2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

milksshake ve derya ve kaçakkedi doğum yapmışla.çok heyecanlandım.sırada araya giren olmazsa ben varım.4.bebek bneden olabilir ama sabırsız davranan çıkmazsa.üç arkadaşımızında gözü aydın olsun.allah analı babalı büyütsün.geride kalanlarada rahat doğumlar sağlıklı bebekler nasio etsin.artık doğum sonrası görüşürüz kızlar.hepinize sağlıklı doğumlar

4 gündür girmediğim için biriken sayfaları hoplaya zıplaya okudum. Gözden kaçırdığım yoktur inşallah.

Şerifeyede söyledim biz galiba doğumda görüşebilicez diye:)) Beleş gaş buyuk alımınıda güle güle gullan :)) Rüzgar bebeğede maşallah bu arada. Benim haftaya 38 oluyo ama Vural bey çatı muayenesi demedi bana unuttu galiba. Eldivenlerini takıp süprizzz hadi bakalım çatala diycek herhALDE:)

İnşallah sende bebeğinde hayırlısıyla atlatmışsınızdır ,yavrunu çoktan kucaklamışsındır..

Bu daa, çok marifetli anneciğimin eseri. Sağdan soldan gördüğüm çamaşır sepetlerini tarif ettim kendisine, bunu çıkardı ortaya! Çok başarılı değil mi?

Maşallah annene de ellerine sağlık.

Çok güzel olmuş odası. Güle güle kullanın.

Hazır mısınız?? bakın kim var asagıda :))))

Nası güzel bi cocuk yapmıs bu Deryaa... Ellerıne saglık guzel arkadasım benım..

Maşallah nasıl güzel bir bebek , Allah bizlerede nasip etsin.

Milkshake seninde gözün aydın canım kavuşmuşsun bebeğine darısı bizim gibi bekleyenlerin başına.

gunaydınnn

saat 12de yattım herzzamanki gibi ve 5e kadar 2kere wcye kalktım 5 ten sonrada dogru duzgun uyuyamadım en sonunda 7de kalktım. saat 8e ceyrek var iste burda...dun saat bası kasılmam oldu sancı olmadı ama kasılma oldu dikkaat ettim her saatte oldu yani. aksamustu biraz yuruyus yaptık emrahla parkta o biraz ii geldi hava aldım resmen yarasalar gibi evden cıkamıorum sıcak carpcak vs die korkumdan ama almam gerekenlerde var....

gece kaynatmıssınız okudum gecmisi ama yorum yapcak bisiler bulamadım :))

gunluk yoklama alalım ben tırsıom walla. bu hafta gittigim dr daha erken beklemiom korkma dedigi halde bende azcıkta olsa endise var helede haberler geldikce..

haftaya bugun nasipse trden annemler k.valdemler gelio bu haftayıda atlatırsam benden iisi yok :))) tetikte olmama gerek kalmıycak salcam ozaman:))

ye ben herseye cok ozeniyorum, keske trde olsaydim, herseyimi eksiksiz yapardim((((cok icimde kaliyor(((

aynen canım aynen... bide 2.yi trde yapcam demissin ya bende öle dusunuyorum ama burda biraz daha kalcaksak ozaman ece 1 yasına girince baslarım calısmalara hazır burdayken aradan cıkarayım allah nasip ederse. tr ye gidersem hemen is hayatına atarım kendimi..birde hicbiseyimi boyle heves ederek yapamadım ilk cocugum olmasına ragmen...

Sabahın köründe bir zortlayan da benim, gecem hiç güzel geçmedi, uyuyamadım, uyandım, nefes alamadım vs. vs... en son karar verdim artık uykudan bayılma noktasına gelmedikçe yatmayacağım yatağa, fenalık geliyor...

Kaldırmalıyım totomu... lafa tutmayın beni :)

kaçakkedi niye açmıyor ki telini, fırsat olmadı belki de...

nerelerdeydin be gadın...

yarım yamalak okumuş geçmişi, bu sana vermeyi teklif ettiğim kedi değil yavrım :) diğer kedimdi :) hem biz konuştuk bu kaçan kedimle de, bir şey olmamış o akşam, hava alıp gelmiş geri... yok öyle tadına bakmak falan...

sana da sağlıklı doğumlar dileriz helin...

günaydın babym... hadi bakalım az kalmış kavuşmana... şimdiden gözün aydın diyelim..

peehh, kimse yok tabi bu saatte, nasıl da uykum var, ama yatınca rahatsız oluyorum... dr'a da gideceğim bugün... hazırlanayım en iyisi...

Uykumu kaybettimmm.. mafoldumben hükümsüzdür.

:roflol: günaydınn evrimcim.. nasıl oldun sancıların vardı en son dün..
bu arada ben bi pozşsyon keşfettim 2 gundur çok güzel uyuyorum.. şöyle anlatayım. ben eşime sarılmadan uyuyamam. hiç derin uykuya dalamam yani. neyhse malum bu göbekle eşimde korkuyor ve zaten çok sıcak oldugu için mumkun oldugunca uzak yatıyoduk ve ben 2 gundur uzun bi yastıgı bacaklarımın arasına geçirip göbegimin altına koyup ve kollarımla sarılarak yatıyorum.annemin çeyizimde koydugu o uzun yastık çok işime yaradı. tavsiye ederim. benim yanımda boylu boyunca duruyor yastık bacaklarımla sarıp azcık göbegimin altına koyunca süper valla. inan wc harici uyanmıyorum..maşallah diyim kendi kendime nazar etmiyim:)

günaydınnn geriye kalan güzel hamişlerrr
kısmen doğurdumuz için artık delikafadulden
bu geçmişi nasıl okucam bilmem ama deryanın bebişi gördüm alıntılardaaan
ben inanamıyorum yaaa
yani bizim topik doğurmya başladıda foto koyuyoruz şaka gibi
temmuz annelerinden felan yürütmedin dimi evrim fotoyuuu
ayyy dünümü hiç unutmyacağımmmm
seni sesini deryanın doğum haberini verişini oyyy oyyyyyyy :gitme:

yok güzelim yrım yamalak okumadımmmm
şimdi şu hala dayı teorin vardı ya onu bide senin kediler üzerinde uygulasana
yani bu iki kediyide sen yetiştirdin
son birini verdin ve kaçıp kötü yollara düştü
diğerinide sen yetiştirdn onuda vericen kimbilir o nerelere düşücekk
ayrıca kaçan kedi sanaa ahh annecim ben or...mu oldum diyecek diyemez tabeeee
hem nasılsa kısırda ver Allah ver çocuk yapma derdide yok pohahaaaa :roflol:

doktordan güzel haberlerle gel tatlım bu arada...
kıyamam sanaaaa
ben bu güce uyuyabildim çünkü çok uykusuzdum şükürler olsun
demekki 3 gün üst üste geceleri 3 saat uyku ile kalkınca 4 . gece uyuybabiliyorsunnnn
artıkın bende öyle yapıcammm opuyorumnanaktan

gunaydınnnn 2.ye

ben tekrar uyudum ve 12 idi uyandıgımda gece alamadıgım uykumu almıs bulunuyorum.kahvaltımıda yaptım

yavrularım benim uykusuzluk geldi demek sizede kıyamam ben alıstım artık
bugun gece nefes alamazken elimde yelpaze kendimi yellerken sızmısım yelpaze elimden yere dusunce uyandım yine kactı uykum..
zaten yastıgımın altı cevat kelle yastık altı gibi para harici hersey varr:)) kitap yelpaze toka alt yanımda sasal su cep tel :)) artık duruma gore idare ediom

günaydınlarrrrrrrrrrrr
ilk defa bu gece rahat uyudum dalmam 2 saat sürsede dün ayakta kalmanın verdiği yorgunlukla hoş yaptığım kek salata ama baygın gibi uyumuşum sanırım rahat uyumak için yorgun olmak gerekiyo

bende öğlen yemeğe süleymaniyeye gittim hava da serin diye şimdi yediklerimden dolayı içim yanıyor oyy:tomato:
meltemmm bişi sorucam sana
o süleymaniyenin orda kuru fasulyeciler vardı hala duruyomu sen bilirsin?
ne zamandır gitmek istiyorum hala duruyomu emin değilim..
heheee çok iyi yaa sizde buz devrindeki gibi parola koyun ordaki parola SEFTALİ idi :)))
delikafadulden
süper fikir bencede
ama ben olsam parolam dürüm olurdu heralde delikafadulden
yaaa şu cümleleri kızlar bana telde söyledide birebir okumak daha acayip bi duyguu off yaaaa ne kadar güzel bi haber bi o kadar yusuf yusuf yaptırıyor insanı
sibelim canım rabbim kolaylıklar versin büyütürken bol bol sütün olsun bol bol emsin inşallah...

bunlarda son donem ayaklarımın hali ki eklemekistiyorum benim ayaklarım 40 numero dur ama inceciktir kemikkemik asla taraklı degildirsu an korknuç gorunuyorlar sokaklarda kadınların acıdgıı kadar var dimi:)))
]
ay adaş alemsin ayakları koymuşsun harbiden delikafadulden

ama işin ilginç yanı sen odayı koyuyosun araya sibel giriyo doğurdum diyor sonra sen ayakları koyuyorsun millet bi anda afallıyo komedi tam yaneee
bu arada odanız çok güzell olmuşşş herşey harika bi uyum içinde ecemiz güle güle sağlıkla büyüsün odasında...

uykunu buldun galibaaa heee piyasadan kayboldun yine gadınnnn:umursamaz:

bu arada senin sepetede bayıldım çok şirin çok güzel eline koluna sağlık öperimmm alnından opuyorumnanaktan

hatta dun metroda kadin baska birinin yuzunden carpti, tam kafaina geldi, sinir oldum, tabi biizmkininde kafa 3 m onde cikik, sanki disariyi gorucek, sok kafayi iceri...
ay koptum yaaaa nurdannn kafa dışarıda hee meraklı çocukkk kaydirigubbakcemile3
hehehe dsunsene benim bu halde dogurdugumu:)) ev toz toprak, usta ayaginda sallar artik bebegi:)))
ayyy sen tam modundaymışsın be kuzummm kaçırdık senin bu hallerini delikafadulden
su oglanin ayaklarini isiricam bi ciksin, o ayaklarla mesaneye gol atiyor...
ay yeterrr gadınnn valla alemsinnn heee bu tadilat işi senin psikolojiyi fena hırpladı önce bunalım şimdide kopartıyosunnnn :roflol:
Sibel ne yapıyordur şimdi acaba kızıyla??
ay evet yaaaa düşünmesi bile insanı bi hoş yapıyorrrr
günaydınlarrrrrrrrrrrr
günaydın canım sepetin ve kapı süsün ne güzel olmuş eline sağlık sende becerekli hatunsun biride beni dürtüklesin bende koyucam üşeniyorummmm foto çekmeyee

günaydın...

helin allaha emanet ol..habersiz bırakma bizi canım..

zemuszemus..cep telimi özelden attım sana..sen de bana gönder gimeyince merak ediyorum

peehh, kimse yok tabi bu saatte, nasıl da uykum var, ama yatınca rahatsız oluyorum... dr'a da gideceğim bugün... hazırlanayım en iyisi...

güzel haberlerle gel bakem..Dido da dr.da bugün..bakalım ne diycek dr.larınız..

ben öle de yatamıyom..ya ben rahat rahat uyumak istiyorum artık..mafoldumben

Günaydınlar herkese,

uzun zamandan beri ilk ke deliksiz uyudum wc ye bile uyanmadan : )
oğlumu gördüm rüyamda çok güzeldi, kumral tombul bi bebek 8-9 aylık, emziriyorum oğlumu :) çok güzel bi rüyaydı tek kötü tarafı ben yine hamileyim koca göbikli kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…