belırgın olan burnuyla karsılasacksın.ben 20 gun önce gıttgımde bı pıhtıydı ve sadece 7+4dü 20 gun sonra gıttım kollar bacaklar kıpır kıpırdı ve 11+3 olmustu bebegım.hadı gelınce hemen yaz nasıl gectıgını

kizlar buarad gunaydin demeyi unuttum herkese bugun yogun bi gun burda, pek giremicem sanirim, yeni gelen arkadaslar hosgeldinz, kontrolu olan arkadaslara bol sans diliyorum, guzel habrerlerle insallah...

CANIM BİRAZ SERT YAZMIŞSIN AMA BEN GENE DE ALTTAN ALARAK AÇIKLAYAYIM. BANA HİTABEN YAZMIŞSIN AMA LİSTEYİ BEN YAPMIYORUM. BEN SADECE (KİMSEYEDE ZAHMET VERMEMEK İÇİN) LİSTEYİ YENİDEN YAPIP BENİ DE EKLEYİN GİBİ İSTEKTE BULUNMADAN ALDIM LİSTEYİ, KENDİMİ EKLEDİM CANIM. BİLGİNE yerimseniben

KUSURA BAKMA YALNIŞ ANLAŞILDIM GALİBA SERT YAZMAK İSTEMEMİŞTİM SADECE LİSTEYE HEVESLE BAKTIM VE İSMİMİ GÖREMEDİM DAHA ÖNCEDE LİSTEYİ GÖRMEMİŞTİM SEN YAPIYOSUN ZANNETTİM KUSURA BAKMA TEKRARa.s.

günaydıınn kızlaar hepinize..babymom hayırlı olsun inşl canım.bizim de önümüzdeki hafta sonu kısmetse bi terslik olmazsa iklimiz var.bende cok korkuyorum.inşl hepimiz hayırlı sonuçlar alırız..

ayy canım nerelerdesın sen yaa,valla cok merak ettık senı.neyse bulantıların yüzünden girememıssın olsun okadar.inşalah 3.aydan sonra alırsın kıloları üzülma

canım muhtemelen iltahaptır.sonucda kan degıl kahverengıdee degıl.hamılelıktede olurmus bazen benımde bazen sarımsı bazen beyaz gelıyo.hamılelıkte akıntı normal zaten

hosgeldın canım aramıza ve hayırlı olsun.olsun kılolarını takma kafana bebek dogduktan sonra verırsın inşallah,yalnız doktorunun tavrınıda hıc begenmedım ne o öyle bebegının ölmesını mı istiyorsun falan gıbı sorular.daha ne yanı.hayır yürümen sakıncalı olur de tamam yanı.neyse canım inşalah hepimiz sorunsuz bı hamılelık sonunda saglıkla bebeklerımızı kucagımıza alırız

ayy canım o kasık agrıları cok norma.bende gecen cok korkmustum hatta agladım bıle korkudan ama cok normalmıs.önce rahım büyüdüğü için sonra bebek büyüdüğü ve hareket ettıgı için.ayrıca bebeklerımız daha yukarı cıkmadılar asagıdalar ondan kasılmalr fazla.zamanla onlar yukarı cıkcak ve rahat etcez inşalah

canım niye öyle dedın,sen muhtemel dogum tarıhını yazmısmıydın? gözden kacırmıs olabılırım oyuzden listede yoksundur.söyle hemen eklıyım senıdeyerimseniben

ayy üzülme canım yaa nebıcım insanlar varya.hem temızlık varsa var sana temızlıkmı yaptırcaklar.pes yanı.zaten gunduzlerı calısıyosun bıde eve gıdınce temızlıkmı yapıcan yok artık.eşindede hata var burda senı terslemesıne ne gerek var.neyse bosver üzülme sen bak bebegın ıyı neguzel kıpır kıpır oynuyomus işte nıye kafana takasınkı düşüncesiz kaynananı

AY ÇOK SEVİNİRİM 22 KASIM SAT TŞK:1hug:

X